رفتن به مطلب

بچه ها یه نگاه به سیستمم بندازید ببینید چطوریاست

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها من مشخصات سیستمم رو گذاشتم سعی میکنم ازش هم عکس بزارم ولی تو این انجمن کسی هست که به من کمک کنه و اطلاعاتی در مورد این سیستم های خنک کننده بهم بده من ازشون سر در نمیارم

مثلا اون شیلنگ ها که تو بعضی کیس ها دیدم اون ها چین

توی اون ها اب رف و آمد میکنه یا باد

اینم مشخصات سیستم

Main:P8h61 Usb 3

CPU:Intel® Core i3 2100 3.10GHz.3.10GHZ

VGA:Asus Nvidia GT440 1GB GDDR5

RAM:2*2 Kingmax

Monitor:LED LG w1943se

Case:Green Magnum2

H.D.D:500GB SataIII

Power:Green

Speaker:Genius

CD ROM:Pioneer Dvd writer

بعدشم من اینا رو همه از روی برگه ی خرید گفتم اخه در سیستمم رو نمیشه باز کرد اخه یه برچسب زده که اگه باز بشه از گارانتی خارج میشه

ممنون میشم کسی کمکم کنه

لینک به دیدگاه

درود

سیستم خوب یا بد نداریم عزیز . این سیستم یک سیستم متوسط حساب میشه و کارهای روزمره رو میتونید باهاش انجام بدید .

در مورد خنک کننده هم این سیستم نیازی بهش نداره در کل ولی اگر بگذارید بهتره

لینک به دیدگاه

درود

سیستم خوب یا بد نداریم عزیز . این سیستم یک سیستم متوسط حساب میشه و کارهای روزمره رو میتونید باهاش انجام بدید .

در مورد خنک کننده هم این سیستم نیازی بهش نداره در کل ولی اگر بگذارید بهتره

ممنون سعید جان میگم چرا من هرچی با موزیلا پست ارسال میکردم ارسال نمیشد اصلا دکمه ی ارسال رو میزدم چیزی نمیشد در ضمن من

اطلاعات زیادی ندارم در مورد سیستم خنک کننده

راستی یه سوال کامپیوتری هم داشتم میگم من تو ویندوز قبلیم 7 64bit  به راحتی فیفا 13 رو اجرا میکرد ولی الان چند بار بعد از اون Win سیستم رو عوض میکنم بازی میاد بالا ولی تصویر خیلی گیر داره

تمام کار هارو هم انجام دادم از نصب دایرکت تا آپدیت گرافیک به نظر شما مشکل از کجاست

بعدش راستی این فن های چراغ دار چه قیمت هستن الان میخوام بگیرم راستی

یه سوال دیگه میگم  یه چیز های نسبتا بزرگی که میزارن روی Cpu  اون ها چین یعنی از این فن که روی CPUهستش بهتره

ببخشید سرتم رو درد آوردم مبتدیم دیگه بازم شرمنده

لینک به دیدگاه

میلاد جان واقعیتش بنده همیشه با پلمپ سیستم توسط فروشنده مخالفم . چون نمیشه دید که چی توش گذاشته .

اون فن بزرگها که میفرمایید اگر کسی بخواد پردازنده سیستمش رو اورکلاک کنه استفاده میکنه عزیز ولی در حالت عادی اگر دمای سیستمتون خوبه مشکلی توی استفاده فن الانش نیستش

لینک به دیدگاه

میلاد جان واقعیتش بنده همیشه با پلمپ سیستم توسط فروشنده مخالفم . چون نمیشه دید که چی توش گذاشته .

