رفتن به مطلب

مشکل در نصب AI Suite II ! (راه حل کارشناسانه شما چیست؟)

mm65
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان

همونطور که میدونید ایسوس برا مادربردهای خودش برنامه ای داره که در سی دی مادربرد هم موجوده و AI Suite II نام داره.قابلیت های جالبی داره از جمله آپدیت بایوس یا حتی لوگو از طریق ویندوز و ....

اما متاسفانه این نرم افزار در ویندوز8 نصب نمیشه! و ارور میده.حتی در rog هم یکی از کاربران این مشکل مطرح کرده بود که هنوز به سوالش پاسخ داده نشده!

حالا به نظر دوستان چه راه حلی وجود داره تا این برنامه مفید بر روی 8 هم نصب بشه!؟

آیا آپدیتی وجود داره؟

3پاس (*)

(واقعا با این قضیه از آپدیت به ویندوز8 پشیمون شدم :( )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا میشه . من نسخه 2.0.1 رو تونستم نصب کنم رو ویندوز 8

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قربون معرفتت

یه لینک میدی ؟!

هر چی سرچیدیم چیزی یافت نشد.

@};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان

(واقعا با این قضیه از آپدیت به ویندوز8 پشیمون شدم :( )

درود به رفیق خودم.

به نظرم باید یه تاپیک تو لیون بزنیم با این عنوان: مایکروسافت در ویندوز 8 حلوا خیرات نمیکند

وقتی مانیتور تاچ نداریم، خو چه کاریه؟ B)

7 همه چیزش بهتره. من دفعه ی پیش خواستم وین 8 بریزم، یه بار دیسکش نخوند، یه بار وسطش برق رفت، یه بار سیستم هنگ کرد. دیدم قسمت نیست، همون وین 7 ریختم.  نه برق رفت، نه ارور داد، نه سیستم جنگولک بازی درآورد. ;)

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود به رفیق خودم.

به نظرم باید یه تاپیک تو لیون بزنیم با این عنوان: مایکروسافت در ویندوز 8 حلوا خیرات نمیکند

وقتی مانیتور تاچ نداریم، خو چه کاریه؟ B)

7 همه چیزش بهتره. من دفعه ی پیش خواستم وین 8 بریزم، یه بار دیسکش نخوند، یه بار وسطش برق رفت، یه بار سیستم هنگ کرد. دیدم قسمت نیست، همون وین 7 ریختم.  نه برق رفت، نه ارور داد، نه سیستم جنگولک بازی درآورد. ;)

درود آرمین جون

برای تاچ اینترپرایس خوبه برا بقیه پرو.

7 خوبی های خاص خودش داره و 8 هم مزیت های خودش.از طرفی 8 تازه اومده.شخصی سازی محدوده و برا هر چیزی بایستی افزونه و .... نصب کرد.خیلیاشم جواب نمیده...کـرک 100% مطمئنم نداره.البته من فعلا دارم آپدیت میکنم و مشکلی نیست.ولی به نظرم این 8 هیچوقت رضایت گیکا رو جلب نمیکنه...

قانونیشم اومده . پرو حدود 100 تومن و اینرتپرایس 126 تومن. منم اول از سافت98 دان کردم 4.5 گیگ هم رفت آخرشم نصب نشد رفتم از بیرون خریدم نصبیدم! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرمین جان درست میگند اصلا تا وقتی احتیاجی نیست لازم نیست ویندوز به روز کنید .

بنده 2 سال اولی که سون آمده بود و هیچ مشکلی هم نداشت xp نصب داشتم چون احتیاجی نبود . اما بعدش واسه گیم و directx 11 سون نصب کردم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قربون معرفتت

یه لینک میدی ؟!

هر چی سرچیدیم چیزی یافت نشد.

@};-

نوکرم

برو قسمت ویندوز 8 رو Utilities و AI Suite II ورژن 2.0.1 دانلود کن

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل در ارسال

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرگبر ویندوز 8  درود بر ویندوز 7  از همین الان ویندوز 8 نفرین شده و هرکس نصب کنه به اشد مجازات محکوم میشه .... ختم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ارمین قوربون دهنت

این ویندوز 8 دهن ما رو به تنهایی صاف کرده . منم نسخهMSDN رو گرفتم ولی خواستم یه درایور کارت صدا نصب کنم 3 بار پشت سر هم هنگید

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین که منو استارت نداره خودش کلی درده.

از طرفی برداشته جای همه چیز رو عوض کرده مایکروسافت.چهارشنبه رفتم سیستم رفیقم رو اور کنم .تو محیط ویندوز که وارد شدم برای تست و پایداری مثل این  .... که تاحالا کامپیوتر ندیدن شده بودم.اصلا انگار یکی دستام رو بسته بود.واقعا عذابی کشیدم برای 1 ساعت کارکردن با وین 8.

