رفتن به مطلب

مرجع آموزش و پرسش و پاسخ درباره ریکاوری و بازیابی فایل‌های حذف شده (فایل، فولدر، درایو، رم گوشی، هارد و ...) + تجربیات کاربران

sinaset
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیز

اینو تست کن :

http://dl2.soft98.ir/mobile/Wondershare.Dr.Fone.Android.5.7.0.9.rar

مخصوصه اندرویده

ان شاا.. درست میشه اروم باش

اموزششم توی نت هست

ولی سخت نیست کار کردن باهاش

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

• ارسال 450
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

گوشی باید روت شده باشه.

Wodershare drfone

لینک به دیدگاه

گوشی باید روت شده باشه.

Wodershare drfone

اگر اطلاعاتشون مهم باشه روت میکنه نهایتا گوشیش رو

لینک به دیدگاه

گوشی رو روت کردم فقط مهم برنامه ایه که بتونه ویدو هام رو بیاره الان دارم با wodershare تست میکنم اما هنوز کیلیپ های مورد نظرم پیدا نشده

لینک به دیدگاه

برنامه های مثل wondershare و recovery my files به کل کوشی رو شناسایی نمیکنند چون فیلم ها رو خود گوشی بودن مموری کارت نداشته. فقط 1 برنامه تونست گوشی رو بشناسه که اونم فعلا نتونسته چیزی پیدا کنه7e43dc734491fa127a1d71c19069da1b.jpg

لینک به دیدگاه

گوشی رو روت کردم فقط مهم برنامه ایه که بتونه ویدو هام رو بیاره الان دارم با wodershare تست میکنم اما هنوز کیلیپ های مورد نظرم پیدا نشده

واندرشر حافظه ی داخلی گوشی رو می شناسه، منتها به شرط این که گوشی روت شده باشه و اجازه دسترسی از داخل گوشی داده بشه.

لینک به دیدگاه

واندرشر حافظه ی داخلی گوشی رو می شناسه، منتها به شرط این که گوشی روت شده باشه و اجازه دسترسی از داخل گوشی داده بشه.

گوشی رو روت کردم با برنامه هایی مثل easyroot اما این برنامه که میگین اسم کاملش رو بنویسید شاید اشتباه دان کردم
لینک به دیدگاه

گوشی رو روت کردم با برنامه هایی مثل easyroot اما این برنامه که میگین اسم کاملش رو بنویسید شاید اشتباه دان کردم

Wondershare datavrecovery for android

Wondershare dr fone for android

Easeus mobisaver for android

لینک به دیدگاه

Wondershare datavrecovery for android

Wondershare dr fone for android

Easeus mobisaver for android

همین برنامه رو دارم گوشی هم روت شده هست اندروید 4.4.4 چی کار کنم بیاره تو لیست البته تو کوشی باید کاری کنم
لینک به دیدگاه

همین برنامه رو دارم گوشی هم روت شده هست اندروید 4.4.4 چی کار کنم بیاره تو لیست البته تو کوشی باید کاری کنم

دقیق نمی دونم ولی توی تنظیمات گوشی دنبال usb و debug بگرد. فکر کنم پنج بار باید بزنی روی build number که چنین گزینه هایی رو نشان بده. ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

مشکل دیباگ نیست و انون سورس رو زدم میگم شاید باید تو سوپر یوزر چیزی معرفی کنم بش

لینک به دیدگاه

مشکل دیباگ نیست و انون سورس رو زدم میگم شاید باید تو سوپر یوزر چیزی معرفی کنم بش

به هر حال مشکل از اجازه ی دسترسی هست. ممکنه برخی گوشیها یا برخی روشهای روت کردن ترفندی خاص رو بطلبند. Unkwon sources مربوط به نصب برنامه روی گوشی هست و نه سطح دسترسی.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام. دوستان اگه راهنمایی یا برنامه ی مشخصی که بهترین جواب رو بده و یا تجربه ی مفید و روش خاصی در این زمینه سراغ دارن بگن لطفا:

یه رم میکرو اس دی 2گیگ یه سری دیتا(عکس و صوت) توش بوده که بعد از اینکه یه بار از گوشی خارج و به کامپیوتر وصل شد و دوباره که تو گوشی نصب شد شناخته میشد اما محتویاتش رو نمیاورد و دوباره که با رم ریدر به کامپیوتر وصل شد ارور فرمت داد و من هم به ناچار و به امید ریکاوری فرمتش کردم.با دو سه تا برنامه ریکاوری کردم(مای فایل-ایزی ریکاوری) محتویات رو میاره اما اجرا نمیشه...مثلا عکسها رو میاره اما اکثرشون قابل نمایش نیست و فقط حجم داره.

