رفتن به مطلب

این سیستم میتونه یک سیستم به روز باشه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این سیستم میتونه یک سیستم به روز و برای بازی کردن باشه برای من؟

البته فعلا مادربرد و سی پی یو فقط اتخاب کردم

مادربرد msi 970a-g46

سی پی یو fx 4170 8m 4.2

سی پی فعلیم هم g540 هست

لینک به دیدگاه

پس کارت گرافیکش کو؟ رمش؟ پاورش؟؟؟؟؟؟  :confused:

همش باید باشه تا یه نظر جامع داد، مخصوصا گرافیک و سی پی یو بعدش هم رم بعدش هم قطعات مهم دیگه مثل پاور و مادربرد !  [-(

شما بودجه و کاربرد خودتون رو بفرمایید تا به یه نظر کامل برسیم- و دوستان راهنمایی کنند. ( با این وضعیتی که نوشتی کسی فکر نکنم راهنمایی کنه ! ) اصلاح کن داداش گلم  [-X

لینک به دیدگاه

شما پردازنده G540 داری . یعنی مادربورد 1155 . البته اگر این G540 چیز دیگه ای نباشه .

اگر مادربورد 1155 داری ، نیازی نیست مادربورد و پردازنده بخری . کافیه فقط یک پردازنده i3 بگیری . هم سیستمت قویتر میشه و هم هزینه کمتری میکنی برای سیستم . البته اختلافش خیلی نیست از نظر قیمت . ولی از نظر قدرت خیلی زیاده .

لینک به دیدگاه

رمی که روی سیستممه 4 گیگ با 1333 هست و پاور 300 وات ریل

مادربرد فعلیم biostar h61mlv2

و سی پی یو g540

سی پی یو و مادربرد منو 210 میخرن 450 هم بزارم روش

رمش هم که ddr3 هستش پس احتیاجی به رم ندارم !

می مونه کارت گرافیک و پاور!

به نظر شما پاور 535 وات گرین کارکرده کافیه؟ (کارکرده 90 تومن پیدا کردم)

160-170 برا کارت گرافیک کنار گذاشتم می خوام یدونه gtx 260 بخرم اگه گیر بیاد وگرنه gts250 ! حالا شما هم اگه چیزی به نظرتون میرسه راهنمایی کنید!

اگه اینتل بگیرم فکر کنم با i3 نشه اورکلاک کرد! :(  ضریبش بسته درسته؟

لینک به دیدگاه

شما برای گیم میخوای بری طرف ای ام دی؟

شاید باورش کمی سخت باشه اما 2100 اینتل با فنوم 1055 ای ام دی تو گیم یک کارایی رو دادن تقریبا

برای گیم برو سمت اینتل عزیز جوابشو پس داده

اگه رندر میگیری ای ام دی تا حدودی سر قیمت بهتر ظاهر شده

لینک به دیدگاه

شما اگر پردازنده خالی رو بفروشی و مادربورد رو نگه داذی ، میتونی پردازنده Core i3 2100 اینتل رو با قیمت حدود 400 تومان بگیری . 50 تومان از پولت میمونه . حدود 70-80 توامن هم بابت پردازنده خودت دستت رو می گیره . این پول رو بذار روی کارت گرافیک و یک کارت بهتر بگیر .

535 وات گرین پاور بدی نیست . ولی چند تا مورد داره . اول اینکه مطمئنا خیلی کار کرده و راندمانش اومده پایین . ضمن اینکه استهلاک داشته . دوم اینکه تکنولوژی قدیمی داره . نسبت مصرفش بالاتره .

کارت 250 یا 260 هم کارتهای خوبی هستن . اما اگر بتونی کارتهای نسل جدیدتر بگیری بهتره . مثل 450 . با اون پول اضافه که بابت پردازنده میمونه میتونی .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...