رفتن به مطلب

دروغگویی و عوام فریبی نوید یزدانی (navid-ati)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم . 

شاید این تاپیک سخت ترین تاپیکی باشه که تا به حال نوشتم . اما مثل اینکه باید تو این آشفته بازار آدم با یکسری از دوستان باسابقه هم رابطه رو قطع بکنه تا شاید آدما یکم تغییر بکنن . من از اولش اصلا قصد عمومی کردن موضوع رو نداشتم اما نوید به گونه ای برخورد کرد و اونقدر منو دست به سر کرد که دیگه مجبور به عمومی کردن موضوع شدم تا بلکه ایشون متوجه کار اشتباهشون بشن . 

اما اصل مطلب :

مدتی پیش طی این تاپیک از نوید یک عدد پاور هانت کی x7 1200w که برای فروش گذاشته بود خریدم که روی سیستم خودم استفاده کنم . 

لینک تاپیک : http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=16830

بنابراین باهم قرار حضوری گذاشتیم که پاور رو ازش تحویل بگیرم که اومدن سر قرار و من پاور رو به دلیل اعتماد سازی بالای نوید و تجربه کار های قبلی با یک نگاه ظاهری برداشتم و به خونه آوردم . وقتی داخل خونه به پاور نگاه کردم و به جعبه نگاه کردم اثری از گارانتی بر روی جعبه ندیدم . که تصاویرش رو در زیر میتونید مشاهده کنید که هیچ اثری از گارانتی نه روی جعبه  ونه روی پاور هست . 

مشکل فاجعه و بدتر از اون این بود که پاور یکی از سیم های کابل 24 پین مادربوردش کم بود و این مشکل زمانی خودش رو نشون میده که پاور بره زیر بار و اونجاست که ممکنه به مین بورد آسیب بزنه . 

مشکل بعدی هم این بود که مادگی 2 شاخ پاور در جعبه موجود نبود و من 3 نوع مادگی مختلف از بازار خریدم و هیچ کدوم به کابل برق پاور نخورد . 

همگی این مشکلات در تصاویر زیر مشخص هست :

post-10845-0-38367000-1361823470_thumb.jpg        post-10845-0-24703000-1361823496_thumb.jpg        post-10845-0-48385900-1361823523_thumb.jpg

post-10845-0-32217900-1361823555_thumb.jpg        post-10845-0-80176600-1361823627_thumb.jpg        post-10845-0-36114200-1361823675_thumb.jpg

post-10845-0-37584500-1361823706_thumb.jpg        post-10845-0-99496700-1361823735_thumb.jpg        post-10845-0-98370600-1361823768_thumb.jpg

post-10845-0-98532700-1361823799_thumb.jpg

اما واکنش من به این قضیه این بود که به دلیل رابطه دوستی که با نوید داریم بهتره که از نوید بخوام کارت گارانتی پاور رو برام بیاره . تا خودم پیگیر مسائل بشم و حتی الامکان مزاحمش نشم . به همین دلیل من بهش همون روز مسیج دادم که اثری از گارانتی نیست و اگه میشه یه پیگیری بکن که گفت حتما و فردا خبر میدم .

روز دوم خبری ازش نشد و من ازش خواهش کردم که پیگیر باشه که گفت بچه های شرکت رفتن تعطیلات و نیستن بذار برای بعد تعطیلات که من بازم گفتم باشه .

و بعد تعطیلات وقتی بهش مسیج دادم اصلا جوابی نداد و من هم رو حساب وقت نداشتن آقا نوید  پاور رو یک هفته گذاشتم کنار اتاقم تا بلکه نوید پیگیری بکنه که این کار انجام نشد تا الآن که پیش شما هستم . و همینطور نوید اصلا جواب من رو نمیداد و یک پ.خ در پرشین تولز بهشون دادم که با لحن بسیار طلبکارانه حرف هایی رو که در تصویر زیر میبینید به من زدن . 

post-10845-0-14382100-1361825111_thumb.png

من باز هم خواستم از در دوستی وارد بشم تا جریان به خوبی و خوشی تموم بشه ولی خب آقا نوید نه حاضر به جواب دادن بود و نه پ.خ میداد . به همین دلیل از دوست خوبم آقای نطری 

کاربر ziaratgah  خواهش کردم که پیگیر بشن برای این قضیه و ایشون هم دو روز زنگ میزدن به نوید و نوید جواب نمیداد . حالا دلیل جواب ندادن نوید به آقای نظری رو من نمیدونم و باید از خودش پرسید . 

