رفتن به مطلب

فروش کنسول PS3 slim 160gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یک عدد کنسول Ps3 slim 160gb با شرایط زیر به فروش میرسد :

•  
  • کنسول مرداد ماه امسال خریداری شده و به دلیل مشغله کاری ، کاملاً نو و بدون استفاده باقی مونده ، حداکثر شاید 50 ساعت تو این 6 ماه کار کرده باشه .
  •  
  • فرمور دستگاه ابتدا OFW 3.55 بود که الان به CFW 4.30 کپی خور شده و قابلیت اجرای بازی های کپی بدون هیچ مشکلی رو داره .
  •  
  • تمامی متعلقات حتی پلاستیک های کابل ها موجوده ، لوازم همراه : کابل برق به همراه تبدیل دوشاخه ،  کابل av ، تبدیل Euro av ، کابل usb ، دفترچه و البته کنترلر DS3 .
  •  
  • کنسول متعلق به دوست بنده ست و 3 روزه که دست منه ، پس سالمی و درحد بودنشو تضمین میکنم .
  •  
  • دلیل فروش نیاز شدید مالی دوست بنده هست و اگه خرج دانشگاه و هزارو یک بدبختیه دیگه خودم نبود ، غیر ممکن بود خودم برندارمش (یعنی در این حد تمیزه !)
  •  
  • داخل هارد دستگاه بازی های GT5 و Tekken6 و Uncharted2 و Alone in the Dark و Fifa2012 موجود هست و از طریق multiMAN بدون مشکل قابل اجراست .
  •  
  • فروش در انجمن های مختلف پیگیری میشه ، و هر وقت که تاپیک مربوطه در هر انجمنی ایجاد شه حتماً لینکش رو اینجا میذارم
  •  

و اما قیمت ! خب همونطور که گفتم کنسول برای بنده نیست و مجبورم طبق نظر دوست گرامی قیمت بدم !

اگه اشتباه نکنم قیمت کف این کنسول بین یک میلیون تومان تا یک میلیون و صد هزار تومن هست ، البته قیمت های 1.200 و بالاتر هم دیدم که میفروشن ولی خب من کف رو در نظر میگیرم .

پس قیمت فروش فوری فکر میکنم 850 تومان ناقابل مناسب باشه ، و قیمت پایه هم 700 . در صورت خرید فروش فوری هزینه ارسال به عهده بنده و در غیر این صورت با خریدار .

امکان تحویل حضوری در کرج و تهران ممکن هست و در تبریز هم 5شنبه یا جمعه .

تحویل غیر حضوری هم با هر روشی که خودتون صلاح میدونید ، پست پیشتاز ، تیپاکس و ....

در مورد واریز مبلغ ، ابتدا وجه رو دریافت و سپس ارسال میکنم ، و برای اعتماد سازی ، فکر نمیکنم دوستان اینجا بنده رو بشناسن ، در هر صورت اگر خریدار واقعی هستید و امکان خرید حضوری ندارید ، میتونم کنسول رو مثلاً ببرم پیش آقای حسینی برای تست و یا هر فرد مورد اطمینانی که بفرمایید به شرطی که هزینه زمانی برای بنده نداشته باشه ....

تعویض با هیچ قطعه ایی نداریم ! ولی خب بگم خودم دنبال یک E8400 یا مشابه خوش قیمت هستم ! و البته سالم !

فروش ممکنه در خارج از فروم هم دنبال بشه .

فروش ممکنه به خاطر دلایل مختلف کنسل شه ، نمیدونم شاید زدو گنج پیدا کردیم ! (البته مسلماً در صورت پیشنهاد های فوری و یا توافق با خریدار ، چنین اتفاقی نمیوفته !)

زمان پایان خاصی برای فروش مد نظر نیست ، ولی اگه پیشنهاد خوبی وجود داشته باشه در خدمتیم ....

و تصاویر :

در صورت درخواست میتونم عکس های بیشتری قرار بدم ....

di0sn6qwbzxzyuq41sc.jpg

gw3ulrtgkeipunihsvfl.jpg

talbv47su9n41uwx75u.jpg

1fobm3w5qp9h7p97ztzg.jpg

تا اونجایی که به نظرم میرسید توضیحات مربوطه رو دادم . دوستان به هیچ عنوان از پ.خ استفاده نکنید ! تمام صحبت ها داخل تاپیک !

ترجیحاً بحث های نا مربوط عنوان نشه ، ولی در هر صورت خوشحال میشیم نظرات و پیشنهادات دوستان رو بشنویم .

فروش همزمان در :

http://forum.persiantools.com/t362834.html

http://www.shahrsakhtafzar.com/forum/showthread.php/41755-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-PS3-Slim-160GB

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...