رفتن به مطلب

فروش PLEXTOR 24X PX-L890SA سری همراه با قابلیت LightScribe

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

فروش تعدادی محدود دی وی دی رایتر سری PLEXTOR 24X PX-L890SA همراه با قابلیت LightScribe

رایتر ها کاملا آکبند میباشند .. همراه با گارانتی آواژنگ
22300857433132861195.jpg

فقط 75000 تومان

تمامی رایتر ها طرح شبنم دارند و به صورت قانونی وارد شده

واسه اصل و غیر اصل بودنش تا اونجایی که من میدونم PLEXTOR 24X PX-L890SA LightScribe اصلی هستن که البته بنده هم دقیقا همین مدل رو گذاشتم واسه فروش

Light Scribe چیست؟ 
--------------------------------------------------------------------------------
Light Scribe یک تکنولوژی جدید برای ضبط کننده های دیسک های نوری است که امکان ایجاد برچسب(Label) هایی به صورت متنی یا گرافیکی را بر روی دیسک ها مهیا میکند. در واقع این برچسب توسط لیزر به صورت یک عکس بر روی سطح خارجی دیسک ها چاپ می شود

thumbsupsmileyanim.gif البته نمونه های تقلبی زیاد تو بازار هست که با قیمت پایین تر معامله میشه دوستان باید دقت داشته باشید این سری که من اوردم جواب خودش رو پس داده که من یکیش رو بی چک و چونه انداختم رو سیستمم واقعا این سری تک بوده نسبت به اون چیزی که تا به حال دیدم thumbsupsmileyanim.gif
39911790959347696706.jpg
رایتر ها کاملا آکبند میباشند .. همراه با گارانتی آواژنگ

ویرایش شده توسط farzin2012
لینک به دیدگاه

اگر دارید قیمت رو با این متفرقه تقلبی مقایسه میکنید بله بالاست من همین پلکستور رو 63 و 66 هم خریدم اما در نهایت دی وی دی هایی که سوزوند رو دستم موند و خودش که هر چیزی بود الا پلکستور 

من از رایتر زیاد فروختم و تمام کاربرانی که ازم خریدن تایید کردن البته باز نمونه متفرقه بدون قابلیت  LightScribe هستند با قیمت پایین تر اما اینایی که من دارم هم گارانتی دارن و هم قابلیت  LightScribe

خواستید در خدمتم 

لینک به دیدگاه

سلام

من یکدونه میخوام.

چکار باید بکنم؟

با سپاس.

پ.خ شد

ویرایش شده توسط farzin2012
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

داداش منم یک عدد میخوام.شرایط رو پ.خ کنید واسم.پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه

درود

این کالا در بازار بین 76000 تومان تا 79000 تومان  میباشد

لینک به دیدگاه

بله ممنون سعید جان 

موجودی در حال حاضر صفر هستش 

:(

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 11 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...