رفتن به مطلب

معرفی یک مانیتور فوق العاده با قیمتی فوق العاده تر !

Recommended Posts

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

البته کرسی رایانه 300 تومن می ده.

برای این که باور کنی هر جا یه قیمتی می دن.

این لینک رو نگاه کن:

http://www.rayaneh.com/cat-496.aspx

این 750 تومن می ده.

یعنی 450 تومن بیشتر. :|

لینک به دیدگاه

سلام ! جناب sli zone پیشنهاد میکنم ابتدا مطلب منو در صفحه ابتدایی تاپیک ، کامل بخونید ! در اونجا پاسخ تمام سوالات تون داده شده ! قیمت الان هم 259 هستش !

لینک به دیدگاه

سلام ! جناب sli zone پیشنهاد میکنم ابتدا مطلب منو در صفحه ابتدایی تاپیک ، کامل بخونید ! در اونجا پاسخ تمام سوالات تون داده شده ! قیمت الان هم 259 هستش !

سلام اقایی بازنده

خوبی دوست من ؟

اقا یک سوالی برای من پیش امده

من شنیده که فرق مانیتور ها lcd با مدل ها معمولی تویه این که چون لامپ تصاویر نداره اشعه کمتر داره و در نتیجه چشم دیرتر خسته می شه

می تونه در این مورد هم توضیح بدید

با تشکر

لینک به دیدگاه

lcd با crt خیلی فرق دارن.

یکی شون اینه.

شون لامپ های اشعه پرتو کاتودی، تو مانیتور های crt استفاده می شن،این مانیتور ها در کنار نور مرئی، اشعه فرابنفش هم از حودشون ساتع می کنند که باعث خستگی چشم و آسیب رسوندن به اون می شه.

اما به دلیل استفاده نکردن از لامپ های کاتودی تو مانیتور های ال سی دی، اشعه ماورای بنفش اون ها کمتره.

اگه فرق های دیگش رو هم خواستی، بگو بهت بگم.

لینک به دیدگاه

lcd با crt خیلی فرق دارن.

یکی شون اینه.

شون لامپ های اشعه پرتو کاتودی، تو مانیتور های crt استفاده می شن،این مانیتور ها در کنار نور مرئی، اشعه فرابنفش هم از حودشون ساتع می کنند که باعث خستگی چشم و آسیب رسوندن به اون می شه.

اما به دلیل استفاده نکردن از لامپ های کاتودی تو مانیتور های ال سی دی، اشعه ماورای بنفش اون ها کمتره.

اگه فرق های دیگش رو هم خواستی، بگو بهت بگم.

سلام دوست من

ممنون

من هم همین می خواستم

ادامه بدید ممنون می شم

حالا اخرش یعنی lcd باعث می شه که کمتر چشمون خسته بشه ؟

مثلان چند ساعت اختلافشون هست ( به ساعت)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به ساعت نمی شه گفت.

اما کلا ال سی دی ها به چشم کمتر آسیب می رسونن و چشم رو کمتر خستخ می کنند.

برای این که بحث منحرف نشه، شما لطف کنی یه تاپیک جدید درست کنی ، ممنون می شم.

راحت تر می تونم جوابتون رو بدم.

لینک به دیدگاه

مطالبی که راجع به این مانیتور نوشتید خوندم دستت درد نکنه

میشه بگید تو تهران با این قیمت کجا میتونم پیدا کنم ؟

لینک به دیدگاه

مطالبی که راجع به این مانیتور نوشتید خوندم دستت درد نکنه

میشه بگید تو تهران با این قیمت کجا میتونم پیدا کنم ؟

سلام ! خواهش میکنم دوست من ! در پیام خصوصی خدمت تون عرض کردم !

سلام

براتون پيغام زدم

فقط موندم چرا صفحه اصلي سايت نوشته ماهيانه 2800

بعد قيمت اش هم گرونتر از اوني هست که شما فرموديد

سلام ! با اینکه پاسخ سوالتون رو در تماسی که باهم داشتیم ، خدمت تون عرض کردم ، ولی برای اینکه سایر دوستان هم بتونن استفاده کنن به عرض میرسونم که به همین دلیله که میگم اگه تصمیم تون برای خرید قطعی شد ، با حقیر تماس بگیرید ! بالاخره اونام کاسب هستند ! هر چقدر تیغ شون ببره پول میگیرن !