تا اینکه ساعت 9 امشب بود که آقا نظری به من خبر دادن که آقا نوید هیچ جوره زیر بار نمیرن . 

من هم با توجه به اینکه آقا نوید رفتار خوبی با من نداشتن و همینطور سکوت 3 هفته ای خودم تا اینکه نوید جوابی به من بده

هیچ کاری به اعتماد سازی ایشون ندارم و ایشون با تمام رزومه ای که برای من داشت یک عوام فریب و دروغگو هست . 

حال قضاوت رو به دست دوستان میسپاریم تا ببینیم که چگونه در مورد این دست دروغگویی ها و عوام فریبی ها قضاوت میکنند . 

در ضمن ایشون یک سابقه بد از خودشون با همکار خوبم آقای ایرانی دارن که اون هم در قضیه واردات ssd توسط ما بود که آقا نوید رد پیام خصوصی حسابی از خجالت رفیقمون درومدن و حسابی سنگ رو یخشون کردن .

لینک تاپیک و جریانات :http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=12388&page=11

اینم پیغام خصوصی که به رفیق ما زده شد :

post-10845-0-63938700-1361825073_thumb.jpg

ببینید من اصلا قصد دعوا ندارم من فقط حقم ضایع شده و این وسط دروغ به من گفته شده . ببینید اگر کار میکنیم در یک فضای سالم بکنیم و نخواهیم سر همدیگرو شیره بمالیم . اگر ما بعدا دیگه اقدام به واردات نکنیم دلیلش شاید همین کار هایی باشه که صورت میگیره .شاید اگر مبلغ این پاور رو میذاشتیم تو کار واردات جدیدمون تا حدی مشکلات حل میشد . 

باشد که ما هم از جهان سومی در بیایم و او که در بالاست همه ما رو به راه راست بکشونه و نخوایم برای چندرقاز جیب هموطنامون رو اینطور خالی کنیم .

قضاوت رو به کاربران میدم .....

علی سلیمی . 

مدیریت رایان پرشیا . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بر علی جان عزیز

اولا ارزو میکنم که مشکلتون هر چه زودتر حل بشه تا موجبات ناراحتی همدیگه نشین

و یه سوال :  این پاور مگه همون پاوری نیست که تو سایت سخت افزار گذاشته بودی واسه فروش ؟  اینجا ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بر داداش علی گل

آقا ایشالله مشکل حل بشه .

چقدر حیف که کاربران با سابقه همچین کارهایی بکنن و همچین موضوعاتی پیش بیاد .

عزیز کلی دعات می کنم بابت SSD (*)

بی صبرانه منتظر واردات جدید هستیم.

لینک به دیدگاه

درود.

اصولاً دخالت تیم مدیریتی در این جور مسائل توی قانون نانوشته ما ممنوع هستش ولی این پست بنده رو به عنوان یک کاربر لیون در نظر بگیرید.

*** توجه : من جانب هیچ بنی بشری رو نمی گیرم و اصولاً این موضوع به من هیچ ربطی نداره ولی یک موضوعی مطرح شده و من فقط می خوام اعتباری کسی الکی زیر سوال نره ***

1) اون سیمی که فرمودید روی 24 پین نیستش در اصل -5 ولت هست که 5 یا 6 سالی هست با اومدن نسخه جدید استاندارد ATX از روی نه تنها این پاور بلکه همه پاورهای دنیا حذف شده. شما که فرد به اصطلاح حرفه ای هستید قبل از این که موضوعی رو مطرح کنید از صحتش مطمئن بشید !!! و اصلاً وجود یا عدم وجود این سیم به سلامت پاور ربطی نداره.

2) شما پاوری که می فرمایید خرابه رو (که اگر روشن می شه و کار می کنه به این معنی هستش که سالمه) با علم به این که خرابه برای فروش گذاشتید ؟ اون هم با قیمت بالاتر ؟؟؟ 

3) نوید کار بدی کرده که محصول رو به صورت کامل به شما نفروخته ولی شما کار بدتری کردید که بعد از اینکه ایشون حضوری آوردند چک نکردید و اگر کمی و کاستی داره بهش بر نگردوندید !!! اگر گفته میاره براتون کابل رو و نیاورده که نوید کار بدی کرده !!!

