رفتن به مطلب

مرجع آموزش و پرسش و پاسخ درباره ریکاوری و بازیابی فایل‌های حذف شده (فایل، فولدر، درایو، رم گوشی، هارد و ...) + تجربیات کاربران

sinaset
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من هاردم خراب شد اطلاعاتم برام مهم بود نکته اول خودت نکن 

نکته دوم شرکت گارانتی کننده نمیتواند ریکاوری کند وقتت رو تلف نکن 

نکته سوم هارد رو ببر مرکز ریکاوری ایران برج ساعت خیابان فاطمی اگر بدون باز کردن و از گارانتی خارج کردن درست کردن که هیچ فقط بگم هزینه گرون میگیرن ولی کارشون درسته 

اما اگر گفتن نیاز به باز کردن هارد هست برو گارانتی اونا اعلام خرابی میکنن و لی هارد رو نزار تعویض کنن به مهلت ریکاوری بهت میدن میبری بیرون انجام میدی بعد میای هارد نو رو میگیری حداقل گارانتی سازگار اینطوری بود درضمن هر مرتبه ریکاوری خودت مقداری شانست برای بازگشت فایل ها کم میشه در ضمن من ریکاوری سازگار رو امتحان کردم ولی مال این حرف ها نیستند اگر مهم برات فقط جایی که ادرس دادم وسلام

لینک به دیدگاه

• ارسال 450
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من برا هارد ۴ ترا 700 هزار پول دادم دو سال پیش نکته فایل هام برام مهم بود نکته دوم مهم نیست چه قد اطلاعات داری اونا بر حسب حجم هارد پول میگیرن من یک ترا دیتا بدون کم شدن یک کیلو بایت تحویل گرفتم و با توجه به اون تجربه رفتم سه تا یک ترا خریدم ریکاوری یک ترا ۲۷۰ بود من اون موقع هارد رو ارزون تر خریده بودم از همین فروم خخ

لینک به دیدگاه

ببین یک اشتباه کوچک چه کارا که نمیکنه! 

انشالا مشکلت حل میشه دوست عزیز

واقعا خیلی سخته پاک شدن اطلاعات 

میدونم چه دردی میکشی... 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Shoaeib گفته است :

خودم ریکاوری میکنم ولی فایلهام خرابن گمون نکنم اونا هم بتونن

چرا اگر اینقد مهمه مطمین باش میشه

هاردای خیلی خرابم ریکاوری میکنن

لینک به دیدگاه

عزیز برای من همینطوری شد . اگه پارتیش را فرمت کردندو پارتیشن را پاک نکردین با نرم افزار ریکاوری پارتیشن بالای 90 درصد اطلاعات برمیگرده. الان تا جایی که من میدونم اطلاعات شما پاک نشده. ادرس پارتیشن شما پاک شده بخاطر همین نمیتونید پارتیشن را باز کنید و با ارور فرمت کردن مواجه میشید . شماره تلگرام بنده جهت راهنمایی شما. 09198832566

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Shoaeib گفته است :

ممنون 

من هیچی نریختم توش وقتی raw شد پارتیشنشو پاک کردم و دوباره ساختم به نظرتون بر میگرده

کار بسیار بدی کردید !

وقتی اطلاعات مهم و حیاتی هستند از همون لحظه اول که مشکل پیش میاد نباید کاری باسیستم انجام داد . باید سیستم خاموش بشه و هارد در نهایت دقت به مرکز ریکاوری بره .

نرم افزارهای ریکاوری بد نیستند اما برای اطلاعات حیاتی پیشنهاد نمیشن . الان هم به جای استفاده از نرم افزارها ببرید مرکز ریکاوری .

لینک به دیدگاه

درود

احتمالا برای برگشت اطلاعات به هارددیسک یا هارددیسکهایی با فضایی برابر با هارددیسک آسیب دیده. نیاز خواهی داشت.

فعلا با این برنامه partition wizard  بیازما. اگر روی هارردیسک چیزی نوشته نشده باشد، احتمال بازگشتن پارتیشنها به شکل اول هست. نتیجه را بگو. 

یک نسخه ی قابل بوت دارد که روی دیویدی یا فلش نوشته و با آن بوت می شود. 

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

احتمالا برای برگشت اطلاعات به هارددیسک یا هارددیسکهایی با فضایی برابر با هارددیسک آسیب دیده. نیاز خواهی داشت.

فعلا با این برنامه partition wizard  بیازما. اگر روی هارردیسک چیزی نوشته نشده باشد، احتمال بازگشتن پارتیشنها به شکل اول هست. نتیجه را بگو. 

یک نسخه ی قابل بوت دارد که روی دیویدی یا فلش نوشته و با آن بوت می شود. 

