رفتن به مطلب

راهنمایی دانش آموزان علاقه مند به رشته ی کامپیوتر.

Rocker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• 1 ماه بعد...

سلام من از سال 78 تا 83 کار نصب و راه اندازی کامپیوتر انجام میدادم از اون به بعد دیگه نتونستم ادامه بدم آیا الان با رفتن به مجتمع فنی تهران میتونم خودمو برگردونم یا اونجا چیزی یاد نمیدن ؟

لینک به دیدگاه

سلام من از سال 78 تا 83 کار نصب و راه اندازی کامپیوتر انجام میدادم از اون به بعد دیگه نتونستم ادامه بدم آیا الان با رفتن به مجتمع فنی تهران میتونم خودمو برگردونم یا اونجا چیزی یاد نمیدن ؟

من خیلی ساده میگم :

بهترین راه برای یادگیری مجدد و اپدیت شدن شما فقط وارد شدن به بازار کار و مشغول شدن حتی به صورت رایگان در یک فروشگاه هستش

موفق باشید

لینک به دیدگاه

از راهنمایی شما ممنونم

ویرایش شده توسط RACODESIGN
لینک به دیدگاه

سلام

مدرک سخت افزار سماتک بهتره یا مجتمع فنی تهران ؟

سماتک نمیودنم چیه ولی در کل اینجور مدرکها از نظر ارزشی و اعتبار مثل همن و فرقی با هم ندارن .که مثلا فکر کنید کسی با هر کدوم از این مدرکها میتونن کار بهتری پیدا کنن . در کل در اکثر موارد به سابقه و تجربه کار توجه میشه نه به مدرک

لینک به دیدگاه

حرف شما کاملا درسته و من اونو تجربه کردم

با پیگیریهایی که انجام دادم گفتند مدرک سخت افزاری که میدهند مربوط به اسمبل و عیب یابی پنتیوم 4 و نصب و عیب یابی ویندوز ایکس پی هست و از سخت افزار و سیستم عاملهای جدید خبری نیست!!

به نظر شما داشتن این مدرک بهتر از دیپلم تحصیلی علوم انسانی هست یا نه ؟

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • کاربر ویژه

سلام دوستان .

من و چند تا از همکلاس هامون تصمیم به آموزش کامپیوتر در بیشتر زمینه ها گرفتیم و این وبلاگ رو معرفی میکنم .

لطفا برای بهتر شدن پیشنهادی خودتون رو مطرح بفرمایید .

با تشکر.

http://guast.persianblog.ir

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

سلام دوستان. شرمنده که بعد از 4 سال تاپیک رو زنده میکنم.

من نمی دونم کدوم رشته رو بردارم. سخت افزار یا حساب داری؟ به نظر شما اساتید کدوم در اینده بازار کار مناسب تری داره؟

من بیشتر تو سخت افزار مهارت دارم ولی همه ی دوستانم میگن که بازار کار مناسبی نداره و پول در نمیاری و ..... خیلی چیز های دیگه. لطفا راهنمایی کنید سال بعد قراره انتخاب رشته کنم پس با تمام قدرت کمکم کنید.

چه طوری باید به کار سخت افزار وارد شد؟ (منظورم از چه رشته های و چه زیر شاخه هایی)

با تشکر. @};- @};-

لینک به دیدگاه

خب زیر خاکی بالا میاری عزیز :D

سخت افزار داخل ایران به جای خاصی نمیرسی نهایتش میشی مهندس سخت افزار در حال حاضر ارشد این رشته هم نیستش واسه اینکه تکنولوژی ما بالاست :-?

اگه منظورتون بعدش تعمیرات این چیزاست که بحثش باز جدا میشه اگه به این کار علاقه دارید

داخل دانشگاه چیزه زیادی یاد نمیدن باید خودتون دنبالش برید والا ما خودمون ارشد نرم افزار خوندیم چیزه خاصی بهمون یاد ندادن خیلی چیزا عملی هستش

حسابداری فعلا بد نیستش که اونم ممکنه اشباع بشه

لینک به دیدگاه

اگه این جا مدرک بالایی بگیرم و برم خارج از کشور میشه شروع به کار کرد یا نه؟ بالا ترین سطح سخت افزار چیه؟ و میشه تو شرکت های گارانتی کار کرد یا نه؟ دقیقا همون تعمیرات اینارو دوست دارم و علاقه ی خاصی دارم.

