رفتن به مطلب

هنگ کردن سیستم حین بازی در NFS:MW

Senna LEGEND
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی دوستان و اساتید

یه مشکلی من تو سیستمم دارم که امیدوارم راهنمایی کنید

من گرافیکم sapphire 6670 2GB DDR3 هستش

به کمک دوستان (اصلا بذارید اسمشون رو بگم که ازشون تشکر شده باشه) که آقا فرجام، آقا پوریا، آقا بهزاد عزیز 

و آقا معین (hex) (آقا بالاخره اسمت لو رفت که نمیگفتی  :D ) اورش کردم

خواستم باز از آقا فرجام بپرسم که گفتم دیگه خیلی مزاحمش میشم و چندوقته سرشم شلوغه به خاطر تستهای جدیدش و سرماخوردگیش

اینه که گفتم تو فروم مطرح کنم

الان کور و مموری به ترتیب .......!!!!!

آقا یه مساله حدید پیش اومد حین نوشتن این پست ؟!!!!

خواستم بگم که کور مموری گرافیک رو گذاشتم رو 890 و 910 که دیدم تو gpu-z همون دیفالت خودشه؟؟!!!

ولی من تغییرش ندادم و رو مقادیر گفته شده بود؟؟؟!!!!

پس چرا دیفالت شده؟؟؟؟

یعنی خودش اینطور شده؟؟؟

ولی مشکل این نبود که اینم پیش اومد

ولی مشکل اصلی اینه که تو بازی (که nfs:mw باشه که تنها بازی ایه که بیشتر بازی میکنم)

وسط بازی هنگ میکنه 

بعضی وقتها هم یه صفحه مشکی میاد و من با چشم بندی میرم تو منو (چون هیچی نمیبینم) و quit میزنم و خارج میشم  :D

خب چرا اینطوره؟؟؟

البته از وقتی اور کردم اینطور شده و قبلش اینطور نبوده

حالا یعنی مشکل از اور گرافیکه تا اینکه سی پی یو هم داغ میکنه و به اونم ربط داره؟؟؟

میگم از اونجائیکه کارت ddr3 هستش و دیگه تو بازار نیست و ddr5 اون هست،

نظرتون چیه اونقدر بازی کنم که بسوزه بعد بدم گارانتی ddr5 بگیرم؟؟!!! :D

چون ddr3 که ندارن :D

که برای یکی از بچه های فروم سخت افزار اتفاق افتاده بود و رفته بود ddr5 داده بودن بهش  :D

نظرتون چیه؟؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

یک سوال خارج از محدوده،

راهی وجود دارد تا بتوان این Most wanted را از طریق Lan یا Private Hosting بازی کرد؟

این بازی را خیلی دوست می دارم اما خیلی تنهایم.

ممنون.

ویرایش: راستی برای شما هم باید بگویم که بهتر است ابتدا از گرافیک خود تست استرس بگیرید و سپس نتایج را اعلام کنید. 

ویرایش شده توسط ali2551
لینک به دیدگاه

پاسخ سوال خارج از محدوده شما: میتونم با قاطعیت تمام بگم که حریف میطلبم

(بدون تعارف و بدون ادعای الکی) میتونم بگم شانس کمی داری پیشم  :D

یه پدری من از پلیسهاش درآوردم که باید ببینی

پوستشون کنده اس اگه بتونن منو بگیرن که نمیتونن  :D

مگر اینکه گیر بیوفتم (یعنی بخورم تو دیوار یا شتاب ماشین کم باشه که نتونم سریع در برم که مثلا با استون مارتین اینطورم

ولی در مورد بازی آنلاین خودمم نمیدونم ولی کاش بشه

آخه اینترنت من پرسرعت نیست که با یکی از بچه های همین فروم مطرح کردم گفت یه چیزه دیگه ای ملاکه که باید زیر 200 باشه 

(یادم نیست الان چی بود که برای من 149 هستش که گفت این یعنی عالی  :D

تستم ازش گرفتم مشکلی نداشت تو تست ولی تو بازی میره مشکل داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون عدده ttl از ping هست.

