رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد فلش

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یدونه فلش 32 یا 16 میخام تهیه کنم از دوستان کسی میتونه کمک کنه انتخاب خوبی داشته باشم ;)

انتظار من از فلش اول سرعت + کیفیت + زیبایی هستش + گارانتی مادام العمر -_-

و برای خرید باید به چه چیزایی توجه کنم

سرعت خوندن رو میشه از کجا فهمید و نهایت سرعت چقدر هستش

فلش خودم ADATA C103/16GB/USB3

هستش از سرعتش راضی نیستم و قیافش به دلم نمیشینه اونو دادم به داداشم حالا خودم بی فلاش موندم :unsure:

خیلی ممنون :wub:

ویرایش شده توسط ali_rrr
لینک به دیدگاه

درود

در مورد فلش Adata C103 usb3 از هر نظر عالیه.

دوام,سرعت (Read/write),طراحی ,گارانتی و ...

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx

ولی از این بهتر بخوای که تفاوتش ملموس نیست میتونی سری Value-Driven S102 بگیری(البته این یه نظر شخصیه)

ضمنا دوستان از تجارب بیشتری برخوردارند که میتونن بیشتر راهنمایی کنن.

لینک به دیدگاه

Patriot Supersonic Rage XT به نظر من بهتر از همه هست . فقط اگر بشه از ایرادی که بر اثر مکانیسم کشویی باز شدنش به وجود میاد چشم پوشی کرد . چون بعد از مدتی هرز میشه . البته تو کارش مشکلی ایجاد نمیکنه . ولی سرعتش خیلی بالاست . من مدل USB2 این رو دارم . سرعت خوندش تا 30 مگ هم میرسه . سرعت نوشتنش هم تا حدود 25 مگ . البته یه بدی هم داره . خیلی از دستگاههای مولتی ندیا مثل پخش ماشین و تلویزیون که کمی قدیمی هستن ممکنه نتونن بشناسنش . چون سرعتش اینقدر بالاست که برای اونها قابل درک نیست ;)

گارانتیش دیدم که مال فرآینده . ولی 1 ساله . نمیدونم فقط فرآیند 1 ساله گارانتی میکنه یا همه شرکتها الان مدت دار گارانتی میکنن . ولی در هر حال به نظر من بهترینه .

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم یک نمونه هست که فکر نکنم تو بازر ایران پیدا بشه ولی به هر حال سرچت رو بکن اونم CORSAIR VOYAGER USB3 16GBیا 32GB هست که هم ضد ضربه و هم ضد اب و هم سرعت بالا داره . فقط چون تو ایارن بی گارانتیش پیدا میشه مورد اخر یعنی گارانتی ماداملعمر رو نداره :دی . 

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم یک نمونه هست که فکر نکنم تو بازر ایران پیدا بشه ولی به هر حال سرچت رو بکن اونم CORSAIR VOYAGER USB3 16GBیا 32GB هست که هم ضد ضربه و هم ضد اب و هم سرعت بالا داره . فقط چون تو ایارن بی گارانتیش پیدا میشه مورد اخر یعنی گارانتی ماداملعمر رو نداره :دی . 

ممنون عزیز ولی چیزی میخام که تو ایران باشه و گارانتی داشته باشه

لینک به دیدگاه

Patriot Supersonic Rage XT به نظر من بهتر از همه هست . فقط اگر بشه از ایرادی که بر اثر مکانیسم کشویی باز شدنش به وجود میاد چشم پوشی کرد . چون بعد از مدتی هرز میشه . البته تو کارش مشکلی ایجاد نمیکنه . ولی سرعتش خیلی بالاست . من مدل USB2 این رو دارم . سرعت خوندش تا 30 مگ هم میرسه . سرعت نوشتنش هم تا حدود 25 مگ . البته یه بدی هم داره . خیلی از دستگاههای مولتی ندیا مثل پخش ماشین و تلویزیون که کمی قدیمی هستن ممکنه نتونن بشناسنش . چون سرعتش اینقدر بالاست که برای اونها قابل درک نیست ;)

گارانتیش دیدم که مال فرآینده . ولی 1 ساله . نمیدونم فقط فرآیند 1 ساله گارانتی میکنه یا همه شرکتها الان مدت دار گارانتی میکنن . ولی در هر حال به نظر من بهترینه .

حامد جان دستت درد نکنه میدونی قیمتش چنده و کجا میفروشن من میخام بصورت اینترنتی خرید کنم

مرسی

لینک به دیدگاه

درود

در مورد فلش Adata C103 usb3 از هر نظر عالیه.

دوام,سرعت (Read/write),طراحی ,گارانتی و ...

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx

ولی از این بهتر بخوای که تفاوتش ملموس نیست میتونی سری Value-Driven S102 بگیری(البته این یه نظر شخصیه)

ضمنا دوستان از تجارب بیشتری برخوردارند که میتونن بیشتر راهنمایی کنن.

ممنون

فلش من عین بالایی  هستش ولی دیگه دادم به داداشم

فلشی که پیشنهاد دادین خوبه حالا ببینیم چی میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=16988

جدول سوم . بگمونم واسه کارایی بتونی از این  جدول کمک بگیری . واسه زیباییش هم اسماشونو برو تو گوگل سرچ کن :دی . فکر کنم همشون هم گارانتی دارن

لینک به دیدگاه

حامد جان دستت درد نکنه میدونی قیمتش چنده و کجا میفروشن من میخام بصورت اینترنتی خرید کنم

مرسی

با فروشگاه لیون تماس بگیر . شاید بتونن برات پیدا کنن .

لینک به دیدگاه

با فروشگاه لیون تماس بگیر . شاید بتونن برات پیدا کنن .

تو قسمت

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

مطرح کردم اقا مهدی فقط این مدل رو داشت xt rage 16gb usb3 = 69

خوبه؟

لینک به دیدگاه

فکر کنم همونه که من گفتم بهت . ازش بپرس که از این مدل کشوییه یا نه . لینکی که بهت دادم رو براش بفرست . ولی این اسم مال همون مدله .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...