اون فن بزرگها که میفرمایید اگر کسی بخواد پردازنده سیستمش رو اورکلاک کنه استفاده میکنه عزیز ولی در حالت عادی اگر دمای سیستمتون خوبه مشکلی توی استفاده فن الانش نیستش

اقا ما چی کنیم با مشکل موزیلا کار نمیکنه الا دارم با اینترنت اکسپلورر کار میکنم

نه اخه من این سیستم رو سفارش دادم خودم توی شهرستان هستم الان سیستم من کل گارانتیش به همین بر چسب بنده

چون نه کارت گارانتی مادربورد رو دارم نه گرافیک حالا چیکار کنم با مشکل گرافیک

این کولواتر ها چطوریاست جریانش

لینک به دیدگاه

اقا ما چی کنیم با مشکل موزیلا کار نمیکنه الا دارم با اینترنت اکسپلورر کار میکنم

نه اخه من این سیستم رو سفارش دادم خودم توی شهرستان هستم الان سیستم من کل گارانتیش به همین بر چسب بنده

چون نه کارت گارانتی مادربورد رو دارم نه گرافیک حالا چیکار کنم با مشکل گرافیک

این کولواتر ها چطوریاست جریانش

واترکولینک اول باید سیستمت رو باز کنی بعد بگذاری ولی به هیچ عنوان نیاز ندارید

لینک به دیدگاه

الان همه قطعات که وارد بازار می شوند و از شرکت های بزرگ خریداری می شوند، همگی خودشون گارانتی دارند. ( غیر از cpu ابنتل) . برای همین دیگه کسی به این صورت سیستم رو پلمب نمیکنه و بابت گارانتی کردنش هم قاعدتا نباید مبلغ اضافی دریافت کنه. البته این قضیه بر می گرده به توافق شما با فروشنده کالا.

در مورد کولر ها ، جناب حسینی توضیح دادن. واتر کولر و ایر کولر هایی که هیت سینگ بزرگ دارند برای پردازنده های اورکلاک شده بکار میره که برای شما که از cpu  در حالت عادی استفاده میکنی ، نیازی به کولر نیست.

شما از فروشنده ، جعبه قطعات رو گرفتید یا نه. معمولا برگه گارانتی ها رو داخل جعبه قطعات میگذارند یا روی آن می وچسببونند؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
 الان همه قطعات که وارد بازار می شوند و از شرکت های بزرگ خریداری می شوند، همگی خودشون گارانتی دارند. ( غیر از cpu ابنتل) . برای همین دیگه کسی به این صورت سیستم رو پلمب نمیکنه و بابت گارانتی کردنش هم قاعدتا نباید مبلغ اضافی دریافت کنه. البته این قضیه بر می گرده به توافق شما با فروشنده کالا.

در مورد کولر ها ، جناب حسینی توضیح دادن. واتر کولر و ایر کولر هایی که هیت سینگ بزرگ دارند برای پردازنده های اورکلاک شده بکار میره که برای شما که از cpu  در حالت عادی استفاده میکنی ، نیازی به کولر نیست.

شما از فروشنده ، جعبه قطعات رو گرفتید یا نه. معمولا برگه گارانتی ها رو داخل جعبه قطعات میگذارند یا روی آن می وچسببونند؟

درود

هومن جان بعضی مواقع واجب هست که سیستم پلمپ بشه!

دلیلش هم چون کامپیوتر رو برای بچه می گیرند و ذهن خلاق و کنجکاو کیس رو باز می کنه و هزار دردسر....

لینک به دیدگاه

والا من این سیستم رو جمع نکردم یه روز با پدرم رفتیم فوروشگاه دیدم یه برگه گذاشتن جلومون و گفتن این دوتا سیستم از بهترین سیستم ها هستش

سیستم A بود و سیستم B که من دومی رو انتخاب کردم که همین هستش که مشخصاتش رو نوشتم که گفت این سیستم رو براتون میاریم دیدم رفت پایین توی انبار و توی یه کارتون بزرگ رو دادن به ما که توی اون کارتون هم مانیتور بود هم کیس و همه چی دیگه

بعدش ما برداشتیم اومدیم خونه سیستم رو راه انداختیم ولی اومدیم قطعات داخلش رو چک کنیم دیدم یه برچسب زده درش نوشته در صورت باز شدن از گارانتی خارج میشه

این جریان این سیستم من بود حالا من که راهی برای دیدن توش ندارم شاید کارت های گارانتیش توش باشن کی میدونه

با این تفاسیر شما این کیس من که Green magnum2 هستش نیازی به فن Led هم نداره برای زیبایی

لینک به دیدگاه

درود

دلیلش هم چون کامپیوتر رو برای بچه می گیرند و ذهن خلاق و کنجکاو کیس رو باز می کنه و هزار دردسر....

