رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک حدودا 180 تومن یا پایینتر

ST92
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من دنبال یه کارت گرافیکم که بتونم باهاش گیمهای مثل Assassins Creed III و NFS Most Wanted و FarCry 3 رو بازی کنم و دنبال این نیستم که حتما با رزولوشن مانیتور و گرافیک بالا بازی کنم.

پاورم 480 وات گرین هست و سیستمم یه سیستم معمولیه با 3 گیگ رم و سی پی یوی AMD Athlon II X2 250 و مینبوردم متاسفانه PCI Express 1.1 رو ساپورت میکنه ولی اکثر کارتهای پی سی آی 2 رو 1.1 هم خوشبختانه  کار میکنن.

ترجیحا 250GTS یا 8800 جی فورس یا 4850 یا 4870 ATI باشه البته فکر نکنم پاورم 4870 یا 8800 اولترا رو ساپرت کنه

زیاد هم عجله ندارم پس قیمت فوری ندین و  ترجیحا از ارومیه حضوری باشه خوشحال میشم و اینکه یه 48 ساعتی فرصت تست بدین

برا اعتماد سازی هر طور بگین عمل میکنیم ولی من تو لیون کامپیوتر و پرشین تولز تازه برا همین گرافیک عضو شدم و اینجا تقریبا کسی رو آشنا ندارم ولی تو انجمن ا پی دی ای همکار بخش عکاسی بودم و قبلا خرید آنلاین نداشتم.تو اونجا پروفایلم ST92 هست.

اسپم آزاده و هر چقدر خواستین بذارین.به سوالات تا جایی که میتونم زودتر جواب میدم.چیز دیگه ای به فکرم نرسید دیگه بنویسم اگه خواستین بپرسین

الان دنبال 5770 یا 5750 یا 450 جی تی اس یا 4850 یا 6670 یا یه همچین چیزایی هستم و بیشتر دنبال برند درست حسابیم.یه چیزی میخوام که 2 سال کار کنه برام و بتونم گیم بازی کنم

ویرایش شده توسط ST92
لینک به دیدگاه

سلام،برادر من یه  Inno3D GT240 دارم به کارت میاد؟کارتن داره ولی گارانتی نداره(تموم شده)

ویرایش شده توسط iman.malmir
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

همونطور که تو پ خ بهتون گفتم کمی بودجتون رو افزایش بدید و دنبال 5770 باشید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام،برادر من یه  Inno3D GT240 دارم به کارت میاد؟کارتن داره ولی گارانتی نداره(تموم شده)

سلام.شرمنده خیلی ضعیفتر از اونیه که میخوام

درود

همونطور که تو پ خ بهتون گفتم کمی بودجتون رو افزایش بدید و دنبال 5770 باشید.

موفق باشید

چشم.اگه ایشالا پیدا شه حتما

فقط اون مشخصاتی که من دیدم از 5770،128 بیت بود

لینک به دیدگاه

در تایید صحبت معین جان،  اگر بخواهید از سری nvidia  و با قدرت مشابه 5770 خرداری کیند، سری geforce gts 450 هم انتخاب خوبیه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

msi 430 1g GDDR3  موجوده

بدون کارتن و بدون گارانتی

قیمت 130 تومن

فارکری 3 رو تو روزولیشن 1080 با تنظیمات متوسط رو به بالا به راحتی بازی کردم

لینک به دیدگاه

msi 430 1g GDDR3  موجوده

قیمت 130 تومن

سلام.والا نمیدونم چطوری تو 1080 بازی کرده چون قدرتش فوقش دو برابر 9500 جی تی باشه که نیس،9500 مست وانتد رو نمیتونه 720p باز کنه با کمترین دیتیل حالا چه برسه به فارکرای یا اساسین

اگه 450 بود خریدار بودم

لینک به دیدگاه

سلام

msi 430 1g GDDR3  موجوده

قیمت 130 تومن

من Asus GT430 دارم ، فار کرای 3 رو با دیتیل کم و 1280x720 تموم کردم !! متوسط بین 25 تا 30 فریم میگرفتم حتی وقتی آتیش روشن میکردی (موتولوف میزدی) 18 فریم بیشتر نمیداد

بخواین عکس و سند هم قرار میدم.

