رفتن به مطلب

مشاوره برای خریدار گرافیک تا 2000000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان همون طور که از نام تاپیک مشخص هست گرافیک می خوام بگیرم تا دو میلیون

برای بعد عید می خوام بگیرم لطفا پیشنهاد ببدید چی بگیرم ترجیحا ً Asus باشه

لینک به دیدگاه

عزیز همین الان قیمت ها هر دقیقه تغییر میکنه . شما برای بعد از عید روی هیچ قیمتی نمیتونی حساب کنی . ممکنه قیمتها 2 برابر بشه . ممکن هم هست نصف بشه . بازار هیچ حسابی نداره . به نظر من هر موقع خواستی خرید کنی سوال کن . حتی ممکنه مدلهای جدید تا اون موقع بیان .

لینک به دیدگاه

بهترین گزینه gtx680 asus  هست البته رفرنس رو باید بگیرین چون قیمت dc ii top خیلی بالاتره!البته فرمایش آقا حامد درسته چون رو قیمت اصلا نمیشه تصمیم گیری کرد!البته ناگفته نمونه که گرافیک های سری 7 gforce احتمالا تا تابستان آینده بیاد تو بازار همچنین سری 8 AMD!

در کل تو محدوده این قیمت

ASUS GTX 680 REFRENCE        OR     ASUS GTX 670 DC II TOP

MSI GTX 680   و   ZOTAC GTX680 هم گزینه های بعدی هستن

که تا بعد عید احتمالا تو همین رنج باشن شاید200 تومن  بالاتر یا پایین تر!

ویرایش شده توسط hamidparniyan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هنوز دارم 0 ها رو میشمارم :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این پول بعد عید باید باقالی بخریم نه کارت گرافیک..... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این پول اگه بتونی خمیر TX4 گیر بیاری خیلی هنر کردی :دی ( والله پراید شده 18 تومن چه برسه به اینا)

لینک به دیدگاه

به بچه هامون باید تعریف کنیم پراید رو میخریدیم صفر 6.700

:D

الان یهو بشه 20 ملیون.

دیگه باید به جای کیف پول گونی پول حمل کرد:D

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوست عزیزسلام.نگفتید چه کاری مدنظرتون هست.اگه صرفا گیم هست gtx680یا670  4گیگ میتونه عالی باشه ولی برای انجام کارهای گرافیک وبازی سریATI7970 باقیمت کمترکارایی خیلی بهتری دارن.میتونیدازASUSیا  

سریLIGHTENING    MSI استفاده کنید که خیلی بالاترازرفرنس ASUS هست.

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم . پراید رسید به زانتیا دادا کجایی شما ؟؟؟؟؟ میخوای بری بعد عید بخری . 

من یه برآورد قیمت از اول آذر تا الان که شب عید هست رو دوتا مدل کارت انجام دادم که دیدم قیمت هرکدوم راحت 1 میلیون رفت بالا . 

مورد اول680 DCII TOP  بود که اول آذر با قیمتی معادل 1800 میشد بخریش ولی الان طبق قیمیتی که دارم و خودمم توان وارد کردنشو از دبی دارم قیمی معادل 2850 تا 2900 داره :دی  میبینی تفاوتو ؟؟؟ حالا همینو ببین برا بعد عید . 

مورد دوم کارت MSI GTX 680 LIGHTNING  بود که قیمتی معادل 1700 یادمه اولای آذر داشت ولی الان که اینجاییم و شب عیدیم قیمت این کارت شیرین تو بعشی از مغازه های بازار به 2600 هم رسیده :دی 

مبینی بازم تغییر قیمتو ؟؟؟؟

کلا اگه هر وقت خواستی تصمیم بگیری سریع اقدام کن بخر وایستی همینطوری میره بالا . 

لینک به دیدگاه

داداش کارت من هست

forum.persiantools.com/t361256.html#post6614638

بعد عید میره بالا 2 ...

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم @};-

تمامی نظرات دوستان کاملا درسته ولی شما اول یه مادربرد خوب برا خودت تهیه کن تا دوستان بتونن راحتتر کمکت کنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
مورد اول680 DCII TOP  بود که اول آذر با قیمتی معادل 1800 میشد بخریش ولی الان طبق قیمیتی که دارم و خودمم توان وارد کردنشو از دبی دارم قیمی معادل 2850 تا 2900 داره :دی  میبینی تفاوتو ؟؟؟ حالا همینو ببین برا بعد عید .

یعنی بالاتر هم میره ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خدایی ناراحت نشی ولی حیف نیست 2 میلیون زبونبسته رو خرج یه گرافیک کنی خوب یه ps4 بگیر بازی کن با بقیه پولتم یه 660 یا 7870 بگیر ! باید حتما چند میلیون پیاده بشی ؟ اونم واسه چند تا فریم بیشتر و البته اونم با این قیمتهای فضایی

بازم از دوستان عذر میخوام ولی به خدا دلم میسوزه برای این پولایی که خرج میکنید

موفق باشی

لینک به دیدگاه

یعنی بالاتر هم میره ؟؟

شک نکن . اگه بالاتر نرفت . من بهت یه کادو میدم . مطمئنم . 

لینک به دیدگاه

سلام

خدایی ناراحت نشی ولی حیف نیست 2 میلیون زبونبسته رو خرج یه گرافیک کنی خوب یه ps4 بگیر بازی کن با بقیه پولتم یه 660 یا 7870 بگیر ! باید حتما چند میلیون پیاده بشی ؟ اونم واسه چند تا فریم بیشتر و البته اونم با این قیمتهای فضایی

بازم از دوستان عذر میخوام ولی به خدا دلم میسوزه برای این پولایی که خرج میکنید

موفق باشی

این حرف عطا رو هم باهاش هستم اگه هدف نداری نرو سراغش چون مثل یه بت میاد علم میشه رو سیستمت دیگه هیچی دیگه پولت رفته یه علم یزید انداختی که فقط گرما میده بیرون :دی .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...