رفتن به مطلب

مشکل این کارت گرافیک 8800 چیه؟

zippo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من یه کارت گرافیک ASUS EN8800 GTS 640m دارم،داشتم بازی میکردم مشکل پیدا کرد.عکس هایی که گذاشتم مشکل رو نشون میده.

می خوام بدونم مشکلش مال چی هست؟ اصلا درست میشه؟

post-12098-0-94938300-1360436256_thumb.jpg

post-12098-0-49572700-1360436208_thumb.jpg

post-12098-0-28252700-1360436229_thumb.jpg

post-12098-0-16105200-1360436163_thumb.jpg

post-12098-0-00326300-1360436141_thumb.jpg

ویرایش شده توسط zippo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

اصولا دمای کارتتون در چه حدی بوده ؟

احتمال داره به دلیل اینکه تو دمای بالا کار کردید قلع سرد گرفته و جی پی یوش مشکل پیدا کرده .

لینک به دیدگاه

موقعی که مشکل پیدا کرد نمی دونم دماش چند بود. ولی قبل از خراب شدنش بعد از خارج شدن از بازی فکر کنم دماش 70 الی 77 بود.بازم دقیق یادم نیست چون مال خیلی وقت پیشه.

یه نرم افزار smart doctor هم مال کارت بود نصب کرده بودم تازه یه گزینه داشت overheat protection اونم فعال کرده بودم

ویرایش شده توسط zippo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

rgb مانیتورت شاید مشکل پیدا کرده مطمئنید از کارت هست

اگه از مانیتور مطمئنید یه بار دیگه ویندوز عوض کنید

لینک به دیدگاه

بنا به گفته HD5870 شما یه بار با یه مانیتور دیگه امتحان کن شاید از مانیتور باشه. ۶ سال پیش یه مانیتور CRT داشتم اونم یهو اینجوری شد. بردم تعمیرگاه خود ال جی (مادیران) اون موقع ۲۵ تومن ازم گرفت درستش کرد. ( اون موقع ۲۵ تومن واسه خودش پولی بود ؛)

ویرایش شده توسط smartbuy63
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم این خط های یکی درمیون مال مموری گرافیک هست احتمال زیاد یکی از مموری هاش مرخص شده ...

حالا ببرید پیش یه تعمیرکار هیت بده اگر درست نشد 100% همون مموری هست

لینک به دیدگاه

70% GPU کارت هستش و 30% مموری ها. اونی هم که می بینید تصویر رنگ هاش بهم می ریزه به دلیل اینه که GPU درست دیتکت نمی شه و درایور Not responding می ده.

می شه هیت داد ولی بعد از گذشت مدتی دوباره به این مشکل بر می خوردید، بعدش می شه دوباره هیت داد ولی یک بار جستی ملخک ، دو بار جستی ملخک ، آخر تو دامی ملخک !!! :mellow:

لینک به دیدگاه

از تمامی دوستان بابت توضیحات ممنونم

جناب HD5870 مشکل از مانیتور نیست چون روی یه سیستم دیگه هم امتحان کردم همینجوری بود.در ضمن با کارت گرافیک جدید مشکلی ندارم مشکل 100% مال کارته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...