ولی محض اطلاع دوستان بگم که اخرین قیمتی که روز گذشته برای یکی از بچه های فروم گرفتیم ، 250 تومن بود که متاسفانه هزینه ارسال رو کرسی رایانه تقبل نکرد ! البته اگه بتونید از نمایندگی های شهرتون با این قیمت بگیرید ، انگار هزینه ارسال که ( برای مسافت 700 کیلومتر ) حدوده 7 تومن میشه رو تخفیف گرفتید ! بازم هر گونه سوال یا مشکلی بود و یا اگه دوستان قصد خرید این مانیتور رو داشتند با من در تماس باشن ! موفق باشید /

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

براتون پيغام زدم

فقط موندم چرا صفحه اصلي سايت نوشته ماهيانه 2800

بعد قيمت اش هم گرونتر از اوني هست که شما فرموديد

لینک به دیدگاه

من این مانیتور را از نزدیک دیدم تصویرش باور نکردنیه خیلی شفاف بود اصلا قابل مقایسه با این سامسونگ و ال جی نیست.فقط حیف که تحریم هستیم و نمایندگی درستو حسابی نداره.

تصویرش می درخشه=d>

سلام ! دوست عزیز خوشحالم که حداقل شما اومدید و واقعیت مشاهداتونو برای ما مطرح کردید ! من توی همین فروم برای چندین تا از دوستان یا سفارش این مانیتور رو دادم یا بهشون معرفی کردم و خوشون خریدن ! ولی متاسفانه هیچ یک از این دوستان حتی یک خط در مورد کیفیت این مانیتور چیزی ننوشتن ! امیدوارم اگه تصمیم به نوشتن گرفتن حقیقت رو بنویسن ! ( منظور تعریف الکی نباشه )

و اما در پاسخ شما بابت نبود نمایندگی معتبر برای این محصول هم باید به عرض برسونم ، من نمیدونم شما از یک نمایندگی چه توقعی دارید ! ولی برای اینکه تا حدودی جریان رو روشن کنم و از طرفی هم موردی رو به اطلاع دوستان برسونم ، جریانی رو که در چند روز اخیر پیش اومده رو براتون بازگو میکنم تا بقولی با یه تیر دو نشون بزنم !

جریان از این قرار بود که چند روز پیش برای یکی از دوستان ( کاربر فروم ) این مانیتور رو سفارش دادیم و یکروزه هم بدست شون رسید ، ولی متاسفانه ایشون بعد از تست اولیه و گذشت مدت زمانی کوتاهی در حد چند ساعت ، متوجه میشن که یکی از پیکسل ها که درست در وسط صفحه قرار داشته ، سوخته ! و خلاصه این دوستمون نگران شده و با من تماس گرفت و حالش خیلی گرفته شده بود ! و با مشورتی که داشتیم ، ایشون رو تا حدودی قانع کردم که اصلا جای نگرانی وجود نداره و ...

در نهایت و با یه تماس به شرکت کرسی رایانه ، ایشون طبق توافق ، مانیتور رو برای کرسی رایانه ارسال و اونام اقدام به تعویض مانیتور نموده و در اسرع وقت براشون فرستادن ! که فکر کنم فردا بدست شون برسه ! البته هزینه ارسال بعهده این دوستمون بود !

بد نیست اشاره ای داشته باشم به قوانین مربوط به گارانتی ال جی و سامسونگ در مورد پیکسل های سوخته ! که اگه 3 تا یا کمتر باشه شامل گارانتی تعویض قرار نمیگیره و نمیدونم اگه کنار صفحه باشه یا پیکسلش سفید باشه یا نمیدونم سیاه باشه ....! کلی اما و اگر گذاشتن ! که میتونید با کمی تحقیق موارد دقیقشو بیابید !

من امار دارم که بعضی ها اجبارا و به دلیل همین قوانین گارانتی محصولات ال جی / سامسونگ و ای او سی ! در حال حاضر مانیتوراشون دارای پیکسل سوخته هستش و براشون حکایت کابوس و اینه دق رو پیدا کرده ! ولی چاره ای جز تحمل ندارن ! در ضمن اگه دوستان از شرایط گارانتی در مورد پیکسل های سوخته این 3 برند مطلع نیستند ! بهتره مطلع بشن ! و با اینکه کلا دوستان رو از خرید مانیتور های ال جی و سامسونگ و مخصوصا AOC منع میکنم ، ولی اگه بنا به هر دلیلی قصد خرید یکی از مانیتورهای این سه برند رو داشتید ! حتما و حتما در فروشگاه اونو برای چند دقیقه تست کنید چون اگه به اصطلاح اکبند به خونه بیارید و پیکسل های سوخته داشته باشه و نوع و تعداد این پیکسل ا مطابق شرایط گارانتی نباشه ، چاره ای جز تحمل نخواهید داشت !