4) نوید جان یک توصیه هم به شما می کنم. اصولاً لحن شما در پیغام خصوصی خیلی بد هست و سعی کن درستش کنی چون مشتری ها و اعتبارت رو از دست خواهی داد.

دوستان من افرادی هستند در سطح اینترنت که میزان خرید و فروش بالایی دارند. این افراد مصرف کننده نیستند و عاشق چشم و ابروی شما هم نیستند و برای کسب روزی و درآمد این کار رو انجام می دند (خیل سعی کردم اسم نبرم ولی تعدادشون هم کم نیست) این داستان بیشتر از دید من شبیه به یک کل کل لفظی و بچگانه هستش و تاپیک زدن با این عنوان و پابلیک کردن پیغام های خصوصی اصلاً از دید من پسندیده نیستش و آقای AGREEN با این کارشون وجوه خودشون رو پیش بنده حداقل خراب کردند...

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

درود.

اصولاً دخالت تیم مدیریتی در این جور مسائل توی قانون نانوشته ما ممنوع هستش ولی این پست بنده رو به عنوان یک کاربر لیون در نظر بگیرید.

*** توجه : من جانب هیچ بنی بشری رو نمی گیرم و اصولاً این موضوع به من هیچ ربطی نداره ولی یک موضوعی مطرح شده و من فقط می خوام اعتباری کسی الکی زیر سوال نره ***

1) اون سیمی که فرمودید روی 24 پین نیستش در اصل -5 ولت هست که 5 یا 6 سالی هست با اومدن نسخه جدید استاندارد ATX از روی نه تنها این پاور بلکه همه پاورهای دنیا حذف شده. شما که فرد به اصطلاح حرفه ای هستید قبل از این که موضوعی رو مطرح کنید از صحتش مطمئن بشید !!! و اصلاً وجود یا عدم وجود این سیم به سلامت پاور ربطی نداره.

2) شما پاوری که می فرمایید خرابه رو (که اگر روشن می شه و کار می کنه به این معنی هستش که سالمه) با علم به این که خرابه برای فروش گذاشتید ؟ اون هم با قیمت بالاتر ؟؟؟ 

3) نوید کار بدی کرده که محصول رو به صورت کامل به شما نفروخته ولی شما کار بدتری کردید که بعد از اینکه ایشون حضوری آوردند چک نکردید و اگر کمی و کاستی داره بهش بر نگردوندید !!! اگر گفته میاره براتون کابل رو و نیاورده که نوید کار بدی کرده !!!

4) نوید جان یک توصیه هم به شما می کنم. اصولاً لحن شما در پیغام خصوصی خیلی بد هست و سعی کن درستش کنی چون مشتری ها و اعتبارت رو از دست خواهی داد.

دوستان من افرادی هستند در سطح اینترنت که میزان خرید و فروش بالایی دارند. این افراد مصرف کننده نیستند و عاشق چشم و ابروی شما هم نیستند و برای کسب روزی و درآمد این کار رو انجام می دند (خیل سعی کردم اسم نبرم ولی تعدادشون هم کم نیست) این داستان بیشتر از دید من شبیه به یک کل کل لفظی و بچگانه هستش و تاپیک زدن با این عنوان و پابلیک کردن پیغام های خصوصی اصلاً از دید من پسندیده نیستش و آقای AGREEN با این کارشون وجوه خودشون رو پیش بنده حداقل خراب کردند...

حرف شما رو کاملا قبول دارم، امیدوارم که مشکلشون بدون اینکه به اعتبار هیچکدومشون لطمه ای وارد بشه

حل بشه.

لینک به دیدگاه

سلام بر علی جان عزیز

اولا ارزو میکنم که مشکلتون هر چه زودتر حل بشه تا موجبات ناراحتی همدیگه نشین

و یه سوال :  این پاور مگه همون پاوری نیست که تو سایت سخت افزار گذاشته بودی واسه فروش ؟  اینجا ....

درود عطا جان 

اولش از این موضاعات اصلا خبری نبود و  اگر دقت کرده باشی این پاور مال مجید موسوی هست چون مجید موسوی هم یک عدد از این پاور داشت که فروختتش به یه مغازه دار و اون پاور هم وارداتی بود . اگر قبول نداری میتونی از خودش بپرسی . دروغی ندارم که بگم . اون پاوری که اونجاست برای مجید بوده که من کار تاپیکش تو سخت افازر مگ رو کشیدم . 

