رفتن به مطلب

اینترنت نامحدود پارس آنلاین ( سرویس TRA )

Mr. Bean
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود

از دوستان عزیز   کسی هست که اینترنت نامحدود ضریب 1 به 10 پارس آنلاین ( TRA ) در شهر تهران داشته باشه یا استفاده کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  (فقط سرویس TRA چون از سرویسهای pol اطلاع دارم)

خواهشا کسانی که استفاده کرده اند   سرعت خریداری شده و سرعت آپلود و دانلودشون رو  ( در  Internet Download Manager  IDM و در speedtest.net ) و همچنین نظرتون در مورد این سرویس را اعلام بفرمایند

ممنون از لطفتون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من داشتم اصلا به درد نمیخوره این اشتباه رو نکنید سرعت دانلودم حداکثر 10 کیلوبایت بود باز کردن صغحه هم در حد دیال اپ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام دوست عزیز من داشتم اصلا به درد نمیخوره این اشتباه رو نکنید سرعت دانلودم حداکثر 10 کیلوبایت بود باز کردن صغحه هم در حد دیال اپ

معلومه وقتی دانلود با سرعت 10 بده میشه دیال آپ و حتما آپلودش میشه 5-2 کیلو بایت.

والا دوستان اینجا پیشگامان دارن خیلی عالی هست حداقل دانلود 100 کیلو بایت هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم مخابرات 256 نامحدود دارم کار راه انداز هست

خیال م هم از بابت حجم دیگه راحت

فقط اینکه تا حالا نتونستم شبکه شخصی انتقال داده پیدا کنم که بتونم از سد ... رد بشم فکر کنم اصلاً نمیشه :( 8-X

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سلام و درود

از دوستان عزیز   کسی هست که اینترنت نامحدود ضریب 1 به 10 پارس آنلاین ( TRA ) در شهر تهران داشته باشه یا استفاده کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  (فقط سرویس TRA چون از سرویسهای pol اطلاع دارم)

خواهشا کسانی که استفاده کرده اند   سرعت خریداری شده و سرعت آپلود و دانلودشون رو  ( در  Internet Download Manager  IDM و در speedtest.net ) و همچنین نظرتون در مورد این سرویس را اعلام بفرمایند

ممنون از لطفتون

من شاتل دارم و واقعا راضیم هم از قیمتش هم از حجم های مجانی که میده هم از رسیدگی و هم از رفتار و هم از....

یکی از فامیلامون مخابرات داره میرم خونشون اصلا یه چیز صد مگی سه ساعت طول میکشه

اصلا خوب نیست:|!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بنده پارس آنلاین دارم

سرعتم بدک نیست...ولی حجمم محدوده...

همین آخرین باری که چیزی دانلود کردم سرعتم از 500 کیلو بیت پایینتر نیومد...

لینک به دیدگاه

به نظر من هم اصلا سراغ سرویس های ارزان نرو. شما هم با توجه به تست سرعتی که در امضا گذاشتی، مثل من با سرعت بالا دانلود میکنید و اصلا حوصله صبر کردن ندارید. پس اکیدا توصیه میکنم  برای خودتون تنش و درگیری ذهنی ایجاد نکنی. :D

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
پس اکیدا توصیه میکنم  برای خودتون تنش و درگیری ذهنی ایجاد نکنی. :D

واقعا به نکته خوبی اشاره کردید هومن جان. B)

چون دوباره مجبور میشید خط جمع کنید و ....

اعصاب خوردی داره اگر مطابق میلت یا اون چیزی که میخواستی در نیاد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، نسخه هایی که هومن جان می پیچه حرف نداره. مو لای درزش نمیره. وقتی میگه به سمتش نرو، به نفعته نری.

مثبت هام ته کشیده، گل میدم به دوستان @};-

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

دوستان لطف دارند . آرمین و معین  از دوستان بسیار خوب و حرفه ای هستند و اطلاعات بسیار بهتری نسبت به بنده دارند. و همیشه لطف دارند.  متاسفانه مثبت های من هم ته کشیده

@};-

لینک به دیدگاه

من الان از پارس آنلاین 512 گرفتم ، 10 گیگ در ماه.   ماکزیمم سرعت هم که در امضای بنده هست. در ماه 10 گیگ که سهمیه بنده هست و حدود 46 گیگ هم مجانی و در بین ساعت 2 تا 7 صبح دانلود کردم که کاملا نیازم را برا آورده میکنه.

