رفتن به مطلب

فروش XFX HD 6790 1GB و پاور گرین 600W EU

Recommended Posts

داداش من که گفتم قید کارت رو زدم...........

ولی دیروز یک کاربر میگفت اینجا باند بازیه من گفتم امکان نداره.............

40 الی 50 بالا پایین هم پولی نیست که بخوام کارت رو از شما به زور بگیرم قربان.....

بحث من چیز دیگه ایست که هر نفر سومی متوجه میشه.......

امضات هم خیلی باحاله..................... :D

من از نوید جان و بقیه دوستان عذر میخوام .. و برای اینکه بحث و .. بیشتر نشه  کارت رو به شما میدم .. ادرس رو پی ام کن ..

و اگرم طبق حرفت قید کارت رو زدی که تصمیم دیگه ای بگیرم .

دوست داری ؟

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

کارت مال نوید و من مطمئنا از ایشون میخرم.....

تا حالا هیچ وقت جنسی رو بدونه رضایت صاحب مال نخریدم و نخواهم خرید.......

با نوید هم فردا سر خرید توافق خواهم کرد.....

لینک به دیدگاه

هدف از گذاشتن این عکس این بود که من خلاف قوانین عمل نکردم و به عبارتی دنبال فروش بالاتر و قیمت بالاتر و .. نیستم !

ساعت 10:57 دقیقه بود که نوید جان به من SMS دادن .

کارت به نوید جان تعلق گرفت .. فردا هم براشون ارسال میشه !

در ضمن , دوستانی که ناراحت هستن از این به بعد در تاپیک های فروش من شرکت نکنن !

اگر قرار بر این باشه کسی هم دیگه در تاپیک های شما شرکت نخواهد کرد، چون ممکنه به همچین سرنوشتی گرفتار بشه.

شما وقتی میفرمایید ایشون SMS دادن یعنی ایشون از یه حقی برخوردار بودن که دیگران نبودن و مزایده در جای دیگری در جریان هست که کسی حتی از آخرین قیمت داده شده هم با خبر نمیشه،  وایشون میتونسته با قیمت 271 تومن هم صاحب کارت باشه.

طبق عرف پیشنهاد در تاپیک، چون قابل مشاهده است توسط دیگران مبنا هست حتی اگر یک دقیقه قبل از پایان مزایده باشه..

در اینجا هم کاربر "85221148" آخرین پیشنهاد در تاپیک رو دادن.

و اگر شما کارت رو به ایشون بدید نشون دادید که نذاشتید حقی ضایع بشه.

لینک به دیدگاه

داداش من که گفتم قید کارت رو زدم...........

ولی دیروز یک کاربر میگفت اینجا باند بازیه من گفتم امکان نداره.............

40 الی 50 بالا پایین هم پولی نیست که بخوام کارت رو از شما به زور بگیرم قربان.....

بحث من چیز دیگه ایست که هر نفر سومی متوجه میشه.......

کارت مال نوید و من مطمئنا از ایشون میخرم.....

تا حالا هیچ وقت جنسی رو بدونه رضایت صاحب مال نخریدم و نخواهم خرید.......

با نوید هم فردا سر خرید توافق خواهم کرد.....

دوست عزیز

برای اینکه ثابت کنم در این فروم همیشه عدالت بر قراره و هیچ کس با هر نوع عنوان یا سا بقه ای نمیتونه خلاف قوانین عمل کنه و باند بازی اینجا جایگاهی نداره  فروشنده کالا رو که از دوستان صمیمی چندین ساله بنده هم هستند راضی کردم کالا رو به شما بدن. در این حالت  دیگه  واقعا دلیلی نیست که شما چنین پستی ارسال کنید و با این پستتون تکلیف رو از گردن صاحب کالا مبنی بر تحویل کالا به شما که حقتون بود ساقط کردید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا صلوات بفرستید .

حیف نیست خدایی

یه ماچ از هم بگیرین

(*) (*) (*) (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اگر قرار بر این باشه کسی هم دیگه در تاپیک های شما شرکت نخواهد کرد، چون ممکنه به همچین سرنوشتی گرفتار بشه.

شما وقتی میفرمایید ایشون SMS دادن یعنی ایشون از یه حقی برخوردار بودن که دیگران نبودن و مزایده در جای دیگری در جریان هست که کسی حتی از آخرین قیمت داده شده هم با خبر نمیشه،  وایشون میتونسته با قیمت 271 تومن هم صاحب کارت باشه.