و اگه هم قرار بر خرید غیر حضوری داشتید ! حال چه از طریق تلفن و چه اینترنتی ، حتما سعی کنید از فروشگاه و فروشنده ای خرید کنید که اشنا باشه و قبل از ارسال ، حتما مانیتور رو تست کنه ! هر چند من هنوز نمیدونم اگه فروشنده ای تست کنه و ببینه که مانیتور مورد نظر ، دارای پیکسل یا پیکسل های سوخته اس ! بعدش باهاس چیکار کنه ! منظورم در حالتیه که نوع و تعداد پیکسل های سوخته ، شرایط استفاده از گارانتی رو نداشته باشند ! ایا روی دستش میمونه ؟ مثلا فرض کنید یه فروشگاه اینترنتی که نمایندگی برند aoc رو نداره ، با این مورد بر خورد کنه !

نتیجه اخلاقی این جریان اینه که اولا در بین 20 مانیتور hp / w2207 که تا به امروز یا خودم گرفتم و یا دوستان گرفتن ، این اولین موردی بود که با پیکسل سوخته مواجه شدیم ! و همچنین من تا به امروز شرکتی رو ندیدم که گارانتی و ساپورت محصولاتش به تکمیلی کرسی رایانه باشه ! مثل مهلت 3 روزه استرداد ( پس دادن کالا ) و تعویض قطعه بدون چون و چرا و .... !

نتیجه بعدی هم اینکه درسته در ظاهر ، برند اچ پی دیگه نمایندگی رسمی در ایران نداره و مثلا ساپورت نمیکنه ولی خدایی ! خدمات و گارانتی از این بهتر ؟؟؟ که بخاطر یک پیکسل سوخته ، یک مانیتور رو تعویض کنن ؟ از یک نمایندگی دیگه چی میخواین ؟

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

من این مانیتور را از نزدیک دیدم تصویرش باور نکردنیه خیلی شفاف بود اصلا قابل مقایسه با این سامسونگ و ال جی نیست.فقط حیف که تحریم هستیم و نمایندگی درستو حسابی نداره.

تصویرش می درخشه=d>

لینک به دیدگاه

متن این پست بدلیل استفاده از حداکثر فضای تاپیک و همچنین عدم وجود پست های چند خطی و بدون بار اطلاعاتی ! با پست های قبلی ، ادغام شده و بزودی این پست ، با مطلب جدیدتری ، ویرایش و جایگزین خواهد شد !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

من هم با راهنمایی فرامرز عزیز این مانیتور رو گرفتم ( البته مثل اینکه یا دونه آخرش بود یا یکی از آخری ها !!! )

چون یکی از اقوام که تهران هستن برام گرفتن و دارن میارن برام ! من دقیق قیمت نهایی رو نمیدونم ( البته چون اون 7 تومن پست رو دیگه نباید بدم یه مقدار بالاتر هم داده باشه مهم نیست ! )

فردا شب میرسه دستم و تست میکنم

بعد از تست من هم نظرم رو میگم شاید دوستان بتونن استفاده کنن

باز هم ممنون از همه دوستان به خصوص آقا فرامرز که همه جوره مزاحمش شدم و وقتش رو گرفتم

لینک به دیدگاه

من امروز با کرسی رایانه تماس گرفتم. گفتند دو مدل داریم یکی w2207 به قیمت 259 و یک مدل full hd از این مانیتور به قیمت 275. خواستم بپرسم کسی میدونه فرق این دو دقیقا تو چیه و آیا این اختلاف قیمت ارزش داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

=D>

من امروز با کرسی رایانه تماس گرفتم. گفتند دو مدل داریم یکی w2207 به قیمت 259 و یک مدل full hd از این مانیتور به قیمت 275. خواستم بپرسم کسی میدونه فرق این دو دقیقا تو چیه و آیا این اختلاف قیمت ارزش داره یا نه؟

سلام ! اقا جدی میگید ؟ :):eek:اگه اینطوری باشه که دیگه اخرش ش ش ش ش شه ! وای ی ی ی ی ! دمتون گرم عجب خبری بود !