البته باز هم شما صلاح خودتان را بهتر میدونید :wub: ;)

لینک به دیدگاه

ضمن عرض تشکر از شما عزیزان بابت پاسخهای خوبتون

موضوع از این قراره که من قبلنا مشترک داتک بودم الان 7-8 ماهی هست که سرویس حجمی pol-512 پارس آنلاین دارم خب همونطور که میدونید و سایر دوستان اشاره کردند نسبتا سرعت خوبی داره و راضی کنندست

ولی جدیدا با مشکلی مواجه شدم با اینکه نمایش انیمیشن های فلش و حتی gif رو توی بروزرم  غیر فعال کردم باز با یه وبگردی ساده روزی یکی دو ساعت حدودا بیش از 150 مگ از حجمم کم میکنه ( البته تمام جوانب ایمنی رو در نظر گرفتم ، برای وایرلسم پسورد سنگین گذاشتم ، مک فیلتر گذاشتم و تمام آپدیت های اتوماتیک ویندوز ، انتی ویروس و نرم افزار های کاربردی دیگه رو غیر فعال کردم البته آنتی ویروس رو همیشه به صورت دستی شبها آپدیت میکنم پس تروچان هم نمیتونه باشه )

حالا نمیدونم مشکل از منه یا اینکه پارس آنلاین داره یواش یواش شیطونی میکنه و زیرآبی میره...

سرویس 256 نامحدود مخابرات رو که یکی از آشناها داشت امتحان کردم زیاد به دلم نشست یعنی اصلا به دلم نشست

خواستم ببینم دوستانی که الان دارن از سرویس نامحدود پارس آنلاین ( TRA ) استفاده میکنن سرعتشون چطوره؟

باز هم تشکر میکنم

ویرایش شده توسط Mr. Bean
لینک به دیدگاه

ضمن عرض تشکر از شما عزیزان بابت پاسخهای خوبتون

موضوع از این قراره که من قبلنا مشترک داتک بودم الان 7-8 ماهی هست که سرویس حجمی pol-512 پارس آنلاین دارم خب همونطور که میدونید و سایر دوستان اشاره کردند نسبتا سرعت خوبی داره و راضی کنندست

ولی جدیدا با مشکلی مواجه شدم با اینکه نمایش انیمیشن های فلش و حتی gif رو توی بروزرم  غیر فعال کردم باز با یه وبگردی ساده روزی یکی دو ساعت حدودا بیش از 150 مگ از حجمم کم میکنه ( البته تمام جوانب ایمنی رو در نظر گرفتم ، برای وایرلسم پسورد سنگین گذاشتم ، مک فیلتر گذاشتم و تمام آپدیت های اتوماتیک ویندوز ، انتی ویروس و نرم افزار های کاربردی دیگه رو غیر فعال کردم البته آنتی ویروس رو همیشه به صورت دستی شبها آپدیت میکنم پس تروچان هم نمیتونه باشه )

حالا نمیدونم مشکل از منه یا اینکه پارس آنلاین داره یواش یواش شیطونی میکنه و زیرآبی میره...

سرویس 256 نامحدود مخابرات رو که یکی از آشناها داشت امتحان کردم زیاد به دلم نشست یعنی اصلا به دلم نشست

خواستم ببینم دوستانی که الان دارن از سرویس نامحدود پارس آنلاین ( TRA ) استفاده میکنن سرعتشون چطوره؟

باز هم تشکر میکنم

مخابرات سرعتش به سمت 0 هست:دی!

من 512 شاتل دارم که محدوده، شبا با سرعت 80 و روزا با سرعت زیاد! (250-400 کیلو) دانلود میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس اینطور که سرعت دوستان هست ما اینجا با صبانت داریم بصورت لاک پشتی در دنیای مجازی سیر می کنیم ...