دستور Ping در شبکه جهت آگاه شدن از برقراری ارتباط صحیح با گره های مختلف بکار میره مثلا پی بردید که در یک مسیر ارتباط دچار قطعی یا یا اختلاله برای حل مشکل IP های واسط تا گره اصلی رو از آخر به اول Ping میکنید هرجا بسته های ارسالی بازگشت نداشت پی میبرید ارتباط ار کجا دچار مشکل شده.
به هر حال... در هنگام اجرای دستور Ping بطور پیش فرض سه بسته دیتا با حجم مشخص به آی پی که مشخص کردید فرستاده میشود و اگر در طی حرکت آنها تا مقصد و سپس بازگشتشان تا کامپیوتر شما اشکال ارتباط وجود نداشته باشد عددی مرتبط با زمان این رفت و برگشت نشان داده میشود و اگر این بسته ها برگشت نکنند TTL آنها منقضی شده و یعنی ایرادی وجود دارد... بطور خلاصه TTL مخفف Time To Life یعنی مدت زمان عمر همان بسته های ذکر شده در بالاست

یه ping time هم هست  تعریف اونم اینه به مدت زماني گفته مي شود که يک Packet از ISP یا در شبکه محلی local به مقصد يک Host قوي (مثلا" www.google.com) در اينترنت ارسال شده و پس از دريافت پاسخ مناسب دوباره به ISP باز مي گردد. هرچه اين زمان کمتر باشد پهناي باند از کيفيت بهتري برخوردار است.

میخاین این عددهارو رو به دست بیارین؟

از run ویندوز تایپ کنینcmd حالا تو خط فرمان بزن  ping www.google.com -t

ctrl+c بزنی بهت میانگین ping time میده. اون عدد آخریه همون عددس که برا بازیهای شبکه

البته درصد lost رو هم که همون قطعی حساب میشه در نظر بگیر

بازم البته جای www.google.com باید آدرس یا ip سرور اون بازی شبکه ای رو بزنی...

ویرایش شده توسط emdadrayanekaraj
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز کی گفته به شما که برای بازی کارت رو اور کنین  ؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کی گفته به شما که برای بازی کارت رو اور کنین  ؟؟

حالا چرا میزنی آقا؟؟!! Not%20Worthy.gif :D

حب ببخشید 

جوونی کردیم خامی کردیم 

خب من چیکار کنم اینا گفتن   :Not Worthy:    :crying:

یه کم ملایمتر

ترسیدیم به خدا  B)  :D

خب مگه اور برای چیز خاصی میشه؟؟؟

منظورم اینه که شما میگی کی گفته برای بازی اور کنم، یعنی برای بازی اور نمیشه؟؟

خب من نمیدونستم

از اونجائیکه که میخواستم هم اورکلاک رو یاد بگیرم و تجربه کنم

و از طرف دیگه کارتم ضعیفه، اور کردم که شاید

حالا gtx690 نشد، یه پله کمتر که میشه  :D

خب قربونت شما کاربر با تجربه ای و میدونی 

ما کاربر بی تجربه ام و ندان

خب شما به ما یاد بده

دیگه چرا میزنی ؟؟!!

ما هم دل داریم  :D

ویرایش شده توسط Dark Bloo
لینک به دیدگاه

میزان اوورکلاک رو بیار پایین.

وقتی بیشتر از توان کارت اوور میشه این اتفاق میفته.

ضمنا" مطمئن بشو که سرعت فن گرافیک با میزان لود کم و زیاد میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من

به نظر من  برای بازی باید بی خیال اور شی .چون تو بازی خیلی برق می کشه قطعه مثلا CPU من که رو فرکانس 4.5 رو 1.190 استیبله و تست ها رو پاس می کنه تو بازی کم میاره همین شکلی که واسه شما میشه ، میشه . و باید بهش .ولتاژ بدم تا ردیف شه . تو بازی مخصوصا واسه کارت گرافیک اصلا پیشنهاد نمیشه . در ضمن مگه چه قدر تاثییر داره ته تهش 10 فریم . بهترین حالتی که میشه بازی رو انجام داد بدون اورکلاکه

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

میزان اوورکلاک رو بیار پایین.

وقتی بیشتر از توان کارت اوور میشه این اتفاق میفته.

ضمنا" مطمئن بشو که سرعت فن گرافیک با میزان لود کم و زیاد میشه.

ممنون از شما آقا آرمین

والا من تست استرس هم گرفتم مشکلی نداشت

بعدشم کور کلاک و مموری کارت ماکزیمم به ترتیب شد 900 و 925 که من به توصیه آقا پوریا 10 تا 

از هر کدوم کم کردم و شد 890 و 915

بازم کمتر کردم و گذاشتم 880 و 910 

سرعت فن هم تنظیمش کردم تو افتربرنر

الانم که دیفالت خودشه

دوباره تو بازی تست زدم و مشکلی نداشت و هیچ اتفاقی نیوفتاد

برای یه نیم ساعتی هم تست بازی گرفتم

یعنی اصلا برای اور حتی خیلی کم هم جواب نمیده کارتم؟؟!!

