رفتن به مطلب

خریدار کارت 350تا450 وکمی بیشتر

mobile-gsm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان خریدار کارت گرافیک سالم و تمیز هستم قیمت هم از 350تا 450واندمی بیشتر هم مشکلی نداره بستگی به مدل کارت داره حالا هرکسی داشت اعلام کنه ببینیم ضورمون میرسه یا نه

اما کارت حتما سالم باشه

اور هم مشکلی نیس شده باشه یا نه

متحلقات داشته باشه

کاربر باسابقه باشه

ارزون هم باشه

لینک به دیدگاه

سلام.

من کاربر با سابقه نیستم و در واقع 2 روز هست که عضو شدم اما اگه تهران هستید و حضوری میتونید تشریف فرما بشید من 280GTX Zotac دارم فروشی, قیمت رو هم راه میام و اور هم نشده. یا اگه آدرس دارید من با کارت میسرم خدمتتون و تست کنید. البته اگه اصلا 280 GTX مد نظرتون هست.

لینک به دیدگاه

سلام.

من کاربر با سابقه نیستم و در واقع 2 روز هست که عضو شدم اما اگه تهران هستید و حضوری میتونید تشریف فرما بشید من 280GTX Zotac دارم فروشی, قیمت رو هم راه میام و اور هم نشده. یا اگه آدرس دارید من با کارت میسرم خدمتتون و تست کنید. البته اگه اصلا 280 GTX مد نظرتون هست.

شما عزیزی وعضویت شما را در سایت لیون عزیز تبریک می گویم

راستش من دنبال gtx480.560.570......6850.6870.رو به بالا تر هستم

ممنون از پیشنهادتون

درود

ویرایش شده توسط hazhar-ghorbani
لینک به دیدگاه

سلام آقاي قرباني من يدونه كارت

560 هاوك دارم اگه خواستي در خدمتم

واز نظر اعتماد سازي مشكلي نيست هم زبان عزيز

لینک به دیدگاه

سلام آقاي قرباني من يدونه كارت

560 هاوك دارم اگه خواستي در خدمتم

واز نظر اعتماد سازي مشكلي نيست هم زبان عزيز

من در خدمتم پ.خ دادم خدمتتون چک کنید

لینک به دیدگاه

به به اقای حسینی گل افتخار دادی :wub:

راستش دنبال کارکرد یه مقدار بالاتر هستم  ولی اگر گیر نیامد حتما خریدمون از شماست  البته  بالتر از این کارت

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز یه کارت غیر رفرنس 6790 دارم که خیلی کم کارکرد و تمییزه گارانتی هم تا 2014 داره قیمت 360 اگه خواستید حضوری در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز یه کارت غیر رفرنس 6790 دارم که خیلی کم کارکرد و تمییزه گارانتی هم تا 2014 داره قیمت 360 اگه خواستید حضوری در خدمتم

دوست گرامی الان6870 رو بهم میدن 410ت من موندم که بگیرم یا نه !اونوقت6790رو360میگید به نظرتون قیمت کمی بالا نیس

لینک به دیدگاه

دوست گرامی الان6870 رو بهم میدن 410ت من موندم که بگیرم یا نه !اونوقت6790رو360میگید به نظرتون قیمت کمی بالا نیس

نه به نظرم قیمتو خوب گفتم کارت من تقریبا نوع هست و با 6870 زیاد اختلافی نداره چو غیر رفرنس هست و کمی اورکلاک شده شرکتی

لینک به دیدگاه

جناب بنده 6870 رو فروختم به قیمت 440 شما اینو بخر از دستت نره!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

قیمت 6870 440 نیست عزیز..شما خوب فروخنتی طرف کارت لازم بوده..440 قیمت فوری فوری 6870 هست تو فروم ها.

لینک به دیدگاه

نه به نظرم قیمتو خوب گفتم کارت من تقریبا نوع هست و با 6870 زیاد اختلافی نداره چو غیر رفرنس هست و کمی اورکلاک شده شرکتی

با 6870 زیاد فرقی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink: من :(  6870 8-X  AMD :D

شما رو چه سندی این حرف رو میزنید ملت رو گمراه میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wacko:  :mellow:  :mellow:

جناب شاید شاید نزدیک 6850 باشه اونم نزدیک ولی عمرا به 6870 برسه

تورو خدا رو سند حرف بزنید!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

قیمت 6870 440 نیست عزیز..شما خوب فروخنتی طرف کارت لازم بوده..440 قیمت فوری فوری 6870 هست تو فروم ها.

خوب منم فوری قروختم دیگه

دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

با 6870 زیاد فرقی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink: من :(  6870 8-X  AMD :D

شما رو چه سندی این حرف رو میزنید ملت رو گمراه میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wacko:  :mellow:  :mellow:

جناب شاید شاید نزدیک 6850 باشه اونم نزدیک ولی عمرا به 6870 برسه

تورو خدا رو سند حرف بزنید!!!!!!!!!!

عزیز من تست گرفتم دلیلی نداره بخام مردومو گمراه کنم تنها فرقشون 10 درصد ناقابله که با یه اور کوچیک جبران میشه چون سیستم خنک کننده قویی داره داغ هم نمیکنه

لینک به دیدگاه

باشه دوست گرامی اگر مدل بالاتر گیر نیاوردم و شما نفروخیت با هم کنار میاییم

لینک به دیدگاه

6790 بدرد گیم نمیخوره از ما گفتن بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینو ببین 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=16873

لینک به دیدگاه

6790 بدرد گیم نمیخوره از ما گفتن بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینو ببین 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=16873

میتونم بپرسم به چه دلیلی و از کجا این اطلاعاتو بدست اوردید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...