رفتن به مطلب

بدبخت شدم.....اطلاعتم پرید ...کمک.......

Recommended Posts

این برنامه رو هم من اسمشو شنیدم ولی باهاش کار نکردم

http://soft98.ir/sof...n-Recovery.html

نسخه نهاییش 165 مگه و نسخه حرفه ای 17 مگ

تو تامزهاردور یه کسی سوال کرده بود در مورد این برنامه که بهش گفتن از برنامه testdisk استفاده کنه

http://www.tomshardw...ecover-function

http://www.cgsecurit...g/wiki/TestDisk

نظرت راجب این پست تو سایت toms hardware چیه؟اون اقا هم مشکل raid داشتن یه نفر نرم افزار test disk رو معرفی کرده بود که خودشم باهاش جواب گرفته بود!نظرت راجب به اونا چیه یه نگاهی میندازی؟ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 130
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

http://uploaded.net/file/hjgm1oza
 نمیذاره دانلود کنم اجازه دانلود بهم نمیده!کسی از بچه ها  که چیز داره میتونه دانلود کنه تو سایت دیگه آپلود کنه؟ :mellow:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رفیق ما الان باید ببینیم وضعیت موجود چی هست نرم افزار زیاد هست ... اون نرم افزار رو اجرا کن ببین چی کار میکنه یک فرمت رو انتخاب کن مثلا .DOC یکم که جلو رفت کنسل کن و وضعیت رو بگو .

دلیل خاصی داره که نوشتم اون نرم افزار رو تست کنی. نوشتم تو پستای قبلی...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
http://www.mediafire.com/?52b5lnx04sc575i کی فایل هم توش هست 2مگ کلا هست.
لینک به دیدگاه

ممنون عزیزحالا با این برنامه چطوری کار کنم؟

هارد هنوز پارتیشناش ناشناخته هست

لینک به دیدگاه

نحوه کار به چه صورت است؟

لینک به دیدگاه

unforgiven عزیز الان نصب کردم رو سیستم حالا باید چیکار کنم؟ممنون میشم قدم به قدم راهنمایی کنین!البته پارتیشن  هنوز نشناخته هست فرمت پارتیشن رو uncknown زده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

hamidparniyan گرامی ، نوشتم کجا بری و چجوری کار کنی تو پست های قبلی . نیازی به اینکه پارتیشن شناسایی بشه نیست خود هارد دیتکت بشه کافی هست.

نو پست 31 نوشتم :

=====

از منوی Tools و قسمت Open Disk میتونی دیسک فیزیکال رو تو مد Hex view باز کنی ( تو قسمت Physical Media با عنوان HD0 و ... نشون میده ) وقتی باز کردی دوباره از منوی Tools میری قسمت Disk Tools و File recovery By Type رو انتخاب میکنی اونجا یک فرمت رو برای تست انتخاب کن مثلا DOC و اجازه بده جستجو کنه نتیجه رو ببین چی هست ...

اگر اطلاعات حساس هست میتونی با همین نرم افزار 4 مگی که معرفی کردم اول یه ایمیج از هارد بگیری و عملیات ریکاوری رو روی ایمیج انجام بدی .

از منوی File گزینه create disk image رو انتخاب کن و آدرس فایل ایمیج رو روی یک هارد دیگه بده میتونی فایل ایمیج رو به چند قسمت تقسیم کنی .

بعد از اینکه ایمیج گرفتی از منو File قسمت Open همون فایل ایمیجی رو که گرفتی رو باز کن و عملیات ریکاوری رو روی ایمیج هارد دیسک تست کن اگر دیدی چیزی قابل بازیابی هست

برو سراغ نرم افزار های ریکاوری که تو فروم معرفی شده و اون ها رو هم تست کن هر کردوم نتیجه بهتری داشت ادامه کار رو برو....

=====

چند تا نکته نوشتم :

1- اگر اطلاعات مهم هست یک ایمیج از هارد بگیر.

2- روی خود اون هارد نمیتونی ریکاوری کنی.

اگر حس میکنی به اندازه کافی با اصطلاحات و مفاهیم آشنا نیستی یا نمیتونی با این جور نرم افزار ها کار کنی و اطلاعاتت حساس هست هارد رو ببر پیش یه متخصص .

لینک به دیدگاه

ممنون داداش!الان یه تیکه تست میکنم!

لینک به دیدگاه

اجازه نمیده هارد وارد برنامه بشه

erorr میده can not access میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید تو مد Administrator اجرا کنی روی فایل اجرایی راست کلیک کنی و Run as administrator تمام برنامه های دیگه هم که با هارد سرو کار دارند رو ببند.

لینک به دیدگاه

اره درست شد هارد رو کامل شناخته وصفحه اطلاعات هارد رو نشون میده که همه چیز ریخته بهم هست اعداد.حروفو.....برم برا تست بازم ممنون

لینک به دیدگاه

4تا از پارتیشنام رو آورده حجم هر کدوم322گیگ هست یکیشون رو انتخاب کردم والان داره فایلایpdf doc رو اسکن میکنه!درصد میندازه!تاچه حد بذارم بگرده؟بعد براsave کردن  همون ssd رو انمتخاب کردم!چطوری فایل ها دخیره میشن؟خود به خود نیازی نیست کاری بکنم؟

لینک به دیدگاه

3درصد گدشت نگاه کردم1000تا فایل PDF JPEG DOC برگردونده

ممنون عزیز مرسیییییییییییییی خداخیرت بده

چند تا سوال؟

یه نگاه به این عکس بکن یه پارتیشن 0.8T بایتی نشون داده اون رو چیکار کنم ریکاوریش میکنه؟

سوال بعد محل ذخیره اطلاعات ریکاوری رو میشه رو هارد اکسترنال ست کرد؟

سوال بعد اینکه الان تا این مرحله رفته من قطعش کنم فردا هارد بگیرم رواون دخیره کنم دوباره بذارم برا ریکاوری موردی پیش نمیاد؟

post-5456-0-59655800-1359925442_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو اون فریمی که درصد میندازه زیرش مینویسه که چند تا فایل پیدا کرده . تا یه مرحله که 10-20 تا فایل ریکاور کرد دکمه کلوز رو بزن و تو فولدر خروجی فایلها رو چک کن .