لینک به دیدگاه

دوست من

به نظر من  برای بازی باید بی خیال اور شی .چون تو بازی خیلی برق می کشه قطعه مثلا CPU من که رو فرکانس 4.5 رو 1.190 استیبله و تست ها رو پاس می کنه تو بازی کم میاره همین شکلی که واسه شما میشه ، میشه . و باید بهش .ولتاژ بدم تا ردیف شه . تو بازی مخصوصا واسه کارت گرافیک اصلا پیشنهاد نمیشه . در ضمن مگه چه قدر تاثییر داره ته تهش 10 فریم . بهترین حالتی که میشه بازی رو انجام داد بدون اورکلاکه

عجب؟؟!!!!!

خب الان هر دو مورد کور و مموری در حالت دیفالت هستش و همونطور که گفتم تو بازی مشکلی پیش نیومد

پس اورکلاک تو بازی کاربردی نداره؟؟

پس سرکاریم؟؟

خب به چه درد میخوره پس؟؟

حالا شما اورکلاکرید و اور میکنید که رنکتون تو hwbot بالا بره

ولی فقط همین؟؟؟

یعنی نمیشه تو بازی ازش استفاده کرد؟؟

در مورد سی پی یو هم همینه؟؟؟

فکر میکنم دیگه اورکلاک تو بیشترین جاییکه به درد بخوره همون بازیه که فشار زیادی به سیستم میاد 

که بتونه دووم بیاره و  الا که برای مثلا کارهای ساده اور به دردی نمیخوه که؟!!!!

عیر از اینه؟؟!!!

لینک به دیدگاه

ممنون از شما آقا آرمین

والا من تست استرس هم گرفتم مشکلی نداشت

بعدشم کور کلاک و مموری کارت ماکزیمم به ترتیب شد 900 و 925 که من به توصیه آقا پوریا 10 تا 

از هر کدوم کم کردم و شد 890 و 915

بازم کمتر کردم و گذاشتم 880 و 910 

سرعت فن هم تنظیمش کردم تو افتربرنر

الانم که دیفالت خودشه

دوباره تو بازی تست زدم و مشکلی نداشت و هیچ اتفاقی نیوفتاد

برای یه نیم ساعتی هم تست بازی گرفتم

یعنی اصلا برای اور حتی خیلی کم هم جواب نمیده کارتم؟؟!!

والا من که حرفه ای اوورکلاک بلد نیستم. ولی در حد آماتوری روی تجربه ی خودم با کارت 6770 که داشتم من فرکانس هسته را 95 مگاهرتز بردم بالا، و فرکانس حافظه را هم تا میزان 175 مگاهرتز افزایش دادم. تا اینجا اوکی بود و تونستم بازی RUN رو با جرئییات بالا راحت بازی کنم. تا حدود 2 ساعت هم پشتش نشستم و مشکلی نداشت.

ولی کافیه میزان فرکانس حافظه یا هسته گرافیکی را 10 تا دیگه افزایش بدم. اونوقت وسط بازی یکدفعه یا صفحه سیاه میشه، یا سفید میشه، یا هنگ میکنه، یا پارتیکل میده. دیگه حتی دور 100% فن هم کمکی به پایین آوردن دمای گرافیک هم نمیکنه. برای همین، وقتی به چنین مشکلاتی برخوردم میزان اوورکلاک رو کم کردم و مشکلم حل شد.

گفتم بگم شاید مشکل شما هم حل بشه.

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

والا من که حرفه ای اوورکلاک بلد نیستم. ولی در حد آماتوری روی تجربه ی خودم با کارت 6770 که داشتم من فرکانس هسته را 95 مگاهرتز بردم بالا، و فرکانس حافظه را هم تا میزان 175 مگاهرتز افزایش دادم. تا اینجا اوکی بود و تونستم بازی RUN رو با جرئییات بالا راحت بازی کنم. تا حدود 2 ساعت هم پشتش نشستم و مشکلی نداشت.