سلام.والا نمیدونم چطوری تو 1080 بازی کرده چون قدرتش فوقش دو برابر 9500 جی تی باشه که نیس،9500 مست وانتد رو نمیتونه 720p باز کنه با کمترین دیتیل حالا چه برسه به فارکرای یا اساسین

اگه 450 بود خریدار بودم

اتفاقا MostWanted رو هم تموم کردم :دی 

باز هم Low Detail , و 1280x720  ، نمیدونم چند فریم میده ولی قابل قبوله 

----

شما هم بهتره دنبال همون چیزی دوستانت گفتن باشین که پشیمون نشین :دی

5770 ، 450 یا موارد هم رده

لینک به دیدگاه

سلام

من Asus GT430 دارم ، فار کرای 3 رو با دیتیل کم و 1280x720 تموم کردم !! متوسط بین 25 تا 30 فریم میگرفتم حتی وقتی آتیش روشن میکردی (موتولوف میزدی) 18 فریم بیشتر نمیداد

بخواین عکس و سند هم قرار میدم.

اتفاقا MostWanted رو هم تموم کردم :دی 

باز هم Low Detail , و 1280x720  ، نمیدونم چند فریم میده ولی قابل قبوله 

----

شما هم بهتره دنبال همون چیزی دوستانت گفتن باشین که پشیمون نشین :دی

5770 ، 450 یا موارد هم رده

ممنون از راهنمایی همه ی دوستان.همه لطف دارین.میدونم که 430 این گیمها رو میکشه.ولی سال بعد باید با 640 در 480 بازی کنیم نسخه های بعدی رو.مخصوصا که کنسولهای جدید میان

والا برا این به 430 راضی نمیشم که مثلا همین 4850 با قیمت همون حدود میتونه روونتر اجرا کنه

از طرفی برا این به 4850 راضی نمیشم که قدیمیه و احتمال خراب شدنش بیشتره

از طرفی سیستمم قدیمیه و هر چیزی رو نمیکشه و نمیخوام بودجه ی زیادی رو متحمل شم

دو تا 4850 و 2 تا 440 پیدا کردم که میتونم بخرم ولی موندم توش.از یه طرفی میترسم عجله کنم و چیز به درد بخوری گیرم نیاد و از طرف دیگه میترسم فرصتها رو از دست بدم با صبر کردن زیادی.زیادم وقت ندارم برا گیم چون باید شروع کنم برا ارشد بخونم و برا تنوع گاهی میخوام یه ذره گیم برم

بازم ممنون که همه اینقدر راهنمایی میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هرکسی خواست شات از بازی میزارم

تو gpu-z  هم مقدار رم رو 4 گیگ میزنه :D

لینک به دیدگاه

gts 250 گیگابایت دارم. قیمتو چند میخوای؟؟

والا قیمت که دستم نیس.بذار بپرسم میگم

لینک به دیدگاه

سلام دوست من کارت  خود من4850 his هست کارت خوبیه اگه بخوای در رده 1280X720بازی کنی هر بازی رو با جزئیات حداکثر واسط روان اجرا میکنه ولی  بازی های جدید رو در رزولوشن 1920X1080باید جزئیات رو متوسط کنی تا فریم خوب بهت بده با توجه به این که رابط256bitداره از  کارت های ارزون جدید که128bitهستند خیلی سره

من خودم هوس کردم کارتم رو ارتقاع بدم اما متاسفانه همه کارت های جدید با رابط 256 بالای 300 فی میخوره که الان میترسم مدل جدید بیاد یا بخوره تو سر دلار ضرر کنم واسه همین کارتم رو محکم چسبیدم

فقط اگه خواستی این رو بخری از یه برند خوب مثل ایسوس یا his f'dv

موفق باشی و اگه سوالی درباره این کارت داشتی پ خ بده

لینک به دیدگاه

راستی اگه بگی ال سی دی ت حداکثر چه رزولوشونی رو ساپورت میکنه بهتر میشه راهنمایی کرد در ضمن واسه مقایسه کارت ها از بنچ مارک هااستفاده کن 

لینک به دیدگاه

راستی اگه بگی ال سی دی ت حداکثر چه رزولوشونی رو ساپورت میکنه بهتر میشه راهنمایی کرد در ضمن واسه مقایسه کارت ها از بنچ مارک هااستفاده کن 

آقا ممنون.اتفاقا خودمم به یه 4850 گیر دادم فقط میترسم چون قدیمیه زود خراب شه.مانیتورم 1600 در 900 ساپورت میکنه.شما که این گرافیکو داری با نید فور اسپید و اساسینز کرید مشکلی نداری؟میگن به خاطر آپدیت نشدن درایوراش با بعضی از بازیا مشکل داره.

