رفتن به مطلب

مرجع آموزش و پرسش و پاسخ درباره ریکاوری و بازیابی فایل‌های حذف شده (فایل، فولدر، درایو، رم گوشی، هارد و ...) + تجربیات کاربران

sinaset
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به جز این هارد، یه درایو کاملاً خالی 500 گیگی (هارد اینترنال سیستمم)، و یه درایو 300 گیگی دیگه هم هست.

اون برنامه رو هم چشم، دانلود میکنم.

این هم خدمت شما:

post-15790-0-97525900-1428124275_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 450
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به جز این هارد، یه درایو کاملاً خالی 500 گیگی (هارد اینترنال سیستمم)، و یه درایو 300 گیگی دیگه هم هست.

اون برنامه رو هم چشم، دانلود میکنم.

این هم خدمت شما:

از اینجا چیزی دستگیر نمی شه. ظاهرا بخشهای آخر هارد سکتور خراب داره. پای رایانه که رفتم در خدمت خواهم بود.
لینک به دیدگاه

وقتی تب signature file که با فلش قرمز مشخص کردم رو باز میکنم، در قسمت عکس ها، تصاویر رو نشون میده. البته در یک پنجره ی کوچولو و کیفیت پایین.

فایل های  حجم بالا رو هم کلاً ارور میده که نمیتونه فایل های بیش تز 10 مگ رو باز کنه.

این حجمهایی که کادر قرمز کشیدم مجموعاً کمتر از 200 گیگ میشه. کلاً همینقدر قابل بازیابی بوده؟

post-15790-0-43941300-1428125049_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بینهایت از لطف شما سپاسگزارم جناب بهمنیان عزیز :)

منتظر خواهم بود.

لینک به دیدگاه

وقتی تب signature file که با فلش قرمز مشخص کردم رو باز میکنم، در قسمت عکس ها، تصاویر رو نشون میده. البته در یک پنجره ی کوچولو و کیفیت پایین.

فایل های  حجم بالا رو هم کلاً ارور میده که نمیتونه فایل های بیش تز 10 مگ رو باز کنه.

این حجمهایی که کادر قرمز کشیدم مجموعاً کمتر از 200 گیگ میشه. کلاً همینقدر قابل بازیابی بوده؟

عجله نکن. الان زوده برای نتیجه گیری.
لینک به دیدگاه

چشم :)

اگر سیستم رو خاموش کنم، تمام کارهای انجام شده از بین میره؟

لینک به دیدگاه

چشم :)

اگر سیستم رو خاموش کنم، تمام کارهای انجام شده از بین میره؟

آره. البته فکر کنم برنامه گزبنه ی save recovery یا save session داشته باشه که می تونی نتیجه ی پیمایش رو ذخیره و بعدا احضار کنی. توی منوی file رو نگاه کن. مطمئن تر اینه که رایانه رو sleep یا hibernate کنی.
لینک به دیدگاه

سلام مجدد به حضور همه ی دوستان :)

جناب بهمنیان عزیز، این نرم افزار Advanced efs recovery رو هم دانلود کردم. تصویر ضمیمه، از همین نرم افزاره. چطور باید از این استفاده کنم؟

post-15790-0-23795500-1428294159_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام مجدد به حضور همه ی دوستان :)

جناب بهمنیان عزیز، این نرم افزار Advanced efs recovery رو هم دانلود کردم. تصویر ضمیمه، از همین نرم افزاره. چطور باید از این استفاده کنم؟

پوزش می خوام دوست عزیز

بهتر بود نقل قول می کردی یا پ.خ می فرستادی. این رو هم تصادفی دیدم. فردا در خدمت خواهم بود.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان.

امروز برحسب اتفاق حدود 4گیگابایت فایل iso از روی فلشم پاک شد.

لطفا یه نرم افزار معرفی کنید که بشه این نوع فایل رو از روی فلش ریکاوری کرد.

لینک به دیدگاه

Recuva

eseuse data rwcovery

r-studio

get data back fat

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیابی انواع فایل های حذف شده با Ashampoo Undeleter 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درخواست کمک فوری همراه با حق الزحمه نیمچه کلفت:

با سلام-جند فایل نوشتاری روی دسکتاپ کامپیوترم بود که بدلیل دیپ فریز بودن رایانه ام، بعد از ریست شدن کامپیوترم حذف شدند.