لینک به دیدگاه

سلام بر داداش علی گل

آقا ایشالله مشکل حل بشه .

چقدر حیف که کاربران با سابقه همچین کارهایی بکنن و همچین موضوعاتی پیش بیاد .

عزیز کلی دعات می کنم بابت SSD (*)

بی صبرانه منتظر واردات جدید هستیم.

سلام بر سعید عزیز . 

اولش قصد علنی شدن این موضوع وجود نداشت ولی خب با کار هایی که کرد مجبورم کرد و از اولشم میخواستم این کار رو انجام ندم . 

ssd های جدید هم خبرتون میکنم .

با تشکر . 

لینک به دیدگاه

درود.

سلام آقا پوریا . 

یک سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی حاضر نمیشه جواب بده برای گارانتی و رنگ رفتگی بدنه پاور من چه کنم وقتی کابل مادگیشم داخل جعبه نیست من چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببینید من این کابلش رو با یه کابل 24 پین silent pro gold 1000w چک کردم دیدم که اون داره و این نداره و رو این حساب گفتم . حالا اگه منظورتون همون سیم N/C هست که من از بزرگایی مثل شما معذرت میخوام . 

بعدش مشکل فقط سیم نیست و مشکل میرسه به رنگ رفتگی بدنه پاور . نبود گارانتی در صورتی که گفتن گارانتی داره و نبود مادگی دو شاخ در جعبه مین بورد . 

بعدشم گفتم و بازم میگم که من ازونن اول هم از در رفاقت وارد میشم در هر مسئله ای . خب وقتی نوید یه چنین رفتاری از خودش نشون میده و نه جواب من و نه جواب نظری رو میده . چه کنم ؟؟؟؟؟

اگر هم من بچه هم و سابقم رو جلوی شما خراب کردم که خودم مسئول بچگیم هستم . ولی خب با تمام بزرگی که از خودم نشون دادم فکر کنم بچه نوید باشه که خودشو داره مثل موش قایم میکنه . 

حالا شما هر فکری دوست داری در مورد ما بکن . 

لینک به دیدگاه

سلام علی آقای گل

واقعا جای تاسف و ناراحتی داره که یه همچین اتفاقایی بازم بیوفته

اونم از جانب آقا نوید که سابقه خوبی دارن و همینطور شما

علی آقا یه چیزی بگم ناراحت نشی 

ولی در تائید حرفای آقا پوریا خب عزیز من شما باید موقع خرید پاور رو خوب چک میکردی

آقا نوید هم از قضا (و باز به گفته آقا پوریا) خیلی تند جواب میدن

نمیدونم 

ایشالا موضوع حل بشه تو این روزای آخر سال 

واقعا جای ناراحتی داره

امیدوارم ایشون هم بیان حرفای خودشونو بزنن و مساله حل بشه

بابا این بود آرمانهای ما :دی

نه این بود آرمانهای ما :دی :دی

لینک به دیدگاه

سلام علی آقای گل

واقعا جای تاسف و ناراحتی داره که یه همچین اتفاقایی بازم بیوفته

اونم از جانب آقا نوید که سابقه خوبی دارن و همینطور شما

علی آقا یه چیزی بگم ناراحت نشی 

ولی در تائید حرفای آقا پوریا خب عزیز من شما باید موقع خرید پاور رو خوب چک میکردی

آقا نوید هم از قضا (و باز به گفته آقا پوریا) خیلی تند جواب میدن

نمیدونم 

ایشالا موضوع حل بشه تو این روزای آخر سال 

واقعا جای ناراحتی داره

امیدوارم ایشون هم بیان حرفای خودشونو بزنن و مساله حل بشه

بابا این بود آرمانهای ما :دی

نه این بود آرمانهای ما :دی :دی

ببیندی من اینجا نیومدم که محکومش کنم . یقشو بچسبم . بزنمش و از این حرفا . 

از اولشم گفتم که ایشون دیگه شفاف با ما کار نمیکنه و همش دوست داره قایم بشه . 

منم اصلا نمیخوام اعتبارشو ببرم زیر سوال اگه اینطوری بود همون موقع که خریدم این کارو میکردم . 

ایشون نه جواب من نه جواب نطری رو میده خب تکلیف چیه ؟؟؟؟؟؟؟ اونم بعد 3 هفته ؟؟؟؟؟؟؟

آرمان هامونم خودمون میزنم داغونش میکنیم میره و تمام . 