ولی کافیه میزان فرکانس حافظه یا هسته گرافیکی را 10 تا دیگه افزایش بدم. اونوقت وسط بازی یکدفعه یا صفحه سیاه میشه، یا سفید میشه، یا هنگ میکنه، یا پارتیکل میده. دیگه حتی دور 100% فن هم کمکی به پایین آوردن دمای گرافیک هم نمیکنه. برای همین، وقتی به چنین مشکلاتی برخوردم میزان اوورکلاک رو کم کردم و مشکلم حل شد.

گفتم بگم شاید مشکل شما هم حل بشه.

ممنون لز شما آقا آرمین

سابقه شما نشون داده که تو راهنمایی کردن به اعضا کم نمیزاری که این خودش خیلی ارزش داره

همینکه وقت گذاشتی کلی نوشتی خودش خیلیه

بازم ممنون

ولی من الان دیفالت خودش گذاشتم و بیخیالش شدم

آخه تائیری هم نکرد به قول آقا محمود (اگه غلط نگفته باشم)

چون من یه مشکلی که داشتم بعضی خطوط طولی در ماشینها رو بریده بریده نشون میداد که گفتم

شاید اینجوری درست شه که نشد

خب البته میدونم کارت ضعیفه ولی هیچ تاثیری نکرد

ایشالا کارت قویتر بگیرم

نظرم اینه asus ares ii که نسخه لیمیتد هستش و 1000 تا بیشترم ازش ساخته نشده رو بگیرم  :D

که این باشه:  http://www.asus.com/ROG/ARES26GD5/

دوال جی پی یو و 6 گیگ ناقابل + واترکولینگ اختصاصی خودش  :D

ضمنا این کارت 13 برابر سریعتر از gtx690 غول انویدیاست و 130 برابر سریعتر از 7970 معمولی

لینک به دیدگاه

ممنون لز شما آقا آرمین

سابقه شما نشون داده که تو راهنمایی کردن به اعضا کم نمیزاری که این خودش خیلی ارزش داره

همینکه وقت گذاشتی کلی نوشتی خودش خیلیه

بازم ممنون

ولی من الان دیفالت خودش گذاشتم و بیخیالش شدم

آخه تائیری هم نکرد به قول آقا محمود (اگه غلط نگفته باشم)

چون من یه مشکلی که داشتم بعضی خطوط طولی در ماشینها رو بریده بریده نشون میداد که گفتم

شاید اینجوری درست شه که نشد

خب البته میدونم کارت ضعیفه ولی هیچ تاثیری نکرد

ایشالا کارت قویتر بگیرم

نظرم اینه asus ares ii که نسخه لیمیتد هستش و 1000 تا بیشترم ازش ساخته نشده رو بگیرم  :D

که این باشه:  http://www.asus.com/ROG/ARES26GD5/

دوال جی پی یو و 6 گیگ ناقابل + واترکولینگ اختصاصی خودش  :D

عزیزی دوست خوبم. @};-

آقا محمود استاد بنده است و اینکه بله حتما باید یک کارت قویتری بگیری.

اگر دست سرنوشت تورو رسوند به asus ares ii از طرف ما هم زیارتش کن، ما هم دوسش داریم. :wub:

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

عزیزی دوست خوبم. @};-

اگر دست سرنوشت تورو رسوند به asus ares ii از طرف ما هم زیارتش کن، ما هم دوسش داریم. :wub:

قربون شما

میگم حالا من یه شوخی ای کردم شما چرا باورت شد؟؟!!!

این کارت رو من تو خواب که سهله تو رویا هم نمیبینمش 

این کارت یه کابوس تمام عیاره برای هر کاربر کامپیوتری حتی خارجی ها

فکر نمیکنم تو ایران کسی داشته باشه اونو یا اصلا باشه

این کارت بیاد تو ایران 5 6 تومن پولشه که از جی تی ایکس 690 هم گرونتره

من کل سیستمم 1 تومن نشده  :D

6 تومن برم پول کارت بدم  B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عجب؟؟!!!!!

خب الان هر دو مورد کور و مموری در حالت دیفالت هستش و همونطور که گفتم تو بازی مشکلی پیش نیومد

پس اورکلاک تو بازی کاربردی نداره؟؟

پس سرکاریم؟؟

خب به چه درد میخوره پس؟؟

حالا شما اورکلاکرید و اور میکنید که رنکتون تو hwbot بالا بره

ولی فقط همین؟؟؟

یعنی نمیشه تو بازی ازش استفاده کرد؟؟

در مورد سی پی یو هم همینه؟؟؟

فکر میکنم دیگه اورکلاک تو بیشترین جاییکه به درد بخوره همون بازیه که فشار زیادی به سیستم میاد 

که بتونه دووم بیاره و  الا که برای مثلا کارهای ساده اور به دردی نمیخوه که؟!!!!