اگر فایلها مشکلی نداشتند میتونی با همین نرم افزار ادامه بدی برای همه فایلها ( به همون اندازه باید جا داشته باشی روی یک هارد دیگه )

post-6471-7257_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هرچیزی که اونجا نشون داده قابل ریکاوری هست .

بله روی هارد اکسترنال میتونی ذخیره کنی.

نه موردی نداره.

با این شاتی که از پارتیشن ها تو این نرم افزار گذاشتی من فکر میکنم با همون نرم افزار قبلی که پارتیشن تیبل ریکاور میکرد باید مشکلت حل میشده احتمالا یه حرکت اشتباه انجام دادی

بگذریم ....

فعلا با همین روش اون چیزی که موجوده و قابل لمس هست :D رو برگردونی یه حرکت مثبته

لینک به دیدگاه

هرچیزی که اونجا نشون داده قابل ریکاوری هست .

بله روی هارد اکسترنال میتونی ذخیره کنی.

نه موردی نداره.

با این شاتی که از پارتیشن ها تو این نرم افزار گذاشتی من فکر میکنم با همون نرم افزار قبلی که پارتیشن تیبل ریکاور میکرد باید مشکلت حل میشده احتمالا یه حرکت اشتباه انجام دادی

بگذریم ....

فعلا با همین روش اون چیزی که موجوده و قابل لمس هست :D رو برگردونی یه حرکت مثبته

ممنون داداش خیلی بهم کمک کردی خیلی وقتتم گرفتم البته بماند که چقدر حرص دادم هم شما هم بقیه بچه های فروم رو انشاالله که همه ببخشن! :wub:

فیلم و بقیه موارد فیال های IMAGE ISO رو هم میتونه برگردونه؟مثلا4گیگ حجم؟200گیگ بازی بوده 4000تا فیلم!آرشیوPDF500000!با این اوصافی که دیدین چقدر احتمال میدین اینایی که گفتم برگرده؟

باز هم ممنون امشب برم یکم بخابم که دیگه نا ندارم!باز هم ممنون از همه بچه ها مخصوصا UNFORGIVEN عزیز

لینک به دیدگاه

هان یه چیز دیگه الان با نرم افزار اولیه دیگه نمیشه کاری کرد؟یه بار دیگه بذاریم برا اجرا؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لیست فایل ریکاوریش تقریبا کامل هست با حجم مشکلی نداره اگر پسوند فایلی هست که میبینی تو لیستش نیست میتونی Signature اون فایل رو اضافه کنی تو گوگل سرچ کن برای پسوند .pif که میشه .pif file signature بعد اون signature رو اضافه کن یکمی دردسر داره.

نرم افزار ها دیگه که تو فروم معرفی شده رو هم میتونی تست کنی ولی این نرم افزار 2 مگی یکی از بهترین هاست ( پلیس امریکا چند سال از یه نسخه مخصوصی از این برنامه برای ریکاور کردن اطلاعات دیسک ها استفاده میکرد).

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من حدس میزنم نرم افزار اولی رو کنسل کردی قبل از اینکه کامل سرچ کنه چون 4 تا پارتیشن ریکاور شده یه پارتیشن 0.8 ترا مونده .

نظر خودته میتونی یه تست دیگه بکنی ولی قبلش به نظر من حداقل میتونی فایل های حساس مثل داکیومنت ها رو ریکاور کنی تا دوباره حرکت اشتباه همین چیزی هم که داری رو به باد نده.

با یه نرم افزار پارتیشن تیبل ریکاوری دیگه هم تست کن تو فروم جستجو کنی قبلا 1-2 معرفی شده.

لینک به دیدگاه

مرسیییییییییییییییییی بابا میدونیم استادین عزیز

شاد باشین وشب خوش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فراموش کردم، :D خود نرم افزاری که فایل ها رو ریکاوری کردی باهاش میتونی پارتیشن ها رو برگردونه تو همون منوی Tools و Disk tools قسمت Scan for lost partition با اون هم میتونی یه تستی بزنی.

لینک به دیدگاه

مرسیییییییییییییییییی بابا میدونیم استادین عزیز شاد باشین وشب خوش

رفیق من جای شما باشم ظرف چند روز آینده تمامی پست های UnforgiveN رو حداقل در همین تاپیک مثبت میزدم. خدا وکیلی حضور ایشون در این فروم نعمتیه.

خدا حفظشون کنه، هم خودشون رو هم سیستمشون رو. (*)  (*)

لینک به دیدگاه

رفیق من جای شما باشم ظرف چند روز آینده تمامی پست های UnforgiveN رو حداقل در همین تاپیک مثبت میزدم. خدا وکیلی حضور ایشون در این فروم نعمتیه.

خدا حفظشون کنه، هم خودشون رو هم سیستمشون رو. (*)  (*)

کاملا موافق هستم امین جان.

کاربر unforgiven اطلاعات بسیار خوبی در زمینه محیط های ذخیره سازی  اطلاعات و کلا هرچیز که به آنها مربوط بشود، دارند . من که خودم بارها از اطلاعات ایشان استفاده کردم و همیشه راهنمایی های ایشان بسیار خوب و سودمند بوده و هست. @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...