همینجا میگم دیشب که تاپیک توی پرشین تولز زده شد حدود 10 نفری به من پیام خصوصی دادن که اعتماد این آقا نوید چجوری هست . من اگر قصد خراب کردنشو داشتم همون موقع میگفتم که اصلا ازش خرید نکنید و آدم کلاه برداریه ولی خب رو حساب دوستایای قبلی من جواب هیچ کدومشونو ندادم تا اونها خودشون تصمیم بگیرن . 

حالا بازم ما بچه ایم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به همه دوستان عزیز

لازم به ذکر هست که چند نکته رو بگم و دیگه حرفی ندارم...

1. همون طور که پوریا جان فرمودند جو جریان کابل رو گفتند ... مشخصه که شما دوست عزیز اصلا اینکاره نیستی

2. بنده قبل از این که بیارم خدمتتون پاور رو تحویل بدم کابلها رو همه رو چک کردم و شمردم و تقدیمتون کردم و پاور فقط پکش باز شده بود همون طور که اون یکی پاور رو چک کردم و فرستادم کرمانشاه

3. شما فرموده بودی برای مصرف شخصی میخوام ... بنده عرض کردم من این پاور رو به اسم گارانتی دار خریدم و طرف گفته گارانتی داره اگر هم نداشته باشه بازم شما داری 350 زیر قیمت بازار که الان 1 تومن هست میخری که کلی هم حال کردی که این قیمت خریدی

4. بعد یک هفته اومدید با یه یوزر دیگه تاپیکش کردید با عنوان بی گارانتی و قیمت 880 هزار تومن ...

5. دوست عزیز باید بگم نه تنها شما نه تنها من وقتی توانایی فروش یه جنسی رو نداریم نباید بخریم که بعدش نتونیم بفروشیم بیایم بعد از یک هماه دبه کنیم که پاور خوب نیست و به درد نمیخوره و مشکل داره پس بگیر پولم رو بده

6. آدم وقتی یه قیمت خیلی پایین تر از بازار میبینه نباید طمع کنه و سیع بخره اول باید ببینه اگر میخواد بفروشه مشترش رو داره . من اون پاور رو با 10 تومن خیر هم به شما ندادم بعد شما میخواستی با 200 تومن خیر بفروشیش که نشد و این مسائل بچه بازی رو پیش کشیدی

7. در مورد کابل برق هم روی پک اصلی خودش هم نداره که باید از بیرون تهیه کنید که بهش میگن کابل برق UPS قیمتش هر چی باشه من بهتون میدم ( در صورتی که به من هم ربطی نداره )

8. در مورد پیام خصوصی هم باید خدمت پوریا عزیز و همین علی آقای عرض کنم پوریا جان شما در پیغام خصوصی که ایشون به بنده دادن نشانه ای از ادب میبینی

یکی بیاد بعد یک ماه اینجوری یهو پ خ بده که ( ببین پاور انداختی مسئولیتش رو قبول کن )

بنده هم هیچ بی احترامی به ایشون نکردم ( در مورد لحن تندم هم با بعضی دوستان باید بگم اخیرامتوجه شدم با هر کسی باید مثل خودش رفتار کرد) به قول یکی از دوستا  احترام برای بعضی افراد از قرص X هم توهم زا تره

قرار نیست یکی جنسی رو بخره وقتی نتونه بفروشه 1000 تا عیب بذاره روش بعد از یک ماه بگه میخوام برش گردونم

9. شما با یکی از دوستان بنده تماس گرفته بودید و گفته بودید که اگر پاور رو پس نگیره آبروش رو میبرم ...

پسر خوب اگه قرار باشه به 2 تا پسر بچه مثل شما باج بدم بگم ای وای بیا پس بده که باید برم سرمو بذارم

( فعالیت من تو این فروم و پرشین تولز صرفا جهت علاقه ای هست که به PC دارم نه برای کسب در آمد دوست عزیز آقا پوریای گل )

دوستان دیگه حرفی ندارم و بنده ادامه نمیدم این تاپیک بی پایه اساس رو

با اجازه همه دوستان

یا حق

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوست عزیزم

بنده دیشب اولین نفری بودم که تاپیکتونو خوندم,میخواستم یه چیزی بگم ولی گفتم شاید دخالت بیجا بشه.