درسته ولی اقای هکس من تا لان این سیستم 4 هستش که دارم عوض میکنم

درسته من بچه ولی باید سر در بیارم از این چیز ها یا نه

شما هم روز اول چنین اطلاعاتی که نداشتی

لینک به دیدگاه

درود

دلیلش هم چون کامپیوتر رو برای بچه می گیرند و ذهن خلاق و کنجکاو کیس رو باز می کنه و هزار دردسر..

سلام معین جان. همانطور که در بالا هم نوشتم ، این قضیه به نوعی توافقی هست. شاید شما یک شرکت داشته باشی و  بخواهی همه سیستم را پلمب کنی تا کسی با اونها  به اصطلاح " ور" نره. :D .

آقای kingmilad  به نظرم شما با فروشنده تماس بگیرید و از ایشان سوال کنید. احتمال اینکه کارت گارنتی ها رو در داخل کیس چسبانده باشند خیلی زیاده. به هر حال قبل از هر پیش داوری بهتره از فروشنده هم سوال کنید.

اما نظر شخصی من این هست که ، حتما کارتن تمام قطعات را به همراه متعلقات بگیرید. . البته میگم این نظر شخصی من هست.

لینک به دیدگاه

سلام معین جان. همانطور که در بالا هم نوشتم ، این قضیه به نوعی توافقی هست. شاید شما یک شرکت داشته باشی و  بخواهی همه سیستم را پلمب کنی تا کسی با اونها  به اصطلاح " ور" نره. :D .

آقای kingmilad  به نظرم شما با فروشنده تماس بگیرید و از ایشان سوال کنید. احتمال اینکه کارت گارنتی ها رو در داخل کیس چسبانده باشند خیلی زیاده. به هر حال قبل از هر پیش داوری بهتره از فروشنده هم سوال کنید.

اما نظر شخصی من این هست که ، حتما کارتن تمام قطعات را به همراه متعلقات بگیرید. . البته میگم این نظر شخصی من هست.

شاید روی دری که کیس باز میشه روی اون چسپوندش باشه

یا شایدم با همین برچسب تمام کارانتی هارو شامل بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درسته ولی اقای هکس من تا لان این سیستم 4 هستش که دارم عوض میکنم

درسته من بچه ولی باید سر در بیارم از این چیز ها یا نه

شما هم روز اول چنین اطلاعاتی که نداشتی

درود

من روی کلامم به شما نبود دوست گرامی یک مسئله کلی رو بیان کردم . @};-

هیچ گاه من خودم خلاقیت و کنجکاوی رو سرکوب نمی کنم چون اثرات بر آینده شخص خواهد گذاشت.

بله هومن جان حرف کاملا متین هست.

من خودم وقتی برای کسی سیستم می بندم کارتن و متعلقات اضافی رو بهشون میدم و تمام کارت گارانتی ها و درایورها رو هم درون جعبه مادربرد میذارم و تقدیم خریدار می کنم( سهولت در دسترسی)

اینطوری حتی خریدار اعتماد می کنه و برای بار چندم دوستان و اقوامش رو پیش من میفرسته.

من بابت اون پلمپ که روی در کیس میچسبونم نه پولی میگیرم و نه ... فقط با شناختی که از بعضی از مشتریها دارم اینکار رو می کنم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی!

همونطور که می گید کارتن و وسایل اضافی و ... حق خریدار هست چون پول اونها از خریدار گرفته شده...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

درود

من روی کلامم به شما نبود دوست گرامی یک مسئله کلی رو بیان کردم . @};-

هیچ گاه من خودم خلاقیت و کنجکاوی رو سرکوب نمی کنم چون اثرات بر آینده شخص خواهد گذاشت.

بله هومن جان حرف کاملا متین هست.

