رفتن به مطلب

مودم از دست رفت چطور برگردونمش

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام اومدیم بیکار شدیم گفتیم بیاییم فریمور مودمو اپدیت کنیم

مودم dsl-2640u

رفتم تو تنظیمات گزینه update software

بعد رفتم سایت دلینک لینک مربوطه به مودم همین صفحه

http://www.dlink.co.in/products/?pid=353

فریمورو دانلود کردم حدود 3 مگابایت بود رفتم تنظیمات مودم قسمت اپدیت بروسرو زدم و ادرس فایل ذخیره شده رو دادم و دکمه اپدیتو زدم چند ثانیه طول کشید رفت یک صفحه دیگه faild زد یک همچین چیزی یعنی متوجه شدم عملیات موفق امیز نبوده همین شد از کار افتادن مودم اومدم فایل دانلود شدرو برسی کردم دیدم بصورت زیپ اومده و منم از زیپ خارجش نکرده بودم و ادرسو به مودم داده بودم ایا این فرضیه میتونه درست باشه

حالا نه رستارت میشه نه تو بروسر میره تنظیماتش هیچ چی نه چراغ دیزل روشن میشه فقط چراغ اینترنت و پاور و شبکه روشنه والسلام

راهکاری واسه برگردوندنش هست ؟

چرا اینطوری شد

یک ماه هم گارانتیش مونده ایزی گارانتی قبولش میکنه؟

الانم با دیال اپ اومدم :unsure:

لینک به دیدگاه

به نظرم اصلا دستش نزن . ببر گارانتی بگو تا دیشب داشت کار میکرد .. صبح که پاشدم اینجوری شده بود. هیچ قطعی و نوسان برق هم نداشتم / :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک دکمه ریست پشت مودم هست اون رو ده ثانیه نگه دار بعد ولش کن .به تنظیمات کارخونه برمیگرده بعد ببین بالا میاد؟

تست کن اگه نشد ببر گارانتی دیگه :(

لینک به دیدگاه

این کارم کردم رستارت هم نمیشه خشک خشکه فکر میکنین از نوع ناقص اپدیت فریمرشه :blink:

لینک به دیدگاه

راه تعمییر این دستگاه به این صورت هست که ای سی eeprom که نرم افزار در اون قرار داده شده ، از روی مادر برد جدا بشه و در داخل زیف و سوکت programmer  قرار داده بشه و بعد از آن یکبار نرم افزار اصلی بر روی eeprom  به قول معروف write بشود.

کلا وقتی که نصب firmware ناقص انجام بشه ، این احتمال زیاده که به روش upgrade  مجدد، مشکل بر طرف نشه و باید از روشی که گفتم استفاده کرد.  حالا شما چون فایل فلش ای سی eeprom رو نداری، نتیجتا نمی تونید این کار را در جایی به غیر از شرکت گارانتی کننده به سر انجام برسونی.

یک توصیه. وقتی رفتی گارانتی ، هر چه قدر  به شما اصرار کردند که" شما امدی نرم افزار بریزی و لی دستگاه را خراب کرد" ، به هیچ وجه زیر بار نروید . کلا خودت را بزن به کوچه علی چپ که " این firmware ;i یعنی چه"کافیه متوجه بشوند که شما به این قسمت ها دستکاری کردی> در کمتر از 3 سوت دستگاه خارج از گارانتی و غیر قابل تعمییر تشخیص دارده میشه.

لینک به دیدگاه

متاسفانه من تهران نیستم و کسی رو هم اونجا ندارم که مودمو واسش بفرستم اون حضوری بره اونجا واسه گارانتی

مجبورم که براشون پست کنم اونا هم فکر کنم واسم پس گردونن چیکار کنم :(

لینک به دیدگاه

حالا شما مودم را ارسال کنید و پیش داوری نکنید.  شاید مشکل شما را بدون هزینه حل کردند.

اگر مشکل را از نگاه مثبت ببینید، نتیجه خیلی بهتر خواهد بود.

لینک به دیدگاه

فردا واسشون ارسال میکنم و مابقی قضیه رو میام اینجا میگم :unsure:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام مجدد

امروز مودم از گارانتی برگشت هزینه برگشتی پست را هم خودشون داده بودند و مودمو تعمیر کرده بودند و ایراد مودمو بوت نشدن مودم نوشته بودن

خوشم اومد از گارانتی ایزی مثل اینکه کارشون درسته B)

ویرایش شده توسط farokhe_bihamta
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام مجدد

امروز مودم از گارانتی برگشت هزینه برگشتی پست را هم خودشون داده بودند و مودمو تعمیر کرده بودند و ایراد مودمو بوت نشدن مودم نوشته بودن

خوشم اومد از گارانتی ایزی مثل اینکه کارشون درسته B)

به سلامتی :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...