رفتن به مطلب

مشکل با نصب درایور 7870 سافایر

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان به تازگی یکعدد کارت گرافیک 7870 سافایر خریدم ولی هر کاری میکنم فقط درایور خودش رو که نسخه 12.4 هست رو قبول میکنه و دیگر هیچ

وقتی بخوام درایور بالاتری رو نصب کنم یا اصلاً گرافیک رو نمیشناسه یا وقت نصب سیستم ارور صفحه آبی میده و بعد از ریست شدن سیستم باید ویندوز رو System Restore کرد تا به حالت قبل برگرده یا کلاً ویندوز رو عوض کرد

تا حالا درایور های نسخه 12.6-12.10 و 13.1 رو امتحان کردم ولی به هیچ عنوان کار نمیکنه

لطفاً راهنمایی بفرمائید

این هم ارور هایی که میده

عکس ارور صفحه آبی

07485013530595930545.jpg

بعد از ارور صفحه آبی وقتی سیستم بالا میادش این ارور رو میده

72032008432500303349.jpg

در ابتدای نصب درایور هم این ارور رو اخطار میده

72957184047221328092.jpg

لینک به دیدگاه

خب از طریق خود کاتالیست بزن آپدیت کن ببین بازم مشکل پابرجاست یا نه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز ورژن ویندوزت چی هست؟

7

8

7SP1

X86

X64

Ultimate

home basic

؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویندوز 7 هست سرویس پک 1 نسخه 64 بیتی همیشه همین ویندوز رو نصب میکنم تا حالا مشکلی نداشتم باهاش (از این ویندوز های MRT هم نیستش)

win7 sp1 64 bit Ultimate

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خب از طریق خود کاتالیست بزن آپدیت کن ببین بازم مشکل پابرجاست یا نه ؟

چجوری بزنم از طریق خود کاتالیست ؟؟؟ میشه توضیح بدید

من جایی توی کاتالیست برای آپدیت درایور پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

چجوری بزنم از طریق خود کاتالیست ؟؟؟ میشه توضیح بدید

من جایی توی کاتالیست برای آپدیت درایور پیدا نکردم

خدمت شما دوست عزیز :

j4csux2nzgf2lh4l4ovl.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من این راه رو امتحان کردم متاسفانه متصل میشه به سایت AMD و درآخر میخواد که درایور نسخه 13.1 رو دانلود کنه

الان دارم 13.2 بتا رو دانلود میکنم ببینم قبول میکنه یا نه

لینک به دیدگاه

مال منم هم ati هست اگه بخوای درایور آپدیت شده رو نصب کنی درایور قبلی رو باید کاملا حذف کنی مال من که اینجوری حل شد وقتی حذف نمی کردی و آپدیت میکردی یا صفحه آبی میداد یا بعد ریستارت میرفت رو حالت رنگ 256 بیتی و مجبور میشدی درایور قبلی رو برگردونی . :)

لینک به دیدگاه

برا من همچیین مشکلی نداشته قبلش ورژن 12.1 بود بعد 13.1 اومد نصب کردم روش و قبلی رو پاک نکردم

بنظرتون مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

بنظر من از ویندوزت هستش

اگه هر کاری کردی درست نشد

یه ویندوز سون 32 بیتی نصب کن ببین چی میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
مال منم هم ati هست اگه بخوای درایور آپدیت شده رو نصب کنی درایور قبلی رو باید کاملا حذف کنی مال من که اینجوری حل شد وقتی حذف نمی کردی و آپدیت میکردی یا صفحه آبی میداد یا بعد ریستارت میرفت رو حالت رنگ 256 بیتی و مجبور میشدی درایور قبلی رو برگردونی . :)

بسیار ممنون دوست گرامی همین کاری که شما فرمودید رو انجام دادم کاملاً مشکل حل شد

01427554774131944382.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا رو شکر که حل شد مشکلتون چون این ارورها اعصاب و روان برای ادم نمیزاره ( برای یکی از مشتریها هم همین مشکل بود که با پاک کردن درایو قبلی که دوستمون گفتن مشکلش حل شد )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خدا رو شکر که حل شد مشکلتون چون این ارورها اعصاب و روان برای ادم نمیزاره ( برای یکی از مشتریها هم همین مشکل بود که با پاک کردن درایو قبلی که دوستمون گفتن مشکلش حل شد )

دقیقاً صحیح میفرمائید

من خودم هم که این مشکل خوردش اینقدر روی اعصابم بود که ویندوز بیچاره رو عوض کردم :unsure:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این دلیل داره که اینطوری میشه.

چون مبنای تنظیم کیفیت،غلظت و عمق رنگ در این دو درایور کاملا متفاوت هست برای کارتهای سری 7000 که همین باعث میشه مه دو درایور نتونن روی هم آپدیت بشن و با هم تطبیق ندارند.

