رفتن به مطلب

مشکل خروجی Dvi

tiam666
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

نمیدونم چرا سیستم جدیدا با کابل DVI تصویر نمیده . مجبورم با vga بسازم

دیشب رفتم یه کابل 2 سر Dvi از بازار گرفتم به هوای اینکه شاید کابل قعطی داره ولی بازم تصویر ندارم

راهی هست که بشه پورت های گرافیک رو تست کرد . Hdmi هم کار میکنه

به نظر شما مشکل از گجاست ؟

لینک به دیدگاه

احتمالا پورت خراب شده . باید ببری پیش کسی که کارش تعمیراته . میتونه اتصالاتش رو چک کنه . چرا تبدیل HDMI به DVI نمیگیری و از پورت HDMI استفاده نمیکنی . البته من امتحان نکردم . ممکنه کار هم نکنه خوب . ولی فکر کنم به امتحانش بیارزه .

لینک به دیدگاه

احتمالا پورت خراب شده . باید ببری پیش کسی که کارش تعمیراته . میتونه اتصالاتش رو چک کنه . چرا تبدیل HDMI به DVI نمیگیری و از پورت HDMI استفاده نمیکنی . البته من امتحان نکردم . ممکنه کار هم نکنه خوب . ولی فکر کنم به امتحانش بیارزه .

کمن روی 4 تا سیستم امتحان کردن کار نکرد ضاهراً نوع کدشون با هم فرق میکنه.

لینک به دیدگاه

حمید جان اخه مشکل اینجاست که ال سی دی کامپیوتر خروجی Hdmi نداره . وگرنه گرافیکم خودش Hdmi ساپورت میکنه .

ال سی دی خونه Hdmi داره وصل هم کردم کیفیت عالی بود ولی بزرگه نمیتونم همیشه بهش وصل کنم

میمونه Vga و Dvi .

حالا نمیدونم خرابی از پورت گرافیکه یا ال سی دی . که احتمال زیاد باید برای گرافیک باشه

گرافیک هم Asus 4650

لینک به دیدگاه

مادربوردت چیه ؟ خروجی گرافیک نداره ؟ نمیتونی از گرافیک اون بگیری ؟ اگر داشت میتونستی مانیتور رو تست کنی . اگر نداره باید ببری جایی و کارت رو تست کنی . کارت رو ببر روی یک سیستم دیگه و ببین با مانیتور دیگه تصویر میده از DVI یا نه .

لینک به دیدگاه

مادربرد Foxconn هستش و گرافیک امبرد نداره

باید ببرم کارت و روی یه سیستم دیگه تست کنم

ممنون بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...