ساپورتشم که دارید می بینید !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما تو اور کافیه چند بار ولتاژ غبر متعارف بدین ( تا بلو اسکرین از نوع ویندوز 8 بدی که این شکلی هم است قیافش :( بیاد  .) اونوقت ببینین جی میشه دیگه ویندوز بالا نمیاد

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

ارمین قوربون دهنت

این ویندوز 8 دهن ما رو به تنهایی صاف کرده . منم نسخهMSDN رو گرفتم ولی خواستم یه درایور کارت صدا نصب کنم 3 بار پشت سر هم هنگید

هم دردیم عزیز. باور کن تو اون یه ماهی که ویندوز 8 داشتم، تعداد کیلیک های اشتباهم که به هوای دگمه ی استارت زدم رو اگه الان رو Corel و Maya زده بودم تاحالا 2 تا پروژه مهندسی بین المللی بیرون داده بودم. اصن اعصاب نموند واسم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ترمز دستیهارو بکشین از موضوع اصلی دور شدیم .... برمیگردیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بازم من داروگر! :D

اقا یکی ورژن قدیمی استفاده کرده که باید ورژن جدید و استفاده می کرد که مشکلی نبود همه دوباره اومدید ریختین بلبشو راه انداختین ... می خواین یه پلاکارد درست کنم جمعه دور میدون آزادی حمع شیم ش/عار بدیم ... شعارشم یه چی میسازیم تا اون جمعه!!!

مثلا میشه داد زد گفت: "ویندوز جدید نمی خوایم - همون سون کافیه" =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این روند اگه Ubuntu بتونه به ابنتر فیس قشنگ واسه نصب برنامه درست کنه کم کم ویندوز باید جمع کنه بره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارت منو رو میشه به 8 برگردوند! یه برنامه هست که اسمش یادم رفته.اتفاقا برنامه های جالبی داره برا 8 میاد....

سپاس ویژه از محمود جان بابت راهنمایی.

دوستان حالا ما هم یه آف تاپیک بدیم :دی. برا نصب درایورها خیلی دقت کنید.من درایورهایی که از خود سایت ایسوس گرفتم وقتی نصب کردم با این صفحه شوم مواجه شدم:

cukn1huth76plm0vn6.jpg

سعی کنید از خود ویندوز برا نصب درایور استفاده کنید یا برنامه های جانبی مثل DriverScanner که با 8 هم بهینه هست.

آقا ما رفتیم....فرااااااااار

الان یکی از میرامون میاد با یه قفل گنده و همه بن میشیم :دی

لینک به دیدگاه

ای بابا چند نفر به یه نفر؟:D

همتون که از گل سر سبد مایکروسافت شاکی هستید.

لینک آخرین ورژن ai suite که با وین 8 سازگاره

لینک دانلود مستقیم

و اما یک راهنمایی: جهت دریافت آخرین ورژن برنامه های عمومی ایسوس که رو اکثر بورد ها جواب میده، همیشه سراغ صفحه دانلود برترین مدل مین بورد ایسوس برید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ای بابا چند نفر به یه نفر؟ :D

همتون که از گل سر سبد مایکروسافت شاکی هستید.

لینک آخرین ورژن ai suite که با وین 8 سازگاره

لینک دانلود مستقیم

و اما یک راهنمایی: جهت دریافت آخرین ورژن برنامه های عمومی ایسوس که رو اکثر بورد ها جواب میده، همیشه سراغ صفحه دانلود برترین مدل مین بورد ایسوس برید.

خودمونیم اخه گند زده با این ویندوز زدنش

لینک به دیدگاه

خودمونیم اخه گند زده با این ویندوز زدنش

به شدت موافقم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر میکنم برای کاربرای معمولی سیستم و گیم و کلا کسانی که در حال حاظر مشکلی با وین 7 ندارند ارتقا به وین 8 به صلاح نباشه میتونید روی یک بوت دیگه نصب کنید و هر دو رو با هم داشته باشید یا اینکه روی یک ماشین مجازی نصب کنید.

روی سیستم هایی که برای کار اداری و شخصی استفاده میکنم تا به امروز هیچ ویندوزی رو به دلیل بروز اشکال پاک نکردم از ویندوز 2 تا 8 این ویندوزی که الان روش هستم 1 ماه بعد از ریلیز شدنش نصب شده

و تا به امروز سر حال و شاداب :D چند تا نکته هست :

1- بایوس سیستم رو اگر میخواهید آپدیت کنید همیشه به لیست تغییرات اون نسخه نگاه کنید اگر چیزی که به درد شما میخوره توش نیست "آپدیت نکنید"

2- درایور جدید رو برای بار اول از آپدیت درایور و جستجوی خود ویندوز در اینترنت جستجو کنید و در مرحله بعد از برید به سایت اصلی و باز هم لیست تغییرات رو نگاه کنید و اگر چیزی که به درد شما میخوره توش نیست "آپدیت نکنید"