ولی در کل دوست عزیز بنده نه شما و نه آقا نوید رو اصلا نمیشناسم,ولی شما با علنی کردن این موضوع به

خصوص اینکه اسم ایشون رو نام بردید از پایه کار اشتباهیه,به این دلیل که اگر خلاف این ثابت بشه شما هرگز

نمیتونین خودتو ببخشین,و در مورد لحن تند آقا نوید به شما حق میدم.

اما میتونستین از راههای خیلی بهتر و مسالمت آمیز برا حل این مشکل استفاده کنید.

آبرو و حیثیت یک انسان تمام  دارائی اون شخصه که متاسفانه شما اینو در نظر نگرفتین.

ما انسانها همیشه خوبیها رو نادیده وفقط بدیها به دیده میگیرم.

بنده شخصا برا حل این سوءتفاهمی که بین دو دوست عزیز @};- پیش اومده آرزوی موفقیت میکنم. 

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان عزیز

لازم به ذکر هست که چند نکته رو بگم و دیگه حرفی ندارم...

1. همون طور که پوریا جان فرمودند جو جریان کابل رو گفتند ... مشخصه که شما دوست عزیز اصلا اینکاره نیستی

2. بنده قبل از این که بیارم خدمتتون پاور رو تحویل بدم کابلها رو همه رو چک کردم و شمردم و تقدیمتون کردم و پاور فقط پکش باز شده بود همون طور که اون یکی پاور رو چک کردم و فرستادم کرمانشاه

3. شما فرموده بودی برای مصرف شخصی میخوام ... بنده عرض کردم من این پاور رو به اسم گارانتی دار خریدم و طرف گفته گارانتی داره اگر هم نداشته باشه بازم شما داری 350 زیر قیمت بازار که الان 1 تومن هست میخری که کلی هم حال کردی که این قیمت خریدی

4. بعد یک هفته اومدید با یه یوزر دیگه تاپیکش کردید با عنوان بی گارانتی و قیمت 880 هزار تومن ...

5. دوست عزیز باید بگم نه تنها شما نه تنها من وقتی توانایی فروش یه جنسی رو نداریم نباید بخریم که بعدش نتونیم بفروشیم بیایم بعد از یک هماه دبه کنیم که پاور خوب نیست و به درد نمیخوره و مشکل داره پس بگیر پولم رو بده

6. آدم وقتی یه قیمت خیلی پایین تر از بازار میبینه نباید طمع کنه و سیع بخره اول باید ببینه اگر میخواد بفروشه مشترش رو داره . من اون پاور رو با 10 تومن خیر هم به شما ندادم بعد شما میخواستی با 200 تومن خیر بفروشیش که نشد و این مسائل بچه بازی رو پیش کشیدی

7. در مورد کابل برق هم روی پک اصلی خودش هم نداره که باید از بیرون تهیه کنید که بهش میگن کابل برق UPS قیمتش هر چی باشه من بهتون میدم ( در صورتی که به من هم ربطی نداره )

8. در مورد پیام خصوصی هم باید خدمت پوریا عزیز و همین علی آقای عرض کنم پوریا جان شما در پیغام خصوصی که ایشون به بنده دادن نشانه ای از ادب میبینی

یکی بیاد بعد یک ماه اینجوری یهو پ خ بده که ( ببین پاور انداختی مسئولیتش رو قبول کن )

بنده هم هیچ بی احترامی به ایشون نکردم

قرار نیست یکی جنسی رو بخره وقتی نتونه بفروشه 1000 تا عیب بذاره روش بعد از یک ماه بگه میخوام برش گردونم

دوستان دیگه حرفی ندارم و بنده ادامه نمیدم این تاپیک بی پایه اساس رو

با اجازه همه دوستان

یا حق

به به آقا نوید بالاخره اومدن . اسفند دود کنید . گوسفند بزنید زمین . حاجی اومده 

ببین دادا من از همون روز اولم بهت گفتم که این پاور گارانتی داره که تو گفتی آره . منم رو حساب اعتماد بالات اومدم جلو پاساژ ایران یه نگاه کوچیک بهش کردمو ازت خریدمش . آوردم خونه نه اثری از گارانتی بود نه اثری از آک بودن بدنشم که رنگش رفته بود روش و تابلو بود که ضربه خورده . 

چند تا نکته هم من بهت بگم :

1- اگه تو فک میکنی من مولتی یوزرم باشه فکر کن . ولی برو IP  اسکنر بگو بزنن که من مولتی نیستم . ثابتم میکنم . 