ضمناً این فایلها در قسمت یادداشت حافظه داخلی موبایلم{موبایل 6303 با سیستم عامل جاوا} نیز بودند که بعد از انتقال به کامپیوتر از آنجا هم حذفشان کردم.

آیا کسی تو کشورمون هست که بتونه این اشتباه من رو بازیابی کنه؟ و یک جایزه نقدی نیمچه دبش بگیره؟ هست امیدی آیا؟

ضمناً بنده با شانزده نوع برنامه ریکاوری نیز چک کردم اما بی نیتجه بود چون ظاهراً نحوه ذخیره اطلاعات در نرم افزار دیپ فریز به صورت کددهی میباشد و به صورت فایل نیست. پس لطفاً اگر عملاً این کار را انجام داده اید و نتیجه گرفته اید به من پیامک بزنید.

سخت منتظرتان هستم. شما را به خدا به خاطر پولش هم که شده مرا دریابید و دانشتان را محک بزنید. 09169693313—تاریخ آگهی 940213

بسی سعی کردم در این سال سی-نمی دانید چه گندی زدم بدین فایلها

اگر با ردیف و قافیه شعر من حال کردید. لطفا نظر یادتون نره. سیگار نکشید و شب زود بخوابید و به پدر و مادر خود نیکی کنید و بزرگتر را پیشاپیش سلام کنید شاید که در حد من شوید.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام خدمت همه ی بچه های لیون

بچه ها امروز یک سری فایل تو فلش به صورت مخفی و اینطوری:

post-18126-0-72493000-1432919976_thumb.jpg

=======

خوب اول کار ویروس کش ویروس شاخت بعدش فکر کردم ویروسه که نبوده

یعنی باید تیک گزینه های نمایش که فایل های مخفنی رو نشون میده چه ویروس باشه چه نباشه غیرفعال کنم که نمایش بده به کل زدم فرمت کردم پر از اطلاعات بود یعنی اطلاعات درسی و پروژه ای :crying: :crying: :crying:

با نرم افزار DiskGetor Data Recovery 3.58 هم کردم ولی برنگردونند هر فایلی رو بگی برگردونند الا اون ها :crying: :crying:

بچه ها چی کار کنم

یک راحلی جلوی پام بگذارید

ممنون

موفق باشی

لینک به دیدگاه

Ontrack EasyRecovery11 Enterprise یکی از بهترین برنامه هایی که من تا به حال باهاش کار کردم ..

لینک به دیدگاه

من نرم افزار r-studio رو تست کردم ولی فایل های مخفی رو برنگردون داداش :crying:

یک نرم افزار می خوام که فایل های مخفی که توسط ویروس؛ویروس شناخته میشه رو برگردونم

ممنون بچه ها کمک کنید راحلی است :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

اینا رو امتحان کنید:

Active @  File Recovery

Recovery My Files

Ontrack Easy Recovery

اگه برنگرده باید بیخیالش بشید

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

همه فایل رو برمی گردونه به جز فایل های که با شوتاک اگه درست گفته باشم مخفی شده بودن :(

با بیخیالش بشم :( :( :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

اگر زمان ریختن و پاک شدنشون یادم نباشه مثلا حدودا شش ماه پیش 50 گیگ فیلم ریخته باشم و 3 ماه پیش اشتباهی حذف کرده باشم

میشه برشون گردوند ؟! :(

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

سلام دوستان برنامه ای میشناسید که عکس های پاک شده از گوشی اندرویدی رو بشه برگردوند؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان برنامه ای میشناسید که عکس های پاک شده از گوشی اندرویدی رو بشه برگردوند؟؟

Wondershare android recovery

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان

عرض شود پوشه موزیک ترکی هام  پاک شده بود که با چند تا نرم افزار ریکاوری کردم و عین روز اولش برگشت

فایلها داخل پوشه های خودشون با نام اصلی روز اولشون برگشت

اما مشکل اینجاست که به جای اینکه روی فایل کلیک میکنم ترکی بخونه اهنگهای ایرانیم پخش میشه :D

اگه راه حلی دارید لطف میکنید درحق بنده @};- 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...