رفتن به مطلب

مشاوره در مورد نرم افزار ( انتی کرم و انتی ویروس رایگان )

araz_sakhtafzar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عرض ادب و تقدیم احترامات بی پایان خدمت اساتید محترم 

چند تا سوال داشتم از دوستان که میخواستم راهنمایی کنن تا به نتیجه برسیم که کدوم بهتره و مفید واقع خواهد شد 

سوال اول :

به نظرتون بهترین انتی ویروس رایگان کدوم انتی ویروس میباشد ؟ لینکم بدین ممنون میشم

سوال دوم :

ایا اصلا بین انتی ویروس کرک شده و رایگان فرقی هست ؟  منظورم تشخیص بهتر و سرعت عملش هست 

سوال سوم :

بهترین نرم افزار از بین بردن کرمها و تروجانها از روی هارد چی نرم افزاری میباشد ؟ مهم مهم مهم

ویرایش شده توسط araz_sakhtafzar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جواب اولی رو نمی دونم چون اصلا با اونا کار نکردم

2- به من باشه میگم نه فقط تو اپدیتاشونه که کرک شده اذیت می کنن

3- سه کو پس :دی ؟

4-Bitdefider برنامه خوبیه ولی مثلا اگه شما سورس یه برنامه رو داشته باشید که کرکش هم همراش باشه میگیره سر خود کرک رو هم پاک می کنه برای همین من کسپراسکی رو انتخاب می کنم چون هم قوی هم باهوشه و فرق بین کرک برنامه و ویروس رو می فهمه

لینک به دیدگاه

جواب اولی رو نمی دونم چون اصلا با اونا کار نکردم

2- به من باشه میگم نه فقط تو اپدیتاشونه که کرک شده اذیت می کنن

3- سه کو پس :دی ؟

4-Bitdefider برنامه خوبیه ولی مثلا اگه شما سورس یه برنامه رو داشته باشید که کرکش هم همراش باشه میگیره سر خود کرک رو هم پاک می کنه برای همین من کسپراسکی رو انتخاب می کنم چون هم قوی هم باهوشه و فرق بین کرک برنامه و ویروس رو می فهمه

با تشکر

ببخشید قرار بود 4 تا باشه زد تحریم شد کردنش 3 تا !! 

در مورد مشکل با کرک اکثرا این مریضی رو دارن و راه علاجی نیست 

کسپر اسکای هم خوبه ولی نرم افزاری باشه مخصوص تروجان و کرم که مستقل کار کنه 

لینک به دیدگاه

عرض ادب و تقدیم احترامات بی پایان خدمت اساتید محترم

چند تا سوال داشتم از دوستان که میخواستم راهنمایی کنن تا به نتیجه برسیم که کدوم بهتره و مفید واقع خواهد شد

سوال اول :

به نظرتون بهترین انتی ویروس رایگان کدوم انتی ویروس میباشد ؟ لینکم بدین ممنون میشم

سوال دوم :

ایا اصلا بین انتی ویروس کرک شده و رایگان فرقی هست ؟ منظورم تشخیص بهتر و سرعت عملش هست

سوال سوم :

بهترین نرم افزار از بین بردن کرمها و تروجانها از روی هارد چی نرم افزاری میباشد ؟ مهم مهم مهم

سلام عزیز،

ج سوال اول: راستش ضد ویروس مجانی خوب نداریم. همون ضد ویروس مجانی که مایکروسافت به ملت تو آپدیت ویندوز 7 میده در حد کاچی به از هیچی خوبه.

یا اینکه از این ضد ویروس های تست 60 یا 90 روزه نصب کنید، بعد از اتمام دوره ویندوزتون روعوض کنید، از نو سیستم بریزید و دوباره نصب کنید.

ج سوال دوم: بستگی به نوع ک.ر.کش داره. مورد به مورد باید بررسی بشه.

ج سوال سوم: یک Internet Security از هر برندی که دوست داری بگیر، هم ویروس میکشه، هم تروجان میگیره، و هم کرم خفه میکنه.

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

سلام عزیز،

ج سوال اول: راستش ضد ویروس مجانی خوب نداریم. همون ضد ویروس مجانی که مایکروسافت به ملت تو آپدیت ویندوز 7 میده در حد کاچی به از هیچی خوبه.

یا اینکه از این ضد ویروس های تست 60 یا 90 روزه نصب کنید، بعد از اتمام دوره ویندوزتون روعوض کنید، از نو سیستم بریزید و دوباره نصب کنید.

ج سوال دوم: بستگی به نوع ک.ر.کش داره. مورد به مورد باید بررسی بشه.

ج سوال سوم: یک Internet Security از هر برندی که دوست داری بگیر، هم ویروس میکشه، هم تروجان میگیره، و هم کرم خفه میکنه.