طبق عرف پیشنهاد در تاپیک، چون قابل مشاهده است توسط دیگران مبنا هست حتی اگر یک دقیقه قبل از پایان مزایده باشه..

در اینجا هم کاربر "85221148" آخرین پیشنهاد در تاپیک رو دادن.

و اگر شما کارت رو به ایشون بدید نشون دادید که نذاشتید حقی ضایع بشه.

دوست عزیز نمیدونم چه دلخوری از بنده داری که هر جا میرسه مثل سایه دنبال بنده ای چیکار میکنم که خرابمون کنی اگر مقصودت اینه که کور خوندی عزیز

توی اون تاپیک مادر برد z77 msi هم دوستان حسابی از خجالتت در اومدن

در ضمن بنده به دوستمون 85221148 هم عرض کردم اصلا توجهی به مزایده بودن تاپیک نکردم والا پست نمیزدم

به ایشون هم همون دیشب گفتم که طبق قانون کارت مال شماست و من پستم رو ویرایش میکنم

ماشاالله سحر خیزید و خوراکتون جو سازی و بی احترامی هست

کارت رو هم رضا جان میفرستن برای ایشون

بنده هم در چندین تاپیک اعلام کردم که از این کارتها ( که اینم خودم 170 دادم به رضا جان چند روز پیش) اینقدر میاد دستم و میره که مثل بعضی از دوستان خودم رو خفه نمیکنم

اگر موجوب ناراحتی کسی شدم عذر خواهی میکنم

از آقا رضا و آقای خسروی هم عذر خواهی میکنم که مزاحم وقشون شدم

کاربر عزیز mboveiri اگر مشکلی دارید یا همینجا یا تو پ خ بفرمایید شاید سوئ تفاهمی واست شده

در مورد اینکه بنده این رو چند روز دیگه میخواستم 20 تومن بالاتر بفروشم هم فکر نمیکنم فشاری به شما اومده باشه که ناراحتی و ربطی هم به شما داشته باشه

99% اجناسی که بنده میفروشم داخل فروم ها از خارج از فروم تهیه شده قیمتهای بنده هم برای همه دوستان  مشخصه

بعد اینکه 80% کارتها و اجناسی که تو این فروم ها به فروش میرسه حداقل یک بار به دست من رسیده

بعید میدونم الان دیگه مصرف کننده ای تو این قروم ها باقی مونده باشه

و در مورد شما دوست عزیز  85221148 که با این کاربر به ظاهر مصرف کننده و مدافع حقوق کاربران همسو شدی

مگر بنده دیشب تو پ خ خدمتتون عرض نکردم که کارت مال شماست ؟

مگر نگفتم رضا کارت رو بالاتر خریده (270+12) ازش حداقل 280 بر دار که ضرر نکنه ؟

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

جناب خسروی عزیز همه چیز رو توضیح داد ن و نیازی به توضیح بنده نیستش و با اجازه ایشون فقط بگم که هیچ وقت سعی نکنید به زور صاحب کالایی بشید و یا کالایی بفروشید . اینقدر توی این زمینه عواقب بد دیدم که تا ثابت نشه واستون متوجه عرض ینده نمیشید .

در کل براتون ارزوی موفیت میکنم و این بحث خاتمه پیدا کنه ممنون میشم

با تشکر از همه دوستان با دریایت و خوب خودم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نمیدونم چه دلخوری از بنده داری که هر جا میرسه مثل سایه دنبال بنده ای چیکار میکنم که خرابمون کنی اگر مقصودت اینه که کور خوندی عزیز

توی اون تاپیک مادر برد z77 msi هم دوستان حسابی از خجالتت در اومدن

در ضمن بنده به دوستمون 85221148 هم عرض کردم اصلا توجهی به مزایده بودن تاپیک نکردم والا پست نمیزدم

به ایشون هم همون دیشب گفتم که طبق قانون کارت مال شماست و من پستم رو ویرایش میکنم

ماشاالله سحر خیزید و خوراکتون جو سازی و بی احترامی هست

کارت رو هم رضا جان میفرستن برای ایشون

بنده هم در چندین تاپیک اعلام کردم که از این کارتها ( که اینم خودم 170 دادم به رضا جان چند روز پیش) اینقدر میاد دستم و میره که مثل بعضی از دوستان خودم رو خفه نمیکنم

