رفتن به مطلب

مشکل در مودم وایرلس asus wl600g

boby
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان لیونی من تازگی با مودم adsl ام به مشکل برخوردم این مودم با کابل lan به اینترنت وصل میشه ,ولی با وایرلس نمیتونه به اینترنت وصل شه حتی با لپ تاپم هم نمیتونم به این مودم وصل شم و پیغام unable join to the network  میده . نمیدونم چیکار کنم اول خیال میکردم تنظیمات  مودم مربوط به شرکت adsl یا تنظیمات مودم به هم ریخته ولی هر کاری کردم درست نشد . حالا نمیدونم چیکار کنم . اگه دوستان لطف کنن راهنمایی کنن جایی رو پیدا نکردم بدم تعمیر حتی به نمایندگی های asus هم  زنگ زدم اونا هم حتی با پرداخت هزینه هم قبول نمیکنن که تعمیر کنن چون میگن از ما نخریدی اگه کسی از دوستان میدونه این پیغام مربوط به نرم افزار  modem هستش یا سخت افزارش ممنون میشم راهنمایی ام کنین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز..

سیستم عامل لپ تاپتون چیه؟

از چه روشی برای رمزگذاری روی وایرلس مودم استفاده کردید؟wep -wpa-wpa2؟؟

ویرایش شده توسط Mesmerizer
لینک به دیدگاه

یکبار موددم را کاملا ریست کنید  ببینید میتونید کتنکت بشید یا نه.

البته قبلش تنظیمات مربوط به adsl  را برای خودتون یک جایی یاد داشت کنید. 

در مرحله دوم  firmware دستگاه را آپگرید کنید یا همون نسخه قبلی را بکبار دیگه روی مودم نصب کنید.

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/WL-600g/FW_WL_600g_1036A.zip

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان نمیدونم چطور خود به خود درست شد  2 3 ماهه پیش خراب شده بود هر کاری میکردم وصل نمیشد الان بعد از 2 ماه که وقت کردم دوباره چکش کنم وصل که کردم دیدم درست شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...