رفتن به مطلب

معرفی یک مانیتور فوق العاده با قیمتی فوق العاده تر !

Recommended Posts

• 3 هفته بعد...
  • ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عالی بود رفقا

منم طالب شدم که برم یکی از اون فول اچدی هاش رو بگیرم

بد نیست بگم که من قبلش میخواستم سامسونگ مدل T200 رو بگیرم ، اما با فرمایشان دوست خوبم و استادم بازنده ، تصمیم گرفتم که یه W2207 H از برند HP بگیرم .اگه لطف کنید یه شماره تماسی یا ایمیلی چیزی به من بدید که من از طریق شما این مانیتور رو تهیه کنم ممنون میشم .

این هم یاهو آیدیه من هستش ، کافیه یه پی ام کوچیک به من بدید :

hector_ekilis@yahoo.com

بازم از دوست خوبم و استاد گرانقدرم بازنده پیشاپیش تشکر میکنم.=D>

ممنوووووووووووووووووووون

لینک به دیدگاه

سلام ! اقا اینم مشخصات مدل معمولی ( w2207 ) این مانیتور و مدل w2207 h ! فقط یک نکته رو خاطر نشان کنم که مدل w2207 h فقط پورت d-sub و hdmi داره و پورت dvi نداره ! پس باید گرافیک تون توانایی ساپورت hdmi رو داشته باشه ! البته منظورم این نیست که حتما پورت hdmi داشته باشه بلکه فقط ساپورتش کنه تا با استفاده از تبدیل های hdmi به dvi بشه از کابل hdmi برای اتصال به این مانیتور استفاده کرد ! نکته بعدی هم اینکه متاسفانه مدل w2207 h هم فول اچ دی نیست و رزولیشنش همون 1680x1050 هستش !

اینم تصویری از مشخصات هر دو مدل در کنار هم !

re3zqhb7kjl5uf4konuq.jpg

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

به نظر من به خاطر اینکه چند تا تولید کنند عمده پنل lcd وجود نداره و کیفیت تقریبا یکسانی هم دارند و اغلب مونیتورهای امروزی از پنلهای tn استفاده میکنند تفاوت عمده مانیتورها در سیستم پردازش تصویریه که استفاده میکنند

مثلا این مانیتور از تکنولوژی BriteView استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اقا این کرسی رایانه تو مشهدم نمایندگی داره؟؟از کجا میتونم hp بگیرم:)(؟

لینک به دیدگاه

آقا فرامرز

راستشو بخوای از ظهر دارم بهت فحش میدم

ما به حرف شما گوش کردیم رفتیم پول ریختیم به حسابشون، مانیتور رو برام فرستاد نمایندگی مشهد، ازشون گرفتم

چشمت روز بد نبینه

وقتی جعبه رو آورد دیدم در جعبه بازه، گفتم چرا باز کردین گفت فاکتور رو از توش برداشتم، زیر پایه اش هم خش داشت

همونجا زنگ زدم امیدی (مسئول فروش) گفتم این چرا اینطوریه، گفت تو کارخونه خش افتاده، خیالت راحت ببر

حالا آوردم خونه، تصویر روشن خوبه، ولی کلا گویا این مانیتور به جای رنگ سیاه، بنفش تیره تولید میکنه

به نظر میرسه چینی ها یک حالی به پنلش دادن!

این تستی که میگم همه آقایون خوشحال بگیرن.

یک تصویر سیاه بیارین. مثلا اول ویندوز ایکس پی یا Screen Saver

در بالا و پایین تصویر نباید هیچ رد روشنی ببینین.

چون اگر ال سی دی خوب Seal نشده باشه، یکسری نور بک لایت در بالا و پایین صفحه میاد،

دلیل اینکه فقط در بالا و پایین میاد اینه که لامپ زنون بک لایت رو به شکل Z در پشت ال سی دی کار میذارن که مولد نور سفید هست.

در ضمن تراز سیاهی رو هم چک کنین، باید دقیقا سیاه باشه

خلاصه که فردا دارم زنگ میزنم امیدی، اگر دبه کنه که این اینطوریه و اونطوریه اونوقته که عصبانی بشم!

شهریار

لینک به دیدگاه

راسیاتش ما که توی مانیتور خودمون این ایرادو ندیدیم و برای مانیتور خودتون هم باید بگم این مانیتور تا 5 روز گارانتی استرداد داره که براحتی میتونین پس بدین و 1 سال هم گارانتی تعویض

لینک به دیدگاه

آقا فرامرز

راستشو بخوای از ظهر دارم بهت فحش میدم

ما به حرف شما گوش کردیم رفتیم پول ریختیم به حسابشون، مانیتور رو برام فرستاد نمایندگی مشهد، ازشون گرفتم

چشمت روز بد نبینه

وقتی جعبه رو آورد دیدم در جعبه بازه، گفتم چرا باز کردین گفت فاکتور رو از توش برداشتم، زیر پایه اش هم خش داشت

همونجا زنگ زدم امیدی (مسئول فروش) گفتم این چرا اینطوریه، گفت تو کارخونه خش افتاده، خیالت راحت ببر

حالا آوردم خونه، تصویر روشن خوبه، ولی کلا گویا این مانیتور به جای رنگ سیاه، بنفش تیره تولید میکنه

به نظر میرسه چینی ها یک حالی به پنلش دادن!

