رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد اضافه کردن بازی به Steam

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

بعد از ریجیستر کردن بازی در استیم و فعال شدن بازی، استیم شروع به دانلود بازی می کنه.

آیا کسی اطلاع داره که میشه بازی رو به شیوه ای بغیر از دانلود مستقیم از توی استیم (دی وی دی یا ...) به استیم اضافه کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله میشه

جدیدا اکثر بازی هایی که میان تو بازار steam هستن

کافیه فایل های توی dvd رو یه جا کپی کنید بعد از توی steam قسمت add game فولدر رو بهش معرفی کنید اتوماتیک شناسایی می کنه

اگه آپدیتی چیزی بخواد هم شروع می کنه به دانلودش

من همیشه برای بازی های سنگین این کارو می کنم کی می تونه اون حجم هارو دانلود کنه :دی

لینک به دیدگاه

دمت گرم. 

فقط یه سئوال . فایل های ست آپ رو بهش آدرس بدم یا اینستال شده ؟

ویرایش شده توسط Mahdi-lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همیشه فولدر نصب شده رو می دم (همونی که exe بازی و فایل های steam_api.dll توشه)

چون اصولا بازی های استیم نصبی نیستن اینایی که توی بازار ستاپ می زارن واسه اینه که حجمشون کم تر بشه رو تعداد دیسک ها کم بشه

لینک به دیدگاه

من همیشه فولدر نصب شده رو می دم (همونی که exe بازی و فایل های steam_api.dll توشه)

چون اصولا بازی های استیم نصبی نیستن اینایی که توی بازار ستاپ می زارن واسه اینه که حجمشون کم تر بشه رو تعداد دیسک ها کم بشه

عزیز خیلی ممنون .

امتحان می کنم اگه سئوالی بود باز مزاحمت می شم. البته اگه روم شد. :D

اومدم مثبت بدم اشتباهی منفی دادم :wub:

لینک به دیدگاه

یه سوال این بلک باکس هیتمن ابسولیشن اجرا نمیشه چجوری اوکی میشه؟ :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزی آقا چه مثبت چه منفی :دی

یه سوال این بلک باکس هیتمن ابسولیشن اجرا نمیشه چجوری اوکی میشه؟ :wacko:

error اش چیه؟

لینک به دیدگاه

کلا اجرا نمیشه انگار هیچی نصب نشده باشه :blink:

با کال او بلک 2 همین مشکلو داشتم اجرا شد با استیم اما این انگار میخواد دق بده منو :D

مکس پین 3 عجب چیزی بود خدایی حالیدیم باهاش! :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کرک و آپدیت جدید از سایت skidrow بگیر نباید مشکلی باشه

بلک باکس معمولا نسخه هاش بدون مشکلن

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

بعد انلاین هم میتونی باهاش بازی کنی یعنی خود Steam به محظ اضافه کردن ایکن و وال پیپر و توضیحات فنی بازی رو هم میاره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد انلاین هم میتونی باهاش بازی کنی یعنی خود Steam به محظ اضافه کردن ایکن و وال پیپر و توضیحات فنی بازی رو هم میاره ؟

بله اگر سریال اورجینالش رو خریده باشی می تونی فعالش کنی  و آنلاین هم بازی کنی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان من 1 سوال دارم اونم اینه که من ویندوز کامپیوتر رو عوض کردم بعد استیم نصب کردم حالا ک میخوام لاگین کنم میگه که کد میخواد بعد این کد که به ایمیل من ارسال میشه , این ایمیل دیاکتیو یا ب قول خودمون هک شده حالا این کد که میره برا ای ایمیل من باید چطوری ای کد رو بدست بیارم ؟

لطفا کمکم کنید :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان من 1 سوال دارم اونم اینه که من ویندوز کامپیوتر رو عوض کردم بعد استیم نصب کردم حالا ک میخوام لاگین کنم میگه که کد میخواد بعد این کد که به ایمیل من ارسال میشه , این ایمیل دیاکتیو یا ب قول خودمون هک شده حالا این کد که میره برا ای ایمیل من باید چطوری ای کد رو بدست بیارم ؟

لطفا کمکم کنید :(

نمیتونی تو همونجا ایمیل رو عوض کنی ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کجا نمیتونم ؟

وقتی کد رو میفرسته تو خود برنامه می گه فرساتده شد یا نه / منظورم اونجاس بزن نه ببین میزاره ایمیلی که دادی رو عوض کنه ؟

لینک به دیدگاه

وقتی کد رو میفرسته تو خود برنامه می گه فرساتده شد یا نه / منظورم اونجاس بزن نه ببین میزاره ایمیلی که دادی رو عوض کنه ؟

نه , نمیشه اونجا برا تغییر ایمیل باید بری تو استیم ولی مشکل اینحاست ک من اصلا نمیتونم لاگین کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...