رفتن به مطلب

مزایده فروش کارت club3d 9800 gt 512 ddr 3

mikxxx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

http://www.xgcdb.com/cards/club_3d/9800gt-512mb-cgnx-g982dd.htmlسلام به همه

یه کارت 9800 

ddr 3 gt 512

گارانتی نداره

کارتن و لوازم داره

اور نشده

قیمت پایه 125

فوری 140

پایان مزایده چهارشنبه ظهر

در صورت نیاز عکس میذارم

ویرایش شده توسط mikxxx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام به همه

یه کارت 9800 

ddr 3 gt 512

گارانتی نداره

کارتن و لوازم داره

اور نشده

قیمت پایه 125

فوری 140

پایان مزایده چهارشنبه ظهر

در صورت نیاز عکس میذارم

سلام 

به شرط تست و سلامت به قیمت فروش فوری خریدارم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آقا يه تصوير ميزارى شايد ما هم فورى رو تركونديم...

دوست عزیزم میشه بیشتر توضیح بدید ؟

حقیقتا من متوجه منظورتون نشدم .( در اصل معنی فوری را ترکوندیم را متوجه نشدم )

وقتی قیمت فروش فوری مشخص شده و یک نفر هم به همان قیمت پیشنهاد داده بنظرتون جای برای دیگر پیشنهادات باقی میماند ؟!!!!

شاید بهتر بود مثله وحید جان بگید اگر 2 نفری که قبل از من پیشنهاد خرید فوری دادند نخواستند ......!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بهزاد دوستمون منظوری نداشتند . بعید میدونم شما به کسی پیشنهاد بدید و فروشنده به کسی مطمئن تر از شما بفروشه

متاسفانه این باب شده ...

مطمئن هستم اگر شما پیشنهاد فوری نمیدادید الان دوستان 2 تومن 2 تومن میرفتن بالا اونم با جنگ و جدل

ولی الان که فوری پیشنهاد دادید احتمالا دوستانی در پ خ به ایشون بالای فوری هم پیشنهاد دادن برای وسوسه فروشنده ;)

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

حدود 3 سال کار کرده-خودمم دست 2 خریدم-یکی دو روزی هست که دارم سنگین تست میکنم -هیچ مشکلی نداره-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آقا بهزاد دوستمون منظوری نداشتند . بعید میدونم شما به کسی پیشنهاد بدید و فروشنده به کسی مطمئن تر از شما بفروشه

متاسفانه این باب شده ...

مطمئن هستم اگر شما پیشنهاد فوری نمیدادید الان دوستان 2 تومن 2 تومن میرفتن بالا اونم با جنگ و جدل

ولی الان که فوری پیشنهاد دادید احتمالا دوستانی در پ خ به ایشون بالای فوری هم پیشنهاد دادن برای وسوسه فروشنده ;)

دقیقا همینطور هست نوید جان و استارتر عزیز هم گفتند که تو پی ام 150 پیشنهاد دادند .

فقط یک موضوع میمونه که من اگر مطلع بشم چه کسی از این بازیها در آورده نه تو این فروم و نه تو پرشین تولز نمیگذارم یه ارزن هم خرید و فروش کنه چه برسه به قطعه   :lol: 

چون این کار اصلا پسندیده و اخلاقی نیست .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

خدا از دهنت بشنفه آقا بهزاد...اگه فهمیدی کیه ما هم پایه کمک کردن هستیم B)

ویرایش شده توسط hosseinskandari1
لینک به دیدگاه

ضمنا در صورت انصراف رفقا بنده هم فوری میخرم...البته بعیده انصراف :lol:

لینک به دیدگاه

آقا تا اونجا که ما بیسوادا میدونیم وقتی شخصی قیمت فوری می خواد استارتر باید قطعه رو تخدیم ایشون کنن و قید کنن

لطفا تاپیک بسته شود

یا

ختــــــــــــم تاپیک

یا نمی دونم هزار تا چی دیگه فقط تاپیکو ببندینش

با احترام بسیار برای فروشنده و خریدار

ویرایش شده توسط bp1987
لینک به دیدگاه

دقیقا همینطور هست نوید جان و استارتر عزیز هم گفتند که تو پی ام 150 پیشنهاد دادند .