بقیه رو برمیگردم مینویسم .... :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
فکر میکنم برای کاربرای معمولی سیستم و گیم و کلا کسانی که در حال حاظر مشکلی با وین 7 ندارند ارتقا به وین 8 به صلاح نباشه میتونید روی یک بوت دیگه نصب کنید و هر دو رو با هم داشته باشید یا اینکه روی یک ماشین مجازی نصب کنید. روی سیستم هایی که برای کار اداری و شخصی استفاده میکنم تا به امروز هیچ ویندوزی رو به دلیل بروز اشکال پاک نکردم از ویندوز 2 تا 8 این ویندوزی که الان روش هستم 1 ماه بعد از ریلیز شدنش نصب شده و تا به امروز سر حال و شاداب :D چند تا نکته هست : 1- بایوس سیستم رو اگر میخواهید آپدیت کنید همیشه به لیست تغییرات اون نسخه نگاه کنید اگر چیزی که به درد شما میخوره توش نیست "آپدیت نکنید" 2- درایور جدید رو برای بار اول از آپدیت درایور و جستجوی خود ویندوز در اینترنت جستجو کنید و در مرحله بعد از برید به سایت اصلی و باز هم لیست تغییرات رو نگاه کنید و اگر چیزی که به درد شما میخوره توش نیست "آپدیت نکنید" بقیه رو برمیگردم مینویسم .... :D

مشکل ما بیشتر رو حرفه ای هاست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و ادامه داستان:

3- وقتی یک درایور جدید میخواهید نصب کنید خصوصا درایور هایی که با مادر برد سرو کار دارند با سیستم ری استور ویندوز یا ایزار مورد استفاده خودتون یک نقطه برگشت ایجاد کنید تا درصورت ایجاد مشکل به قبل برگردید.

نکته مهم :

4- خود ویندوز یک سیستم مربوط به برسی سازگاری داره چه زمانی که میخواهید قیل از نصب ویندوز برسی کنید چه بعد از نصب ویندوز زمانی که میخواهید یک درایور و یا نرم افزار جدید نصب کنید زمان قبل از نصب ویندوز وقتی سیستم سازگاری برسی میشه میتونید تمامی درایور ها و نرم افزار هایی رو که روی نسخه فعلی ویندوزتون نصب شده رو برسی کنید که آیا سازگاری داره با نسخه جدید وین "مثلا نسخه 8" یا خیر اگر اینجا مشکلی با درایور های اصلی سیستم یا نرم افزاری کاربردی که ازش استفاده میکنید دیدی "ویندوز رو آپگرید نکنید " .

بیشتر مشکلاتی که من دیدم کاربرا دارند مربوط به همین مسائل سازگاری هست مثلا درایور ها مشکل اینه که شما یا اون ابزار برسی سازگاری رو اجرا نکردین یا بی تفاوت بودین.

نکته مهم:

ویندوز 8 لعنتی روی تغیرات مربوط به اورکلاک خیلی حساس هست و یک کابوس برای اورکلاکر ها ست اگر کاربر اورکلاکر هستید روی همون وین 7 بمونید . این رو رسما مایکروسافت اعلام کرده که اگر BSOD های بیشتر میخواهید :D روی وین 8 اورکلاک کنید.

داستان ادامه داره ولی کلش مربوط میشه بیشتر به مسائل سازگاری.

لینک به دیدگاه

و ادامه داستان:

3- وقتی یک درایور جدید میخواهید نصب کنید خصوصا درایور هایی که با مادر برد سرو کار دارند با سیستم ری استور ویندوز یا ایزار مورد استفاده خودتون یک نقطه برگشت ایجاد کنید تا درصورت ایجاد مشکل به قبل برگردید.

نکته مهم :

4- خود ویندوز یک سیستم مربوط به برسی سازگاری داره چه زمانی که میخواهید قیل از نصب ویندوز برسی کنید چه بعد از نصب ویندوز زمانی که میخواهید یک درایور و یا نرم افزار جدید نصب کنید زمان قبل از نصب ویندوز وقتی سیستم سازگاری برسی میشه میتونید تمامی درایور ها و نرم افزار هایی رو که روی نسخه فعلی ویندوزتون نصب شده رو برسی کنید که آیا سازگاری داره با نسخه جدید وین "مثلا نسخه 8" یا خیر اگر اینجا مشکلی با درایور های اصلی سیستم یا نرم افزاری کاربردی که ازش استفاده میکنید دیدی "ویندوز رو آپگرید نکنید " .

بیشتر مشکلاتی که من دیدم کاربرا دارند مربوط به همین مسائل سازگاری هست مثلا درایور ها مشکل اینه که شما یا اون ابزار برسی سازگاری رو اجرا نکردین یا بی تفاوت بودین.

نکته مهم:

ویندوز 8 لعنتی روی تغیرات مربوط به اورکلاک خیلی حساس هست و یک کابوس برای اورکلاکر ها ست اگر کاربر اورکلاکر هستید روی همون وین 7 بمونید . این رو رسما مایکروسافت اعلام کرده که اگر BSOD های بیشتر میخواهید :D روی وین 8 اورکلاک کنید.

داستان ادامه داره ولی کلش مربوط میشه بیشتر به مسائل سازگاری.

عزیز، خبری از سرویس پک 2 برای 7 هست؟ یا اصلا بیخیال شدن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا 2-3 ماه پیش که من در جریان بودم "اصلا" هیچ برنامه ایی برای SP2 نبوده ولی آینده مشخص نیست مثلا برای XP بعد از 7 سال SP اومد بیرون .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...