رفتن به مطلب

▌▌▌ فروش یکی از بهترین کیبوردهای Razer ▌▌▌

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه . کیبورد فوق العاده Razer Anansi رو برای فروش دارم این کیبورد حدود یک ماه هست که خریداری شده

بنابراین دارای گارانتی کامل هست (تاریخ اتمام گارانتی 15-92 )از قابلیت های فوق العاده این کیبورد می شه به موارد زیر اشاره کرد

1- دارای 7کلید قابل برنامه ریزی
2- ساختار باریک با فناوری Hyperesponse™(بدون نیاز به شناختن در سیستم)
3- دارای 5 کلید برای بازی های رایانه ای
4- دارای 20 پروفایل قابل برنامه ریزی برای بازی ها و نرم افزار های مختلف
5- دارای 16 میلیون رنگ نورانی در روی صفحه کلید
6- امکان غیر فعال کردن دکمه ویندوز در صفحه کلید
7- دسترسی آسان به کلید های رسانه ای
8- مخصوص بازی های (MMO)
9 - سازگاری با ویندوز 7 و 8

http://www.razerzone.com/gaming-keyboards-keypads/razer-anansi __________________________________________________ _____________________________

یک مسئله که به نظرم خیلی جالب میاد شما می تونید به روش نرم افزاری رنگ BackLight کیبورد (به دو روش تک رنگ یا چرخش رنگ) و همچنین شدت نور رو تعیین کنید در انتخاب رنگ شما با پالت رنگی متشکل از هزاران رنگ روبه رو هستید که بسته به صلیغه می تونید تک رنگ دلخواه یا گرادین مورد نظر رو انتخاب کنید
و همچنین سایر برنامه ریزی ها روی کلید ها رو از طریق نرم افزار ارائه شده انجام بدید .

از لحاظ استاندارد ساخت این کیبورد هرچی بگم کمه . من خودم تایپیستم و با کیبوردهای زیادی کارکردم ولی واقعا وقتی با این کیبورد کار می کنم یه احساس دیگه ای دارم . اصلا انگار امکان اشتباه تایپ کردن وجود نداره - این احساس رو فقط وقتی می فهمید که باهاش کار کنید . مطمئنم در کمتر از یه ساعت عاشقش می شید .
در ساخت این کیبورد از بهترین و عالیترین متریال استفاده شده . اتصال این کیبورد از طریق دو رابط USB صورت می گیرد

قیمت نوی این کیبورد 300 تومان هست و من برای فقط یک ماه استفاده که شاید یک هفته هم داخل جعبه بوده ،،، قیمت پایه رو 210 قرار می دم که بسیار مناسبه .

فروش فوری 230

در ضمن اصلا برای فروش عجله ای ندارم به همین دلیل جسارتاً دنبال قیمت های عجیب و غریب نباشید . اگه به قیمت مورد نظر نرسه برا خودم نگه ش می دارم چون استفاده ازش واقعا برام لذت بخشه و دلیل فروشش هم ،،، اصلا مسائل مالی نیست

عکس ها رو می تونید تو لینک زیر ببینید

http://forum.persiantools.com/t337610.html

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

قوانین خرید و فروش رو بخونید .

8 - در صورت مشخص کردن قیمت پایه ، خریدار مجاز به دادن قیمت پایینتر از آن در تاپیک نمیباشد و می تواند به صورت پیغام خصوصی پیشنهاد خود را ارائه دهد . مگر اینکه صاحب تاپیک در پست اول ، دادن قیمت را آزاد اعلام کند .

11 - بحث در مورد کیفیت قطعه ، مقدار ارزش و امثالهم در تاپیک فروش ، فقط با موافقت صاحب تاپیک امکان پذیر است .

اگر بحث ادامه پیدا کنه مجبور میشم به فرد خاطی اخطار بدم  .

لینک به دیدگاه

پست اول ویرایش شد

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

پستهای اضافی پاک شدن .

ممنون از توجه شما عزیز

لینک به دیدگاه

برا اینکه در حد آک باقی بمونه د وهفته اس که جمعش کردم . موجوده .. 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...