رفتن به مطلب

فروش رم 4 گیگ Dual Channel DDR3 2000 Memory Kit Corsair Vengeance 2 x 2GB

hojje
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یک عدد کیت 2*2 رم کورسیر ونجینس که حدود دو ماه کارکرده

به دلیل خرید یک رم 8 گیگ به فروش میرسد

اصلا اور نشده و در سلامتی کامل به سر میبرد
گارانتیشم تخت جمشیده
تهران و حومه حضوری تقدیم میشه
قیمت پایه 80 و گام افزایشی 3 هزار تومن
نوش الان 130 تومنه
پایان مزایده پایان روز 22 دی میباشد

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820233164

u30nmav2rv0l2njj8uf.jpg

ویرایش شده توسط hojje
لینک به دیدگاه

آقاى

Vaioman

مثل اينكه تو اين تايپيك فقط من و شما مونديم من چند روزه دارم با طرف كه صاحب تايپيك هست قبل شما ارتباط بر قرار ميكنم طرف اصلا پاسخگو نيست كه كجاست فقط يبار تو پيام خصوصى بهم گفت كه همين مزايده رو تو PT هم قرار داده و اونجا ميشه باهاش معامله كرد و قولشو رو هم به يكى دو نفر داده...

اى خدا... شانس نداريم كه....

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

آقاى

Vaioman

مثل اينكه تو اين تايپيك فقط من و شما مونديم من چند روزه دارم با طرف كه صاحب تايپيك هست قبل شما ارتباط بر قرار ميكنم طرف اصلا پاسخگو نيست كه كجاست فقط يبار تو پيام خصوصى بهم گفت كه همين مزايده رو تو PT هم قرار داده و اونجا ميشه باهاش معامله كرد و قولشو رو هم به يكى دو نفر داده...

جناب eddy عزیز من قسط اذیت و آزار شما رو نداشتم.با احتساب بیانات شما من میکشم کنار.خدا کنه بتونی با 91 بخری و رمش برات بچرخه. :)  :)  :)  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آقاى

Vaioman

عزیز تو رم میخوای به خودم بگو برات تهیه کنم.نا امید نباش.

رم 2*2 میخوای یا 2*4 ؟

پ خ بزن کارت دارم.

پ ن :هیچ کس بد شانس نیستا.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

جناب eddy عزیز من قسط اذیت و آزار شما رو نداشتم.با احتساب بیانات شما من میکشم کنار.خدا کنه بتونی با 91 بخری و رمش برات بچرخه. :)  :)  :)  :D

نه بابا قربونت مشكل از شما نيست شما آقايى شما يه قيمت دادى بنده هم ميدم دوستمون هم ميده مگرنه كه نميشه اسمشو مزايده گذاشت مشكل از اينكه بعضيا ميان تايپيك ميزننه از اون طرف هم ميرن تو يه سايت ديگه ميزنن نه وقت ميكنن به اينجا خوب سر بزنن نه به اونجا يا كلا فقط ميرن سراغ همون تايپيكشون تو فروم بغلى و ما خريداران فقط وقتمون رو تلف كرديم موفق باشيد...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...