شرمنده دوست عزیز ! من اینقدر جو گیر شدم که پاک فراموش کردم شما سوال پرسیده بودید و الان دوباره که خوندم دیدم ! در مورد فرق شون که خوب همون جریان فول اچ دی بودن بزرگترین فرق شونه ! در ضمن مانیتوری که شما حرفشو میزنید با نام HP / W2207 H بوده و دارای پورت HDMI هستش ! واقعیت اینه که مدل معمولی این مانیتور اونقدر کامل و بی نقصه که دیگه جایی برای فرق بیشتر نذاشته و همونطور که قبلا هم اشاره کرده بودم شاید تنها ایرادی که میشد به این مانیتور W2207 گرفت این بود که چرا فول اچ دی نیست و غیر این موضوع دیگه مو لا درزش نمیره ! خدارو شکر که این سری فول اچ دی هم اومد و حجت بر ما تموم شد ! من تصویرشو ندیدم ولی بزودی مانیتور خودمو میفروشم و یکی از اونا میگیرم ! بعدا خبرشو میدم ولی مطمئنم کیفیتش باید فوق العاده تر باشه ! یادمه کلی سره اوردن این مدل فول اچ دی با مدیر فروش کرسی چونه زدم و سعی کردم مخشو بزنم اونو بیارن و خدا رو شکر که بالاخره اوردن !در مورد ارزش اختلاف قیمتشون هم باید به عرض تون برسونم که قطعا ارزش داره و شک نکنید که بهتره ولی باید چند نکته رو هم در نظر گرفت که سعی میکنم بزودی اونا رو هم مشخص کنم ! پس صبر کنید !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

من یه ال سی دی ارزون می خوام...ممنون میشم راهنمایی کنید..

لینک به دیدگاه

من یه ال سی دی ارزون می خوام...ممنون میشم راهنمایی کنید..

سلام ! دوست من لطفا حدود هزینه تونو مشخص کرده و همچنین ایا میتونید ماهی 10 تومن قسط بدید ؟ این دو سوال رو پاسخ بفرمایید تا بشه بهتر نظر داد !

دوست عزیز من از شما 2 تا سوال پرسیدم ! چرا پاسخ ندادید ؟

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

سلام ! دوست من لطفا حدود هزینه تونو مشخص کرده و همچنین ایا میتونید ماهی 10 تومن قسط بدید ؟ این دو سوال رو پاسخ بفرمایید تا بشه بهتر نظر داد !

آقا فرامرز من عاشق این مانیتور شدم ولی زیاد پول ندارم .چه جوری میشه اینو خرید؟

خواهش میکنم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

پیش پرداخت چند باید داد ؟و ماهی 10 تومان رو میتونم بدم.

سلام ! دوست عزیز پیشنهاد میکنم ابتدا یکبار مقاله ها و کلا پست های این تاپیک رو بصورت کامل مطالعه بفرمایید تا پاسخ این سوال و یا سایر سواات تونو متوجه شید !

با اینحال در کل 3 راه برای خرید این مانیتور وجود داره !

1 - در حال حاضر بصورت نقدی 249 تومن برای معمولی و احتمالا 275 تومن برای فول اچ دی !

2 - 120 نقد و باقیشم ماهی 10 تومن که مسلما یه سودی روش میکشن ! مثلا زمانیکه قیمت نقدی این مانیتور 300 تومن بود ، باهاس 120 نقد میدادید و باقیشو ماهی 10 تومن طی 2 سال که فکر کنم جمعا میشد 360 تومن ! حالا که 50 تومن از قیمت نقدیش کم شده رو دقیق نمیدونم چقدر روش میاد ولی احتمالا همون 50 تمنو باید در نظر بگیرید !

3 - از دم به قسط ماهی 10 تومن یا بیشتر !

احتمالا شما باید 120 نقد رو اول بدید و باقیشو بنا به توان تون قسط بندی کنید ! البته برای خرید قسطی نیاز به یک عدد چک کارمندی و یک کپی از فیش حقوق هم وجود داره ! موفق باشید !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

من ماهی 15 از دم قست میتونم بدم ولی چک کارمندی ندارم

لینک به دیدگاه

من ماهی 15 از دم قست میتونم بدم ولی چک کارمندی ندارم

سلام ! بهترین راه برای شما اینه که به نمایندگی کرسی رایانه در قم تشریف ببرید و هم این مانیتور رو از نزدیک ببینید و هم شرایط رو جویا شید و شرایط خودتونو هم مطرح کنید تا انشا ا... شاید ردیف شه ! موفق باشید !

لینک به دیدگاه

سلام ! بهترین راه برای شما اینه که به نمایندگی کرسی رایانه در قم تشریف ببرید و هم این مانیتور رو از نزدیک ببینید و هم شرایط رو جویا شید و شرایط خودتونو هم مطرح کنید تا انشا ا... شاید ردیف شه ! موفق باشید !

شما ادرسشو دارید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...