من خودم وقتی برای کسی سیستم می بندم کارتن و متعلقات اضافی رو بهشون میدم و تمام کارت گارانتی ها و درایورها رو هم درون جعبه مادربرد میذارم و تقدیم خریدار می کنم( سهولت در دسترسی)

اینطوری حتی خریدار اعتماد می کنه و برای بار چندم دوستان و اقوامش رو پیش من میفرسته.

من بابت اون پلمپ که روی در کیس میچسبونم نه پولی میگیرم و نه ... فقط با شناختی که از بعضی از مشتریها دارم اینکار رو می کنم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی!

همونطور که می گید کارتن و وسایل اضافی و ... حق خریدار هست چون پول اونها از خریدار گرفته شده...

بچه ها نکنه مشکل لگ زدن تصویر Fifa 13 این باشه

ایا راه حلی موجود هست

post-11871-0-23305700-1357579167_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بچه ها نکنه مشکل لگ زدن تصویر Fifa 13 این باشه

ایا راه حلی موجود هست

attachicon.gifUntitled.jpg

توهمون تسک منیجر به تب Processes برید و ببینید چه برنامه هایی دارن رم سیستم رو استفاده میکنن . ممکنه ویروسی باشه سیستم .

لینک به دیدگاه

توهمون تسک منیجر به تب Processes برید و ببینید چه برنامه هایی دارن رم سیستم رو استفاده میکنن . ممکنه ویروسی باشه سیستم .

الان که از فیفا در اومدم 99 در صد داره سیستم مصرف میکنه ولی موقع ایی که میرم توی بازی میشه 79درصد فیفا بقیش هم میشه سیستم

اقا حامد به نظرتون رم سیستمم رو ارتقا بدم به بالاتر درست میشه الان 4 هستش یهنی 2*2 هستش

شانش ما هم مادر بورد هم دو تا جا بیشتر برای رم نداره

من قبلا با همین سون 64 بیت راحت میاوردمش بالا بدون هیچ لگی ولی الان نمیدونم چرا اینطوری شده

حقیقتش یه روز اومدم دیدم سیستمم قفل شده نمیدونم چرا خدا میدونه بعدش اومدم ویندوز رو عوض کردم از اون روز به بعد این بازی اینطوری شده

جان من اگه میتونید کمکم کنید

لینک به دیدگاه

4 گیگ مشکلی نداره . اون درصد رو نمیگم . کنار هر کدوم از برنامه های در حال اجرا ، هم میزان استفاده از پردازنده رو نوشته و هم میزان استفاده از رم . ببین کدوم برنامه ها هستن که رم خیلی زیادی دارن استفاده میکنن . همینطور چند درصد پردازنده دارن استفاده میکنن .

لینک به دیدگاه

مشکلش کمبود رم نیست . رم ازادتون مجموع free و available است . ویندوز خودش هر چقدر رم بتونه رو سعی می کنه allocate کنه .

تازه اون cached هم هر چی برنامه باز می کنید رو تا جایی که بتونه تو حافظه نگه می داره حتی وقتی می بندینشون که اگر دوباره رفتین سراغشون سریعتر باشه

اگر اون نمودار آبی و اون خط سبز memory خیلی به سقف نزدیک شدن و هاردتون هم مرتب کار می کرد اونوقت رمتون پر شده

یه اسکرین شات هم از سیستم خودم میزارم که ببینین فقط مال شما اینطوری نیست .

فقط نمی دونم عکسه میاد یا نه

لینک به دیدگاه

مشکلش کمبود رم نیست . رم ازادتون مجموع free و available است . ویندوز خودش هر چقدر رم بتونه رو سعی می کنه allocate کنه .

تازه اون cached هم هر چی برنامه باز می کنید رو تا جایی که بتونه تو حافظه نگه می داره حتی وقتی می بندینشون که اگر دوباره رفتین سراغشون سریعتر باشه

اگر اون نمودار آبی و اون خط سبز memory خیلی به سقف نزدیک شدن و هاردتون هم مرتب کار می کرد اونوقت رمتون پر شده

یه اسکرین شات هم از سیستم خودم میزارم که ببینین فقط مال شما اینطوری نیست .