لینک به دیدگاه

نه عزیز تازه من از اخرین اپدیت های درایور ها استفاده نمیکنم از درایوری استفاده میکنم که همراه کارت بود و حقیقتش نیازش پیش نیموده که دنبال اپدیت ها برم 

در رزولوشن شما متونید اکثر بازی ها رو با تنظیمات بالا بازی کنید در فول اچ دی باید یه مقدار تنظیمات رو بیاریت پایین اما باز هم خروجی قابل قبوله

اساسینز کرید خوشم نیومد فقط ورژن 2 این بازی رو نصب کردم ببینم کارایی گرافیک چه جوریه که در رزولوشن 1080میشد روان بازی کرد 

نید فور اسپید راحت میکشه

الان وقت ندارم زیاد بازی کنم ولی اخرین بازی کردم call of duty black ops بود که اون هم راضی ام کشید

در مجموع با توجه به قیمت اگه بخوای حساب کنی کاراییش خوبه فقط یادت باشه مارکش خوب باشه اینه که خیلی مهمه چون این کارت ذاتا جزو کارت های داغه و هر چی سیستم کولینگ بهتر باشه بهتر هم حال میده

فار کری 3 رو هم هوس کردم همین روز ا وقت بشه بازی کنم نسخه 2 این بازی رو کارتم 1080 با همه جزئیات حداکثر کشیده بود این رو نمیدونم اما خوش بینم

اما در انتخاب دقت کن کارت های انودیا هم گزینه خوبی ان ولی سعی کن حتما رابط 256 باشه من خودم اگه بخوام ارتقا بدم این بار از انودیا میگیرم با این که کارتم در این 2 سال که دارم نه خرابی داشته ونه به بازی نه گفته و این که زیر 200 تومان این مدل کارت ها ی قدیمی از جدیدا سرن و اگه بتونی یه 4890 خوش قیمت گیر بیاری که عالیه  البته بالای 200 قیمتشه

این هم عکس کارتم cardfront-big.jpg

لینک به دیدگاه

کارتی که لینک دادی 512 هست دنبال 1gbباش چون رابط این کارت 256 میتونه به خوبی از همه حافظه استفاده کنه از این رو 512 با 1گیگش خیلی فرق داره بر خلاف کارت های 128 بیت که اگه 2 گیگ  هم باشن کارایی مکس از حافظه ندارن

لینک به دیدگاه

gts 250 گیگابایت دارم. قیمتو چند میخوای؟؟

سلام مجدد.رمش چنده؟512 یا 1024 مگ؟ اوور شده یا نه؟ گارانتی که فک نکنم داشته باشه.اگه داره بگین.قوطی؟البته زیاد مهم نیس قوطی داشته باشه ولی باشه بهتره.برند کارتتون چیه؟

اگه 512 مگ باشه 160 تا 170 و اگه 1 گیگ باشه 180 تا فوقش دیگه 190 قیمت دادن بهم.اونم بستگی به شرایط کارت داره

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.رمش چنده؟512 یا 1024 مگ؟ اوور شده یا نه؟ گارانتی که فک نکنم داشته باشه.اگه داره بگین.قوطی؟البته زیاد مهم نیس قوطی داشته باشه ولی باشه بهتره.برند کارتتون چیه؟

اگه 512 مگ باشه 160 تا 170 و اگه 1 گیگ باشه 180 تا فوقش دیگه 190 قیمت دادن بهم.اونم بستگی به شرایط کارت داره

بیرون فروم 200 خواستن.

1GB.فقط خوده کارته.گیگابایت.کاملا سالم+اور و باز نشده.آخرین بازی ک باهاش کردم فارکرای 3 رو عالی اجرا کرده...الانم 4890 انداختم روش ک البته غولی هستش واسه خودش.

لینک به دیدگاه

بیرون فروم 200 خواستن.

1GB.فقط خوده کارته.گیگابایت.کاملا سالم+اور و باز نشده.آخرین بازی ک باهاش کردم فارکرای 3 رو عالی اجرا کرده...الانم 4890 انداختم روش ک البته غولی هستش واسه خودش.

حالا چند روز وقت بدین ببینم چی کار میکنم

لینک به دیدگاه

یه 6670 دارم XFX 1Gig

128 Bit -GDDR5

180 میدمش خواستی PM بده.

سلام دوست عزیز

لینک کارخونه میدین بی زحمت.کاش 5770 بود.یکم کارته ضعیفیه نسبت به اونی که میخوام

گیم بازی کردین باهاش؟ کدوم گیمها رو تو چه رزولوشن و چه تنظیماتی روون اجرا میکنه؟

لینک به دیدگاه

5670 سافایر دارم... 180 تقدیمتون میکنم. فارکرای 3 روهم با این و هم با gts250 هم بازی کردم.

ب جرات میتونم بگم تفاوتش با gts250 در حده 4 فریم فوقش... در جریان هستین ک با 6670 مو نمیزنه و dx11,128bit,ddr5

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...