سلام اقای بهمنیان  ممنون از شما لطف کردین به نظرم بازگشت به پارتیشن اولیه بهترین راه باشه برام ولی الان هارد 4 ترا ندارم 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Shoaeib گفته است :

سلام اقای بهمنیان  ممنون از شما لطف کردین به نظرم بازگشت به پارتیشن اولیه بهترین راه باشه برام ولی الان هارد 4 ترا ندارم 

با برنامه ی پارتیشن ویزارد اگر ممکن شود، روی خودش بر می گردد و نیازی به هارددیسک دوم نیست. آزمودنش وقت زیادی نمی گیرد. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

با برنامه ی پارتیشن ویزارد اگر ممکن شود، روی خودش بر می گردد و نیازی به هارددیسک دوم نیست. آزمودنش وقت زیادی نمی گیرد. 

حتما امتحان میکنم ممنون

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Shoaeib گفته است :

حتما امتحان میکنم ممنون

خواهش

در هر حال نتیجه را بگو. 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام

من چند تا هارد جداگونه رو سیستم دارم که همشون پر بودن از فیلم و سریال اونم با کیفیت فول اچ دی.

متسفانه، فیلم ها از رو سیستم حذف شدن،  اینجا فیلم ها فرمت، یا از طرف ویروس و غیره از بین نرفتن و فقط حذف شدن از داخل اشغال دانی☹️

چندین جا خوندم واسه ریکاوری چیز زیادی نصیبم نشد! فقط و فقط تاکید کرده بودن  که هیچ چیزی بعد از حذف یا فرمت شدن رونوشت و کپی نشه داخل هارد ها که منم دقیقا تا الان حتی یک فایل یک کیلوبایتی هم کپی نکردم.

چند جا  تخصصی هم رفتم برنامه Wondershare Data Recoveryرو پیشنهاد دادن، فقط مشکل این برنامه اینه که خیلی طول میشکه تا یک هارد یک ترابایتی رو فقط پروژه بازیابی شناسایی کنه یعنی نزدیک 2 روز بعدش هم 2 روز دیگه هم میخواد تا سیو بشن، مشکل بعدی هم اینه 50 درصد فیلم ها خراب شدن، در صورتی که نوشته سطح ریکاوری  خوب بوده براش، و این که تمام اسم فیلم ها و سریال ها هم تبدیل میشن به 000003234032 حالا یک سریال 5-6 فصله که هر فصلش 10 قسمت باشه رو من با این اسم ها چیکار کنم؟ 

کسی تجربه داره؟ بهترین برنامه برای بازیابی؟

یک جاهایی خوندم میشه تک تک فیلم ها رو با اسم هاشون برگردوند تو سایت های تخصصی و فروم های خارجی ولی هر چی نحوه و برنامشو جست و جو کردم ندیدم جایی!

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

هیچ چیزی تضمینی نیست عزیز که چند درصدشون برگرده و سالم ریکاوری بشن اصن یا نه

هیچ چیزی روی هارد ننویسید فعلا که کارو خراب میکنه کاملا

به نظر من بدین به مغازه و شرکت هایی تخصصی که کار ریکاوری انجام میدن که تو نت سرچ کنید میاد اسم چندتاشون

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

هیچ چیزی تضمینی نیست عزیز که چند درصدشون برگرده و سالم ریکاوری بشن اصن یا نه

هیچ چیزی روی هارد ننویسید فعلا که کارو خراب میکنه کاملا

به نظر من بدین به مغازه و شرکت هایی تخصصی که کار ریکاوری انجام میدن که تو نت سرچ کنید میاد اسم چندتاشون

ممنون از پاسختون، از اون جا که فیلم ها و سریال ها اطلاعات مهمی نبودن، و بیشتر جنبه کالکشن داشتن، بیشتر مد نظرم هست خودم بازیابی کنم،  وگرنه همون مقداری که باید صرف ریکاوری بشه از طریق این شرکت ها رو میدم دوباره برام کالکشن فیلم و سریال بریزند، بیشتر مد نظر هست با چه برنامه هایی این کار ها رو میکنند؟ 

لینک به دیدگاه

بهترین برنامه تو این زمینه active  recovery  هست دوست من .یه نرم افزار واقعا همه فن حریفه.

لینک به دیدگاه

درود

بنده از نرم افزار R-Studio استفاده کردم فوق العاده است ، داده های برای بنده باز یابی کردند که برای چندین وقت بودش اصلا فکرش رو نمی کردم به درستی و بدونه مشکل این داده رو بازیابی کنه.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

بهترین برنامه تو این زمینه active  recovery  هست دوست من .یه نرم افزار واقعا همه فن حریفه.

WOW  700 گیک رو با تمام اسم هاش بر گردوند رو همون سطح اسان? واقعا واقعا خیلی سطح بالا بود? تو 5 دقیقه 700 گیگ اورد قشنگ همه اسم ها هم سر جاش بودند!!! واقعا دمت گرم! حسابی ترکوندی!

فقط یک چیزی خیلی مهمه بعضی از فیلم ها رو از جا انداخته مثلا از  یک فصل از 11 قسمتش 10 قسمتش اومده، برای همه فصل ها همین طوری هست، بنظرت اگر رو سطح advanced  بازیابی کنه همه رو بر میگردونه؟

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

برنامه برای ریکاوری زیاده .

