رفتن به مطلب

نرم افزار Catzilla Benchmark برای بررسی قدرت کارت گرافیک و cpu

maxel134
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درد و سلام به همه عزیزان

نرم افزار ی که در ادامه مختصری از جزیات و تصاویرش را می بینید، به منظور بنچمار ک کارت گرافیک و همچنین تاثیر cpu برروی کیفیت تصویر طراحی شده. البته مشابه این برنامه زیاده و قطعا علاقه مندان به این مقوله ، به دفعات زیاد، برنامه های دگر را تست کرده اند. به هر حال در صورت تمایل می توانید برنامه را از لینک زیر دانلود کنید.

Catzilla Benchmark

نکته : حجم فایل حدود 500 مگابایت هست :blink: :wacko: .

این برنامه 1 نسخه مجانی داره و 1 نسخه pro.  در نسخه مجانی شما می توانیند 2 نوع تست با اسامی kitty , cat را انجام بدید . اما برای آزمایش 2 تست دیگر و همچنین تست ؤcustom ، باید نسخه پولی را تهیه کنید.

نمایی از منوی برنامه

pughyt6rty6cipv2ssvm.jpg

v4zliul8bp2s7bm2floo.jpg

Catzilla ALLBenchmark

It's a computer test focused to check your computer graphics capabilities. The test can analyze if your computer is suitable for latest games or watching HD movies in best quality. It can also suggest what hardware modules of your computer should be replaced in order to get best performance.
The benchmark will also check software configuration of your system and will suggest improvements that may cause your computer to work faster and more efficiently.

How to perform tests?

- Turn off all programs, including programs running in the background, web browsers, email client, Skype, etc.
- Do not touch the mouse and keyboard while running the test
- Install all Windows updates and the latest drivers for your graphics card
The installation of the program may take a few minutes and for the proper functioning of the program it is necessary to install DirectX and Microsoft Visual C ++ 2010 runtime environment, which are available in the installer.
After installation is complete, you can run the program and start testing.

Initial start-up of the program

There are four tests available:

KITTY - 576p (1024 x 576) - for testing netbooks and ultrabooks, requires 256 MB of GPU memory.

CAT - 720p (1280 x 720) - for testing the low end desktop computers, requires 512 MB of GPU memory

TIGER - 1080p (1920 x 1080) - for current desktop computers, requires 1024 MB of GPU memory

CATZILLA - 1440p (2560 x 1440) - for most demanding high-end computers, requires more than 1024 MB of GPU memory

and CUSTOM based on your own options and features settings

When you run the test, you get the result in the RESULTS tab.
Sending results to toplist is available only for registered users.

Registration and sending results to toplist

Clicking SUBMIT RESULTS for the first time will redirect you to the registration page. In there, after filling up the required fields (you can also register using a social network account such as Facebook) and activating your account, you can log on to the www.allbenchmark.com/en to view your profile.
Copy the unique code you can see in your profile, and then paste it to the UPGRADE tab of the program.
After entering the code, you can send the results to your account from the RESULTS tab of the program by clicking SUBMIT RESULTS

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

نتایج تست خودم در 2 حالت متفاوت

6yo9gzuxyt3o9hb2n81.jpg

guh1h3ck8upuu26ioxsz.jpg

اکیدا توصیه می کنم ستون سمت راست که مربوط به top benchmarks هست را نگاه نکنید. ممکنه باعث تضعیف روحیه بشه. . :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

هومن جان عجب نرم افزار توپیه داداش ولی حیف گرافیک ندارم یه تستی کنم

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

انشا الله شما هم بزودی گرافیک میگیرید و تست میکنید.

عجالتا برنامه را ىر ساعت دانلود مجانی شبانه بگیرید آماده باشه.  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هومن 3 هفته پیش من زدم برا تست / پاره کردم گرافیک و پردازنده رو ( پردازنده رو 4.4 و گرافیک رو 930)

ولی مشکل فکر کنم داره / تک.ن آنچنانی نمیخورد اسکورهاش/ ( اگه پاک نکرده باشم آپ میکنم )

ولی در مقایسه با تاپ بنچمارکها آدم کفرش در میاد بابا

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

من لینک نرم افزار را در سایت guru3d  دیدم.  باتوجه به اینکه تو سایت guru3d معرفی شده حدسم این هست که باید برنامه معتبری باشه. حالا انشا لله دوستان یک تعداد تست میگیرند تا بهتر بشه در موردش نظر داد. ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محمود جان یه تست بزنه آبروداری کنه بابا

لینک به دیدگاه

با تشکر از این پست های هومن جان که باعث میشن سیستم ها یه تکونی به خودشون بدن:

خوب فعلا تست اولیه

6fka67ueyf5ujlbq0f3.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پردازنده از 3.33 به 4.4 و گرافیک از 772 به   930 افزایش یافتند

شدش این

10531

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

کلا این برنامه تو امتیاز دادن خیلی خسیسه. :D

کسی تست کرده ببینه به درستی از sli  وcross fire پشتیبانی میکنه. ؟

لینک به دیدگاه

Core i5 3450

GTX 560 TI DCU

4894

attachicon.gifcat norm i5.jpg

عطا جان .

