رفتن به مطلب

خاطرات خدمت سربازی، بچگی و.....

Nsm1000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه ی لیونی های عزیز

هدف از زدن این تاپیک اینه که دوستان خاطرات دوران سربازی یا بچگی و یا کلا خاطرات شیرین زندگیشونو برای

بچه ها تعریف کنن ، من که واسم خیلی جالبه این خاطرات و از گوش دادن و خوندشون خیلی خیلی لذت میبرم ، امیدوارم

شما هم مثله من فکر کنین :دی اولین خاطره رو هم خودم میگم :دی از دوران خدمت سربازیم.

=================================================================================================

من خدمت سربازیمو تو یکی از فرودگا ههای کشور بودم حالا بماند کجا :دی داستان از اینجا شروع میشه که چند روز

مونده بود به تحویل سال 90 و تعطیلات عید که واقعا ترافیک پروازی فرودگاه 2 برابر میشد اون روز من مامور شدم

که برم پست جایگاه ویژه (vip) پست بدم وظیفه من این بود که از نرده ها مواظبت کنم که خدای نکرده کسی وارد نشه

حول حوش ساعت 7 شب بود تو محوطه استحفاظی خودم داشتم پستمو میدادم قدم میزدم بعد برگشتم دیدم یه آدم خارجی

فکر کنم فیلیپینی بودش وایساده داره با تعجب و ترس و لرز من و نگاه میکنه رفتم نزدیکتر انگلیسی حرف زد سلام کرد

بعد من دلیل ترسشو متوجه نشدم دیدم یه پاکت سیگار دستشه یه نخشو در اورده بود میخواست بکشه که یهو منو دیده بود

و زبونش بند اومده بود تازه از پشت نرده ها :دی بعد به انگلیسی یه مشت چرت و پرت گفت من متوجه شدم با اشاره دستش

که میگه اینجا میتونم سیگار میکشم چون هی اسموک اسموک میکرد:دی بعد منم با صورتی اخمالو و جدی بهش گفتم نو نو نو

بعد ترسش چند برابر شد صداش در نمیومد بعد دستشو کرد اونطرف باز انگلیسی بلغور کرد گفت که میتونم اونجا سیگار بکشم

منم گفتم یس یس یس :دی

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخ آخ عجب تاپیکی ولی تاعید وقت ندارم اینجا بشینم خاطره بنویسم :دی

لینک به دیدگاه

آخ آخ عجب تاپیکی ولی تاعید وقت ندارم اینجا بشینم خاطره بنویسم :دی

آره :دی اما جاش یه مقدار بده تو چشم نیس دوستان ببین :دی

لینک به دیدگاه

ما تا اومدیم بریم تموم شد (معافی خورد) :blush: این بود خاطره ما :ph34r:

لینک به دیدگاه

ما تا اومدیم بریم تموم شد (معافی خورد) :blush: این بود خاطره ما :ph34r:

عجب خاطره ای :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...