عیر از اینه؟؟!!!

اگر نظر منو بخوای تو بازی جواب نمیده ولی تو کار های رندریگ سبک جواب میده . CPU نه CPU قضیش فرق داره .

تو بازی به دلیل اینکه زمان زیادی پاش هستین کارت اسکل میشه . البته به بازی هم بر می گرده ها . مثلا شما بیا کارتت رو بزار رو اخرین حدی که بشه اور کرد و تا ته بهش ولتاژ بده و برو تو FIFA 13 تا هرچه قدر هم که می خوای بازی کن عمرا کرش کنه یا هنگ کنه (نبری تا ته ها منظورم اور خیلی زیاده)ولی با همون تنظیمات برو Farcry 3 رو باز کن نرفته تو بازی سیستم هنگ و ریست میشه . بسته به بازی هم داره که چقدر بتونه از کارت استفاده کنه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CPU قضیش فرق داره . اگه تو بازی فرکانست باشه 3500 یا 4500 خیلی فرق نداره جز اینکه ولتاژ می خوره ولی خب تو کار های رندر حتی سنگین خیلی بدرد بخوره فرق CPU با گرافیک که تو مدت زمان طولی اگر بهش یه ولت خوب بدی اسکول نمیشه و میشه راحت باهاش کار کرد .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این اسکل شدن ها بر می گرده به درایور ها مثلا من رو درایور 306 انویدیا خواب کور 1300 رو میدیدم ولی رو 313 راحت که نه ولی بلاخره به 1300 کور کلاک دست پیدا کردم و تونستم باهاش تست پاس کنم

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قوربونت داداش . شما سرور مایی . ما لایق کلمه استادی نیستیم این کلمه لایق شماس که با صبر و حوصله و دانش فوق زیادتون همه رو راهنمایی می کنی . ما که از این حوصله ها و دانش ها نداریم :دی

لینک به دیدگاه

سلام

حالا که بحثش شده یه سوال برام به وجود اومد :

شما با افتر برنر یا برنامه های داخل ویندوز گرافیک رو اور میکنید ، بعد میرید تو بازی ، اون موقه GPU اسکل(!) میشه درسته ؟

حالا اگه از طریق بایوس گرافیک اونو اور کنیم ( اور دائمی ) اون موقع بازم تو بازی به دوشواری میخوریم یا نه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزيز همونطور که محمود جان گفتن بيشتر به خود بازي برميگرده.و به خود کارتتون.

مثلا کارت شما همين 6670باشه يا gts 460که صرفا جهت اجراي بازيها توي رزولشن غير فول اچ دي ود حد معمولي هستن.

شما با اين کارتها مثلا ٣٠ فريم به صورت ديفالت ميگيريد. وقتي اورشونم بکنيد نهايت 5تا10فريم افزايش رو شاهد ميشيد.

ولي اين قضيه براي کارتهاي ديگه مثلا6950يا570خيلي فرق داره.

چون منبع تغضيهو ساير چيزاشون تاقت اور تا حد نسبتا باليي رو دارن.

البته قبل اينکه بخواين با اين گرافيک ها بازي کنيد بايد حد اونهارو بفهميد.

اين کارتها با همون فرکانس ديفالت و ولتاژ ديفالت مقداري اور رو تاقت ميارن.

اما براي فرکانس هاي بالا تر بايد ولتاژ بدين که به نسبت بالا بردن کارايي حرارت و مصرف رو بالاتر ميبره.

به نظر من اور کردن براي بازي بستگي به کارت نوع فشاري که به کارت مياره داره.

لینک به دیدگاه

سلام

حالا که بحثش شده یه سوال برام به وجود اومد :

شما با افتر برنر یا برنامه های داخل ویندوز گرافیک رو اور میکنید ، بعد میرید تو بازی ، اون موقه GPU اسکل(!) میشه درسته ؟

حالا اگه از طریق بایوس گرافیک اونو اور کنیم ( اور دائمی ) اون موقع بازم تو بازی به دوشواری میخوریم یا نه ؟؟؟

از تو بایوس گرافیک اور کنم؟؟؟؟!!!  B)  B)

