رفتن به مطلب

ویندوز 7 یا ویندوز 8 ( نظر سنجی)

AmirMahmood
 اشتراک گذاری

کدام ویندوز ؟  

64 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما برای استفاده حرفه ای از کامپیوتر مثل اورکلاک یا رندرینگ یا گمینگ حرفه ای از چه سیستم عاملی استفاده می کنید؟

• ویندوز 8
    • ویندوز 7
    • ویندوز vista
      0
    • ویندوز XP
    • ویندوز 98 D:

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

شما برای استفاده حرفه ای از کامپیوتر مثل اورکلاک یا رندرینگ یا گمینگ حرفه ای از چه سیستم عاملی استفاده می کنید .

WINDOWS 8

inline-2-windows-8-logo-pgram.jpg

WINDOWS 7

windows-7-logo.png

WINDOWS Vista

Windows-vista-logo-1.jpg

WINDOWS XP

windows_xp.jpg

WINDOWS 98 :D

Windows98.jpg

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

• ارسال 72
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من که فعلا 8 دارم ولی به نظر میاد باید خونه تکونی کنم چون ویندوز7 64bit بهترینه بدون شک.مخصوصا گیم.چون توی تستها یکی دو فرم ویندوز 8 خصوصا 64 بیتش ضعیفتر عمل کرده بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام محمود جان

والا منم همون  WINDOWS 7 64BIT  رو انتخاب میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که از 8 برگشتم به 7 و عمراً هم دیگه سراغ 8 نمیرم! حتی برا استفاده معمولی هم به درد نمیخوره چه برسه اور! برا تبلت خوبه ولی برا کامپیوتر نه!

لینک به دیدگاه

محمود جان داداش 7 و 8 به گروه خونی ما نمیخوره ... فقط XP روعشقه!!!  :cowboy:  :cowboy: 

1y20td68nwinrqsgk3yc.jpg

XP داراش بیان بالا ببینیم پرچم کی بالاتره!! :lol:  :lol: 

راستی نظرسنجیش کو؟ پست اول رو ویرایش بزن بتونیم رای بدیم.

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
محمود جان داداش 7 و 8 به گروه خونی ما نمیخوره ... فقط XP روعشقه!!!  :cowboy:  :cowboy: 

1y20td68nwinrqsgk3yc.jpg

XP داراش بیان بالا ببینیم پرچم کی بالاتره!! :lol:  :lol: 

راستی نظرسنجیش کو؟ پست اول رو ویرایش بزن بتونیم رای بدیم.

سلام

ارمین جان xp هیچ وقت فراموش نمیشه به خاطر خاکی بودنش به خاطر سازگاریش به خاطر خدمات ارزمندی که ارائه کرد

ویندوز عامل سیستم مغازم xp هست که از نرم افزار حسابداری گرفته تا پرینتر و چاپگرو ..... همه یه جا بدون هیچ مشکلی ساپورت کرده ( با ایکس پی هیچ وقت دووشواری نداریم ) ولی سیستم خونگیم سون هست که

واقعا عالیه به جز این هشت که نمیدونم چی میخواد از زندگی ما

لینک به دیدگاه

سلام

ارمین جان xp هیچ وقت فراموش نمیشه به خاطر خاکی بودنش به خاطر سازگاریش به خاطر خدمات ارزمندی که ارائه کرد

ویندوز عامل سیستم مغازم xp هست که از نرم افزار حسابداری گرفته تا پرینتر و چاپگرو ..... همه یه جا بدون هیچ مشکلی ساپورت کرده ( با ایکس پی هیچ وقت دووشواری نداریم ) ولی سیستم خونگیم سون هست که

واقعا عالیه به جز این هشت که نمیدونم چی میخواد از زندگی ما

دقیقا باهات موافقم عزیز دل. ضمنا اگر XP قابلیت Trim داشت هنوز در برابر 7 و 8 میتونست یه کمی بیشتر مقاومت بکنه. ولی حیف آینده از آن SSD هاست و XP نمیتونه گزینه ی خوبی برای SSD باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظر سنجی اضافه و ویرایش صورت گرفت

لینک به دیدگاه

نظر سنجی اضافه و ویرایش صورت گرفت

دمت گرم محمود جان. ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دمت گرم محمود جان. ممنون.