با تشکر از پاسخهای موشکافانه جنابعالی که واقعا مفید بود 

پس با این حال نرم افزار مستقل کشتن تروجان و کرم نداریم ؟ درسته ؟ و این کارو انتی ویروس هم میتونه بکنه ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که از مک کافی استفاده میکنم خیلی خوبه ولی باید آپدیت هاشو دانلود کنی. در کل مشکلات قدیمشو نداره و خیلی هم قویه.

http://p30download.com/fa/entry/544/

لینک به دیدگاه

پس با این حال نرم افزار مستقل کشتن تروجان و کرم نداریم ؟ درسته ؟ و این کارو انتی ویروس هم میتونه بکنه ؟ 

نرم افزار جداگانه هم داریم ولی وقتی اغلب ضدویروس ها این کار رو هم انجام میدن پس دیگر لزومی به استفاده از اون برنامه ها نیست. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دوسالی هست که ضد ویروس ندارم و تاحالا هم درامان بودم.(بخاطر گیم و ک.رکهاش)

وقتی فایلهای سیستمی مخفی رو قابل نمایش کنید و ورودی های اطلاعاتی رو با دابل کلیک باز نکنید براحتی میتوانید اکثر ویروس ها رو بصورت دستی پاک کنید یا حداقل اگر پاک نشن هم بهتون کاری ندارن.عادت کنید دابل کلیک نکنید :دی

لینک به دیدگاه

وقتی فایلهای سیستمی مخفی رو قابل نمایش کنید و ورودی های اطلاعاتی رو با دابل کلیک باز نکنید براحتی میتوانید اکثر ویروس ها رو بصورت دستی پاک کنید یا حداقل اگر پاک نشن هم بهتون کاری ندارن.عادت کنید دابل کلیک نکنید :دی

بیخیال آخه وقتی ضد ویروس نداری از کجا میدانی درامانی؟ B)

معین جان شما استادی حواست هست به چه سایت هایی سر میزنید و چه فلش هایی به سیستمتون وصل میکنید. خلاصه آگاهانه از سیستم استفاده میکنید.

بعضا دوستان مثل من بیخیال وارد هر سایتی میشوند و هر فلشی رو به سیستمشون میزنند. اونوقت بدون ضد ویروس سیستم تبدیل میشه به زندگی مسالمت آمیز افزار در کنار بدافزار.

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

سلام و تشکر از جنابعالی 

در مورد دابل کلیک میتونید توضیح بدید ؟ که من هم همین کارو بکنم ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام بنده 7 سالی میشه از کسپرسکی استفاده میکنم

در ابتدا اینترنت سکیوریتی و از وقتی که پیور اومد هم از پیور

استفاده میکنم.

تا الان هم الحمدالله هیچ ویروس و مشکلی نداشتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آنتی ویروس ها و فایر وال های لوکال تقریبا 2-3 سالی هست که کارایی لازم رو ندارن و یه جوارایی فوت کردن ...

اون هایی که در معرض خطر های واقعی هستند میدونند در مورد چی صحبت میکنم .

شما یک فایل ویروس ( هر ویروسی ) به من بدید تا همون فایل رو جوری تغییر بدم که توسط هیچ آنتی ویروسی ( کلا محصولات امنیتی ) قابل شناسایی نباشه .

اگر در مورد کاربری معمولی صحبت میکنید ( ویندوز و تفریحات و کمی نرم افزار های کاری ) هر نوع انتی ویروسی که حداقل ویروس ها و حملات شناخته شده رو شناسایی کنه کافی هست تا از شر آماتور ها در امان باشید ...

بحث کمی طولانی هست ... سیستم های حفاظت از اطلاعات امروز به سمت پردازش ابری و ایزوله کردن منابع دارن حرکت میکنند .

یک مثال ساده میزنم که عمومی باشه و در دنیای واقعی اکثرا مواجه بودیم :

امروزه هر شخصی تقریبا 2-3 تا حساب بانکی داره ( کارت ها و ... ) معمولا حساب های شما آنلاین هستند و به هم متصل ( شبکه های شتاب و .... ) اگر شما همه منابع مالی رو آنلاین کرده باشید در صورتی که سرقتی صورت بگیره کل منابع شما در خطر هست . پس معمولا آدم های دور اندیش همیشه مقدار کمی از منابع رو ( در حد نیاز و مصرف روزانه و یا مدت زمان محدود )آنلاین میکنند و همیشه یک حساب آفلاین دارند که برای برداشت از اون منبع باید به بانک حضوری و با مدارک شناسایی هویتی مراجعه کرد . تو این شرایط شما حتی در مواجه سرقت های آفلاین هم تا حدودی ایمن هستید مثلا وقتی زورگیری صورت بگیره :D شما با توجه به اینکه تو حساب های کارت های همراه به اندازه مصرف روزانه یا محدود اعتبار دارید حتی با از دست دادن کل اون اعتبار نگرانی زیادی نخواهید داشت و لزومی هم نمیبینید تا جون خودتون رو در خطر بندازید برای حفظ اون اعتبار مالی ...