یسری عکس و تصویر هم تو یکی از درایوهای هاردم داشتم که اون درایو به اشتباه فرمت شده قبلا و اونم همین مشکل رو داره.

ممنون :) .

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان لیون

اول از همه بگم همیشه راهی برای ریکاوری هست ولی ...!

دوستان خواهشاً کسی اگه از نرم افزار خاصی استفاده کرده برای پاک کردن که احتمال ریکاوری کردن رو پایین بیاره لطفاً معرفی کنید ولی خواهشاً اگه از نرم افزار رو تا حالا تست نکردید معرفی نکنید چون خودم هم میتونم داخل نت سرچ کنم فقط یه نرم افزاری میخوام که واقعاً کار کنه نمیگم انتظار زیاد ازش دارم فقط با نرم افزار های ریکاوری رایگان و داخل بازار نشه به راحتی دوباره اطلاعات رو برگرداند

لینک به دیدگاه

با نرم افزار eraser اگه اشتباه نکنم میتونید فایل هاتون رو بدون قابلیت رریکاوری حذف کنید ولی بازهم این گذینه قطعی نیست

لینک به دیدگاه

با نرم افزار eraser اگه اشتباه نکنم میتونید فایل هاتون رو بدون قابلیت رریکاوری حذف کنید ولی بازهم این گذینه قطعی نیست

خودم این روهم دارم تا حالا وقت نکردم با این بفرستم برای پاک کردن فعلا با یه نرم افزار دیگه رو دارم تست میکنه ولی تست ش میکنم

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام رفیقم  تعمیرکار هارد هستش و  میگه اگه  هارد رو با نرم افزار low level format پاک کنی دیگه  نمیشه هارد را ریکاوری کرد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیر شما فقط باید Wipe کنی

نرم افزار Wiper ریخته تو نت

هر نوع فرمتی احتمال بازیابی داره

لینک به دیدگاه

سلام رفیقم  تعمیرکار هارد هستش و  میگه اگه  هارد رو با نرم افزار low level format پاک کنی دیگه  نمیشه هارد را ریکاوری کرد 

ممنون ولی ریکاوری خودش کرده با نرم افزارهای قوی ببینه کار میکنه یا نه؟

خیر شما فقط باید Wipe کنی

نرم افزار Wiper ریخته تو نت

هر نوع فرمتی احتمال بازیابی داره

به قول شما دارم خودم رو سرکار میذارم!!!

میدونم قابل ریکاوری هست ولی میخوام احتمال ریکاوری کردن رو پایین بیارم یا حداقل با این نرم افزارهای داخل بازار ریکاوری نشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون ولی ریکاوری خودش کرده با نرم افزارهای قوی ببینه کار میکنه یا نه؟

به قول شما دارم خودم رو سرکار میذارم!!!

میدونم قابل ریکاوری هست ولی میخوام احتمال ریکاوری کردن رو پایین بیارم یا حداقل با این نرم افزارهای داخل بازار ریکاوری نشه

عزیز با نرم افزارهای مخصوص Wipe پاک کنی دیگه قابل بازیابی نیست.

لینک به دیدگاه

عزیز با نرم افزارهای مخصوص Wipe پاک کنی دیگه قابل بازیابی نیست.

من شصا از drive wiper نرم افزارccleaner استفاده می کنم ^_^

لینک یکی از این نرم افزار های  قوی wiper رو برام بذارید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لینک یکی از این نرم افزار های  قوی wiper رو برام بذارید

عزیز کافیه تو سایت سافت 98 "Wipe" رو سرچ کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...