رفتن به مطلب

بچه ها یه نگاه به سیستمم بندازید ببینید چطوریاست

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

مگه میکشه سیستم و گرافیکت این بازی رو؟؟؟

یه بازی معمولی تر بریزی واسه تست بنظرم بهتر باشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
MM65 سلام

شاید ولی اخه من اون روز های قبل ویندوزم رو عوضش کنم  خوب بازیش میکردم حتی بدون یه ذره لگ ولی یدفعه نمیدونم چرا اینطوری شد

برا من انقدر خوب اجرا میشد که سیستم رو وصلش میکردم به LED 56 سامسونگ اونجا با بچه ها بازی میکردیم

الانم طبق گفته ی مهندس  دارم بازی Black ops II رو نصب میکنم اگه با اون هم مشکل داشت چیکار کنم

دیگه صد در صد باید رم سیستمم رو ارتقا بدم مگه نه

مشکل بعضی کـرکها به صورت رندمه.من همین فیفا 13 رو روی سیستم مشابه شما از لحاظ cpu و مادربرد اجرا کردم مشکلی نبود ولی رو سیستم قوی تر گه گداری مشکل داشت. بلک آپس2 هم کـرک هاش اکثرا یه کم ایراد دارند.یه بازی سبک fps مثل MOHW اجرا کن که کـرکای تو بازارش هیچ مشکلی ندارن با اون تست کن

لینک به دیدگاه

مشکل بعضی کـرکها به صورت رندمه.من همین فیفا 13 رو روی سیستم مشابه شما از لحاظ cpu و مادربرد اجرا کردم مشکلی نبود ولی رو سیستم قوی تر گه گداری مشکل داشت. بلک آپس2 هم کـرک هاش اکثرا یه کم ایراد دارند.یه بازی سبک fps مثل MOHW اجرا کن که کـرکای تو بازارش هیچ مشکلی ندارن با اون تست کن

بچه ها این سیستم من یه دردش شده چیکارش کنم به نظرتون بازی بلک اوپس 2 هم که میومد بالا تا اخر هم من این بازی رو رد کردم ولی الان روی ایکون بازی کلیک میکنم اصلا مثل اینکه ک به دیوار دستور دادی چیکارش کنم چقدر دیگه ویندوز عوض کنم win32 bit هم که نصب میکنم 2 گیگ بیشتر از رمم رو نمیشناسه

بچه ها دیگه دارم میفتم گریه جان من کمکم کنید این سیستم اینطوری نبوده یهو اینطوری شده جان من کمکم کنید

مرسی ج بدید

لینک به دیدگاه

اقا مگه من 64 بیت نصب نکردم پس این دیگه چه دردشه زده 32 بیت همه چی رو همچنین توی درایو سی نوشته

ProgramFiles(x86) چرا مگه 64 x(64)نیست پس این چیه دیگه

post-11871-0-06367100-1357591339_thumb.png

لینک به دیدگاه

ویندوز 64 بیت برای نصب نرم افزار های 32 بیتی یک پوشه جدا میسازه و به اسم x86 نصب میکنه .

بازی بلک اپس 2 کرکش کمی گیره . استیم رو هم باید نصب کنی تا کار کنه  .حداقل مال من اینطوری بود .

لینک به دیدگاه

ویندوز 64 بیت برای نصب نرم افزار های 32 بیتی یک پوشه جدا میسازه و به اسم x86 نصب میکنه .

بازی بلک اپس 2 کرکش کمی گیره . استیم رو هم باید نصب کنی تا کار کنه  .حداقل مال من اینطوری بود .

NFS mostwanted2 رو نصب کردم روون جواب داد

فقط صبح برم یه رم بگیرم

8 میخوام بگیرم چه مدل بگیرم الان این جفت 2 که سر سیستمم هستن kingmax ان

لینک به دیدگاه

NFS mostwanted2 رو نصب کردم روون جواب داد

فقط صبح برم یه رم بگیرم

8 میخوام بگیرم چه مدل بگیرم الان این جفت 2 که سر سیستمم هستن kingmax ان

اگر ا زمن میشنوی اینا رو باز کن و بفروش و جی اسکیل ریپجاوز بگیر ، یا جی اسکیل آرس یا جیل 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نکنم تاثیر انچنانی برای این سیتمتون داشته باشه و هزینه ی اضافی هست، بشخصه افراد زیادی رو میشناسم با 4 همه کاری انجام میدن کمبودی هم احساس نمی شه...!

اگه قصد گرفتن عملکرد بهتر داری گرافیکو ارتقا بده...البته پیشنهاد بود :D

لینک به دیدگاه

من هم با نیما موافقم . درحال حاضر سیستمت مشکلی نداره . 4 گیگ رم رو من هم دارم استفاده میکنم . هیچ مشکلی ندارم . گرافیکت ولی کمی ضعیفه . البته برای بازی تو مانیتور های 19 و 20 اینچ مشکلی نداری . شاید نتونی با تمام جزئیات اجرا کنی.  ولی میتونی راحت بازی کنی . به نظر من الان نیازی نیست هزینه کنی.  اگر هم میخوای هزینه کنی بهتره کارت گرافیک رو تعویض کنی . ضمنا باید ببینی که چه پاوری رو سیستم هست . چون گرافیکهای قویتر نیاز به پاور بهتر دارن .

لینک به دیدگاه

من هم با نیما موافقم . درحال حاضر سیستمت مشکلی نداره . 4 گیگ رم رو من هم دارم استفاده میکنم . هیچ مشکلی ندارم . گرافیکت ولی کمی ضعیفه . البته برای بازی تو مانیتور های 19 و 20 اینچ مشکلی نداری . شاید نتونی با تمام جزئیات اجرا کنی.  ولی میتونی راحت بازی کنی . به نظر من الان نیازی نیست هزینه کنی.  اگر هم میخوای هزینه کنی بهتره کارت گرافیک رو تعویض کنی . ضمنا باید ببینی که چه پاوری رو سیستم هست . چون گرافیکهای قویتر نیاز به پاور بهتر دارن .

پاور سیستمم Green 530 w هستش

خوبه

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...