رفتن به مطلب

کمک برای ساخت ایمیل

محمد جواد
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان عزیز به یه مشکل برخوردم . سایت ایمیل فارسی Noavar.com درست عمل نمی کنه

وقتی این سایت رو توی مرورگر وارد می کنم یه سایت خارجی میاد .

لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه . احتیاج مبرم به درست کردن یه ایمیل فقط در سایت نوآور دارم . ممنون می شم اگه کمکم کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آدرس رو چک کردم.دامین سایت منقضی شده و انو برای فروش گذاشتن. احتمالا از دادن سرویس ایمیل پشیمون شده اند :D 

دنبال یه سرویس ایمیل فارسی دیگه باشید مثلا میهن میل  http://new.mihanmail.com/

لینک به دیدگاه

عجب شانسی داریم ما داداش . ممنونم ازت

کسی در مورد سایت یاهو اطلاع نداره؟ ایمیل من LOCK شده و سوال امنیتی می خواد اولی شو جواب می دم ولی دومی شو یادم نیست

ایمیل متناوب هم که نمی تونم استفاده کنم چون به قول دوستمون سایت نوآور به فعالیت خودش خاتمه داده .

اگه کسی تجربه همچین مشکلی رو داره لطفا راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چی شده که ایمیل یاهو لاک شده ؟

لینک به دیدگاه

فک می کنم بخاطراینکه ورژن یاهوی من تو خونه و محل کار با هم فرق می کرد این سوال رو پرسید - بار اول حدود یه هفته گرفتار سوال امنیتی اول بودم تا بالاخره موفق شدم جواب بده و یاهوم باز شد . اما متاسفانه من کوتاهی کردم وایمیل دومم رو که متعلق به نوآوربود رو تغییر ندادم . و باز فرداش دوباره این مسئله برام پیش اومد . حالا سوال اول رو می پرسه ولی سوال دوم رو اصلا یادم نیس و نمی تونم جواب بدم . گیرکردم . نمی د ونم چی کار کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب این اتفاق برای من هم یه بار افتاد چون از موبایلم یه بار خواستم ایمیل رو چک کنم پیام داد که ایمیل شما قفل شده و سوال امنیتی رو پرسید.منم یادم نبود و اومدم خونه و با کامپیوتر دوباره وارد شدم و بدون هیچ سوالی وارد شد دوباره با موبایل که وارد میشم ایمیل رو قفل میکنه ولی با کامپیوتر خونه مشکل نداره.(با کامپیوتر خونه سوال هارو عوض کردم و یه جا نوشتم که دیگه گیر نکنم :D )

حالا شماهم امتحان کن با یه کامپیوتر دیگت خونه یا محل کار شاید با اون بره داخل.

لینک به دیدگاه

از خونه هم چک کردم عزیز ولی نشد . جالبه که شما می گی از سیستم یه جا دیگه آن شدی و  دیگه سوال نپرسیده . یعنی ممکنه من هم از یه جای دیگه کانکت بشم و سوالی نپرسه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی رنج آیپی وصل شدن به اکانت یاهو و بیشتر سرویس های مثل یاهو تغییر کلی میکنه یا اینکه از ایپی های مشکوک و ناشناس کانکت بشید این اتفاق میوفته.

برای یاهو ایمیل دوم و سوال امنیتی هست و اگر موفق نشدید در صورتی که ایمیل دوم شما دسترسی بهش قطع شده و جواب سوالتون یادت نیست باید موضوع رو مطرح کنی.

یکسری سوال هست که باید جواب بدی مثلا تاریخ حدودی ایجاد اکانت و آخرین تاریخ حدودی که لاگین شدی و محتوی موجود روی اکانتت مثل ایمیل هایی که تو اینباکس داشتی و غیره تا برسی کنند و این روند ممکن هست چندین روز طول بکشه.

لینک به دیدگاه

با تشکر از این دو دوستی که در این تاپیک شرکت کردند.

از یه سیستم دیگه کانکت شدم و از طریق اینترنت اکسپلولر و این دفعه فقط همون سوال امنیتی اول رو ازم پرسید و خداروشکر اکانتم رو باز کرد و منم بالافاصله سوالات امنیتی و ایمیل متناوب رو تغییر دادم . و به این ترتیب آی دی چندین سالم رو نجات دادم . :lol:

موفق باشید . ختم تاپیک .........

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...