رفتن به مطلب

Helppppppppppppppppp

AlleN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

من پسورد ادمین خودمو گم کردم.یوزر هم ندارم از همون ادمین استفاده می کردم.اطفا کمک کنید چه طوری می تونم پسورد ادمین خودم رو پیدا کنم.ایا برنامه ای داره که پسور رو نشون بده؟ ویندوز هم نمی تونم عوض کنم چون توی دسکتاپ کللی فایل دارم و چند تا دلیل دیگه برای پاک نکردن ویندوز.

لطفا کمک کنین ضروریه.هر چه زودتر بهتر..الانم دارم این پست رو می نویسم یه جا دیگه هستم. :D :D( :eek:

لینک به دیدگاه

با سلام دوست من

اینجا نرم افزاری برای این کار است شاید به دردتون بخوره http://download.dabco.ir/?p=496

به این جا هم یکسری بزنید http://forum.majidonline.com/archive/index.php/t-38091.html

با تشکر

لینک به دیدگاه

با یه یوزر دیگه بیاید بالا

بعد توی cmd بزنید

net user administrator 123

حالا پسورد یوزر شما 123 هست یا هرچی که دلتون خواست بزارین و این کار برای تمامی یوزها هست فقط جای اون administrator باید نام یوزر رو بنویسید

به همین راحتی .

با تشکر

لینک به دیدگاه

من پسورد ادمین خودمو گم کردم.یوزر هم ندارم از همون ادمین استفاده می کردم

اوه اینو ندیدم همون پست دوستمون جواب گو هست !

لینک به دیدگاه

Merc Doostan --- Dorost Shod --- Albatte Ba CD Boote Hame Kare Hiren 9.1 2rost Shod -- Be Har Hal Az Hamatoon Mamnoonam.

=D>

لینک به دیدگاه

Merc Doostan --- Dorost Shod --- Albatte Ba CD Boote Hame Kare Hiren 9.1 2rost Shod -- Be Har Hal Az Hamatoon Mamnoonam.

=D>

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...