میشه بگین چطوری ؟؟؟

والا من کلی ویدیوی آموزشی اورکلاک گرافیک دیدم که اصلا خارجی بودن 

همشون هم به اتفاق با افتربرنر آموزش میدادن 

تو این فروم هم کسی چیزی اینطوری نگفت

حتی اورکلاکرهای حرفه ای مثل آقا پوریا و آقا فرجام یا آقا بهزاد

میشه بگید چطور میشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

از تو بایوس گرافیک اور کنم؟؟؟؟!!!  B)  B)

میشه بگین چطوری ؟؟؟

والا من کلی ویدیوی آموزشی اورکلاک گرافیک دیدم که اصلا خارجی بودن 

همشون هم به اتفاق با افتربرنر آموزش میدادن 

تو این فروم هم کسی چیزی اینطوری نگفت

حتی اورکلاکرهای حرفه ای مثل آقا پوریا و آقا فرجام یا آقا بهزاد

میشه بگید چطور میشه؟؟؟

در صورتی که از نرم افزاری مثل Rivatuner استفاده کنید می توانید تنظیمات اورکلاکتان را در بایوس(گرافیک) ذخیره کنید تا دایمی شود.

ولی اگر منظورتان بایوس مادربورد است بایستی بگویم که تنها قسمتی را که از بایوس مادربورد می توانید اورکلاک کنید پهنای PCI-EXPRESS تان است(البته تا آنجایی که بنده اطلاع دارم)

امیدوارم که توانسته باشم که کمکی کنم.

ویرایش: ولیکن ذخیره ی تنظیمات در بایوس گرافیک توصیه می شود چرا که اگر مشکلی در اورکلاک پیش بیاید راه های حل پیش روی شما بسیار محدود خواهد بود.

ویرایش شده توسط ali2551
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز من میگم اور نکن . حتی 680 های منم تو اور واسه بازی با اینکه مشکلی پیش نمیارن ولی تو نحوه اجرا گند می زنند چون درایور یه مقداری از کارت رو برای اجرای این بازی در نظر گرفته و ما اونو داریم دست کاری می کنیم . وقتی دست کاری می کنیم ممکنه ابجکت ها در موقع اجرا زود تر یا دیتر لود شن . سایه ها به تیک تیک زدن بیوفتن و ... تو بازی هایی مثل FarCry خودم تست کردم

لینک به دیدگاه

باز من میگم اور نکن . حتی 680 های منم تو اور واسه بازی با اینکه مشکلی پیش نمیارن ولی تو نحوه اجرا گند می زنند چون درایور یه مقداری از کارت رو برای اجرای این بازی در نظر گرفته و ما اونو داریم دست کاری می کنیم . وقتی دست کاری می کنیم ممکنه ابجکت ها در موقع اجرا زود تر یا دیتر لود شن . سایه ها به تیک تیک زدن بیوفتن و ... تو بازی هایی مثل FarCry خودم تست کردم

باشه آقا محمود

اور نمیکنم 

به قرآن اور نمیکنم  :D

نه الان رو دیفالت خودشه که 800 800 باشه

لینک به دیدگاه

یک چیز خیلی عجیب.

بنده هم اخیرا به مشکلی مشابه برخورد کردم، با وجود اینکه کارت گرافیک بنده Zotac GTX 580 است ولیکن اخیرا در اکثر بازی ها(خصوصا NFS:MW و TC:GRFS) به مشکل بر می خورم و بازی هنگ می کند و به بیرون می پرد.

گرافیک اور هم نشده و در تست استرس مشکلی را نشان نمی دهد.

اگر بنده را در این خصوص یاری کنید ممنون می شوم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یک چیز خیلی عجیب.

بنده هم اخیرا به مشکلی مشابه برخورد کردم، با وجود اینکه کارت گرافیک بنده Zotac GTX 580 است ولیکن اخیرا در اکثر بازی ها(خصوصا NFS:MW و TC:GRFS) به مشکل بر می خورم و بازی هنگ می کند و به بیرون می پرد.

گرافیک اور هم نشده و در تست استرس مشکلی را نشان نمی دهد.

اگر بنده را در این خصوص یاری کنید ممنون می شوم.

cpu رو اور کردی؟

لینک به دیدگاه

cpu رو اور کردی؟

به جان هر که دوست داری( :D )هیج قطعه ای را اور نکرده ام.(اصلا اهلش نیستم)

البته، بگذارید یک بار دیگر هم تنظیمات Easy Tune را چک کنم.

امکانش هست که مادربورد خودش قصد اورکلاک کند؟

ویرایش شده توسط ali2551
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...