رفتن به مطلب

فروش مانیتور Acer مدل X223HQ

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان سلام علیکم

یک عدد مانیتور Acer مدل x223hq به بالاترین پیشنهاد خریداران محترم به فروش میرسد

علت فروش چون برای در مغازه قصد خرید یک lcd tv داشتم و چون ارزون ترین مدل تلویزیون ها نزدیک 1200 هست و منم نمیخوام اینقدر هزینه کنم واسه همین میخوام مانیتورم رو بفروشم و یه مانیتور دارای HDMI بگیرم که برای مغازه کارم رو راه بندازه (اگه لازم نداشتم اگه گردنمم میزدن نمی فروختم چون واقعا ازش راضیم )

این مانیتور فقط دارای پورت VGA هست بدون حتی یه پیکسل سوخته کاملا تمیز (من قطعاتمو روی چشمام نگه میدارم تا کوچکترین صدمه ای نبینند )

منتها گارانتیش ویستا بوده که تموم شده

فقط پیشنهاد بدید با بالاترین قیمت فروخته میشه خارج از فرو مشتری داره می خوام قیمت لیونم بدونم

ترجیحا دوستان اگه مانیتوری از سامسونگ و ال جی ویا ایسوز 22 یا 23 اینچ اکبند دارند تعویض میکنم و مابقیشو میدم

این مانیتور واقعا شیکه و برای میز کار یا داخل خونه نمای بسیار زیبایی داره و به میز کار ابهت میده

post-7332-0-00073300-1360824358_thumb.jpg

post-7332-0-80975000-1360824385_thumb.jpg

post-7332-0-12256200-1360824459_thumb.jpg

post-7332-0-34950000-1360824515_thumb.jpg

(دوستان یه چیزی میخوام بگم اصلا ربطی به تاپیکم نداره ولی باید بگم اون اینه که یکی از دوستانم که من بهش یک مین MSI-Z77-GD65 ویک سی پی یویه 2600K فروختم با اسم کاربری بنده داخل فروم اقدام به فروش اونها کرد چون هر کاری که میکنه نمیشه داخل سایت و فروم ثبت نام کنه و من خودم بهش گفتم فعلا از نام کاربری من استفاده کنه و اقدام به فروش کنه بنا بر این دوستان از بنده اگه کدورتی ناراحتی دارن بگن چون من هیچ ربطی به اون موضوع ندارم فقط جهت اطلاع گفتم تا ناراحتی پیش نیاد )

فامیلی من فتحی هست و اون دوستم بکائیان

لینک به دیدگاه

خلاصه به آخر داستان رسيديم تا آخرشو خوندم ولى راستشو بخواى كلمه اى بشكل قيمت پايه نديدم!؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خلاصه به آخر داستان رسيديم تا آخرشو خوندم ولى راستشو بخواى كلمه اى بشكل قيمت پايه نديدم!؟؟

برادر نوشتم که چون گارانتی نداره قیمت از طرف مشتری پیشنهاد بشه شما چطوری پس داستانو خوندی :D

برای امروز بیا بالا

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
يعنى من بگم 200 خوبه يا برات ضد حاله!!؟ :unsure:

شما پیشنهادتون خیلی منصفانست باید با شورای شهر مشورت کنم :D

اخوی مانیتور 19 رو دست دوم به این قیمت بهت نمیدن مانیتور 22 فول اچ دی رو 200 میخوای :blink:

مانیتور 22 فول اچ دی برند معتبر قیمتش بالای 600 تومنه اگه نویه این مانیتور رو 600 در نظر بگیریم با کسر 30 درصد و بدون گارانتی 400 فی میخوره

رویه پیشنهادتون تجدید نظر بفرمایید با تشکر :lol:

لینک به دیدگاه

خیلی ببخشید داداش ولی مانیتوری که شما میخوای دارای پورت hdmi باشه led هستش 100% و قیمت نوش از 540 شروع میشه تا ...

ولی مانیتور خود شما که  lcd هست و فقط یه ورودی DSUB چطوری 600 تومن نوشه؟

خیلی باشه نوش بین 450 تا 500 که دست دومش ما بین اینها میشه 330 تومن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خیلی ببخشید داداش ولی مانیتوری که شما میخوای دارای پورت hdmi باشه led هستش 100% و قیمت نوش از 540 شروع میشه تا ...

ولی مانیتور خود شما که  lcd هست و فقط یه ورودی DSUB چطوری 600 تومن نوشه؟

خیلی باشه نوش بین 450 تا 500 که دست دومش ما بین اینها میشه 330 تومن

دوست عزیز مانیتورهایی که مثل dell یا همین ایسر یا hp شما برای من بیار بدون گارانتی و فقط با پورت dsub به قیمت 600 تومن من از شما میخرم (یه وقت فکر نکنید بازار داغی میکنم یه زمانی یادمه رایان صبا مانیتوری از برند دل با سایز 22 اینچ رو که دلار خدابیامرز 1200 بود میداد بین 500 تا 600 تومن )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای امروز بالا باششششششششش

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...