لینک به دیدگاه

اصلا نا محدود خوب نیست

الان 1 ساله تغییر دادم به صبانت کیف دنیا رو دارم میبرم :D

لینک به دیدگاه

راستی از غیر فعال کردن فایل های فلش ( SWF و FLV ) و انیمیشن های GIF توی Browser گفتم  خالی از لطف نیست که نحوه انجامشم در Firefox رو برای عزیزانی که نمیدونن شرح بدم ( قابل توجه دوستی که توی پیام خصوصی سوال کرده بودند )

برای غیر فعال کردن فایل های فلش که براحتی از مسیر Tools ==> Add-ons میتونید فلش رو disable کنید

ولی برای غیرفعال کردن انیمیشن های GIF متاسفانه در خود منوهای فایرفاکس گزینه ای وجود نداره و می تونید از یکی از دو روش زیر استفاده کنید:

1- روش اول استفاده از Plugin ها و Add-on های آماده که به وفور توی فضای اینترنت پیدا میشه و بعد از نصب اونها ، همون کاری که در بالا برای فلش ذکر شد رو انجام میدین (البته بعضی از این پلاگین ها ممکنه مشکل داشته باشن و کار نکنن چون این برنامه متن باز هست و هر شخصی میتونه یه پلاگین براش بنویسه)

2- روش دوم که به چیز خاصی نیاز نداره این هست که توی Address bar مروگر فایرفاکس بنویسید about:config و اینتر کنید یه چیزی تقریبا شبیه به رجیستری ویندوز ظاهر میشه از طریق سرچ ، آیتم image.animation_mode رو پیدا کنید و با دبل کلیک رو اون مقدار رشته رو به  none تغییر بدید و یک بار مرورگر رو ریاستارت ( باز و بسته ) کنید/ تمام

برای برگشت به حالت اول مجددا مقدار none رو به normal تغییر بدید.

امید است مطالب فوق مثمرثمر واقع گردد

البته هنوز سوال اصلیم از دوستانی که از سرویس نامحدود 1 به 10 پارس آنلاین ( TRA ) استقاده کرده اند پابرجاست

از عزیزانی که پاسخ دادند ممنونم و خوشحال میشم پاسخ ها و نظرات گرم سایر دوستان رو هم بشنوم

ویرایش شده توسط Mr. Bean
لینک به دیدگاه

کلا کسانی که مثل من و شما و دیگر دوستان که به کامپیوتر علاقه مند هستند، همه از سرعت کند اینترنت های 1  به 10 و اینجور موارد استفاده نمیکنند یا اینکه از آن بیزار هستند. برای همین باید یک مدت صبر کنید تا دقیقا کسی که از این سرویس استفاده کرده بیاد و تو ضیح بده.

لینک به دیدگاه

البته هنوز سوال اصلیم از دوستانی که از سرویس نامحدود 1 به 10 پارس آنلاین ( TRA ) استقاده کرده اند پابرجاست

از عزیزانی که پاسخ دادند ممنونم و خوشحال میشم پاسخ ها و نظرات گرم سایر دوستان رو هم بشنوم

ديگه گمون نكنم كسى بيشتر از اين صحبت هاى دوستان در مورد مضررات اين سرويس چيزى بخواد اضافه كنه. به نظرم با همين نظرات ميشه نتيجه گيرى كرد.

يه زمانى اينترنت فقط ديال آپ بود، و در يك برهه تعداد شركت هاى ارائه دهنده اين خدمات خيلى بالا رفت، در نتيجه شركت ها براى بدست آوردن بازار، شروع به ارائه خدمات بهتر و ارزونتر كردند. بعدش اشانتيون و خدمات اضافه هم دادند. در اون فضا، رقابت سختى به نفع مشترى بوجود اومده بود كه من يادمه سرويس خدمات يك ساله ديال آپ رو كه از پارس آنلاين گرفتم، فروردين بود، به من يك عدد ليوان، و ماشين حساب جايزه (عيدى) هم دادند. بعدها جريان كم كم عوض شد و اصلا دنيا يه مدل ديگه اى شد قبلا نديده بوديم. تا اينكه رسيديم به اينجا.

