رفتن به مطلب

اساتید لطفا نظر بدین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

داداش ها لطفا نظر بدین

post-10586-0-35479200-1359910539_thumb.jpg

post-10586-0-20834200-1359910489_thumb.gif

اگر نرم افزار دیگه ای هم هست بفرماید تست کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این سیستم رو من تازه بستم می خواستم بدونم سیستم خوبی هست.

لینک به دیدگاه

این سیستم رو برای چه کاری بستی ؟ اگر برای بازی بستی که به نظر من اشتباهه سندی بریج اکستریم . اگر برای کار حرفه ای بستی که رم و گرافیک میزان نیستن .

برای بازی میشد به جای 3820 از 3770 استفاده کرد . رم رو 8 گیگ گذاشت . گرافیک رو 560 . کارت 465 خیلی کارت نرمالی نیست . تفاوت چندانی با 460 نداره . ولی پرمصرفتر و پر حرارتتره از 460 . پاور 1035 برای این سیستم زیاده . 850 کفایت میکرد . مگر اینکه اورکلاک اکستریم بخوای بکنی که اون هم کولر بهتری میخواد .

برای کار حرفه ای رم رو بالاتر باید گذاشت . مثلا 16 . گرافیک رو میتونستی پایینتر هم بذاری . چون قیمت کارتهای کوادرو و فایرپرو بالاست از همین کارتهای عادی گیم باید استفاده کرد . ولی اونقدر تو کار تفاوت ندارن . کلا کارت 465 خیلی روتین نیست .

این نظر منه . فکر میکنم یا بعضی از این قطعات رو داشتی و یا دست دوم گرفتی . چون کارت 465 مثلا تو بازار نیست . یا پاور 1035 .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم رو برای ویرایش فیلم و عکس ، طراحی پوستر ، مقداری بازی بستم زیاد روشن نیست شاید روزی 1 تا 2 ساعت اگر سفارش داشته باشم 4 ساعت

رم رو دیر متوجه شدم زنگ زدم واسه تعویض گفتن نه واسه شما خریداری شده و نمیشه تعویض کرد ولی چهار کانال پتریوت مد نظرم بود

جدیدا : رم ، سی پی یو ، مین ، هارد رو تعویض کردم

کارت رو دسته دوم خریدم ، داغ ترین کارتی هست که تا حالا دیدم

پاور رو کیس رو هم داشتم

ممنون داداش

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

الان رم شما 4 تا 4 گیگ هست یا یک 4 گیگ ؟ اگر 4 تا 4 گیگ باشه که خوبه . ولی اگر یک 4 گیگ باشه خیلی برای کار شما کمه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رم رو موقعی که خریدم آقا سعید واسم از یه رم دوکانال ، یکیش رو فرستاد  که یه دونه 4 گیگ هست اما یه کانال دیگش رو هم می خوام بگیرم کامل بشه . ولی باید اول رم 4 گیگ سیستم قبلیم به فروش بره از همین مدل و برند هست اما 1600

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...