فقط یک موضوع میمونه که من اگر مطلع بشم چه کسی از این بازیها در آورده نه تو این فروم و نه تو پرشین تولز نمیگذارم یه ارزن هم خرید و فروش کنه چه برسه به قطعه   :lol: 

چون این کار اصلا پسندیده و اخلاقی نیست .

عزیز چه ربطی داره من پیشنهاد داده بودم خیلی از کاربرا هستن که قیمت از فروش فوری خیلی بالاتر هم میدن نمونش

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=16903

اون دیگه بستگی به فروشنده داره که منصف باشه و به قیمته پایش بفروشه :lol:

البته ناگفته نمونه به نظر من کارتش بیشتر از این حرفا می ارزه و همون طور که گفتم حاظرم از قیمت فوری هم بالاتر ور دارم

ویرایش شده توسط mohsenmtm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عزیز چه ربطی داره من پیشنهاد داده بودم خیلی از کاربرا هستن که قیمت از فروش فوری خیلی بالاتر هم میدن نمونش

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=16903

اون دیگه بستگی به فروشنده داره که منصف باشه و به قیمته پایش بفروشه :lol:

البته ناگفته نمونه به نظر من کارتش بیشتر از این حرفا می ارزه و همون طور که گفتم حاظرم از قیمت فوری هم بالاتر ور دارم

خوب کار اشتباهی کردید و این کاملا مشخص هست .

خیلی از کاربرها و خیلی از مردم خیلی کارهای دیگر هم میکنند شما هم باید اون کارها را بکنید؟

خیلی از آدما از دیوار مردم میرند بالا شما هم باید برید ؟

اصولا یک آدم بالغ مثل شما ( چون حضوری دیدمتون این را میگم و الا خیلی ها اینجا هستند که هنوز به سن بلوغ نرسیده اند ) میباید توان تشخیص کار خوب را از بد داشته باشد و نیازی نیست به دیگران نگاه کند که چیکار میکند یا نمیکنند .

در رابطه با ارزش کارت هم اگر نمیارزید من پیشنهاد خرید فوری نمیدادم .

البته ظاهرا ارزشیابی شما با من مقداری فرق میکنه . بطور مثال یک کارت 580 موقع فروش از نظر من 820-830 میارزه ولی وقتی شما میخواهید از من بخرید  800 بیشتر نمیارزه ولی چند روز بعدش که خودتون میخواهید همان کارت را بفروشید از نظر شما 950 میارزه  و قیمت میخوره  :lol: 

داستان شما و نوید هم بر میگرده به همان تاپیک و همان قیمت کذائی 950 برای فروش اون gtx580 که باعث میشه بیائید اینجا لینک بدید !!!!

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مطلب رو که عرض میکنم به هیچ یک از دوستان این تاپیک  شخص خاصی مربوط نمیشه پس کسی به خودش نگیره...

بهزاد جان با آدم طمع کار به هیچ عنوان و هیچ وقت معامله نکن حتی اگر بهترین و نزدیک ترین دوستت باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
این مطلب رو که عرض میکنم به هیچ یک از دوستان این تاپیک  شخص خاصی مربوط نمیشه پس کسی به خودش نگیره...

بهزاد جان با آدم طمع کار به هیچ عنوان و هیچ وقت معامله نکن حتی اگر بهترین و نزدیک ترین دوستت باشه

نوید جان با حرف و نظرتون کاملا موافقم . 