قربانت

(باید با اقای حسینی یه صحبت جدی داشته باشم اخه این چه وضعشه 2 تا لایک می زنیم بعد پیغام میده تعداد مثبت دادن شما تمام شده ؟!! :angry: )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قربانت

(باید با اقای حسینی یه صحبت جدی داشته باشم اخه این چه وضعشه 2 تا لایک می زنیم بعد پیغام میده تعداد مثبت دادن شما تمام شده ؟!! :angry: )

محمود جان جنابعالی خودت مثبتی دیگه لایک رو میخوای چیکار اینم مثبت +++++++++++++

بابت نظرسنجی هم دمت گرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دقیقا باهات موافقم عزیز دل. ضمنا اگر XP قابلیت Trim داشت هنوز در برابر 7 و 8 میتونست یه کمی بیشتر مقاومت بکنه. ولی حیف آینده از آن SSD هاست و XP نمیتونه گزینه ی خوبی برای SSD باشه.

Like

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه شرکت کنین . :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
محمود جان جنابعالی خودت مثبتی دیگه لایک رو میخوای چیکار اینم مثبت +++++++++++++

بابت نظرسنجی هم دمت گرم

نوکرتم شما بیشتر مثبتی :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مایکروسافت لعنتی :D من هنوز یکسری ابزار کاری دارم که تو XP اجرا میشن یا یه نرم افزار دارم که قفلش فقط رو 98 ران میشه تو مد سازگاری و ... هم کار نمیکنه ...

ویندوز XP با تمام مشکلاتی که داره حالا حالاها جا داره که زنده باشه به دلیل مسائل مربوط به سازگاری و غیره .

این مایکروسافت هست که مجبورمون میکنه بریم بالاتر وگر نه اگر مثلا مسائل مربوط به گیم ( دایرکت ایکس ) یا فریم ورک ها و ... مشکلی نداشت 70 درصد کاربرایی که الان رو 7 هستند رو همون XP میموندن .

ویندوز 7 مثل XP سالها محبوب باقی میمونه دلیلش رو همه میدونیم ( پایداری - سازگاری - امنیت نسبی - به روز بودن و ....) .

وین 8 نظر من این هست که جا نمیوفته مگر اینکه ویندوز بلو "آبی" یه فکری در مورد اینترفیس و بعضی از مسائل سخت افزاری بکنه که بعید میدونم.

وین 8 رو خیلی وقته نصب دارم مشکلی نداشتم تا به امروز ولی هنوز سوییچ نکردم .

از نسخه های مختلف لینوکس تا ویندوز سرور و Xp و وین 7-8 همه رو دارم .

سیستم محبوب برای من در حال حاظر BackTrack 5 هست . مابقی ابزار کاری هستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا مدیران و صاحب نطران مثل اقا بهزاد و پوریا و فرجام ...و خیلی دیگه از دوستان شرکت نمی کنند؟

لینک به دیدگاه

سلام

من اولش 8 رو امتحان کردم ولی بعد از یه هفته اعصاب خرابی برگشتم به 7

اولا 8 رو صفحه لمسی ای که بتونی بگیری دستت خوبه

مترو روون اجرا میشه ولی چون عادت نکردیم یه کم حوصله سر بره

من خودم از تم ویندوز 7 و آفیس 2010 بیشتر از این جدیدا خوشم میاد.همه چی یکم مثل کاغذ رنگی ارزون میمونه

بزرگترین مشکل به نظرم اینه که هنوز جا نیوفتاده و باید یه 6 ماه دیگه حد اقل از روش بگذره.با خیلی برنامه ها بعضی جاها مشکل داره.برا جلوی اینترنت خوردنشم باید چقدر از قابلیتا رو خاموش کنی که به نظرم اگه اون قابلیتا نباشن بهتر از اینه که باشن و اعصاب خراب کنن.

به نظر من بعد از یه سال تازه کاربرای واقعیش شروع به کوچ میکنن به 8

تازه برا کسی که گیم میخواد بازی کنه با سیستم معمولی بهتره همون 7 رو داشته باشه اگه رمشم زیر 4 باشه 32 بیت نصب کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

حالا که نظر سنجی گذاشتید منم نظرم رو می گم با اجازه دوستان...

