رفتن به مطلب

***لطفا" کمک در مورد مودم usb بی سیم***

tarashee
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عرض ادب و احترام ....

من یه مودم سیمی داشتم که خواستم اینترنتم رو به صورت وایرلس شیر کنم و با گوشی کانکت بشم برای همین یه مودم tp-link wn722n خریدم ...

اما الان هر کاری کردم نشد اینترنتم رو شیر کنم و فقط اینترنت بیسیم همسایه رو شناسایی کرده !!!!

میشه راهنمایی کنید ؟!!!!

نکنه فقط دریافت کننده wifi هست !!!!!!!!!! :huh:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این لینک ها رو نگاه کنید فکر کنم به در دشما بخوره:

http://www.technochat.info/2010/08/share-lan-internet-connection-in.html

http://www.dummies.com/how-to/content/how-to-share-an-internet-connection-in-windows-7.html

در مورد سوال آخرتون :

همه مودم ها قابیلت ارسال و دریافت را دارند ولی بعضی هاشون برای share  کردن مشکل دارندو این کار را انجام نمی دهند.   من خودم این مشکل را با tplink 821  دارم.  مشکالم این هست که نمیتونم درایو هایی رو که روی pc منزل share  کردم ، توسط کامپیوتر دوم دیده نمیشه. trouble shooting ویتندوز همه میگه مودم قابلیت sharing نداره. :wacko:

امیدوارم مال شما اینجوری نباشه.

لینک به دیدگاه

ممنون ولی نمیشه !!!

بعضی از سایتها گفتن مثل اینکه فقط برای دریافت اینترنت از یک شبکه وایرلس یا مودم وایرلس دیگه هست !!! :excl: :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز این دستگاهی که شما خریدید یک کارت شبکه بی سیم است و برای اتصال به شبکه بی سیم طراحی شده و قابلیت

اشتراک گذاری اینترنت رو نداره.برای اینکار شما باید یه مودم با قابلیت وای فای تهیه کنی مثلا این مدل راhttp://lioncomputer.ir/product/488/TP-LINK%208951ND%20%20WIRELESS%20%20ADSL%20%20Modem/

و یکسری تنظیمات داره که اگه تهیه کردی من میتونم راهنمایت کنم که انجام بدی.

لینک به دیدگاه

نرم افزار conectifity  رو دانلود کن راحت استفاده کن

البته مودم وایرلس الفا خودش یک مودم مجازی میسازه و همزمان دریافت و ارسال میکنه 

خواستی من دارم

لینک به دیدگاه

در صورتی که می خواهید موبایلتان را به کامپیوتر از طریق وای فای متصل کنید، به طور معمول بایستی یک اتصال Ad-hoc تشکیل دهید، مراحل آن به شرح زیر است:

در ویندوز Set-up new (wireless) connection wizard را آورده و از آنجا setup ad-hoc connection را انتخاب می کنید.

مراحل را دنبال کرده تا یک کانکشن Ad-hoc توسط کامپیوترتان هاست شود.

جزئیات آن را می توانید در این لینک مشاهده کنید.

سپس با موبایلتان دنبال کانکشن مورد نظر بگردید، در صورت پیدا نشدن اتصال مورد نظر از گزینه ی Other connections - Hidden استفاده نموده، نام کاربری ، نوع اتصال و رمز عبوری که قبلا بر اساس آن اتصال را درست کرده اید وارد کنید.

تا این مرحله احتمالا اتصال صورت گرفته، ولیکن بایستی در آخر اینترنت را نیز با کانکشن مورد نظر Share کنید.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط ali2551
لینک به دیدگاه

عرض ادب و احترام ....

من یه مودم سیمی داشتم که خواستم اینترنتم رو به صورت وایرلس شیر کنم و با گوشی کانکت بشم برای همین یه مودم tp-link wn722n خریدم ...

اما الان هر کاری کردم نشد اینترنتم رو شیر کنم و فقط اینترنت بیسیم همسایه رو شناسایی کرده !!!!

میشه راهنمایی کنید ؟!!!!

نکنه فقط دریافت کننده wifi هست !!!!!!!!!! :huh:

دوست عزیز  tp-link wn722n  بک کارت شبکه وایرلس است نه مودم و قابلیت شبکه کردن چند سیستم به صورت ad-hoc را هم دارد

با سرچ در اینترنت نحوه اتصال ad-hoc  را به وفور خواهید یافت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...