الان خيلى وقته سرويس هاى رقابتى نداريم. وقتى يك سرويس ارزون تر ميشه نسبت به بقيه سرويس ها، يه دليلى داره، اون دليل از بدى و يا از وجود يك ضعف در اون سيستم حكايت ميكنه؛ كه ارائه دهنده اون خدمات به دليل اون ضعف داره ارزون تر سرويس رو شوهرش ميده بره.

الان پول كه ميدم، پارس آنلاين منّت هم روى سرم ميگزاره كه بهم خدمات ميده. يه بار دو سال پيش از انتظار 45 دقيقه اى براى اتصال به پشتيبانى شاكى شدم بهشون گفتم آخه اين چه وضع ارائه خدمات براى مشترى 10، 12 ساله پارس آنلاينه، كه در جواب اعلان كردن:‌ همينى كه هست، نميخواى نخواه، بهتر!! پورت خالى ميشه ميديم يكى ديگه!! اين صحنه رو مقايسه بفرماييد با اون زمانى كه به من عيدى ليوان (ماگ) دادند و اشانتيون و از اين برنامه ها.

خلاصه هميشه در نظر داشته باش ارزونى يه جنس بى دليل نيست، و اون دليل پاسخ سوال شماست كه شك نكن هرچى هست به هيچ وجه مثبت نيست. گفتم اينو بگم كه وقتت از بين نره. منم مثل بقيه دوستانى كه اينجا صحبت كردند، به قولى آنچه شرط بلاغ است رو به شما گويم؛ بقيه اش پاى خودت. B)

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

حقیقت داره با نت مخابرات نمی شه شبکه شخصی انتقال داده استفاده کرد؟ من 12 هم دارم می رم 2 مگشو بخرم ماهی 70 تومن! اگر این طوری هست بی خیال شم.

لینک به دیدگاه

منم مثل بقيه دوستانى كه اينجا صحبت كردند، به قولى آنچه شرط بلاغ است رو به شما گويم؛ بقيه اش پاى خودت. B)

آرمین جان ممنون از پاسخت، فرمایشات شما و سایر دوستان کاملا درسته و منم همشو قبول دارم و مطلعم

ولی همونطور که توی پست شماره 12 عرض کردم به مدتی هست که با سرویس های حجمی پارس آنلاین مشکل پیدا کردم

اگر هم بخوام ISP رو عوض کنم باید کلی منتظر بشم تا پارس آنلاین رانژه خطم رو برداره بعد اونیکی شرکت یکی دو هفته طول میکشه تا مجدد رانژه و سرویس رو راه اندازی کنه تازه جدا از هزینه راه اندازی مجدد و ...

ولی متاسفانه انگار هیچکس ( به جز جناب Kdo ) خودش شخصا از این سرویس بخصوص استفاده نکرده و همه از سرویس های مشابه از شرکت های دیگر استفاده کرده اند

لینک به دیدگاه

کسی نیست جواب پست منو بده؟ نت مخابرات مشکل داره با شبکه شخصی انتقال داده

لینک به دیدگاه

کسی نیست جواب پست منو بده؟ نت مخابرات مشکل داره با چیز پی انآ

کلا این بسته های فرهنگی ( قند شکن  یا هر اسمی که براش میگذارید ) دچار مشکلات شده اند.  ;)

لینک به دیدگاه

نه جنس خوبش می شکنه خوبم می شکنه!

بله سعید جان .  شما درست میگید :D

البته بهتر هست که این بحث را همینجا تمامش کنیم که هم برای انجمن دردسر ساز نشه و هم اینکه تاپیک از موضوع اصلی خارج نشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

جناب Kdo عزیز سلام عرض میکنم فرمودید که قبلا سرویس نامحدود پارس آنلاین داشتید و با سرعت حداکثر 10 کیلوبایت دانلود می کردید

میشه لطفا بفرمایید شما چه سرعتی از سرویس نامحدود ضریب 1 به 10 پارس آنلاین ( TRA ) رو خریداری کرده بودید؟ (128 یا 256 یا 512 یا ...)

ممنون میشم پاسخ بدید و اینکه اگر امکان داره مقداری بیشتر در موردش توضیح بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...