رفتن به مطلب

پست، مشکلات ایجاد شده به وسیله پست، راه حل ها، تجارب و ...

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اولش پیغام داده که تحویل گرفتی اما دیدن اشتباه کردن دوباره پیام دادن که رسیده به شهرتون ، احتمالا فردا تحویل میدن اگه فردا تحویل ندادن حتما زنگ بزنین و نشد حضوری برین

فردا که جمعه است :(

لینک به دیدگاه

درود

سامانه ی رهگیری پست ایرادهایی دارد، اما باز بین شیوه های ترابری تا جایی که اطلاع دارم، پست تنها شرکتی است که رهگیری دارد.

اگر مدام از پست استفاده می کنی بهتر است شماره تلفن دفتر مرکزی شهرت و نیز موبایل یکی دوتا از نامه رسانها را داشته باشی، به محض این که دریافتی به آنجا رسیده تماس بگیری و در صورت عجله داشتن خودت بروی تحویل بگیری.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

الان به این صورت هست که احتمالا یه نفر مامور پست تحویل گرفته بسته رو و به هر دلیلی منصرف شده یا براش مشکل پیش اومده نتونسته بسته رو به دست شما برسونه و برگردونده اداره پست. احتمالا شنبه یه مامور دیگه براتون میاره.

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

سلام دوستان خیلی اتفاق عجیبی امروز برام افتاد!

شنبه ظهر از سایت ssdbazar یه اس اس دی 970 evo 250gb plus خریدم. کد رهگیری ازشون نگرفته بودم. 2 روز که گذشت یعنی امروز دوشنبه زنگ زدم سایت ازشون کد رهگیری گرفتم. این کد رو که تو سایت زدم شوکه شدم!!!

تو سایت پست نوشته تحویل گیرنده شده!! در تاریخ 

1397/12/12 11:21:17 :

ولی من اصلا تحویل نگرفتم! این امضایی هم که میبین مال من نیست!! زنگ زدم فروشنده اونا هم شوکه شدن که چطور همچین چیزی امکان داره! خلاصه از ساعت گذشته بود به پست هم زنگ زدم اونا هم جواب ندادن!! من متوجه نمیشم!! یعنی چی شده؟؟ اون نامه رسان دزدیده یا چی؟؟ اعصابم خورد شده دیگه! فردا میرم پست ببینم جریان چیه!! تا به حال همچین چیزی سرتون امده؟؟ 😡

AAAA.png

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز فکر نمیکنم موردی باشه که نشه پیگیری کرد، خود نامه رسان غیر ممکنه اینکار رو انجام بده احتمالا اشتباهی به جای دیگه‌ای داده و به احتمال زیاد اون شخص هم در انتظار بسته پستی بوده، حالا ۲حالت وجود داره یا متوجه شده اشتباه هست و عمداً و به قصد گرفته یا متوجه نشده و بعد از رفتن نامه‌رسان باز کرده و متوجه اشتباه شده.

شما کافیه خیلی خونسرد فردا صبح برید پست با کارت ملی و پیگیری بکنید به احتمال ۹۹ درصد به نتیجه میرسید.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

دوست عزیز فکر نمیکنم موردی باشه که نشه پیگیری کرد، خود نامه رسان غیر ممکنه اینکار رو انجام بده احتمالا اشتباهی به جای دیگه‌ای داده و به احتمال زیاد اون شخص هم در انتظار بسته پستی بوده، حالا ۲حالت وجود داره یا متوجه شده اشتباه هست و عمداً و به قصد گرفته یا متوجه نشده و بعد از رفتن نامه‌رسان باز کرده و متوجه اشتباه شده.

شما کافیه خیلی خونسرد فردا صبح برید پست با کارت ملی و پیگیری بکنید به احتمال ۹۹ درصد به نتیجه میرسید.

اون نامه رسان غلط میکنه اشتباهی به نام دیگه ای تحویل میده! یعنی چی آخه؟ من چند بار از پست کالا تحویل گرفتم یعنی اونا امضای من رو نمیبینن چطوریه؟چطوری تحویل کسی دیگه میدن؟؟ location هم

کاملا درسته! نمیدونم دقیقا جریان چیه..

لینک به دیدگاه

سلام 

اولا متاسفم بابت اتفاقی که واست افتاده

دوما این اطمینان خاطر رو بهتون میدم که یه موضوع کاملا ساده و قابل پیگیری هست

همینطور که دوستمون فرمودن با توکل بر خدا وخونسردی کامل فردا برید اداره پست و پیگیری کنید

البته نظر شخصی من اینه که از سایتی که سفارش دادید اونها ادرس اشتباهی  واسه گیرنده زدن وگرنه بعید میدونم اداره پست اشتباهی ببره جای دیگه

