رفتن به مطلب

مزایده فروش کارت club3d 9800 gt 512 ddr 3

mikxxx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
سلام به همه دوستان

با عرض احترام واسه همه-

من قصدم فروش کارته فرقی هم نمیکنه کی باشه-خودمم چند بار اینجا معامله داشتم-علی رغم پیشنهاد بالا به هر کسی از دوستان که قیمت فروش فوری رو بزنه کارتو تقدیم میکنم.

نه بازار گرمی میکنم نه وقتشو دارم-کارتم که عرض کردم با انواع گیم و نرم افزار تست شده و سالمه-چون خودم کار کرده گرفتم کامل تستش کردم-حالا دیگه دوستان خود دانید.

دوست عزیز من در جوابتون که گفته بوید پول را واریز کنم عرض کردم شرایط اعتماد سازی را فراهم کنید و اگر یکی از دوستان مورد تائید و با سابقه فروم شما را تائید و تظمین کنند من واریز میکنم ( با توجه به سابقه کمتون تو این فروم ) 

و راه حل دوم هم که خدمتتون عرض کردم این بود که من پول را به حساب آقای حسینی ( مدیریت سایت ) واریز کنم و وقتی ایشون به شما اطمینان داد که پول واریز شده شما کارت را ارسال کنید و وقتی کارت رسید به دست من آقای حسینی زحمت کشیده و پول شما را واریز کنند .

ولی شما هیچ پاسخی ندادید و الان 2 روز هم از این داستان میگذرد .

توقع نداشته باشید کسی بدون شناخت برای شما مبلغی واریز کند .

بعد هم این یعنی چی که هر کی اول واریز کند ؟!!!!!!

شاید 3 نفر با هم واریز کردند تکلیف چی میشه آن وقت ؟!!! :blink: 

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

عرض کردم هر کسی اول واریز کنه مال اون عزیز

داداش حرفتون اصلا به هیچ وجه منظقی نیست!!!! ظاهرا تا حالا فروش اینترنتی انجام ندادین!!!

فروش اینترنتی قانون و قواعد خاص خودشو داره!!! کسی به کاربری که هیچ سابقه ای نداره اعتماد نمیکنه!!!

شما که میتونین به کاربر باسابقه ای مثل آقا بهزاد گل اعتماد کنین؟ نمیتونین؟ ایشون هم تو لیون هم تو پرشین تولز شناخته شده اند

اگه بخواین کل فروم لیون حاظرن تاییدشون کنن، با این کارا وجهه ی خودتون رو خراب نکنین به ضررتون تموم میشه.

لینک به دیدگاه

کارت خارج از نت فروش رفت 135

تاپیک بسته شود.

دوست عزیز قرار نبود سه نفر با هم واریز کنن-اولین نفری که واریز کرد مال اون میشد.

nsm1000 عزیز بابت توصیه خردمندانتون ممنون-حتما از دفعه بعد گوش میدم-ممنون استاد

ویرایش شده توسط mikxxx
لینک به دیدگاه

اینم از اون حرفاس ها!!@ هرکی اول بریزه!! خوش باشی...ایشا.. دفعه بعد اصولی تر بفروشید....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
کارت خارج از نت فروش رفت 135

تاپیک بسته شود.

پسر خوب ما خودمون جایزه بگیر هستیم به ما از این حرفها نزن  :lol: 

یه سنگی انداختی و گفتی شاید بشه یه چیزی انداخت و رفت ولی نگرفت .

حتما شما راست میگید که 135 فروختید .  :D 

3 روزه برای 10 تومن بالا پائین میکنید بعد 5 تومن زیر قیمت پیشنهادهای اینجا فروختید و توقع دارید همه هم باور کنند  ؟!!!!

اگر میخواستید بیرون از فروم بفروشید دلیلی نداشت وقت دوستان را بگیرید و ...

مدیران محترم اگر دوست داشتند بررسی کنند و ... :) 

لینک به دیدگاه

اینم از اون حرفاس ها!!@ هرکی اول بریزه!! خوش باشی...ایشا.. دفعه بعد اصولی تر بفروشید....

