رفتن به مطلب

دلیل نبودن من در این چند روز

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به همه دوستان خوبم .

واقعا دلم براتون تنگ شده بود .

روز شنبه که شمال رفته بودم بهم زنگ زدن که عموت تصادف کرده برو بیمارستان تا ما برسیم . من هم اولین نفر رسیدم اونجا و بعد از پرسو جو متوجه شدم که عموم فوت شدن .

داغون شدم

از همه دوستان گه نتونستم به سوالات و پیغامهاشون پاسخ بدم عذر خواهی میکنم دیروز هم که اومدم واقعیتش اصلا دل و دماغ نداشتم

:)

لینک به دیدگاه

روز شنبه که شمال رفته بودم بهم زنگ زدن که عموت تصادف کرده برو بیمارستان تا ما برسیم . من هم اولین نفر رسیدم اونجا و بعد از پرسو جو متوجه شدم که عموم فوت شدن .

داغون شدم

از همه دوستان گه نتونستم به سوالات و پیغامهاشون پاسخ بدم عذر خواهی میکنم دیروز هم که اومدم واقعیتش اصلا دل و دماغ نداشتم

اقاي حسيني من از همينجا به شما و خانواده ي شما تسليت عرض ميكنم

انشا الله غم اخرتون باشه

روح ان مرحوم قرين رحمت باد

لینک به دیدگاه

وای آقای حسينی ،بسيار متاسف شدم،خدا بهتون صبر بده،انشالله غم آخرتون باشه:)(

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده هم غم وارده رو تسلیت میگم و روحش شاد و خدایش بیامورزد . انشا الله در آن دنیا با صالحین مشهور شود

با تشکر

لینک به دیدگاه

داغون شدم

سلام

آقای حسینی تسلیت میگم و خدا صبرتون بده این دنیا به هیچ کس وفا نکرده هیچ کس من خودم هم 3 سال پیش مادرم رو از دست دادم که بد ترین و تلخ ترین اتفاق زندگیم بود ولی باز هم خدا رو شاکرم.

لینک به دیدگاه

داغون شدم

با سلام

بنده هم برای بار دوم این غم و اندوه وارده رو به شما تسلیت عرض میکنم.خاک ایشون که زیاد هم هست بقای عمر بازماندگان باشه.

سلام

آقای حسینی تسلیت میگم و خدا صبرتون بده این دنیا به هیچ کس وفا نکرده هیچ کس من خودم هم 3 سال پیش مادرم رو از دست دادم که بد ترین و تلخ ترین اتفاق زندگیم بود ولی باز هم خدا رو شاکرم.

رضا جان خداوند روح مادر شما رو هم متقابلا رحمت فرمایند.خیلی متاسف شدم...:D

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام ! جناب حسینی امیدوارم غم اخرتون باشه و خداوند عموی مرحومتون رو غریق رحمت کنه !

برای شادی روح تازه در گذشته ! عموی جناب حسینی ! و جمیع رفتگان جمع ! اجماعا ! فاتحه مع الصلوات و الاخلاص !

فرامرز

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی، بهتون تسلیت میگم و امیدوارم روانشون شاد باشه.

لینک به دیدگاه

با درود

جناب حسینی انشا الله که غم آخرتون باشه و برای شما و خانواده محترمتون از درگاه خداوند طلب صبر دارم.

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسینی من هم این مصیبت را به شما و خانواده ی محترمتان تسلیت می گم انشاال.. که غم آخرتون باشه.

لینک به دیدگاه

درود

دوستان از همه شما ممنون .

هممون یک روزی به یه نحوی باید بریم ولی چقدر خوبه که دل کسی رو نشکسته باشیم . ایشون نه این که الان نیستن این رو بگم واقعا هم ورزش کار بودن با 95 کیلو وزن و هم با اخلاق و من یادم نمیاد که سر کسی داد زده باشن . به همین دلیل فکر میکنم حدودا بین 1500 تا 2000 نفر برای تشیع جنازه اومده بودن که هممون تعجب کردیم و به خوبی ایشون واقعا پی بردیم .

خدا رفتگان همه رو بیامرزه .

لینک به دیدگاه

اول از همه به شما و خانوادتان تلیت عرض می کنم.

روحش شاد باشه و امیدوارم غم اخرتون باشه.

خدا به همتون صبر بده.

لینک به دیدگاه

من هم به نوبه خودم این مصیبت وارده را به شما وخانواده آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از

خداوند بزرگ برای شما و خانواده آن مرحوم صبر جمیل را خواستارم.

به قول حافظ شیراز :

این جان عاریت که به حافظ سپرده دوست

روزی رخش ببینم و تسلیم وی کنم.

:)(

لینک به دیدگاه

با سلام

من هم بنوبه خودم این غم را به شما و خانواده تان تسلیت میگویم و برای آن مرحوم طلب آمرزش و برای شما صبر را ازخداوند خواهانم امیدوارم مصائب زندگی بر شما ایچنین هرگز سخت نگردد

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی:)

بنده هم به شما و خانواده ی محترم تسلیت عرض کرده و از خداوند منان برای شما و خانواده ی گرامی طلب صبر و ارامش ارزومندم

انشا ال.. غم اخرتون باشه و همیشه موفق و سربلند باشید

لینک به دیدگاه

درود

منم یه خورده دیر به جمع رسیدم والان که متوجه شدم خیلی متاسف شدم که یه آدم با اخلاق از جمعتون رفته.اخلاق خوب باعث میشه همه از آدم به خوبی یاد کنن.

من هم به نوبه ی خودم داغ وارد را به شما دوست عزیز تسلیت عرض مینمایم.

لینک به دیدگاه

سلام عرض می کنم سعید جان حسینی عزیز .

از خداوند بزرگ و بلند مرتبه خواستارم که روح آن مرحوم عزیز را غریق رحمت قرار بده

روحش شاد ............... یادش گرامی

فقط از انسانها سعید جان تو این دنیا یک خاطره خوب می مونه همینو بس ! (پس بهم خوبی کنیم ) این اتفاقات به نظر من برای ماها یک زنگ خطر به حساب میاد !!!! که یادمون باشه بلاخره مرگی هم در کار هست پس خوبه انسان با عزت و احترام از این دنیا بره !

عجب رسمیه رسم زمونه .............. قصه برگ و باد زمونه

موفق و موید باشی

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

جناب حسینی تسلیت مرا پذیرا باشید.امیدوارم که این غم , غم آخرتان بوده و سال خوبی پیش روی داشته باشید.من را در غم خودتان شریک بدانید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...