اولا چون نوشتید حرفه ای و اسم اورکلاک اوردید، اصلا این چیزا به هم ربط نداره، چرا چون یه عده ی معدودی هستند که اورکلاک می کنند اونم حرفه ای که اصلا ربطی به دنیای نرم افزار و کار با سیستم نداره.. پس هیچ ایرادی نمی شه از این بابت به ویندوز 8 وارد دونست چون برای اونها نیست و برن همون 7 بریزند سیستم اور کنند... خود مایکروسافت هم اینو گفته (البته برداشت بی احترامی نکنید)

دوم چون اسم گیمینگ رو با حرفه ای باز اورده شده پس یعنی طرف حداقل یه 690 تا 4تا 690 داره ... خوب که چی؟ الان می گم، پس طرف این 2-3 فریمی که قراره فعلا کم بیاره براش مهم نیست و هیچ خللی احساس نمی کنه که بگه مثلاچون تو 7، 180تا فریم می گیرم تو 8، 178 تا پس 7 بهتره  واسم، که اگه طرف همچین حرفی بزنه من به منطقش شک می کنم!

در آخر هم رندرینگ حرفه ای که تقریبا فکر کنم همونی باشه که بالا گفتم حالا بجای فریم ثانیه در نظر بگیرید!(البته اگه تو 8 بهتر نباشه دقیقا نمی دونم تو این زمینه برتری با کدومه و تا چه حد)

.....................

حالا این ایراداتی که گرفتید  رو بزارید کناراین همه ویژگی های جدیدی که 8 نسبت به سیستم عامل های قبلی داره رو برید ببینید و مقایسه کنید قبلا گفته شده و بحث کردیم با دوستان!

ببخشید اگر زیادگویی شد، اما یه نکته ی مهمی اینکه تیتر نظ سنجی رو قبول کنیم یا عنوان تاپیک رو؟؟؟ :D

.....................

لینک به دیدگاه

این مایکروسافت لعنتی :D من هنوز یکسری ابزار کاری دارم که تو XP اجرا میشن یا یه نرم افزار دارم که قفلش فقط رو 98 ران میشه تو مد سازگاری و ... هم کار نمیکنه ... ویندوز XP با تمام مشکلاتی که داره حالا حالاها جا داره که زنده باشه به دلیل مسائل مربوط به سازگاری و غیره . این مایکروسافت هست که مجبورمون میکنه بریم بالاتر وگر نه اگر مثلا مسائل مربوط به گیم ( دایرکت ایکس ) یا فریم ورک ها و ... مشکلی نداشت 70 درصد کاربرایی که الان رو 7 هستند رو همون XP میموندن . ویندوز 7 مثل XP سالها محبوب باقی میمونه دلیلش رو همه میدونیم ( پایداری - سازگاری - امنیت نسبی - به روز بودن و ....) . وین 8 نظر من این هست که جا نمیوفته مگر اینکه ویندوز بلو "آبی" یه فکری در مورد اینترفیس و بعضی از مسائل سخت افزاری بکنه که بعید میدونم. وین 8 رو خیلی وقته نصب دارم مشکلی نداشتم تا به امروز ولی هنوز سوییچ نکردم . از نسخه های مختلف لینوکس تا ویندوز سرور و Xp و وین 7-8 همه رو دارم . سیستم محبوب برای من در حال حاظر BackTrack 5 هست . مابقی ابزار کاری هستند.

کاملا موافقم. :)

لینک به دیدگاه

درود

اولا چون نوشتید حرفه ای و اسم اورکلاک اوردید، اصلا این چیزا به هم ربط نداره، چرا چون یه عده ی معدودی هستند که اورکلاک می کنند اونم حرفه ای که اصلا ربطی به دنیای نرم افزار و کار با سیستم نداره.. پس هیچ ایرادی نمی شه از این بابت به ویندوز 8 وارد دونست چون برای اونها نیست و برن همون 7 بریزند سیستم اور کنند... خود مایکروسافت هم اینو گفته (البته برداشت بی احترامی نکنید)

دوم چون اسم گیمینگ رو با حرفه ای باز اورده شده پس یعنی طرف حداقل یه 690 تا 4تا 690 داره ... خوب که چی؟ الان می گم، پس طرف این 2-3 فریمی که قراره فعلا کم بیاره براش مهم نیست و هیچ خللی احساس نمی کنه که بگه مثلاچون تو 7، 180تا فریم می گیرم تو 8، 178 تا پس 7 بهتره  واسم، که اگه طرف همچین حرفی بزنه من به منطقش شک می کنم!