2- اگه اون 880 تومنیه منظورته که خودم تو چند تا پست قبل جواب دادم که مال mm65 یا همون مجید موسویه که بیگارانتیشو داشت تو دوتا فروم خودش گذاشته بود برا فروش تو سخت افزارم من گذاشتم واسه فروش و اصلا قصد دلالی نداشتم اونم به چه خیری ؟؟؟؟؟؟؟ 200 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟

3- من جو گیر نشدم اتفاقا تو جو گیر شدی که فکر کردی امتیازت زیاده باید هر کاری دوس داشتی بکنیو سر هرکیم دوست داشتی یه شیره بمالی و هنوز اون موضوع 6970 ت یادم نرفته ها که شیدر کلاکاش خراب بود به اسم در حد آک داشتی میفروختی . پس دیگه قضیه رو بیشتر از این کشش نده . 

4- اگه بچه بودمو جوگیر دیشب راحت 10 نفر تو پی تی هیچ خریدی دیگه ازت نمیکردن . منم هیچی بهشون نگفتم که خودشون بفهمن چیه و چه خبره . 

5-خودت خواستی و جواب منم ندادی و هی پیچوندی که مجبور شدم علنیش کنم م. 3 روز فقط نظری نازتو میکشید که تلفن جواب بدی . خوبه دیشبم خودت گفتی کارت گارانتیشو 2 هفته دیگه اکی میکنم . که الان میای میگی هیچ حرفی ندارم . 

5- اصلا جنسو نمیخواستم بفروشم و فقط به این خاطر بود که جنس کارکرده دادی آقا نوووووووید .آدمم باید جوابگو باشه برا این کاراش . 

6- تو استارت تاپیکم گفتم که به این خاطر که زیاد مزاحمت نشم 1 هفته رها کردیم به حال خودت تا شاید یه کاری بکنی ولی خوب شما فقط پول میبینی جلو چشت ما آیندتو میبینیم . 

همین و بس تا همه چیز روش نشه بیخیال نیستم . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هرچی سعی کردم چیزی نگم دیدم نمیشه!الان که دو طرف حرفاشون رو زدن بهتر میشه نظر داد ولی من نظری نمیدم ولی مساله و بحث من سر اعتباره!؟

من هم علیرضا جان و هم نوید جان رو به یک اندازه می شناسم.خیلی هم بیشتر از این روتون حساب باز کرده بودم و می کنم ولی واقعا خودتون بخونید و ببینید این مساله چیزی هست که بصورت عمومی در بیاد !؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیوار حاشا بلنده

دروغم هناق نیست بپره تو گلو آدم

من هر چیم بگم شما میای یه چیزی میپرونی

برادر من این پاور رو از شما پس نمیگیرم

آینده من هم تو این فروما نیست مثل شما

هر کاری از دستت بر میاد انجام بده بنده هم وقتی واسه امثال تو ندارم حدر بدم

با عرض پوزش از همه دوستان گلم که

این آقا باعث ناراحتیشون شده

یا حق

ادامه بدید امیدوارم به نتیجه برسید

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

دیوار حاشا بلنده

دروغم هناق نیست بپره تو گلو آدم

من هر چیم بگم شما میای یه چیزی میپرونی

برادر من این پاور رو از شما پس نمیگیرم

آینده من هم تو این فروما نیست مثل شما

هر کاری از دستت بر میاد انجام بده بنده هم وقتی واسه امثال تو ندارم حدر بدم

با عرض پوزش از همه دوستان گلم که

این آقا باعث ناراحتیشون شده

یا حق

ادامه بدید امیدوارم به نتیجه برسید

اوهوووو 

آیند من تو این فروما نیست :دی

دیگه واسه هرکی میای واسه ما ناشتا نیا . خوبه 24 ساعت خودتی که جنس میندازی تو این فروما پ عمع منه نکنه ؟؟؟؟؟؟

تو پس که نمیگیری حاضر نیستی حتی گارانتیشم اکی کنی . فقط جلو چشات پوله پول . میخوای ؟؟؟؟؟؟ بیا 

هیچ جوابی نداری بدی به خاطر همین میمونی چی بیگی میای شر و ور میگی میره . 

تو اگه حرف نداری ما حرف داریم . 