همین بحث تو حفاظت از منابع دیجیتالی هست هر چقدر منابع کمتری آنلاین باشن و دسترسی به اطلاعات ایزوله شده باشه ریسک برای شما کمتر هست ( ریسک از بین رفتن اطلاعات - سرقت اطلاعات و ... ) .

ایزوله کردن اطلاعات دیجیتال یک صورت مسئله هست که با توجه به نوع و اهمیت دیتا و نحوه دسترسی صورت تعریف میشه با استفاده از ماشین های مجازی و sandBox ها شروع میشه تا به مرحله آفلاین کامل و دسترسی کاملا محدود میرسه ...

مسئله این هست :

درجه دسترسی کاربری و مقدار اطلاعات در دسترس

دوست دارم در یک زمان مناسب یک مقاله در این مورد بنویسم ...

لینک به دیدگاه

آنتی ویروس ها و فایر وال های لوکال تقریبا 2-3 سالی هست که کارایی لازم رو ندارن و یه جوارایی فوت کردن ...

اون هایی که در معرض خطر های واقعی هستند میدونند در مورد چی صحبت میکنم .

شما یک فایل ویروس ( هر ویروسی ) به من بدید تا همون فایل رو جوری تغییر بدم که توسط هیچ آنتی ویروسی ( کلا محصولات امنیتی ) قابل شناسایی نباشه .

اگر در مورد کاربری معمولی صحبت میکنید ( ویندوز و تفریحات و کمی نرم افزار های کاری ) هر نوع انتی ویروسی که حداقل ویروس ها و حملات شناخته شده رو شناسایی کنه کافی هست تا از شر آماتور ها در امان باشید ...

بحث کمی طولانی هست ... سیستم های حفاظت از اطلاعات امروز به سمت پردازش ابری و ایزوله کردن منابع دارن حرکت میکنند .

یک مثال ساده میزنم که عمومی باشه و در دنیای واقعی اکثرا مواجه بودیم :

امروزه هر شخصی تقریبا 2-3 تا حساب بانکی داره ( کارت ها و ... ) معمولا حساب های شما آنلاین هستند و به هم متصل ( شبکه های شتاب و .... ) اگر شما همه منابع مالی رو آنلاین کرده باشید در صورتی که سرقتی صورت بگیره کل منابع شما در خطر هست . پس معمولا آدم های دور اندیش همیشه مقدار کمی از منابع رو ( در حد نیاز و مصرف روزانه و یا مدت زمان محدود )آنلاین میکنند و همیشه یک حساب آفلاین دارند که برای برداشت از اون منبع باید به بانک حضوری و با مدارک شناسایی هویتی مراجعه کرد . تو این شرایط شما حتی در مواجه سرقت های آفلاین هم تا حدودی ایمن هستید مثلا وقتی زورگیری صورت بگیره :D شما با توجه به اینکه تو حساب های کارت های همراه به اندازه مصرف روزانه یا محدود اعتبار دارید حتی با از دست دادن کل اون اعتبار نگرانی زیادی نخواهید داشت و لزومی هم نمیبینید تا جون خودتون رو در خطر بندازید برای حفظ اون اعتبار مالی ...

همین بحث تو حفاظت از منابع دیجیتالی هست هر چقدر منابع کمتری آنلاین باشن و دسترسی به اطلاعات ایزوله شده باشه ریسک برای شما کمتر هست ( ریسک از بین رفتن اطلاعات - سرقت اطلاعات و ... ) .

ایزوله کردن اطلاعات دیجیتال یک صورت مسئله هست که با توجه به نوع و اهمیت دیتا و نحوه دسترسی صورت تعریف میشه با استفاده از ماشین های مجازی و sandBox ها شروع میشه تا به مرحله آفلاین کامل و دسترسی کاملا محدود میرسه ...

مسئله این هست :

درجه دسترسی کاربری و مقدار اطلاعات در دسترس

دوست دارم در یک زمان مناسب یک مقاله در این مورد بنویسم ...

تشکر میکنم از پاسخ کلی و دوراندشمندانتون واقعا عالی بود ولی دوست دارم یه حالت کلی و ادامه دار باشه که بتونیم این بحث مفید رو به سرانجام رسونده و یه نتیجه گیری هم کرده باشیم

بنده شخصا منتظر مقاله کلیتون هستم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود معین جان :

بنده هم 5 سالی هست که هیچ آنتی ویروسی نصب کردم و مشکلی هم نداشتم . چون از سورس های معتبر اطلاعات رو دریافت میکنم .

ولی خوبم همیشه هم نمیشه این کارو کرد بلاخره یه وقت هایی مجبور به استفاده از برنامه های نامعتبر هم میشیم ولی خوب تا الان جستیم  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...