این تستی که میگم همه آقایون خوشحال بگیرن.

یک تصویر سیاه بیارین. مثلا اول ویندوز ایکس پی یا screen saver

در بالا و پایین تصویر نباید هیچ رد روشنی ببینین.

چون اگر ال سی دی خوب seal نشده باشه، یکسری نور بک لایت در بالا و پایین صفحه میاد،

دلیل اینکه فقط در بالا و پایین میاد اینه که لامپ زنون بک لایت رو به شکل z در پشت ال سی دی کار میذارن که مولد نور سفید هست.

در ضمن تراز سیاهی رو هم چک کنین، باید دقیقا سیاه باشه

خلاصه که فردا دارم زنگ میزنم امیدی، اگر دبه کنه که این اینطوریه و اونطوریه اونوقته که عصبانی بشم!

شهریار

سلام دوست من ! عزیز من چرا فحش ؟ اینم از زحمت ماست ! اگه خوب باشه هیچکی نمیگه خرت به چند ولی اگه ...! من تا به امروز 30 تا از این ال سی دی برای دوستان گرفت ولی خودتون ببینید چند تاشون از من تشکر کردن ! البته من دنبال این حرفا نیستم ! ولی دیگه فحش دادن خیلی نامردیه !! من موندم شما دوستان میاید از من مشاوره میگیرید بعدش اخر کار رو خودتون میرید و ....! خوب برادر من چی میشد همون اول قبل اینکه به امیدی زنگ بزنی یک تماس با من بگیری ؟ حالام اصلا خیالی نیست ! شما همین الان با من تماس بگیر تا بهت بگم باهاس چیکار کنی ! فقط زود تماس بگیر ! بعدشم سریع مانیتور رو جمع کن و دیگه روشن نکن !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

درود دوستان

بعد از چند وقت که این تاپیک رو دیدم اصلا در موردش برری نکرده بودم ولی امروز یه مقدار در مورد این مدل 2207 تحقیق کردم چیز خاصی و مزیت خاصی نسبت به مدلهای موجود در بازار مثل LG , Samsung ندیدم .

اول اینکه من نمیخوام بگم فقط LG , samsung ولی یه مسئله ای هستش من که مقایسه کرد م هم از نظر رزولیشن هم از نظر کنتراست و هم از نظر زمان پاسخگویی پایینتر از بقیه ست در ضمن شرکت فروشنده هم زیاد نمیدونن که این کالا رو چند بفروشن .

من اگر باشم اینرو با این قیمت به هیچ کدوم از مشتریهام پیشنهاد نمیکنم

لینک به دیدگاه

سلام

اگه ممکنه آدرس نمایندگی مشهدو به منم بده.

راستی شما که آدرس نمایندگی رو گرفتی چرا نرفتی از خود نمایندگی مشهد بگیری؟؟

در ضمن یه نگاهی به این بکنید. iranhp.ir

در ضمن گفت مشهد نمایندگی نداریم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

اقای حسینی عزیز ...

خواهش می کنم در مورد مانیتور AOC V22 که یه مانیتور جدید و فوق العاده با تکنولوژی LED و قیمت خیلی خوب هست یه تحقیقی بفرمایید... aoc سابقه 75 ساله تو آمریکا داره و در اصل یه OEM سازه که حتی برای سامسونگ هم پنل درست می کنه اما متاسفانه تو ایران معروف نبوده اما این مدل LED جوایز زیادی تو سایتهای بین المللی از نظر کارایی و قیمت برده ... در ضمن بنده خودم از طرفدارای سامسونگ و مارکهای دیگه بودم و AOC رو اصلا قبول نداشتم اما بعد از خرید یکی از این مدلها ( تو شهر رشت ) وقتی سر و کارم با نمایندگی مادیران افتاد فهمیدم واسه این مدلهای AOC خدمات درب منزل کمتر از 2 ساعت ( برای تهران )و کمتر از 1 روز ( برای شهرستان ) دارن و مانیتور یدکی در زمان تعمیر یا تعویض به مشتری داده می شه ... مانیتورم رو بخاطر پیکسل سوخته تعویض کردن و در مدت تعویض ( 3 روز تا از تهران سفارش بدن ) یه مانیتور یدکی lcd در اختیارم گذاشتن ... این خدمات واسه همه محصولات AOC هست ... مدل LED جدید هم که خودتون استادین می دونین تکنولوژی برتری نسبت به مانیتورهای موجود LCDداره اون هم با این قیمت عالی ... به هر حال منتظریم چشممون به این مدل تو سایتتون روشن بشه ...جای خالیش تو محصولات شما واقعا احساس می شه و ما مشتاقیم هر چه زودتر این مدل رو بیارین ... ممنون.

ویرایش شده توسط elegance
لینک به دیدگاه

اقای حسینی عزیز ...

