رفتن به مطلب

مشکل بیرون پریدن از بازی ( ارور stopped working)

mobile-gsm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام

دوستان این مشکل را در بازی فوتبال PES2013دارم کسی میدونه این مشکل از چیست؟؟؟ ( ارور stopped working)

پچ رو هم دانلود و نصب کردم نسخه اورجینال هم گرفتم  :blink:  باز هم این مشکل را داره البته دوستان میتونی بازی  رو در لیگ اورپا ادامه بدی اما  اگر رفتی رو تنظیمات و تعویض در جا میپره بیرون

مخلص شما قربانی

ویرایش شده توسط hazhar-ghorbani
لینک به دیدگاه

نسخه اصلی که تو ایران وجود نداره

این باگ کرک بازیه و هیچ کاریش نمیشه کرد و 90 درصد مواقع موقع استارت نیمه اول رخ میده

تنها کاری که تونستم بکنم اینه که اول منو های دیگه رو برای کمتر از دقیقه ای بچرخم بعد استارت بزنم بازی رو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس چرا واسه من اینطوری نمیشه ؟؟

لینک به دیدگاه

نسخه اصلی که تو ایران وجود نداره

این باگ کرک بازیه و هیچ کاریش نمیشه کرد و 90 درصد مواقع موقع استارت نیمه اول رخ میده

تنها کاری که تونستم بکنم اینه که اول منو های دیگه رو برای کمتر از دقیقه ای بچرخم بعد استارت بزنم بازی رو

دوست گرامی من حتی اگر بخواهم برم رو گزینه تیم های کشوری و جهانی در جا میپره بیرون یعنی اصلا نمیتونم بازی کنم فقط تیم های لیگ اروپا رو میتونم بازی کنم اونم فقط انتخاب تیم وگرنه اگر بخوام  حتی بروم رو  تعویض یا هر کار دیگه میپره بیرون!!!!!!

لینک به دیدگاه

پس چرا واسه من اینطوری نمیشه ؟؟

عزیز دل برادر با اون سیستیمی که شما داری :excl: 2013نه2040 هم نمیتونه بپره بیرون :blink:

لینک به دیدگاه

نسخه آخر دایرکت ایکس رو نصب کن

آخرین آپدیت گرافیک رو نصب کن

برنامه ++C رو هم بروز ترینشو دانلود کن ونصب کن

انشاله میزون میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...