رفتن به مطلب

تعویض مادربورد Asus Z77 Sabertooth با یک مادربورد Z77 دیگر

ali2551
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر همگی

بنده می خواهم بورد مذکور خود را که از آقای حسینی خریدم قبل از آنکه حتی از جعبه در بیاورم آن را با یک بورد Z77 دیگر تعویض کنم.

حال هر کس بورد Z77 مناسب دارد(دسته دوم با گارانتی یا آکبند) به بنده معرفی کند اختلاف قیمت را نیز به نوعی می توانم جبران کنم.

بسم الله ببینیم چه می شود.

(مادربورد مذکور بایستی دارای پورت Thunderbolt باشد)

به عنوان مثال Gigabyte GA-Z77X-UP5 TH یا MSI-Z77A-GD80 یا ASRock Extreme 6/TB4 با Asus Z77-V Pro/Thunderbolt انتخاب های خوبی هستند

ممنون.

ویرایش شده توسط ali2551
لینک به دیدگاه

این آپ شما خلاف قوانین خرید و فروشه . لطفا قوانین رو بخونید . تکرار بشه تاپیک شما قفل میشه . با تشکر

لینک به دیدگاه

بنده يه MSI-z77-G43 آك دارم بدردتون ميخوره؟

ما به التفاوت رو هم ميدم...

لینک به دیدگاه

بنده يه MSI-z77-G43 آك دارم بدردتون ميخوره؟

ما به التفاوت رو هم ميدم...

خیر قربان،

مادربورد همانطور که فرموده شد ترجیحا بایستی دارای پورت thunderbolt باشد.

در ضمن باید بگویم که کامنتی که آقای حامد اینجا قرار دادند خیلی زننده به نظر می آید، ممکن است دوستان را فراری بدهد،

اگر ملایمتر می گفتی یا پ.خ می کردی خیلی هم از تاثیرگذاری اش کاسته نمی شد.

ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

داداش تاکیدتو روی پورت Thunderbolt دیدم ولی فقط جهت اطلاع خدمتت عرض کنم که یک MSI Z77A-GD65 دارم که اگر پیشنهاد بهتری نبود و قصد تعویض داشتی

من با کمال میل درخدمتم

لینک به دیدگاه

سلام

داداش تاکیدتو روی پورت Thunderbolt دیدم ولی فقط جهت اطلاع خدمتت عرض کنم که یک MSI Z77A-GD65 دارم که اگر پیشنهاد بهتری نبود و قصد تعویض داشتی

من با کمال میل درخدمتم

ممنون بابت پیشنهادتان. روی آن فکر می کنم.

داداش ما هیولا هم دیگه نیستیم که هیچ چیزی به غیر مطلوب را نپسندیم. اگه پیشنهادی داشتی خجالت نکش. شاید آن را قبول کردم.

لینک به دیدگاه

یک آپ اینجا می دهم با یک سری توضیح اضافه:

بنده علاوه بر طاق زدن می توانم یک بورد Z77 را بخرم و بورد خود را بفروشم به شرطی که مشتری اش پیدا شود.

ممنون.

لینک به دیدگاه

می خواستم بگویم که اگر مشتری پیدا نشود تا فردا صبح بورد را روی کامپیوترم نصب می کنم. حال اگر مشتری پیدا شود که چه بهتر.

بورد خیلی بدی هم نیست. بنده به دلیل نداشتن پورت Thunderbolt می خواستم تعویضش کنم که فعلا مثل اینکه بایستی بی خیالش شوم.

شما این را آپ حساب کن.

ممنون.

لینک به دیدگاه

بنده علاوه بر طاق زدن می توانم یک بورد Z77 را بخرم و بورد خود را بفروشم به شرطی که مشتری اش پیدا شود.

چند؟

راستى يه سؤال هم داشتم ببخشيد اگه فضوليه شما اين ورودى تاندربولت رو براى چى ميخوايد؟

لینک به دیدگاه

چند؟

راستى يه سؤال هم داشتم ببخشيد اگه فضوليه شما اين ورودى تاندربولت رو براى چى ميخوايد؟

اگه یک مک داشتید هیچ وقت این سوال را نمی پرسیدید.

در حالت عادی ارتباط دادن مک و ویندوز کار سر درد آوری است. اما اگر مک را با یک Thunderbolt به کامپیوتر وصل کنید می توانید مک را به حالت TDM بوت کنید و به تمام اطلاعات درونش مثل یک هارد اکسترنال دسترسی داشته باشید که هم برای ریختن برنامه ها و هم برای دسترسی به آنها در مک خیلی قابلیت پر منفعتی هستش.

به هر حال امیدوارم استفاده کرده باشید.

ممنون.

ویرایش: درباره ی قیمت هم بایستی بگویم که قیمتش همان قیمتی خواهد بود که سعید جان اعلام کنند، نه قرانی کمتر و نه قرانی بیشتر

ویرایش شده توسط ali2551
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت شما دوست گرامی.

اگر مینو میفروشید قیمت پایه بزارید من میخوام.

با تشکر

لینک به دیدگاه

ممنون على آقا فيض برديم از اطلاعات مفيدتون ولى ما فقير فقرا هميشه خواب محصولات اپل رو ميبينيم... تا خودش...

UP

لینک به دیدگاه

عزیزم شما خیلی دیر به بنده رجوع کردید. بورد مدتها پیش روی رایانه نصب شد.

در توضیحات نیز می بایست بگویم که بورد چندان خوبی نیست. بر خلاف وعده هایی که Asus داده خازن ها و سوکت های این بورد بسیار حساس می باشند و بنده شخصا مشاهده کردم که فقط به خاطر وزن Cooler Master V8 که بر روی بورد نصب شده بود سوکتش زخمی شد و مجبور شدم کلی پول بابت تعویضش بدهم.

یکی از خازن ها هم که خیلی سریع به دلیل نوسان برق خرد شد که البته گارانتی آن را رایگان تعویض کرد.

در حالت عادی دمای بورد 15 درجه بالاتر از دمای محیط است که این رقم به معنی واقعی افتضاح است.

مدل رم هایی هم که این بورد پشتیبانی می کند بسیار محدود بوده و شما را ممکن است دچار مشکل کند.

بعد از این همه توضیحات می خواستم بگویم که به هر حال می بایست این تاپیک بسته شود.

امیدوارم شما را ناراحت نکرده باشم.

ممنون.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...