خواهش می کنم در مورد مانیتور aoc v22 که یه مانیتور جدید و فوق العاده با تکنولوژی led و قیمت خیلی خوب هست یه تحقیقی بفرمایید... Aoc سابقه 75 ساله تو آمریکا داره و در اصل یه oem سازه که حتی برای سامسونگ هم پنل درست می کنه اما متاسفانه تو ایران معروف نبوده اما این مدل led جوایز زیادی تو سایتهای بین المللی از نظر کارایی و قیمت برده ... در ضمن بنده خودم از طرفدارای سامسونگ و مارکهای دیگه بودم و aoc رو اصلا قبول نداشتم اما بعد از خرید یکی از این مدلها ( تو شهر رشت ) وقتی سر و کارم با نمایندگی مادیران افتاد فهمیدم واسه این مدلهای aoc خدمات درب منزل کمتر از 2 ساعت ( برای تهران )و کمتر از 1 روز ( برای شهرستان ) دارن و مانیتور یدکی در زمان تعمیر یا تعویض به مشتری داده می شه ... مانیتورم رو بخاطر پیکسل سوخته تعویض کردن و در مدت تعویض ( 3 روز تا از تهران سفارش بدن ) یه مانیتور یدکی lcd در اختیارم گذاشتن ... این خدمات واسه همه محصولات aoc هست ... مدل led جدید هم که خودتون استادین می دونین تکنولوژی برتری نسبت به مانیتورهای موجود lcdداره اون هم با این قیمت عالی ... به هر حال منتظریم چشممون به این مدل تو سایتتون روشن بشه ...جای خالیش تو محصولات شما واقعا احساس می شه و ما مشتاقیم هر چه زودتر این مدل رو بیارین ... ممنون.

درسته عزیز اینها مانتیورهای خوبی هستن که جدیدا مادیران روش دست گذاشته ولی متاسفانه یه دوره خوب اومد تو بازار و خوب داشت جا میافتاد ولی نمیدونم یه دفعه چی شد و در کل بازار مانیتور در تنوع به مشکل ب ر خورد و این سری های 22 اینچ این مارک خیلی خیلی کم شده که الان اصلا تو بازار موجود نیستش و اصلا هم نمیشه روش حساب کرد که کی وارد بازار میشه ددوباره .

و در اخر اینکه هر وقت تو بازار موجود بود سریع تو سایت قرار میگیره

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با عرض سلام خدمت آقای بازنده

من هفته گذشته یکی از این مانیتور ها گرفتم ولی متاسفانه نمیدونم چه جوری میتونم سیستم چرخش تصویرش را درست کنم که با چرخیدن مانیتور تصویر هم بچرخه.

لطفا مرا راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین مانیتور با قیمت 200-215 .....تو کار قستی مستی هم نیستم.

مستر بازنده شما هم اگه نظری بدین ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

سلام به همگی میخواستم بدونم واقعا این مونیتو همچین زاویه ی دید خوبی داره ؟؟شما که دارید استفاده می کنید زاویه دیدش رو چطور دیدید ؟؟؟

ودیگه این که تصویر فقط خیلی شفاف است یا نه طبیعی هم هست؟؟؟ یعنی وقتی از یک سیب عکس بگیریم و بعد ببینیم

( داخل این مانیتور ) رنگاش طبیعی هست ؟؟؟؟

یه همچین چیزی 24 اینچ هم توبازار هست ؟؟؟

یکی از مهمترین مشخصه های مانیتور ها تکنولوژی پنل آن است که مانیتور های معمولی و همین مانیتور از پنل tn استفاده می کنند ومانیتور های حرفه ای که گران قیمت هستند از پنل های ips و... استفاده می کنند

حالا کسی کیفیت رنگ های این مانیتور رو با یه مانیتور ips یا حرفه ای مقایسه کرده است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اطلاعاتی از مانیتور های سه بعدی و زمان همه گیر شدنش دارید ؟؟؟

ویرایش شده توسط moh1366
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با سلام

چند تا مسئله

1 من قصد خريد 2275 رو دارم نظرتون رو مي خوام بدونم ، در اين مورد ايران اچ پي گارانتي معتبر و خدمات خوبي داره يا خير

2 در مقايسه بين 2275 و 2207 كدوم رو انتخاب مي كنيد و چرا ؟

3 اگه كارت گرافيك ساپورت كنه شما 2207 رو انتخاب مي كنيد يا 2207 اچ دي رو ؟

لینک به دیدگاه

من قصد خريد 2275 رو دارم نظرتون رو مي خوام بدونم ، در اين مورد ايران اچ پي گارانتي معتبر و خدمات خوبي داره يا خير

2 در مقايسه بين 2275 و 2207 كدوم رو انتخاب مي كنيد و چرا ؟

3 اگه كارت گرافيك ساپورت كنه شما 2207 رو انتخاب مي كنيد يا 2207 اچ دي رو ؟

4 مانيتور اپل رو در ايران شركتي اونها را پشتيباني مي كنه ؟

ویرایش شده توسط cami
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...