رفتن به مطلب

مشکل با ال سی دی لپ تاپ asus k53s

Recommended Posts

با سلام .

دوستان یه دستگاه asus k53s  دارم که صفحش پرش داره یعنی ایراد از فلتشه تصویر که میپره سیاه سفید میشه قسمت پشتشوکه فشار میدم یعنی ازاونجایی که فلت از پشت به ال سی دی وصله تصویر میاد ودرست میشه. ضربه نخورده ولی فکر کنم رو میز بوده دوستام دستشونو گذاشتن روش فشار دادن به این حال و روز افتاده . خلاصه میخوام درستش کنم .

به نظرتون تعمیر میشه ؟

اگه نمیشه فلت ال سی دی با همه دیگه درسته؟ چند هست؟

یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

با سلام

لپ تاپ من k53sv هست و مشکلی که دارم اینه که تصویر ال سی دیم خیلی اوقات تبدیل به 3 قسمت میشه (حتی در محیط داس توی شروع به کار لپ تاپ) و قسمت سمت راست میره سمت چپ و قسمت سمت چپ میره سمت راست! مطمئن شدم با روش های مختلف که این مشکل از چیپ گرافیکم نیست . نمیدونم از کابل ال سی دی هست یا کیت پشت خود ال سی دی ، ممنون میشم بگید چطور میتونم بفهمم کدوم هست که برم بخرم و عوض کنم.  این رو هم بگم که با باز و بسته کردن درب لپ تاپ هیچ تغییری در تصویر ال سی دی به وجود نمیاد . 

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام .

دوستان یه دستگاه asus k53s  دارم که صفحش پرش داره یعنی ایراد از فلتشه تصویر که میپره سیاه سفید میشه قسمت پشتشوکه فشار میدم یعنی ازاونجایی که فلت از پشت به ال سی دی وصله تصویر میاد ودرست میشه. ضربه نخورده ولی فکر کنم رو میز بوده دوستام دستشونو گذاشتن روش فشار دادن به این حال و روز افتاده . خلاصه میخوام درستش کنم .

به نظرتون تعمیر میشه ؟

اگه نمیشه فلت ال سی دی با همه دیگه درسته؟ چند هست؟

یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

با تشکر.

مشکل شما از کابل هست دوست عزیز . برای من هم این مشکل وجود داشت کابل رو عوض کردم درست شد ( 2 سال پیش این مشکل رو داشت و اون موقع بلد نبودم بردم تعمیرگاه برام عوض کردن) و قیمت کابل هم از 48 هزار تومن هست به بالا.این که قیمت ها متفاوته برای اینه که به تعمیرکار ها حدودا 48 تومن میفروشن به افراد متفرقه گرون تر

ویرایش شده توسط jvd
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...