رفتن به مطلب

Green یا TOPOWER ؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان گلم.

میخواستم پاورم رو عوض کنم (چند تا قطعه زیاد کردم یکم خوب برق رسانی نمیکنه) بین دوتا گذینه انتخاب سخت شده.

دوستان راهنماییم کنن کدوم بهتره ممنون میشم.

TOPOWER TWISTER+ADJ 1000W PSU

یا 

Green GP1000B-OC

(پاور قبلیمم Green GP635B-US)

لینک به دیدگاه

پاور گرین هم کیفیت بهتری داره و هم گارانتی و خدمات بهتر . البته قیمتش هم گرونتره .

شما همین قطعاتی که تو امضات هست رو در حال حاضر داری ؟ یا اینکه عوض شدن ؟ چون این قطعاتی که شما داری با پاور 635 مشکلی ندارن . مگر اینکه سیستم رو اورکلاک کرده باشی .

لینک به دیدگاه

پاور گرین هم کیفیت بهتری داره و هم گارانتی و خدمات بهتر . البته قیمتش هم گرونتره .

شما همین قطعاتی که تو امضات هست رو در حال حاضر داری ؟ یا اینکه عوض شدن ؟ چون این قطعاتی که شما داری با پاور 635 مشکلی ندارن . مگر اینکه سیستم رو اورکلاک کرده باشی .

کمی از قطعات تغییر کرده دوست عزیز

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان گلم که راهنماییم کردن. :) 

لینک به دیدگاه

حالا دوستانی که گرین رو تایید کردن آیا با ToPower کار کردن تا مزایا و معایبش مشخص شه؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
حالا دوستانی که گرین رو تایید کردن آیا با ToPower کار کردن تا مزایا و معایبش مشخص شه؟!

با سلام

central_core جان زدی وسط خال رو ترکوندی گرامی =)) =)) =))

من وقتی پستهای دوستان رو میبینم در مورد پاور های گرین یاد فیلم The Truman Show از جیم کری می افتم

فقط در دنیای گرین :D :D :D

لینک به دیدگاه

TOPOWER پاور های خوبی داره ولی متاسفانه بیشتر مدل هایی که فرآیند وارد ایران کرده ، نه توی سایت خود TOPOWER هستش و نه توی اینترنت یک ریویو ازش پیدا می شه و نه هیچ جای دنیا پیدا می شن. من Topower رو زیر سوال نمی برم بلکه دارم فرآیند رو مورد نقد قرار می دم.

مع الوصف ،  من تائیده ای این پاور رو توی 80plus پیدا نکردم ، احتمالاً یک تولید کننده دیگه براش می زنه و topower هم با نام خودش تائیده ای نگرفته. حتی لینک دقیق این مدل رو توی خود سایت topower هم نیستش. به هر حال این رو من پیدا کردم : http://www.topower.com.tw/product/twister_g_1000_1200.html  که البته مدل دقیق این پاور نیستش ولی از لحاظ ظاهر شبیه همینه.

حالا می ریم برای مقایسه سر به سر که البته خود سایت فروشگاه لیون این قابلیت رو به شما می ده :

ریل 12 ولت : GREEN تک ریل 80 آمپر - Topower دو ریل 42 آمپر بدون در نظر گرفتن کامباین

راندمان : در رابطه با راندمانشون نظر نمی دم.

تعداد کابل ها : گرین توی تعداد کابل ها با 3 کانکتور Molex بیشتر و 3 کانکتور SATA بیشتر و 4 کانکتور PCI-E بیشتر ، تعداد کابل بهتر و بیشتری داره.

مدت گارانتی : گرین 62 ماه گارانتی داره - تاپاور 60 ماه گارانتی فرآیند داره.

قیمت : گرین 536000 تومن - تاپاور 615000 تومن.

http://lioncomputer.ir/product/1133/TOPOWER%20TWISTER+ADJ%201000W%20PSU/

http://lioncomputer.ir/product/1401/Green%20GP1000B-OC/

توی تمامی اعداد و ارقام و اعتبار پاور و گارانتی و ... بین این 2 پاور همه چیز به نفع پاور گرین هستش. به علاوه سری OC گرین توی بخش خروجیش یک بخش Digital VRM داره که ولتاژهای خروجی رو فیلتر می کنه و مثل کارت های گرافیکی که فاز بندی شدند ، V Drop رو به شکل وحشتناکی می گیره . شاید افت ولتاژ شاخه 12 ولتش از 10% لود تا 110% فشار زیر 0.1 ولت باشه.

انتخاب با خودتونه. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

سری OC گرین فوق العاده هستند.

و این مدل تاپ پاور هم اگر دقیقا همین باشه پاور بدی نیست ولی در مقابل 1000 سری OC گرین اصلا مقرون بصرفه نیست خریدش.ضمن اینکه کمی هم قدیمی هست.

http://www.plugloadsolutions.com/psu_reports/TOPOWER%20COMPUTER%20INDUSTRIAL%20CO.,%20LTD._TOP-1000WG_ECOS%201791.1_1000W_Report.pdf

به نظر من رو دیوار فرآیند یادگاری ننویس !

وقتی که یک فلش 8 گیگ پاتریوت رو 1.5 ماه میکشه عوض کنن !پاور بره چندسال می کشه!؟(کلا الان اکثر گارانتی ها همینطور هستند،حالا یک مین MSI فرستادیم ماتریکس ببینیم چقدر می کشه :دی)

من خودم هم تاپ پاور دارم وای اون زمان که من خریدم خیلی بهتر از گرین قیمت میخورد ولی الان نه.برای مقایسه 685 گرین 145 بود و من اینی که تو امضام هست 115 گرفتم.دست و بال هم بسته بود که بخوام بیشتر هزینه کنم و گرین با 50 ماه گارانتی در مقابل تاپ پاور 36 ماه گارانتی گزینه بهتری بود.

لینک به دیدگاه

معین جان ، اون گواهی 1000WG هستش ولی این پاور 1000ADJ هست.

در ضمن ایراد دیگه ای که به پاورهایی مثل Topower و چندتا تولید کننده دیگه وارده ، تبدیل کردن پاور به 4 شنبه سوری هستش اون هم بعد از گرفتن تائیده ی 80plus . این کار باعث افت راندمان پاور می شه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این گواهی دقیقا همون پاوری هست که لینکش رو گذاشتید و فکر کنم هم همون باشه.

بله متاسفانه زیبایی رو فدای راندمان می کنند .سوپر فلاور هم این کار رو کرده.

پ ن : کم نیست کالاهایی که اینجا پیدا میشن و حتی در سایت سازنده هم پیدا نمیشن.این یکم شک برانگیزه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

hex جان گیر دادی به سوپر فلاور  آآآآ

نزار دوباره شروع کنم :lol:

لینک به دیدگاه

معین جان ، اون گواهی 1000WG هستش ولی این پاور 1000ADJ هست.

در ضمن ایراد دیگه ای که به پاورهایی مثل Topower و چندتا تولید کننده دیگه وارده ، تبدیل کردن پاور به 4 شنبه سوری هستش اون هم بعد از گرفتن تائیده ی 80plus . این کار باعث افت راندمان پاور می شه.

من چهارشنبه سوری دوست دارم. (*)  (*)

چیکار کنم خوب؛ کاره دله. عاشق چراق های LED هستم. B)

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

در مورد پاور گرین شکی نیست که بهتر از پاورهای موجود در ایرانه اما مصرف سیستم به پایه اصلی هر سیستم بر میگرده که اونم مادر برده و بهتر از ایسمس مادر بردی نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...