همین کم کردن کیفیت رنگها باعث میشه فریم ریت بره بالا دیگه در این درایورهای جدید.اینم یکجور تقلب AMD هست و نمیدونم این بار کج رو تا کجا میخواد ببره.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

خب خدا رو شکر

راستی کارت گرافیگتون حرف نداره یهو به سرت فکر عوض کردن نزنه :)

با مال من زمین تا آسمون فرق میکنه ولی من بودجم به 7850 میرسید :unsure:

مبارکتون باشه

انشالله به سلامتی ;)

اینم از GPZ  گرافیک من برای انتخاب بهتر دوستان برای کارت گرافیک

n5kzmxhy3jt7za6tetr3.png

لینک به دیدگاه

چون مبنای تنظیم کیفیت،غلظت و عمق رنگ در این دو درایور کاملا متفاوت هست برای کارتهای سری 7000 که همین باعث میشه مه دو درایور نتونن روی هم آپدیت بشن و با هم تطبیق ندارند.

همین کم کردن کیفیت رنگها باعث میشه فریم ریت بره بالا دیگه در این درایورهای جدید.اینم یکجور تقلب AMD هست و نمیدونم این بار کج رو تا کجا میخواد ببره.

خب پس با این حساب چرا برا من همچین مشکلی پیش نیومد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همیشه در مورد سخت افزار همه چیز جامعیت نداره!

عدم تطابق یا ناسازگاری از سیستمی به سیستم دیگه متفاوت هست.

مثلا یکسری دوتا از این رم ریدر های اینترنال خریدیم با دوستم.دوتاش رو سیستم من اوکی بود جفتش رو سیستم اون باعث میشد سیستم بالا نیاد!

لینک به دیدگاه

معین جان کیفیت رنگ بیشتر از کارت گرافیک به نوع مونیتور و تنظیماتش ربط داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خب خدا رو شکر

راستی کارت گرافیگتون حرف نداره یهو به سرت فکر عوض کردن نزنه :)

با مال من زمین تا آسمون فرق میکنه ولی من بودجم به 7850 میرسید :unsure:

مبارکتون باشه

انشالله به سلامتی ;)

اینم از GPZ  گرافیک من برای انتخاب بهتر دوستان برای کارت گرافیک

n5kzmxhy3jt7za6tetr3.png

راستش رو بخواهید من همیشه مثل سایر دوستان که میخوان کارت بگیرن اکثر بنچ ها رو بررسی ها رو توی نت کاملاً مطالعه کردم و بعدش رفتم خریدمش

یه نکته که شاید بیشتر دوستان موقع خرید کارت فکر نکنم دقت بهش کنند این هستش که توی بررسی ها اکثراً سیستمهای حرفه ایی برای تست استفاده میشن در صورتی که اکثر ما ها سیستمهای معمولی رو به بالا استفاده میکنیم پس یادمون باید بمونه که افت میزان فریم امری کاملاً عادی هست توی سیستمهای ما ها .... خب حالا چیکار باید کرد تنها راحش به نظر من این هست که گرافیکی یه پله بالاتر از اونی که در نظر داریم بخریم البته به شرط اینکه سی پی یو گلوگاه زیاد ایجاد نکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
معین جان کیفیت رنگ بیشتر از کارت گرافیک به نوع مونیتور و تنظیماتش ربط داره.

والا اونطور که دوستان می گفتند و بررسی کردند AMd داره با اینم درایور ها از کیفیت که هیچی از همه چیز میزنه.میترسم چند وقت دیگه بصورت پیشفرض جزئیات رو هم رو کمترین حالت بذارند و چند وقت بعدش اصلا تصویر رو کاملا محو کنند :lol: 

گذشته از شوخی غلظت و عمق رنگها که کمتر میشوند بی روح تر و بی کیفت تر به نظر میرسند خوب.چیزی که فرجام در مقایسه 580 و 7950 کاملا حس کرده بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان دوباره سیستم داره ارور صفحه آبی میده این ارور هستش کسی میدونه از چی هست؟؟؟؟ (البته فقط توی بازی با این ارور مواجه میشم و بعدش سیستم ریست میشه)

لطفاً راهنمایی کنید

20312810593487821212.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

می گم CPU رو اور کردی ؟

لینک به دیدگاه

والا اونطور که دوستان می گفتند و بررسی کردند AMd داره با اینم درایور ها از کیفیت که هیچی از همه چیز میزنه.میترسم چند وقت دیگه بصورت پیشفرض جزئیات رو هم رو کمترین حالت بذارند و چند وقت بعدش اصلا تصویر رو کاملا محو کنند :lol: 

گذشته از شوخی غلظت و عمق رنگها که کمتر میشوند بی روح تر و بی کیفت تر به نظر میرسند خوب.چیزی که فرجام در مقایسه 580 و 7950 کاملا حس کرده بود.

سلام معین جان

جسارت نباشه، ولی امکان داره یه لینک از بررسی فرجام جان بدین؟ آخه برام جالب شده و می خوام نتیجه بررسی رو ببینم.

با سپاس فراوان  

لینک به دیدگاه

معین جان اینچیزی که فرموید بسی باعث مسرت خاطر اینجانب گشت بخاطر همین اشتباهی دستم رفت رو منفی.

این سایت farjam3d هم جدیدا تستای جالبی انجام میده یه لینکی هم برای بنده بفرستید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

580 , 7970 بوده .  7950 نبوده .

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...