در آخر هم رندرینگ حرفه ای که تقریبا فکر کنم همونی باشه که بالا گفتم حالا بجای فریم ثانیه در نظر بگیرید!(البته اگه تو 8 بهتر نباشه دقیقا نمی دونم تو این زمینه برتری با کدومه و تا چه حد)

.....................

حالا این ایراداتی که گرفتید  رو بزارید کناراین همه ویژگی های جدیدی که 8 نسبت به سیستم عامل های قبلی داره رو برید ببینید و مقایسه کنید قبلا گفته شده و بحث کردیم با دوستان!

ببخشید اگر زیادگویی شد، اما یه نکته ی مهمی اینکه تیتر نظ سنجی رو قبول کنیم یا عنوان تاپیک رو؟؟؟ :D

.....................

نیما جان،

با شما هم موافقم به شرطی که ک . ر. K آفیس 2013 رو برام پ . خ کنی. (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

.....................

.....................

یکی از دلایلی من با 8 مخالفم ساپرت نکردن سخت افزار های جدید مخصوصا SSD چرا ؟ الان می گم

تو تست هایی که انجام دادم ویندوز 8 که قرار بود سریع تر باشه از 7 برعکسش در اومد . مثلا سرعت خاموش شدن . شما هرچه قدر از سیستم بیشتر کار می کشید به دلیل تغییراتی که تو رجیستری انجام میشد سرعت خاموش شدن پایین تر می یومد حتی به 1 دقیقه هم میرسید . در صورتی که در 7 اینطور نبود و تو حداکثر 10 ثانیه خاموش می شد

2- سرعت کپی مخصوصا در نصب نرم افزار . تست کردم ادوبی فلش در 8 در 2 دقیقه 75 ثانیه می ریزه و در سون 1 دقیقه 25 ثانیه می ریزه

3- درست اجرا نکردن بازی ها در سخت افزار های قوی

- اومدیم محض رضای خدا یه دست کال MW3 انلاین با فامیلون که لپ تاپ اشغالی داره بزنیم واسه اون سه سوته تو 8 وصل شد داشت گیم میزد نیم ساعت .  واسه هنوز داشت کانکت میشد اخرش هم نشد که نشد

4- مترو سر خود

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تو رندریگ اصلا بحث فریم مهم نیست  . تو رندر طرف ممکنه از 5 نرم افزار مختلف استفاده کنه و اینکه کار رو تو 8 مشکل می کنه چون نمی فهممه که کدوم رو باید اول و کدوم رو باید دوم اجرا کنه

لینک به دیدگاه

من الان داشتم خاطراتم رو مرور میکردم دیدم شرکت مایکروسافت ، هیچوقت نتونسته و یا نخواسته 2 سیستم عامل موفق را پشت سر هم روانه بازار کنه.

بعد از ویندوز 98 ، ویندوز millennium که افتضاح بود. بعد ویندوز xp ارائه شد که خیلی متفاوت بود. هم از نظر کارکرد و هم از نظر interface.  بعد از فاجهه ای به نام ویستا تولید شد، این محصول تا حدود ایستفاده شد تا اینکه ویندوز 7 محبوب به بازار آمد.  خوب اگر الان به همین ترتیب پیش بریم، نباید انتظار خاصی از ویندوز 8  داشته باشیم.

پ.ن  البته ویندوز 3.1 و ویندوز 95 هم یادمه  ولی چون مربوط به ماقبل تاریخ ، دیگه مطلبی در موردش یادم نیست.   یادش بخیر ms-dos 6.22  و gw basic برای خودشون چه ابهتی داشتند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...