رفتن به مطلب

چگونه کارت گرافیک لپ تاب را فعال کنم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام یک لپ تاب دارم acer

cpu:i5 3210

ram:4

vga:geforce 620 1g

حالا من مشکلی دارم من بعد نصب ویندوز و سایر درایورها و کارت گرافیک و غیره لپ تاب من روی گرافیک cpu کار میکنه من چطور باید اونو به گرافیک 620 که قویتر و بهتره  سوییچ کنم

عکسهارو ببینید در عکسها معلومه کارت 620 نصبه ولی در اون یکی عکس داره اینتل کار میکنه

post-10548-0-60002100-1361636886_thumb.jpg

post-10548-0-93245900-1361636895_thumb.jpg

ویرایش شده توسط farokhe_bihamta
لینک به دیدگاه

اول از همه روی دسکتاپ right click کنید و بعد گزینه nvidia control panel را انتخاب کنید

بعد چنین صفحه ای باز میشه

حالا میتوانید برای هر برنامه ای اتنخاب کنید که گرافیک داخلی cpu  کار کنه یا گرافیک 630 . البته برای برنامه های معمولی احتیاجی به استفاده از 630  نیست ولی بای بازی ها حتما تنظیماتتون بر اساس استفاده از کارت گرافیک nvidia باشه.

post-7143-0-62094200-1361650470_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

تشکر دوست عزیز چطور میتونم طوری تنظیمش کنم که تمام برنامه ها و منظور میخوام فقط گرافیک 620 کار کنه همچین تنظیماتی نداره

لینک به دیدگاه

تا حالا چک نکردم . ولی برای چی می خواهید چنین کاری انجام بدید . هم مصرف باتری بالا میره و به علت اینکه gpu هم دائما مشغوا کار هست، گرمای تولیدی لپ تاپ زیاد میشه. ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از گزینه Global settings - preferd garphic prosseors میتونید کلا کارت گرافیک رو انتخاب کنید.

اما اصلا توصیه نمیشه. مصرف باتری زیاد میشه. نویز زیاد میشه. گرما تولید میکنه. نیازی هم نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در کل وقتی که نشه گرافیک داخلی پردازنده رو خاموش کرد خیلی بده و از نظر من یک ضعفه

من این مشکل رو با lenovo y480 دارم

با اینکه من گرافیک جانبی رو برای همه برنامه ها فعال کردم اما روشن بودن دائم گرافیک داخلی باعث گرمای بیشتر پردازنده میشه متاسفانه

توی بایوسش هم که قربونش برم هیچ چیزی نداره واسه این :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در کل وقتی که نشه گرافیک داخلی پردازنده رو خاموش کرد خیلی بده و از نظر من یک ضعفه

من این مشکل رو با lenovo y480 دارم

با اینکه من گرافیک جانبی رو برای همه برنامه ها فعال کردم اما روشن بودن دائم گرافیک داخلی باعث گرمای بیشتر پردازنده میشه متاسفانه

توی بایوسش هم که قربونش برم هیچ چیزی نداره واسه این :(

برو خدا رو شکر کن لنوو باز نسبت به DELL خنکه . من وقتی DELL 5110 داشتم وقتی می خواستم چایی بخوریم (برای من همون نقش قیلونو داره :دی) میزاشتمش طرف فن خروجیش تا یخ نکنه . لاکردار از خود سماور هم گرم ترش می کردش :دی .

لینک به دیدگاه

دوستان یک چیزه دیگه این لینک سازنده لپ تاب منه همراه درایورهاش یک نگاه بندازین ببینین من انگلیسیم خوب نیست :p  نتونستم راه اندازه نور صفحه نمایش و تنظیم صدا رو توش بفهمم کدومه تو cd راه اندازشم که همراهش بود نبود فکر کنم نور تو اخرشه چشممو دراورد درایور وب کمو پیدا کردمو و دانلود کردمو حله ولی نور صفحه و صدا رو که از طریق کیبورد کم و زیاد میشه رو نتونستم بفهمم کدومه :unsure: :(

مرسی

http://support.acer.com/us/en/Product/default.aspx?modelId=4242

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینو دانلود و نصب کن.

LaunchManager Application

با کلیدهای ترکیبی Fn به اضافه ی علامت روشنایی - صدا - بلوتوس وایرلس و... میتونی این چیزا رو کنترل کنی.

لینک به دیدگاه

اینو دانلود و نصب کن.

LaunchManager Application

با کلیدهای ترکیبی Fn به اضافه ی علامت روشنایی - صدا - بلوتوس وایرلس و... میتونی این چیزا رو کنترل کنی.

دمت گرم داداش اوکی شد تشکر واقعا این فروم واسه خودش نعمتیه :wub: ^_^

لینک به دیدگاه

این شات از کارت گرافیکش میباشد چرا دو تا از گزینه های cuda-directcompute  تیک ندارن یعنی درایور کارت کامل نصب نشده از روی cd کامل نصب کردم

راستی اخرین درایورشو از کجا دانلود کنم gt620m

از اینجا میشه ؟

http://www.techpowerup.com/downloads/2212/NVIDIA_ForceWare_314.07_Vista__W7_64-bit.html

post-10548-0-20444800-1361898396_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...