اگر موجوب ناراحتی کسی شدم عذر خواهی میکنم

از آقا رضا و آقای خسروی هم عذر خواهی میکنم که مزاحم وقشون شدم

کاربر عزیز mboveiri اگر مشکلی دارید یا همینجا یا تو پ خ بفرمایید شاید سوئ تفاهمی واست شده

در مورد اینکه بنده این رو چند روز دیگه میخواستم 20 تومن بالاتر بفروشم هم فکر نمیکنم فشاری به شما اومده باشه که ناراحتی و ربطی هم به شما داشته باشه

99% اجناسی که بنده میفروشم داخل فروم ها از خارج از فروم تهیه شده قیمتهای بنده هم برای همه دوستان  مشخصه

بعد اینکه 80% کارتها و اجناسی که تو این فروم ها به فروش میرسه حداقل یک بار به دست من رسیده

بعید میدونم الان دیگه مصرف کننده ای تو این قروم ها باقی مونده باشه

و در مورد شما دوست عزیز  85221148 که با این کاربر به ظاهر مصرف کننده و مدافع حقوق کاربران همسو شدی

مگر بنده دیشب تو پ خ خدمتتون عرض نکردم که کارت مال شماست ؟

مگر نگفتم رضا کارت رو بالاتر خریده (270+12) ازش حداقل 280 بر دار که ضرر نکنه ؟

حکایت هست که، بچه ای سنگ مینداخت و یه بابایی که دماغ بزرگی داشت رفت پیش مادر این بچه و ازش شکایت کرد که این پسر شما با سنگ میزنه به دماغ من، مادر پسرو بازخواست میکنه، میگه چرا اینکارو میکنی ، پسر میگه : به خدا من تقسیری ندارم، من هر طرف سنگ میندازم میخوره به دماغ این..

حکایت شما هم همینه، هرجا داره حقی ضایع میشه یا قیمت بالا داده شده، میبنم یه طرف قضیه شما هستید.

در مورد اون تاپیک هم قیمت شما از بازار بیشتر بود و من قیمت روز براتون گذاشتم از 5 سایت معتبر و قبول نکردید و به بنده بی احترامی کردید که کلاهبردار و ... هستم و دوستانتون هم چیزی برای دفاع نداشتن جز اینکه 5تومن ارزش نداره و واسه من میصرفه، خوشبختانه تو این تاپیک هم خیلی از مسائل روشن شد که به قیمت بالاتر از بازار اون بردها ربط داره.

شما گفتید :

از این تاپیک کاملن معلومه که 99 درصد از اجناس رو از خارج ِ  فروم تهیه میکنید. در مورد 80 درصد هم این فقط توهم شماست که اینطور فکر میکنید.

شما گفتید :

در مورد اول که کارت داشت به شما میرسید و جناب خسروی دخالت کردن و حالا چون کارت به شما نرسید اعلام براعت میکنید.

دوم اینکه فشاری به من نمیاد و من به عنوان کسی که تو مزایده شرکت کرده بودم نظر دادم

و درباره ی اینکه گفتید : "بعید میدونم الان دیگه مصرف کننده ای تو این قروم ها باقی مونده باشه" این فقط نظر شماست و اتفاقن اینجا برای فروش از مصرف کننده به مصرف کننده است که با وجود افرادی مثل شما کلن ماهیتش عوض شده و به این حد بد شده که شما فکر میکنید دیگه مصرف کننده وجود نداره.

لینک به دیدگاه

با احترام به نظر و پستی که مدیران عزیز فروم در این تاپیک دادن این بحث رو کاملا تمومش میکنیم همین جا و از دوستان خواهش میکنم دیگه پستی نزنن ..

با آقای خسروی صحبت کردم و با توجه به اینکه کاربر 85221148 کارت رو نخواستن , کارت به نوید جان تعلق میگیره . 

باز هم عذر میخوام اگر بحث و .. پیش اومد که میشه گفت تا حدودی هم خودم مقصر بودم . این اولین تاپیک فروش من نیست و تا به حال چنین مشکلی پیش نیومده بود :(

ختم تاپیک .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...