رفتن به مطلب

بدبخت شدم.....اطلاعتم پرید ...کمک.......

Recommended Posts

این تاپیک داره تبدیل به طولانی ترین تاپیک ریکاوری و باز یابی هارد میشه. :D

دوست عزیز   .hamidparniyan  می خواستم یک مطلب بگم خدمت شما . امیدوارم برداشت بدی نداشته باشید و قصدم جسارت به شما نیست.

بنده نگرانی شما را به خاطر از دست رفتن اطلاعاتتون درک میکنم. من احساس میکنم این نگرانی باعث شده شما مقداری از تمرکزتون را  در مراحل انجام کار از دست بدید. به نظرم   یک مقدار با صبر و حوصله بیشتر ، مراحل کار را مرور کنید ، قطعا خیلی از نکات چندین بار توضیح داده شده و با مطالعه مجدد ، میتونید برای 90 درصد سوالاتتون پاسخ پیدا کنید.

دوستانی که اینجا هستند همه قصد کمک و راهنمایی دارند و کسی هم  از دادن و راهنمایی اطلاعات دریغ نمیکنه ولی این حق را به این دوستان هم بدید که بتواند بقیه قسمت های فروم را هم مطالعه کنند. :wub:

لینک به دیدگاه

• ارسال 130
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

نه عزیزدلخور برا چی حق با شماست راستش خیلی داغونم دوروزه دستم بنده به این 19و20 ارشد دارم پایان نامه توهارده هنوز ندادم و.......سرتو درد نیارم هارد ندارم اینارو بریزم روش........خیلی اوضاع خرابه!

از همین جا از تمامی دوستان که وقتشون رو برای کمک کردن به من گذاشتن کمال تشکر رو دارم!اگه عمری باشه وبتونم انشاا...جبران کنیم البته همه استادن!

ممنون ^_^

لینک به دیدگاه

بالاخره داره حل میشه حالا داره ذخیره میکنه بالاخره با ترجمه قسمت help یه کارایی کردیم ;)

احتمال 90درصد تمام فایل ها برگردن البته باید ببینم با ایمیج های 4.5 گیگی چیکار میکنه!خبرشو تا فردا میذارم نتیجه کاررو تا دوستان استفاده کنن!بالاخره تجربه خوبی بود!

ویرایش شده توسط hamidparniyan
لینک به دیدگاه

حتما خبرش رو بدید :D .

من هم سال 76 تجربه شما را داشتم . موقع امتحان ارشد و واقعا اعصابم خورد بود. کارهای فرغ التحصیلی مونده بود و به قول امروزی ها " اصن یک وضعی بود" .

امیدوارم در همینه زمینه های زندگی موفق باشید. :wub: :D

لینک به دیدگاه

دوستان موفق به بازیابی اطلاعات شدیم! B)

اما هاربرای ریختن اطلاعات نداشتم اکثرفایلای غیرضروری رو مجبور شدم پاک کنم!ولی خیلی عالی بود!به طرز ناباورانه ای همه چیز عالی بود!

حالا سوالم اینجاست که نحوه فعال سازی intel responsive چطوریه؟کراحل رو دوستان بفرماینداین بار درست بگین که این همه دردسر کشیدم بخاطر همین بود!

ssd به عنوان cash هارد ساتا2ترابایت سیگیت!

لینک به دیدگاه

تبریک می گم!

عزیز مراحل رو که من بهت توضیح دادم. این مراحل بر اساس خود سایت رسمی اینتل نوشته شده!

لینک فایل PDF رو از روی سایت اصلی اینتل این زیر گذاشتم. قشنگ با شکل و مرحله به مرحله توضیح داده. فکر نکنم کسی بتونه از این هم راحتتر توضیح بده.

http://download.intel.com/support/chipsets/sb/intel_smart_response_technology_user_guide.pdf

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...