مثلا من از EaseUS Data Recovery Wizard استفاده می کنم . ریکاوری مای فایل یا اکتیو ریکاوری رو هم قبلا تست کردم . اون ها هم خوب جواب میدن .

در هر صورت سرعت اسکن و بازیابی دیتا به چندتا چیز بستگی داره .  سرعت خود هارد ، سرعت رابطی که به سیستم وصله ( مثلا هارد اکسترنال USB 2 یا USB 3 یا اینترنال SATA 2 یا SATA 3 ) . نرم افزار مورد استفاده و تنظیماتش ( دیپ اسکن و ... . و در بعضی از نرم افزارها این که دنبال چه فایلهایی باشه هم مهمه ) ، سرعت کلی سیستم ( این خیلی تاثیر نداره مگر این که سیستم زیادی قدیمی باشه )

در 3 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

WOW  700 گیک رو با تمام اسم هاش بر گردوند رو همون سطح اسان? واقعا واقعا خیلی سطح بالا بود? تو 5 دقیقه 700 گیگ اورد قشنگ همه اسم ها هم سر جاش بودند!!! واقعا دمت گرم! حسابی ترکوندی!

فقط یک چیزی خیلی مهمه بعضی از فیلم ها رو از جا انداخته مثلا یک فصل از 11 قسمتش 10 قسمتش اومده، بنظرت اگر رو سطح advanced  بازیابی کنه همه رو بر میگردونه؟

بهتره اون قسمت ها رو دانلود کنید یا دوباره از کسی بگیرید . برای چند تا قسمت هارد رو زیر فشار ریکاوری نبرید .

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

WOW  700 گیک رو با تمام اسم هاش بر گردوند رو همون سطح اسان1f60e.png واقعا واقعا خیلی سطح بالا بود1f60e.png تو 5 دقیقه 700 گیگ اورد قشنگ همه اسم ها هم سر جاش بودند!!! واقعا دمت گرم! حسابی ترکوندی!

فقط یک چیزی خیلی مهمه بعضی از فیلم ها رو از جا انداخته مثلا از  یک فصل از 11 قسمتش 10 قسمتش اومده، برای همه فصل ها همین طوری هست، بنظرت اگر رو سطح advanced  بازیابی کنه همه رو بر میگردونه؟

اگرازقسمت advanced استفاده کنید هرچیزی روممکنه برگردونه ولی بنظرمن اگرهمین مقدار کارتون رو راه میندازه میتونید باقیمونده رو دانلود کنید چون فشارزیادی به هاردتون میاد ویکم زمانبره ولی اگراین موارد براتون مهم نیست استفاده کنید از این قابلیتش هم دوست من.

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

سلام

من هم پیشنهاد میکنم

چند سال پیش نزدیک ب 300 گیگ رو برام ریکاوری کرد

نور ب قبر سازندش بباره?

فقط تنها مشکلش این بود ک دیتا رو در فایل هایی با اسم سکتور تحویل داد . نمیدونم تنظیماتی داره یا ن حدود 6 سال پیش بود

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود عرض ادب . بهترین و مناسبترین نرم افزار برای ریکاوری عکس چیست ؟ عکس رو از دستاب حذف کردم که پسوندش jpg . این 3 نرم افزارم تست کردم ولی نشد و برنگردون .

GetData Recover My Files
Active File Recovery
Ontrack EasyRecovery
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

اشتباهاْ فایلهای یه بازی حذف کردم بهترین و سریعترین نرم افزار ریکاوری پیشنهاد بدید

لینک به دیدگاه

درود

چند تا نرم افزار قوی هست که همین تازگی ها برای ریکاوری ( تصاویر) استفاده کردم ولی از بین همه اون نرم افزار ها که چند تا هم بودن نرم افزار Recover My File از همه بهتر عمل کرد!

اون نرم افزار ای دیگه هم از خوبای روزگار بودن ولی الان اسمشون دقیق خاطرم نیست و الانم به اون سیستم دسترسی ندارم و فردا اگه براتون دیر نشده بود اسم و مشخصاتشون رو قرار میدم.

لینک به دیدگاه

سلام.

recover my files v5 رو من هم استفاده میکنم.

به صورت کامل فایل های از دست رفته رو برمیگردونه.

لینک به دیدگاه

درود مجدد

نرم افزار هایی که در پست اول گفتم اینها هستن:

Auslogics.File.Recovery.8.0.23.0

Ontrack.EasyRecovery.Technician.13.0.0.0

Amazing.SD.Memory.Card.Data.Recovery.8.8.8.9

از این نرم افزار ها برای ریکاوری رم گوشی و دوربین استفاده گردید که نسبتا خوب بودند ولی بهترین نتیجه رو همون Recover My Files v5.2.1 (1964) Professional داشت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...