البته خودتون هم میدونید که بودند کسانی که بخاطر 5-10 تومن سرشان کلاه رقته و یا قطعه بدستشون نرسیده و یا اینکه پولی بحسابشون واریز نشده  :D 

لینک به دیدگاه

البته خودتون هم میدونید که بودند کسانی که بخاطر 5-10 تومن سرشان کلاه رقته و یا قطعه بدستشون نرسیده و یا اینکه پولی بحسابشون واریز نشده  :D

وبودند كسانى كه بخاطر حس اعتماد بيشتر از اينا مايه ميزارن ببينيد دوست عزيز شما حرفتون درست ولى حس ميكنم از اينطور افرادى باشى كه يكى دوبار توسط يه افراد از كجا بى خبر سرتون كلاه گذاشتن باعث شدن يمقدار به همه چيز بد بين بشى يه مطلبى رو هم بهتون بفرماييم افرادى مثل آقا نويد هستن تو سايت كه من حاضرم بهشون چشم بسته هم اعتماد كنم كارى كه براى خودم هم شايد نكنم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
وبودند كسانى كه بخاطر حس اعتماد بيشتر از اينا مايه ميزارن ببينيد دوست عزيز شما حرفتون درست ولى حس ميكنم از اينطور افرادى باشى كه يكى دوبار توسط يه افراد از كجا بى خبر سرتون كلاه گذاشتن باعث شدن يمقدار به همه چيز بد بين بشى يه مطلبى رو هم بهتون بفرماييم افرادى مثل آقا نويد هستن تو سايت كه من حاضرم بهشون چشم بسته هم اعتماد كنم كارى كه براى خودم هم شايد نكنم...

خوب حستون اشتباه هست عزیز چون نه تا بحال سر کسی کلاه گذاشتم و نه اجازه دادم کسی سرم کلاه بگذاره . ( یکمقدار سرچ کنید سوابق من دستتون میاد  ;) )

ولی بعد از گذشت 6-7 سال خرید و فروش تو پرشین تولز و همین فروم خیلی ها رو دیدم که این بلا سرشون اومده .

لینک به دیدگاه

استارتر محترم ، شما به قیمت فروش فوری مشتری داری . اگر فروش انجام شده که اعلام کنید تاپیک رو ببندم . اگر هم انجام نشده ، دلیلش رو بگید . چون وقتی فروش فوری قیمت میدید یعنی توافق دارید . حالا هم که خریدار پیدا شده ، طبق قوانین فروم باید معامله رو انجام بدید . در غیر اینصورت دلیلش رو اعلام کنید و یا اینکه رضایت خریدار رو جلب کنید . بهتره قوانین خرید و فروش فروم رو بخونید .

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

با عرض احترام واسه همه-

من قصدم فروش کارته فرقی هم نمیکنه کی باشه-خودمم چند بار اینجا معامله داشتم-علی رغم پیشنهاد بالا به هر کسی از دوستان که قیمت فروش فوری رو بزنه کارتو تقدیم میکنم.

نه بازار گرمی میکنم نه وقتشو دارم-کارتم که عرض کردم با انواع گیم و نرم افزار تست شده و سالمه-چون خودم کار کرده گرفتم کامل تستش کردم-حالا دیگه دوستان خود دانید.

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

با عرض احترام واسه همه-

من قصدم فروش کارته فرقی هم نمیکنه کی باشه-خودمم چند بار اینجا معامله داشتم-علی رغم پیشنهاد بالا به هر کسی از دوستان که قیمت فروش فوری رو بزنه کارتو تقدیم میکنم.

نه بازار گرمی میکنم نه وقتشو دارم-کارتم که عرض کردم با انواع گیم و نرم افزار تست شده و سالمه-چون خودم کار کرده گرفتم کامل تستش کردم-حالا دیگه دوستان خود دانید.

درود

پس با این اوصاف کارت باید به آقا بهزاد برسه.

لینک به دیدگاه

درود

پس با این اوصاف کارت باید به آقا بهزاد برسه.

عرض کردم هر کسی اول واریز کنه مال اون عزیز

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...