لینک به دیدگاه

هفته پیش برای یکی پست فرستادم بعد رسید دستش طف گفت از من پول گرفت

پیگیر شدم دیدم نامه رسان داده بوده پیک ببره برای  طرف :|

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام 

اولا متاسفم بابت اتفاقی که واست افتاده

دوما این اطمینان خاطر رو بهتون میدم که یه موضوع کاملا ساده و قابل پیگیری هست

همینطور که دوستمون فرمودن با توکل بر خدا وخونسردی کامل فردا برید اداره پست و پیگیری کنید

البته نظر شخصی من اینه که از سایتی که سفارش دادید اونها ادرس اشتباهی  واسه گیرنده زدن وگرنه بعید میدونم اداره پست اشتباهی ببره جای دیگه

نه اونا درست فرستادن. همه چیز درسته تو آدرس از کدپستی گرفته تا لوکیشن. مشکل از پسته.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ATER گفته است :

هفته پیش برای یکی پست فرستادم بعد رسید دستش طف گفت از من پول گرفت

پیگیر شدم دیدم نامه رسان داده بوده پیک ببره برای  طرف :|

😐

لینک به دیدگاه

برای من یه بار پیش اومده بود که میگفت کالا تحویل شده در صورتی که 24 ساعت بعد به من تحویل دادن(البته امضایی وجود نداشت)

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

برای من یه بار پیش اومده بود که میگفت کالا تحویل شده در صورتی که 24 ساعت بعد به من تحویل دادن(البته امضایی وجود نداشت)

همینجوری نوشته بود؟

AaaAAA.png

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، RED گفته است :

همینجوری نوشته بود؟

AaaAAA.png

بله

لینک به دیدگاه

برای منم پیش اومده اتفاقا براش تاپیک هم زدم ،زنگ زدم اداره پست طرف گفت امروز تحویل میدم باز نمیدونم چرا زدن تحویل داده شده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهترین چیز برای ارسال تیپاکسه خودم شخصا هیچ وقت به اداره پست چیزی نفرستادم به جر یه مورد اداره پست برای اجناس ارزشی قاعل نیستن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، RED گفته است :

همینجوری نوشته بود؟

AaaAAA.png

برای من هم این اتفاق پیش اومده.

فکر کنم یه وقتایی پستچی کاری براش پیش میاد یا تنبلی میکنه و موکول میکنه به فردا. ولی تو سیستم میزنه که تحویل داده بسته رو تا براش مشکلی ایجاد نشه. ( البته این یه نظریه هست )

لینک به دیدگاه

فردا برات میاره

احتمالا سرش شلوغ بوده خودش امضا زده و ثبت کرده که تحویل داده شده چون یکی از قوانین پستی اینکه مرسوله تا اخر روزی که میرسه دسته نامه رسون باید تحویل داده بشه

به نظرم اول برو اداره پست و با خوده نامه رسون در تماس باش اسمشو بگی شمارشو بهت میدن

الکی اون بد بخت رو هم تو درد سر ننداز دم عیدی با اوضاع این مملکت

لینک به دیدگاه

بارها برام اتفاق افتاده که پستچی بسته رو اشتباه به یک آدرس دیگه تحویل داده. 

حتما فردا با کارت ملی و کدرهگیری به اداره پست منطقه مراجعه کنید

لینک به دیدگاه

سلام بر شما دوست گرامی بابا ناراحت نباش واسه منم اینطوری بود

یه کالایی سفارش دادم نوشته بود تحویا داده شد به گیرنده همینطوری که واسه تو نوشته بعد رفتم اداره پست گفت هنور نیومده بعد 2 روز رسید دستم

اصلا نگران نباش همچین اتفاقی نمیوفته

لینک به دیدگاه

این اتفاق برای من میوفته تا دلت بخواد..کسی خونه نیست بسته تحویل همساده میده هر 100 تا بسته ای که در سال میاد 90 تاش همساده تحویل میگیره😅

نگران نباش نهایتش دل یکی که ssd نداشته رو شاد کردی😍

لینک به دیدگاه

در در 13 اسفند 1397 در 19:55، RED گفته است :

سلام.

دوست عزیز چطور شد؟ آوردن بسته رو؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

سلام.

دوست عزیز چطور شد؟ آوردن بسته رو؟

درود جناب نظامى عزيز

شما احتمالا خيلى تو فروم نبوديد چون تاپيك زير گرافيك نصب كردن اس اس دى رو مشاهده نكرديد

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Ratchet Wrench گفته است :

درود جناب نظامى عزيز

شما احتمالا خيلى تو فروم نبوديد چون تاپيك زير گرافيك نصب كردن اس اس دى رو مشاهده نكرديد

سلام.

ممنون از شما.

دیده بودم تاپیک رو ولی به استارتر تاپیک توجه نکرده بودم.

با عرض پوزش از دوستان بابت بالا اوردن تاپیک.

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

اینم از پست بعدی 😂من اصلا بابلسر نیستم فقط ببینید چیکار میکنن دو روز الاف کردن ما رو

Untitled.thumb.jpg.59ee4f6bd5bcaa600e1fcbb889ae74d1.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...