لینک به دیدگاه

من هرچی سعی کردم چیزی نگم دیدم نمیشه!الان که دو طرف حرفاشون رو زدن بهتر میشه نظر داد ولی من نظری نمیدم ولی مساله و بحث من سر اعتباره!؟

من هم علیرضا جان و هم نوید جان رو به یک اندازه می شناسم.خیلی هم بیشتر از این روتون حساب باز کرده بودم و می کنم ولی واقعا خودتون بخونید و ببینید این مساله چیزی هست که بصورت عمومی در بیاد !؟

سلام معین جان . اگه خودتم یادت باشه من پاورمو که همون گیرینه بود به شما دادم که اینو بخرم که برا سیستمم استفاده کنم . حالا بعضیا میگن تو اونو با 200 خیر میخوای بفروشی دیگه خدا میداند و تمام . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تورخدا بس کنید نذارید بیشتر از این حرمت ها از بین بره.اینجا جایی نیست که اینطور باهم بحث کنید جلوی چشم دوستانتون.

این بحث هم چیزی از توش در نمیاد.

خواهشا مراعات کنید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

:excl:  اخطار به هر دو عزیز در صورتی که لحن جفتتون به این شکل باشه تاپیک بسته می شه  :excl:

علی جان شما مطمئنی این پاور اون پاوری نیست که توی سخت افزار مگ برای فروش گذاشتی ؟؟؟ من فقط می خوام حقیقت روشن بشه :excl:

بدون شرح :

عکس از تاپیک فروش کاربر AGREEN در سخت افزار مگ :

77531640405177212724.jpg

عکس از پست 1 این تاپیک :

68980386755455727772.jpg

عکس از تاپیک فروش کاربر AGREEN در سخت افزار مگ :

06288515053581803206.jpg

عکس از پست 1 این تاپیک :

27797841304141026908.jpg

:excl: :excl: :excl: :excl: :excl: :excl:

لینک به دیدگاه

بازهم پوزش میخوام از دو دوست عزیز @};-

ولی حتما این جمله رو بخونید و روش یخورده فکر کنید :Not Worthy:

زیاد عیب دوست خود را جستجو مکن، وگرنه همیشه بی دوست خواهی ماند، زیرا احدی خالی از عیب نیست. 

امام صادق (ع)

لینک به دیدگاه

:|

مثل بچه ها میزنین تو سر و کله هم؟

نمیتونین دو طرف کاملا دوستانه حلش کنین؟

به قدر کافی .................. تو حالم امروز با این تاپیک

ماشاله آدم بالغ و با شعوری هستین بعیده از شماها ، بردارین حضوری مشکلتون رو حل کنین

آقای سلیمی شما وظیفتون بود حضوری چک میکردین و سوال میکردین بعد وارد معامله میشدین

آقای یزدانی بیزحمت یکم هم فکر خودتون باشید تو هر جامعه ای ادب کلام حرف اول رو میزنه

:|

لینک به دیدگاه

توی پی تی از نوید عزیز هم شکایت داریم(سر فروش گوشی موبایل) . خود منم با ایشون معامله کردم و پاور فروختم و سر 20 تومن باقیمانده 3 4 بار تقاضای واریز کردم.

تو لحن بد نوید عزیز شکی نیست خودم تجربش کردم ولی دوستان باور کنید تو معامله بحث اعتماد و این حرفها مطرح نیست. ببینید و تست کنید و بعد بخرید.

مثال میزنم من اگه از فلانی  کارت گرافیک بخوام بخرم چون همه میشناسنش باید چشمامو ببندم و هر چی بگه بگم چشم  ؟ اشتباه از استارتر عزیزه که چشم بسته خرید کرده .ولی از اینکه اطلاع رسانی میکنید و ما رو هوشیارترمیکنید ممنون .

امیدوارم مشکلتو بر طرف شه

لینک به دیدگاه

سلام 

سال داره به انتها میرسه درست  نیست ازهمدیگه دلخور باشین دوطرف صورت همدیگروببوسین با ارزوی موفقیت برای هردوتاتون وهمچنین دوستان محترم دیگه

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم به دلیل اینکه کسی دنبال راه حل نیستش تاپیک قفل میشه و مشکلتون رو جور دیگه به صورت مسالمت امیز حل کنید .

هر کسی در پیغام خصوصی و یا در تاپیکها به کسی توهین کنه و بررسی بشه که پیغام واقعیه بدون پیغام قبلی بن خواهد شد

با تشکر از شما دوستان گلم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...