رفتن به مطلب

فروش یک عدد مادربورد mximus v gene مشکل دار

AGREEN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم .

همانطور که مشخص است یک عدد مادربورد maximus v gene  مشکل دار دارم که برای فروش قرار میدم .

مشکل اینجاست که وقتی مین بورد به برق وصل میشه برق داخل مین میاد ولی مین استارت نمیخوره . 

دوستان جعبه و تمام لوازم مادربورد به صورت تمام و کمال موجود هست . 

دوستان این مادربورد در بازار پیدا نمیشه ولی نمونه وارداتیش بین 950 تا 1 تومن هست . من با اوصاف مشکل دار بودنش . 

قیمت رو روی 550 تومن قرار میدم . 

این هم از عکس های مادربورد :

post-10845-0-68657500-1358855561_thumb.jpg

post-10845-0-79977500-1358855743_thumb.jpg

post-10845-0-10274500-1358855791_thumb.jpg

ویرایش شده توسط AGREEN
لینک به دیدگاه

SB ش سوخته یقینا چون سوختنشو به چشم دیدم در اثر اورکلاک!

.........................................................................................(بوق)

sb= همون چیپ اصلی مادربورد هست.

پ.ن :

انا لله و انا الیه راجعون

بچه هایی که این مطلب رو خوندن پاوریی که برد های شبیه به این در تست های ما بهش وصل شده به دفتر گرین رفته و تست شده و مشکلی نداشته!! پس مشکل سوختن SB از پاور نبوده. این خبر رو بنده تازه شنیدم از دوستم.

پس مشکل از پاور نبوده گمراه نشید

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی واسه جنازه باید 550 تومن بدیم ؟؟

لینک به دیدگاه

SB ش سوخته یقینا چون سوختنشو به چشم دیدم در اثر اورکلاک!

یا پاور گرین مدل 1000 گلد موقه ی استارت باعث می شه Sb به فنا بره.

sb= همون چیپ اصلی مادربورد هست.

پ.ن :

انا لله و انا الیه راجعون

50 عدد از World Record های آخرمون رو با پاور 1000 گلد گرین زدیم. چیزی که باعث به فنا رفتن برد می شه اورکلاکر ناشی هستش دوست عزیز. نکته دیگه اینه که این بردها SB ندارند و PCH هستند. نکته بعدی هم اینه که مشکل این برد زیفش هستش و فکر کنم ایشون بعد از تعویض زیف سوکت بردش به رحمت ایزدی پیوستند.

پ.ن :

سعید جان ، قضیه دست و نمک رو می دونی ؟؟؟ اگه نمی دونی یکی باید یادت بده.

لینک به دیدگاه

50 عدد از World Record های آخرمون رو با پاور 1000 گلد گرین زدیم. چیزی که باعث به فنا رفتن برد می شه اورکلاکر ناشی هستش دوست عزیز. نکته دیگه اینه که این بردها SB ندارند و PCH هستند. نکته بعدی هم اینه که مشکل این برد زیفش هستش و فکر کنم ایشون بعد از تعویض زیف سوکت بردش به رحمت ایزدی پیوستند.

پ.ن :

سعید جان ، قضیه دست و نمک رو می دونی ؟؟؟ اگه نمی دونی یکی باید یادت بده.

درود پوریا جان . حرفت کاملا تایید میشه . من با  همین هزار وات گلد 2725 مگاهرتز بردم مموری رو اگر میخواست چیزی بشه همون موقع میشد مشکل اصلی همون زیف ها بود که عرض کردی و الانم که دیگه کار از کار گذشته.و منم دیگه کشش ندارم .

لینک به دیدگاه

یعنی واسه جنازه باید 550 تومن بدیم ؟؟

عزیز شما خودتم جاین بودی مینش سطل آشغال ؟؟؟؟

اینا تجربه هایی هست که به راحتی به دست نمیاد .

کج شدن زیف نتیجه عوض کردن سی پی یو و حواس پرتی من روی یه بورد حداقل 900 تومنی بود . و شما برو اول از این تجربه ها تو اوج تنگ دستی مالی بکن ببین مزش چیه بعد بیا به قیمتش گیر بده

از همین جا هم میگم من شاید دوباره از این بورد آوردم هر کس خواست بهم اطلاع بده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عزیز شما خودتم جاین بودی مینش سطل آشغال ؟؟؟؟

اینا تجربه هایی هست که به راحتی به دست نمیاد .

کج شدن زیف نتیجه عوض کردن سی پی یو و حواس پرتی من روی یه بورد حداقل 900 تومنی بود . و شما برو اول از این تجربه ها تو اوج تنگ دستی مالی بکن ببین مزش چیه بعد بیا به قیمتش گیر بده

از همین جا هم میگم من شاید دوباره از این بورد آوردم هر کس خواست بهم اطلاع بده .

ای بابا سخت نگیر ماهم از این کارا زیاد کردیم ولی تا گارانتی هست غمی نیست . می ندازی جلوشون تا تعمیر نکردن ورش نمی داری . به همین راحتی . برای همین مثله من یه برد چند بار بردم گارانتی :دی . یارو دیگه منو میشناخت :دی + هارد و رم و ... گرافیک که کامل زده بودم ترکونده بودمش

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

ای بابا سخت نگیر ماهم از این کارا زیاد کردیم ولی تا گارانتی هست غمی نیست . می ندازی جلوشون تا تعمیر نکردن ورش نمی داری . به همین راحتی . برای همین مثله من یه برد چند بار بردم گارانتی :دی . یارو دیگه منو میشناخت :دی + هارد و رم و ... گرافیک که کامل زده بودم ترکونده بودمش

دیگه هیچ حالی برای آدم نمیمونه . این بوردم گارانتی نداشت . اصلا شاید کل سیستم رو فروختم . با این قیمتها فقط ضرر رو ضرر .

لینک به دیدگاه

امیدوارم همه چیز درست شه علی جان

درود محمد جان خیلی ممنونم عزیز .

دوستان کاهش قیمت به 470 تومان .

فکر کنم هزینش تعویض سوکت باشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...