اگه بحث اعتماده گفتم چند تا معامله با بچه های همین فروم داشتم-

عرض کردم اول واریز وجه بعد ارسال -حالا اگه کسی اعتماد نداره مشکل خودشه-

120-130 هم رقمی نیست که بخوایم واسش اونقد بازی دراریم.در اون صورت واسه معامله های رقم درشتتر باید دیگه خون همو بریزیم-اگه من اهل زیر آبی رفتن بودم به همون دوستمون که 150 پیشنهاد داد میفروختم-ولی باز دیدگاه هر کس واسه خودش محترمه-

باز اگه کسی رنجید ببخشه-

لینک به دیدگاه

3 روزه برای 10 تومن بالا پائین میکنید بعد 5 تومن زیر قیمت پیشنهادهای اینجا فروختید و توقع دارید همه هم باور کنند  ؟!!!!

کافر همه را به کیش خود پندارد-مشکلات امثال من با 5 تومن 10 تومن حل نمیشه استاد شما رو نمیدونم-خوش باشی

لینک به دیدگاه

دقیقا به نظر من هم یه جای کار میلنگید چون وقتی گفتم پولو تو حساب یه کاربر با امتیاز بالا میفرستم هیچ جوابی دریافت نکردم ایشون فکر کردن خیلی زرنگن و به همین راحتی میتونن... کنن و بزارن برن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
کافر همه را به کیش خود پندارد-مشکلات امثال من با 5 تومن 10 تومن حل نمیشه استاد شما رو نمیدونم-خوش باشی

بله دقیقا من در مقابل شما کافر هستم .

اصلا مشکل من همین 5-10 تومن هست و هیچ مشکل دیگه ای ندارم .  :lol: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اگه بحث اعتماده گفتم چند تا معامله با بچه های همین فروم داشتم-

عرض کردم اول واریز وجه بعد ارسال -حالا اگه کسی اعتماد نداره مشکل خودشه-

120-130 هم رقمی نیست که بخوایم واسش اونقد بازی دراریم.در اون صورت واسه معامله های رقم درشتتر باید دیگه خون همو بریزیم-اگه من اهل زیر آبی رفتن بودم به همون دوستمون که 150 پیشنهاد داد میفروختم-ولی باز دیدگاه هر کس واسه خودش محترمه-

باز اگه کسی رنجید ببخشه-

یادمه داش محمود خوری (خورسند) خودمون هم اون موقع ها همینجوری خونسرد و موئدب جواب دوستان رو میداد

دوستان همه دیگه محمود خوری رو میشناسن ... نه؟؟؟؟؟

فقط یه مطلبی میمونه که :

از این قطعات اونقدر میاد و میره که بخواد آدم سر هر کدوم خودش رو ناراحت از بین میره

قطعه و پول ارزش نداره

احترام و اعتباره که واسه بعضی ها میمونه واسه بعضی هام میریزه

لینک به دیدگاه

یادمه داش محمود خوری (خورسند) خودمون هم اون موقع ها همینجوری خونسرد و موئدب جواب دوستان رو میداد

فقط یه مطلبی میمونه که :

از این قطعات اونقدر میاد و میره که بخواد آدم سر هر کدوم خودش رو ناراحت از بین میره

قطعه و پول ارزش نداره

دقیقا.

لینک به دیدگاه

دقیقا به نظر من هم یه جای کار میلنگید چون وقتی گفتم پولو تو حساب یه کاربر با امتیاز بالا میفرستم هیچ جوابی دریافت نکردم ایشون فکر کردن خیلی زرنگن و به همین راحتی میتونن... کنن و بزارن برن

اگه بحث واریز به حساب بود میتونستم شماره آقا قاسم که از دوستای عزیزم و کاربرای امتیاز بالا هستن رو یا همین آقای حسینی عزیز که خودم از مشتریاش هستم و حد اقل تا حالا بالال 10 تومن ازش خرید داشتمو بدم-مشکل اونجا بود که فهمیدم میخوای بقیه رو دور بزنی بزگوار و تو پیام خصوصی پیشنهاد 150 دادی که آقا بهزاد رو بپیچونی.منم نه زرنگم نه از زیر ابی رفتن خوشم میاد-

ویرایش شده توسط mikxxx
لینک به دیدگاه

فقط یه مطلبی میمونه که :

قطعه و پول ارزش نداره

گذشت زمان خیلی چیزا رو ثابت میکنه بزرگوار

لینک به دیدگاه

تاپیک قفل میشه . اگر تاپیک جدید هم برای ادامه دادن به این بحث ها زده بشه به شدت برخورد میشه . فقط یک مورد رو باید بگم . آقا بهزاد خیلی بیشتر از این حرفها اعتبار داره . خود من حاضرم چشم بسته با ایشون معامله کنم . این رو فقط محض اطلاع دوستان دیگه گفتم که کمی شناخت پیدا کنن نسبت به ایشون .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...