روی لپ تاپ تست کردی یا نه؟ من نصب کردم ولی دائما هنگ میکنه  میگه درایور کارت گرافیک آنبرد قدیمیه. البته من توتنظیمات پنل nvidia  مشخص کردم که برای این برنامه gpu 540m  فعال بشه ولی انجام نشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
 عطا جان .

روی لپ تاپ تست کردی یا نه؟ من نصب کردم ولی دائما هنگ میکنه  میگه درایور کارت گرافیک آنبرد قدیمیه. البته من توتنظیمات پنل nvidia  مشخص کردم که برای این برنامه gpu 540m  فعال بشه ولی انجام نشد

هومن جان همین الان یه تست میزنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

MSI GE620DX PLUS - On Battery - MODE : GAMING  -- VGA GT635M - SCORE 698

MSI GE620DX PLUS - Plugged In - MODE : GAMING -- VGA GT635M - SCORE 2354

MSI GE620DX PLUS - Plugged In - MODE : GAMING -- VGA HD3000 - SCORE ???? - ERROR

کسی از دوستان علت این Error رو میدونه چیه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

ممنون عطا جان.

برای دلیل ارور به ذهنم میرسه که نرم افزار خیلی به درایور و نسخه ان حساسه.  شما در منوی recommendation وارد شید و بعد در ستون سمت چپ روی software کلیک کنید  یک پنجره باز میشه ببین به درایور ها ایرادی نگرفته .

post-7143-0-51660200-1359024363_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

پله ی دوم:

obzbogswt4uvz9g0po6k.jpg

گرافیک کور 945 - مموری 1375

حیف نشد به امتیاز 560TI عطا برسم. :(

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

دوستان تست هایی که گذاشتید بنظرم به درد نمیخوره ؛ چون یکی با تنظیمات kitty هست و یکی با cat و ... 

برای اینکه قدرت کارت ها با هم مقایسه بشن و نتایج یک دست و شفاف باشه باید همه تو یک حالت تست بگیرن ؛ یعنی یا همه cat یا بهتر از اون توی حالت فول یعنی tiger 

بزودی خودم تست های گرافیک رو در حالت tiger اضافه میکنم .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در نسخه مجانی  فقط میشه از 2 تست kitty و cat  استفاده کرد.  در این مورد هم فرمایش شما کاملا درسته و مقایسه باید دریک تست ثابت صورت بگیره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در نسخه مجانی  فقط میشه از 2 تست kitty و cat  استفاده کرد.  در این مورد هم فرمایش شما کاملا درسته و مقایسه باید دریک تست ثابت صورت بگیره.

چطور همچین چیزی ممکنه ؟؟!! 

تست گرافیک بنده خدمت شما ؛ روی حالت tiger ، کارت به 6970 آنلاک شده و کلاک ها به مقدار کلاک دیفالت 6970 افزایش پیدا کرده و کارت دقیقا یه 6970 شده 

12851909068421825966.jpg

پ.ن : بنده با قرار دادن عکس توی سایت مشکل دارم ؛ لینک عکس رو که میدم و بعدش ارسال مطلب رو میزنم میگه " لطفا پسوند صحیحی وارد نمایید " یعنی چی این ؟ فرمت عکس jpg هست .

ویرایش شده توسط red30b
لینک به دیدگاه

خیلی چالبه . روی سیستم بنده با کارت 450gts  فقط 2 گزینه فعال بود و برای تست tiger  میگفت باید upgrade کنید.  :blink: :blink: :blink:

لینک به دیدگاه

این هم سیستم من تو هر 2حالت 

حالت kitty

62y3qlso0me2zk1t0h7b.jpg

حالتcat

qz7wwgupdxl199kid4pb.jpg

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنون عطا جان.

برای دلیل ارور به ذهنم میرسه که نرم افزار خیلی به درایور و نسخه ان حساسه.  شما در منوی recommendation وارد شید و بعد در ستون سمت چپ روی software کلیک کنید  یک پنجره باز میشه ببین به درایور ها ایرادی نگرفته .

مشکل اینجاست که وقتی برنامه باز میشه این ارور میاد. نه اینکه بعد از اجرا / اصلاً فرصت تست نمیده بهم / همینکه لود شد 5 ثانیه بعد ارور میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خیلی چالبه . روی سیستم بنده با کارت 450gts  فقط 2 گزینه فعال بود و برای تست tiger  میگفت باید upgrade کنید.  :blink: :blink: :blink:

دقیقاً برا منم میگه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...