لینک به دیدگاه

من هم کمک میخوام  بنده سال اول رو پاس کردم سال دوم هم میخواستم برم رشته کامپیوتر که مجبور به جابه جایی شدیم وقتی رسیدم تهران همه مدارس پر بود بجز یه مدرسه درب داغون ته خاک سفید  :crying:  بنده هم مجبور شدم توی اون مدرسه ثبت نام کنم در رشته آشغال نصب و تعمیر آسانسور  ~x(  حالا دیگه دارم امتحان های خرداد سوم رو میدم و 30 روز هم باید برم کارورزی تا دیپلم فکستنی بدن بهمون. *dry#

حالا گذشته از این ها میخوام دیلپم کامپیوتر بگیرم و شنیدم رشته طراحی و کارگردانی بازی های رایانه ای امده و برم توی این رشته برای فوق دیپلم .

خوب بنده باید چه کار کنم؟

لینک به دیدگاه

اگه این جا مدرک بالایی بگیرم و برم خارج از کشور میشه شروع به کار کرد یا نه؟ بالا ترین سطح سخت افزار چیه؟ و میشه تو شرکت های گارانتی کار کرد یا نه؟ دقیقا همون تعمیرات اینارو دوست دارم و علاقه ی خاصی دارم.

مدرک چی بگیرید؟ اینجا سخت افزارش لیسانس داره

درضمن بعضی کشورها مدرک مارو قبول ندارن یه استادمون دکترا کامپیوتر از ایران گرفته بودش رفته بودش خارج که بهش چندین واحد دادن که دوباره بخونه و پاس کنه :D

لینک به دیدگاه

من هم کمک میخوام  بنده سال اول رو پاس کردم سال دوم هم میخواستم برم رشته کامپیوتر که مجبور به جابه جایی شدیم وقتی رسیدم تهران همه مدارس پر بود بجز یه مدرسه درب داغون ته خاک سفید  :crying:  بنده هم مجبور شدم توی اون مدرسه ثبت نام کنم در رشته آشغال نصب و تعمیر آسانسور  ~x(  حالا دیگه دارم امتحان های خرداد سوم رو میدم و 30 روز هم باید برم کارورزی تا دیپلم فکستنی بدن بهمون. *dry#

حالا گذشته از این ها میخوام دیلپم کامپیوتر بگیرم و شنیدم رشته طراحی و کارگردانی بازی های رایانه ای امده و برم توی این رشته برای فوق دیپلم .

خوب بنده باید چه کار کنم؟

اگه به چیزی علاقه ندارید توی اون کار موفق نمیشید

الان رشته کامپیوتر زیاد شدن کلا دانشگاه در رو باز کرده و از اونور از کار خبری نیستش

لینک به دیدگاه

اگه به چیزی علاقه ندارید توی اون کار موفق نمیشید

الان رشته کامپیوتر زیاد شدن کلا دانشگاه در رو باز کرده و از اونور از کار خبری نیستش

به طراحی و ساخت بازی های رایانه ای علاقه شدید دارم.

فقط میسیری که برای رسیدم به این رشته لازم هست رو به بنده بگید 

تشکر.

لینک به دیدگاه

به طراحی و ساخت بازی های رایانه ای علاقه شدید دارم.

فقط میسیری که برای رسیدم به این رشته لازم هست رو به بنده بگید 

تشکر.

خب برا اینکار چند راه هستش

به نظرم درس بخونید که مدرک هم داشته باشید که کنارش سوادش هم باشه عالیه

الان فکر میکنم بعضی از موسسات آموزشی توی این سطح آموزش میدن و امتحانی داره که بعدا از طرف خود فنی حرفه ای تایید میشه و شما نمره میگیری بعدا بهتون مدرکش رو میدن و میتونید اونجایی که فکر میکنید مشغول بکار بشید البته ناگفته نماند این سربازی مانند یه سرعت گیر خیلی جاها جلوی آدم رو میگیره *dry#

باید پرس و جو کنید ببینید کدوم آموزشگاه این چیزا رو تعلیم میدن به نحو احسنت و مدرک معتبر میدن

من خودم مثلا ویژوال بیسیک دوره اش رفته بودم زبان سی و سی پلاس پلاس حتی مقداری دلفی سی شارپ و...

لینک به دیدگاه

این سربازی مانند یه سرعت گیر خیلی جاها جلوی آدم رو میگیره *dry#

خدا رو شکر بند به خاطر کفالت والدین از سربازی معاف هستم کارت معافی گرفتنم فوقش 10 روز هست کارش

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر بند به خاطر کفالت والدین از سربازی معاف هستم کارت معافی گرفتنم فوقش 10 روز هست کارش

یه پیشنهاد برادرانه بهت میدم همین فردا برو دنبال کارای سربازیت و معافیت رو بگیر چون میبینی هر روز یه قانون وضع میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...