رفتن به مطلب

فروش لپتاپ ارزون Vostro 1000 حضورى تهران

Recommended Posts

سلام به همه ى دوستان و اعضاى محترم

يك لپ تاپ مدل Dell Vostro 1000 براى فروش به صورت مزايده اى موجود هستش. لپ تاپ دست يك خانم دكتر بوده يه چند ماه باهاش صبح به صبح يه دونه فيلم ديده. بعد از مدتى هم به دليل تهيه ى دسكتاپ و سپس مك بوك پرو ازش استفاده نكرده و تا كنون در كمد بوده.

1eoorvfwdvz90wy721fu_thumb.jpg

لپ تاپ با اينكه قديميه ولى خيلى تمييزه. حالا تو عكس ها معلومه. بدنه و LCD بدون خط و خش. همه چيزم تقريبا" داره. راستش اول خودم ميخواستم بخرم ولى به دليل ارتقا مادربردم نتونستم بگيرم. كلا جون ميده براى كارهاى سبك و بچه ها كه دوست دارن كامپيوتر براى چت و اينترنت داشته باشند و ايميل بازى كنند.

عرض شود از نظر زمانى لپ تاپ برميگرده به دورانى كه تازه ويندوز ويستا معرفى شده بوده و تازه بازار ميخواسته خيز برداره از XP به ويستا. سيستم قبلا" روش ويستا بيسيك نصب بوده. من براى تستش، يك ويندوز 7 آلتيميت 64 بيت و آفيس 64 بيت از روى يك DVD Rewritable نصب كردم و خيلى عادى سيستم قبول كرد. خلاصه براى نصب ويندوز باهاش كشتى نگرفتم.

داشته ها:

+ وزنش 2 كيلو و 800 گرمه
+ 4  عدد USB2 داره
+ صفحه اش 15 اينچى 1280x800 ( WXGA )

+ 24X DVD ROM  سالمه
+ هارد 120 گيگ وسترن ديجيتال ساتا
+ كارت شبكه وايرلس 802.11b/g

+ مودم ITU V.92

+ كارت شبكه 10/100 Ethernet

+  Sempron CPU AMD دو هسته اى با سرعت 2 گيگاهرتز
+ گرافيك ATI Radeon Xpress 1150 256MB HyperMemory

+ رم يك گيگ 2x512 MB) DDR2

+ SD Memory Reader

3mgx8t7x0zrwqpmoq8x0_thumb.jpglglfkhxekns9kb8o9tmg_thumb.png

نداشته ها:

- متاسفانه DVD درايورهاش گم شده و موجود نيست ولى خبر خوب اينه كه موقع نصب ويندوز متوجه شدم همه ى درايورهاش در سرور مايكروسافت موجوده و با آپديت ويندوز همه ى درايورهاش اتوماتيك نصب ميشه
- كيف و كفش و موس و گارانتى نداره
- باطرى شارژيش ديگه كار نميكنه و شارژ نگه نميداره – پس با برق كار ميكنه
- يكى از لاستيك هاى زير لپ تاپ گم شده
- با توجه به نبود جعبه مناسب براى حمل و نقل لپ تاپ فقط حضورى در تهران در ميدان هفت تير معامله ميشود

قيمت پايه: 350 هزار تومان
فروش فورى: 450 هزار تومان
پله صعود: 10 هزار تومان

پايان مزايده يكشنبه 6 اسفند ساعت 24

عكس ها:

xwmdvv3u7hfrvhqh7id_thumb.jpgsculmanq8bykw8x7dxk3_thumb.jpg8evudz0gb9p26z769nb7_thumb.jpg
o02cg013wjirkh1um3_thumb.jpgz0mtf7vl4pzb70pgfaxd_thumb.jpgn481bxhx70n847elvgd_thumb.jpg
jh5xndymw5694nrq7rb_thumb.jpg8h9xhjr31c9z7yp9lrx_thumb.jpgl641jaq0jdn0vdq8r3ln_thumb.jpg

dcqlfsvoped5klr0k833_thumb.jpgufxxegvlb0ucujvlmvln_thumb.jpg1orv64bbowwq9ybej5wb_thumb.jpg
77oi7x2mhhzmq8898ip_thumb.jpg1cfunjjdrk10k9gkyaw9_thumb.jpg39b6is7dzr3aoyzp0bk5_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

منظورتون چيه فقط حضورى دوست عزيز نميدونم اطلاع داريد يا نه اداره پست خودش براتون بسته بندى ميكنه :unsure: 

(البته با هزينه هر چند كم B) )

لینک به دیدگاه

چرا هر وقت دست من خالیه لپتاپ خوش قیمت میاد جلوم خداااااا! =((

لینک به دیدگاه

آقا آرمین مطمئنی دست خانوم دکتر بوده؟؟؟ =))  =))

شوخی کردم :-j

خوب بفروشی @};-

لینک به دیدگاه

منظورتون چيه فقط حضورى دوست عزيز نميدونم اطلاع داريد يا نه اداره پست خودش براتون بسته بندى ميكنه :unsure:

(البته با هزينه هر چند كم B) )

سلام دوست خوبم، بله البته كه ميدونم پست بسته بندى داره، اما اين كجا و بسته بندى كارخونه كجا. خودتون اطلاع داريد كارتن و جعبه اورجينال قطعات بر اساس محاسبات رياضى و فنى و با استفاده از الياف و ورقه هاى مقوايى خاصى با هدف حفظ سلامت قطعات طراحى و ساخته ميشوند و ميزان تحمل فشار مشخصى دارند و داراى دستورالعمل نحوه ى صحيح چينش، بارگيرى و حمل هستند.

همانطور كه ميدانيد بسته بندى پست توسط افراد غير متخصص و ناآشنا به ماهيت كالا انجام ميگيره. و شما و من فقط سكانس اول فيلم بسته بندى در پست رو ميبينيم. در سكانس دوم، كالا - با هر نوع بسته بندى - توسط كارمندان پست به شكل پاسكارى ورزش راگبى (فوتبال آمريكايى) پرت ميشه داخل وانت بار - بعد به مانند تخليه آجر از كاميون - در مقصد تخليه ميشه. سپس مثل آجر بالا انداختن به مراكز پستى تحويل داده ميشه.

با اين اوصاف من به عنوان فرستنده نميتونم ريسك سلامت اين لپتاپ رو در ترابرى پستى قبول كنم.  

چرا هر وقت دست من خالیه لپتاپ خوش قیمت میاد جلوم خداااااا! broken%20heart.gif

تا قسمت چى باشه دوست خوبم. (*)

آقا آرمین مطمئنی دست خانوم دکتر بوده؟؟؟ rolling%20on%20the%20floor.gif 

شوخی کردم

خوب بفروشی @};-

بله گمونم از تصاوير مشخصه Oh%20Go%20On.gif

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

خریدارم ارمین جان

حضوری با هم کنار میایم و خودت رو اذیت نکن

لینک به دیدگاه

خریدارم ارمین جان

حضوری با هم کنار میایم و خودت رو اذیت نکن

سلام آقاى حسينى،

ايشالا فردا ميبينمتون عزيز دل. لپ تاپ رو هم ميارم. (*)

لینک به دیدگاه

بیارید عزیز من کاملا در خدمتم و راضی میکنیم همو عزیز

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

فروش فورى فروخته شد به آقاى حسينى عزيز

پايان تاپيك

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...