فقط نمی دونم عکسه میاد یا نه

نه نوید جان عکسه نیومد وای الان رفتم به صورت اینترنتی رم سفارش بدم قیمت هاش چقدر بالاست

8گیگ 196هزار تومان

16 گیگ 356هزار تومان

من یادمه رم 8 گیگ یه زمان 70 هزار تومان بود و 16 گیگ 140 هزار تومان

توروم روی قطعات هم تاثیر گذاشته

بچه ها بچه ها حالا در کل این مشکل بازی فیفا 13 مربوط به کدوم قسمت سیستم میشه داره میره رو اعصابم

خدای نکرده نکنه سیستمم مشکل سخت افزاری داره

لینک به دیدگاه

من با 4 گیگ رم و ویندوز 64 بیتی مشکلی ندارم با بازیها . فیفا رو نصب نگردم . ولی برادرم نصب کرده و میگه که مشکل دارم باهاش . میگه انگار گرافیکش خیلی پایینه .

لینک به دیدگاه

یعنی چی ک گرافیکش پایین هست خب بره تو تنظیماتش درستش کنه من که از نظر واقعی بودن بازی هیچ مشکلی ندارم فقط این لگ تصویر شده شری

راستی مهندس امکان داره از دایرکت باشه اگه داری اخرین نسخه دایرکت رو برام میتونی پیدا کنی

ویرایش شده توسط Kingmilad
لینک به دیدگاه

مثل اینکه نمیتونه . فعلا که نیست . سربازیه . وقتی بیاد بهش میگن باز بگرده :D

معمولا تو هر دیسک بازی ، آخرین نسخه دایرکت ایکس هست .

با بازیهای دیگه مشکلی نداری ؟ اگر مشکلی نیست ، شاید خود بازی مشکل داره . شاید بد نصب شده باشه .

لینک به دیدگاه

اخه هر بار که Win عوض میکنم اونم پاک میشه باید دوباره نصبش کنم

راستی گفتی شاید بد نصب شده باشه DVD 2 رو که میزارم خیلی صدا داره طوری که اون کسی که پایین خونه نشسته صداش رو میشنوه

اگرم این دلیل باشه پس چرا دفعه های اول خوب بود

بازی دیگه الان شروع میکنم به نصب مثلا با کدوم بازی امتحان کنم ببینم مشکل نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز لگ فیفا 13 بر میگرده به نوع کــرک! من هم با سیستم قوی تر و 16 گیگ رم گهگاهی به لگ بر میخورم.البته رندم هستش.بیشتر در موقع لود ابتدایی بازی.بعضی وقتا در ریپلی صحنه ها و ...

همونطور که گفتند با بازی های دیگه هم تست کنید و نتیجه اعلام کنید

ولی فیفا 13 لگ زیاد داره...تو سایت های تخصصی بازی هم برید مثل بازی سنتر میبینید که مشکلات اجرای این بازی در سیستم های قوی تر از سیستم شما هم هست

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز لگ فیفا 13 بر میگرده به نوع کــرک! من هم با سیستم قوی تر و 16 گیگ رم گهگاهی به لگ بر میخورم.البته رندم هستش.بیشتر در موقع لود ابتدایی بازی.بعضی وقتا در ریپلی صحنه ها و ...

همونطور که گفتند با بازی های دیگه هم تست کنید و نتیجه اعلام کنید

ولی فیفا 13 لگ زیاد داره...تو سایت های تخصصی بازی هم برید مثل بازی سنتر میبینید که مشکلات اجرای این بازی در سیستم های قوی تر از سیستم شما هم هست

MM65 سلام

شاید ولی اخه من اون روز های قبل ویندوزم رو عوضش کنم  خوب بازیش میکردم حتی بدون یه ذره لگ ولی یدفعه نمیدونم چرا اینطوری شد

برا من انقدر خوب اجرا میشد که سیستم رو وصلش میکردم به LED 56 سامسونگ اونجا با بچه ها بازی میکردیم

الانم طبق گفته ی مهندس  دارم بازی Black ops II رو نصب میکنم اگه با اون هم مشکل داشت چیکار کنم

دیگه صد در صد باید رم سیستمم رو ارتقا بدم مگه نه

ویرایش شده توسط Kingmilad
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...